A- A A+
A A A A

23.11.2019Ozmo radiowiec

Kategoria: iPON Żródło: Monika Łysek

Kto nie miał w dzieciństwie marzeń, ręka w górę! A komu z Was udało się je zrealizować? No właśnie, niewielu. Aby spełnić marzenia nie potrzebna jest czarodziejska różdżka, lecz determinacja i wiara we własne możliwości.

 

Łukasz (nick na portalu Ozmo) od dziecka interesował się dźwiękiem i tym wszystkim, co się z nim wiąże. Jako brzdąc zaczynał od nagrywania na dyktafon głosu swojego dziadka i to właśnie z nim przeprowadzał pierwsze wywiady.

 

Bramą do spełnienia dziecięcego marzenia Łukasza stał się internet. Globalna sieć dała wielu możliwość realizowania pasji w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu. Również radiowcy znaleźli tutaj swoje miejsce i swoich odbiorców. Ozmo przyznaje, że w realizacji pomysłu zostania radiowcem, pomogły mu osoby, podobnie jak on zarażone bakcylem radia. Ta pasja i pewność, że idzie się właściwą drogą jest potrzebna zwłaszcza wtedy, gdy jest się głęboko przekonanym o tym, że się wybrało właściwą drogę.

 

Pierwsze kroki, jako radiowiec Łukasz stawiał w stacji Metoda, gdzie prowadził audycję jako DJ Speed. Tutaj Ozmo raczył słuchaczy muzyką klubową i dance. Najnowszy projekt Łukasza nazywa się Mikrofonia. Inspiracją do jej powstania była audycja o tej nazwie, realizowana na antenie radia Pełnosprytni.

 

Łukasz, jak sam przyznaje, zawsze chciał być blisko ludzi, zajmować się ich sprawami i właśnie radio mu to umożliwia. Chce, by jego audycja dotyczyły spraw codziennych, lecz bez epatowania przemocą, której jest dość w innych mediach. Jak sam mówi, że inspirują go ludzie, zarówno ci bliscy, jak i dalecy.

 

A jakie są najbliższe plany Łukasza, jako radiowca? Zamierza kontynuować dotychczasowe działania związane z Mikrofonią, co w praktyce oznacza promocję niezależnych artystów, co nie wyklucza jednocześnie grania na antenie muzyki popularnej. Oprócz pracy radiowca, Łukasz prowadzi także blog, na którym porusza sprawy bliskie jego sercu.

 

Zapraszamy do słuchania i do kontaktu z Łukaszem:

http://stacjamikrofonia.pl/index.html

 

 

 

Skomentuj artykuł

Do góry