A- A A+
A A A A

24.04.2020Be Together – zgłoś się do projektu!

Kategoria: z Kraju

Be Together to twórczy projekt integracyjny, który zakłada integrację grupy osób z niepełnosprawnościami i osób pełnosprawnych na bazie warsztatów artystycznych.

 

W tegorocznej wrocławskiej edycji będziemy pracować z teatrem, ruchem i słowem. Wspólnie pracujemy nad swoimi umiejętnościami artystycznymi, rozwijamy się wspierając nawzajem i po prostu spędzamy fantastycznie czas – poznając się.

Be Together to kilkuetapowy proces – zaczynamy pracę już w maju, a kończymy finałem projektu w listopadzie. W tym czasie proponujemy Wam szereg warsztatów (integracyjnych, teatralnych, literackich, ruchowych), wyjazd integracyjny, udział w wydarzeniach kulturalnych, aż w końcu własny finał przed publicznością w celu pokazania efektów projektu. To naprawdę niepowtarzalna przygoda, w której żeby wziąć udział, wystarczą jedynie dobre chęci i odrobina otwartości na to, co nowe, inne i nieznane.

 

Zespół projektu wrocławskiego: Maciej Bujko, Paulina Anna Galanciak, Ewa Budnik, Leszek Kałuża, Sebastian Kostera, Żaklina Małopesza, Jurek Mossakowski, Agata Obłąkowska, Agata Rosiak, Klementyna Sęga, Jerzy Wypych

 

Harmonogram projektu:

28.05-15.06 – pierwsza część projektu, spotkania warsztatowe raz w tygodniu w poniedziałki, od 16:30 do 19:00 w TIFF Center (UWAGA: jeśli ze względu na sytuację pandemii nie będziemy mieć możliwości zorganizowania warsztatów spotkania odbywać się będą ONLINE)

1.07-22.08 – przerwa wakacyjna

23-25.08 – wyjazd integracyjny do Sokołowska

28.09-16.11 – druga część projektu, spotkania warsztatowe raz w tygodniu w poniedziałki, od 16:30 do 19:00 w TIFF Center

23.11 – finał projektu

 

Chcesz wziąć udział w projekcie?

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/DNi8iEAVRN4USjt2A.

Na zgłoszenia czekamy do 11.05.2020.

 

Partnerami projektu są: TIFF Center, Stowarzyszenie "Ostoja", Zakład Aktywności Zawodowej, Radosno Sokołowsko, Paszek Trans - Paszek Waldemar firma transportowa, Ośrodek Postaw Twórczych we Wrocławiu, Miejsce przy Miejscu 14, Fundacja Praca Moc Energia.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Gminy Wrocław.

 

 

Skomentuj lub przeglądaj komentarze

Do góry