A- A A+
A A A A

22.11.2017Małe wielkie zmiany

Kategoria: z Kraju

Zlikwidujmy bariery na rynku pracy. Zdobądź grant i działaj!


Do 30 listopada można przesyłać wstępne zgłoszenia do projektu "Małe Wielkie Zmiany", który zajmuje się tematyką aktywizacji zawodowej osób w trudnej sytuacji. To szansa dla podmiotów ekonomii społecznej i ludzi z potencjałem. Do zdobycia średnio 43 000 zł. Sprawdź, jakie otwiera to możliwości.

Mimo rozwoju polski rynek pracy wciąż pozostaje niedostępny dla wielu osób znajdujących się w trudnej sytuacji. Na drodze stają bariery - w ludziach, w mechanizmach czy w otoczeniu. Czasem wystarczyłaby jednak drobna zmiana, dobrze nakierowane działanie, żeby te bariery zlikwidować. Tym zajmuje się Inkubator "Małe Wielkie Zmiany".

Znasz te bariery? Chcesz je zlikwidować? Zgłoś się. Tutaj znajdziesz dostęp do specjalistów i pieniędzy na pracę nad nowymi rozwiązaniami. Na innowatorów społecznych czekają granty o średniej wartości 43 000 zł. Dzięki udziałowi w projekcie możesz pomóc osobom z różnymi typami niepełnosprawnościami, rozwiążesz zaobserwowany problem i zbudujesz trwałe sojusze wokół wspólnych celów.
Kadra Inkubatora jest otwarta na wszystkich zainteresowanych i chętnie doradzi przed zgłoszeniem. Samo zgłoszenie to krótki formularz, na którym nie trzeba opisywać gotowego pomysłu, a jedynie pokazać znajomość problemu oraz własne doświadczenie i motywację. Rekrutacja trwa do 30 listopada.

Dowiedz się więcej na: http://spoldzielnie.org/innowacje

Zadzwoń lub napisz: tel. 61 887 11 66, tadeusz.mirski@spoldzielnie.orgProjekt "Małe Wielkie Zmiany – sieć rozwoju innowacji społecznych" jest realizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych w partnerstwie z PwC Polska Sp. z o.o. w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Do góry