A- A A+
A A A A

14.04.2023Akson - Twój partner!

Kategoria: Artykuły sponsorowane

Akson to firma specjalizująca się w imporcie i dystrybucji sprzętu rehabilitacyjno-ortopedycznego oraz partner dla wielu z Was. Nasz zespół składa się z profesjonalistów posiadających doświadczenie w zakresie fizjoterapii, ortopedii i rehabilitacji i od ponad25 lat ułatwiamy codzienne funkcjonowanie osobom z niepełnosprawnością oraz seniorom. Optymalizujemy proces rehabilitacji ograniczamy i likwidujemy bariery, wspieramy dobre samopoczucie oraz komfort życia naszych klientów. Z ogromną pasją tworzymy rozwiązania wspomagające przywracanie pełnej lub możliwej do osiągnięcia sprawności ruchowej.


Asortyment sklepu internetowego akson.pl obejmuje aktywne i elektryczne wózki inwalidzkie, schodołazy, pionizatory, ortezy, przyrządy do ćwiczeń oraz artykuły higieniczne. Nasza firma oferuje sprzęt medyczny dedykowany osobom z niepełnosprawnością, zarówno dorosłym jak i dzieciom czy seniorom.

Współpracujemy z wiarygodnymi, sprawdzonymi dostawcami – naszymi biznesowymi partnerami jest ponad 50 producentów sprzętu i akcesoriów medycznych w tym: Vermeiren, R82, SORG, Sunrise Medical, AkcesMed, LiwCare, Meyra, MDH, Orthoservice, WinnCare.


Opracowaliśmy innowacyjną metodę prezentacji produktów dzięki naszej Interaktywnej Platofrmie – AksOnline.


AksONline 2023 – interaktywna prezentacja produktów od Akson

 


Efektywna współpraca tworzy przestrzeń do rozmowy, w której możemy dowiedzieć się o potrzebach naszych klientów. Słowo "przestrzeń" zostało użyte celowo.

Styczeń 2023 roku to przełomowy moment dla Akson w ciągłym dążeniu do doskonałości. Pomimo utrudnień związanych z pandemią COVID-19, opracowaliśmy innowacyjną metodę zaopatrywania dostawców usług medycznych w artykuły medyczne. Na początku roku rozpoczęliśmy nowy projekt - platformę online, która umożliwia interaktywną prezentację wybranych produktów, takich jak wózki inwalidzkie, schodołazy i pionizatory.

Już teraz jesteśmy w stanie spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających pacjentów i zapewnić im obsługę na najwyższym poziomie. Wraz z nadejściem nowego roku poszerzamy zakres naszych usług, które są dofinansowywane z Funduszy Europejskich. Narzędzie, które zwiększa bezpieczeństwo klientów, jednocześnie usprawniając proces sprzedaży, nosi nazwę Interaktywna Platforma lub po prostu AksONline.

AksONline umożliwia klientom dokładne zapoznanie się z produktem przed spotkaniem z przedstawicielem, a następnie finalnym dopasowaniem oferty i zakupem. Zauważyliśmy, że część klientów woli najpierw zapoznać się z produktem przed wizytą pracownika w celu wybrania konkretnego modelu. Dążymy do zwiększenia wydajności naszej pracy, zmieniając sekwencję działań i eliminując trudności, aby zapewnić naszym klientom najlepszy standard i komfort życia. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby zapewnić ciągłość świadczeń dla osób niepełnosprawnych i seniorów w jak najbardziej bezpieczny sposób. Prezentacja produktów odbywa się przez stronę akson.pl i jest w pełni bezpłatna.


Prezentacja produktu online – jak to wygląda?

 1. Zarejestruj się na stronie akson.pl

 2. Zarezerwuj termin interaktywnej prezentacji 

Co potrzebuję żeby uczestniczyć w spotkaniu online?

 1. Telefon, komputer lub laptop

 2. Dostęp do Internetu

 3. Słuchawki z mikrofonem (jeżeli korzystamy z komputera stacjonarnego)

Wyposażenie Showroomu:

 • kamery Full HD – zapewnienie optymalnej jakości wyświetlanego produktu

 • zoom x 20 i ruchome statywy – możliwość obejrzenia najmniejszego szczegółu prezentowanego sprzętu 

 • obrotowa platforma 360° wizualna i funkcjonalna prezentacja produktu 

Showroom 360° Akson – informator:

 • nasz projekt skierowany jest do osób zainteresowanych zakupem medycznego sprzętu rehabilitacyjnego 

 • spotkanie online przeprowadza nasz specjalista – przedstawiciel firmy Akson

 • wszystkie produkty, które będzie można obejrzeć online podczas prezentacji na akson.pl będą specjalnie oznaczone

 • prezentacja 1 produktu trwa około 25 minut

 • podczas jednego spotkania można zarezerwować prezentację aż 3 produktów

 • klient musi jedynie posiadać mikrofon oraz telefon/tablet/komputer

 

 

Sklep medyczny Akson – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dysponujemy niezwykle szerokim asortymentem medycznym i dbamy o każdy detal naszej pracy. Wieloletnia współpraca Akson z klientami i ekspertami w zakresie doboru sprzętu, na wiele sposobów ukazuje to, co wyróżnia naszą markę na rynku:

 • pasja – od 25 lat pomagamy z pasją osobom niepełnosprawnym: dzieciom, seniorom, pacjentom z czasowymi i trwałymi dysfunkcjami ruchu, ich rodzinom i opiekunom
 • bogate doświadczenie – nie marnujemy żadnych szans na rozwój, inwestujemy w specjalistyczną wiedzę i kompetencje zespołu, dzięki czemu możemy oferować pacjentom szanse powrotu do pełnej lub częściowej sprawności
 • elastyczność – współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować najlepszy sprzęt dostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej   
 • oferta – nasza firma świadczy usługi sprzedaży bezpośredniej, sprzedaży wysyłkowej oraz wynajmu profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjno-ortopedycznego, ponadto pomagamy pozyskać dofinansowanie NFZ na zakup sprzętu medycznego 
 • innowacyjność – stawiamy na nowoczesne i praktyczne rozwiązania, kreujemy adekwatne do sytuacji pacjenta rozwiązania, dostosowujemy ofertę do wymagań swoich klientów, ruszamy z projektem showroomu i interaktywnej, obrotowej prezentacji produktu 360°

Przedsiębiorstwo Akson stosuje system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015 i procedurą TÜV Nord w zakresie importu, dystrybucji i handlu wyrobami medycznymi, ortopedycznymi i rehabilitacyjnymi. Efektywnie zarządzamy własnymi zasobami, dbamy o jakość swoich usług i satysfakcję klientów. Rokrocznie odnotowujemy wzrost wydajności firmy. Jesteśmy dumni z naszego zespołu.

W naszej codziennej pracy dbamy o bezpieczeństwo pracowników i klientów Akson. Celem zmniejszenia prawdopodobieństwa zarażenia się COVID-19 stosujemy środki ochrony indywidualnej oraz wdrażamy dopracowane procedury postępowania. Udoskonalamy ofertę firmy, aby umożliwić wszystkim naszym klientom bezpieczne zakupy produktów medycznych online, bez wychodzenia z domu.

Oferujemy szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego ułatwiającego codzienne funkcjonowanie i poruszanie się. Dla wielu klientów sklepu medycznego Akson, nasze produkty są ułatwieniem powrotu do pełni zdrowia i szansą na normalne życie. Profesjonalny sprzęt medyczny zdecydowanie poprawia jakość i komfort życia. 

Oferta Akson 

Specjalizujemy się w dostarczaniu sprzętu rehabilitacyjno-ortopedycznego najlepszych marek. Mamy pewność, że oferowany przez nas asortyment spełnia wymogi jakościowe, dlatego do tej chwili zaufało nam wielu klientów. 

Oferta Akson obejmuje:

 • sprzedaż i wynajem sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i medycznego, w tym m.in.:

- wózki inwalidzkie (elektryczne, aktywne, pielęgnacyjne, dla dzieci)

- urządzenia pionizujące (pionizatory, urządzenia multifunkcyjne)

- ortezy, opaski i stabilizatory

- urządzenia likwidujące bariery (schodołazy, szyny, rampy, podnośniki, sprzęt toaletowy)

- protezy

- przyrządy do ćwiczeń 

- chodzi, balkoniki, kule, podpórki

- łóżka rehabilitacyjne i specjalistyczne materace

- obuwie specjalistyczne, artykuły korekcyjne

 • interaktywną prezentację 360° wybranych produktów wielkogabarytowych

 • prezentację produktową sprzętu bezpośrednio u klienta (mobilny przedstawiciel)

 • doradztwo w sprawie dofinansowania NFZ na zakup sprzętu medycznego

 • doradztwo w sprawie dofinansowania do likwidacji barier architektonicznych

Akson – 25 lat pomagamy z pasją!

Skontaktuj się z nami:

AKSON Padjasek-Krysowski Spółka jawna
41-600 Świętochłowice
ul. Polna 73

Infolinia ogólnopolska 

695 889 669 

Odpowiemy w ciągu 24h

porada@akson.pl

Do góry