Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nowy Portal


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 tomcio58

tomcio58

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 08 luty 2009 - 13:43

Własnie ogladam
  • 0
Award: Iponek Award

#22 Jadwiga

Jadwiga

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 08 luty 2009 - 16:54

Witam!
Ja mam podobny problem co Długi. Jestem zalogowana, a nie mogę odpowiedzieć na ogłoszenie. Pojawia się komunikat, że nie jestem zalogowana. Co robić? Help
  • 0
Nie można dostrzegać nie widząc, ale można nie dostrzegać widząc. To jest codzienne doświadczenie naszego wzroku i percepcji.

#23 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 08 luty 2009 - 17:19

A jesteś zalogowana tylko na forum czy także na portalu? Przypominam, że zalogowanie się na forum, nie jest tożsame z zalogowaniem się na portalu. jest to spowodowane faktem, że forum funkcjonuje pod oddzielną bazą danych (oczywiście login i hasło na portalu i forum są takie same). Wejdź jeszcze raz w ogłoszenia i sprawdź czy jesteś zalogowana czy nie.

Pierwszy box na górze po lewej stronie.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#24 Jadwiga

Jadwiga

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 08 luty 2009 - 22:20

Na forum byłam zalogowana, a na portalu nie mogłam się zalogować,ponieważ wyskakiwał mi komunikat: błędny login lub hasło.
Zmieniłam hasło do portalu i już wszystko OK. Dzięki
  • 0
Nie można dostrzegać nie widząc, ale można nie dostrzegać widząc. To jest codzienne doświadczenie naszego wzroku i percepcji.

#25 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 09 luty 2009 - 23:28

Wprowadziliśmy kolejną zmianę. :) Zintegrowaliśmy czat z resztą portalu. Obecnie, każdy użytkownik portalu może logować się na czacie, korzystając ze swojego loginu i hasła, używanego na forum i reszcie portalu.
Jutro postaram się napisać FAQ, na podstawie pytań zadawanych w tym wątku (jutro, bo dziś jestem już śpiący i niemal wodzę nosem po klawiaturze).

Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#26 danielkl

danielkl

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 09 luty 2009 - 23:53

A jest jakas szansa na jakas lekka wersje ipon w wml/xhtml zeby mozna np dodawac fotki do profilow prosto z fona itp?
  • 0

#27 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 10 luty 2009 - 19:34

Szansa jest, ale nie w najbliższym czasie.

Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#28 danielkl

danielkl

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 10 luty 2009 - 20:17

W profilu randkowym opcja "ostatnio ogladali" pokazuje mi np 3 nicki a moge kliknac tylko w 1 to normalne? Czy tez wina mojej przegladarki mini opera?
  • 0

#29 persona37

persona37

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 10 luty 2009 - 21:37

Jestem niemile zaskoczona,poraz trzeci musialam zmienić login,od nowa sie rejestrowac,po wielokrotnych próbach nie udało mi sie poprawnie zalogowac.Otrzymywałam na maile nowe hasła,wpisywałam i nadal wyskakiwało to znienawidzone czerowne zdanko pt : niepoprawny loging lub hasło.byłam juz personą 35 ,personą 36 a teraz personą 37 i tak sie będę postarzać co chwilę?
  • 0

#30 danielkl

danielkl

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 10 luty 2009 - 21:40

Konkretnie to niemoglem kliknac w nick agattaa tego 2 nie podam bo juz niewidze na liscie a jak juz przy profilach jestesmy to czy i kiedy pojawia sie w nich opcje na dane kontatowe typu gg i czy zalatano luke z starej wersji randek "spam z yaho.com"
  • 0

#31 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 10 luty 2009 - 21:48

i nadal wyskakiwało to znienawidzone czerowne zdanko pt : niepoprawny loging lub hasło.

http://www.ipon.pl/forum/viewtopic.php?id=12710 Punkt 1.1 - szczególną uwagę proszę zwrócić szczególną uwagę na tekst zaznaczony na czerwono.

Na podany adres email, zostanie wysłana wiadomość, zawierająca login, hasło, oraz link aktywujący hasło. Przed zalogowaniem się przy pomocy nowego hasła, trzeba kliknąć na link aktywacyjny w wiadomości. W przeciwnym wypadku, przysłane hasło nie będzie aktywne, a co za tym idzie nie uda się zalogować przy jego pomocy.
Warto też usunąć ciasteczka (pliki cookies) oraz wyczyścić pamięć podręczną (cache), oraz zapamiętane hasła w przeglądarce.

Konkretnie to niemoglem kliknac w nick agattaa

To wiele wyjaśnia :) Wygląda to tak: jeśli wśród osób które ostatnio oglądały randkę, jest zarejestrowany użytkownik, który nie dodał sobie randki, wówczas nie można kliknąć w jego nick, ponieważ skrypt nie tworzy klikalnego linku. Zauważ, że kliknięcie w taki link, powoduje przekierowanie do randki dodanej przez użytkownika na którego nick klikasz. W przypadku osób które nie dodały sobie randki, po prostu nie miałoby dokąd Cię przekierować.

czy i kiedy pojawia sie w nich opcje na dane kontatowe typu gg

Nie. Jesli osoba która dodała randkę, będzie chciała podać Ci numer gg, skype itp. to może zrobić to za pomocą prywatnej wiadomości.

i czy zalatano luke z starej wersji randek "spam z yaho.com"

Tak.

Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#32 danielkl

danielkl

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 10 luty 2009 - 23:26

Dzieki za wyczerpujace wyjasnienia
  • 0

#33 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 11 luty 2009 - 19:59

Bardzo ładna przejrzysta i odświerzona stronka, az miło na nią wejsc, poczytac, pogladac, poczatowac i odpocząc. Wielkie słowa uznania dla adminków i tych wszystkich, którzy sie przyczynili do nowej sztki graficznej, jak dla mnie daje 6 duze buuuuuuuuuuuuziaki
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#34 serdusio28

serdusio28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 16 luty 2009 - 13:36

wolałam tamta stronke,no ale i do tej sie przyzwyczaje,pozdrowionka dla całego zespołu ;)
  • 0
Guest zapamietaj że Jeśli jakaś dłoń ma miejsce w drugiej dłoni ,to własnie jest przyjaźń

#35 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 18 luty 2009 - 17:56

Witaj Serdusio :-). Cieszę się, że wciąż z nami jesteś i mam nadzieję, że tak pozostanie. Jestem pewna, że szybciej niż myślisz polubisz nowy, odświeżony wygląd naszego Iponkowa. Do zmian trzeba się przyzwyczaić i odkryć ich zalety. Wierzę, że niedługo odkryjesz nowe funkcje na naszym Portalu, które miło Cię zaskoczą i przyniosą sporo radości w trakcie odwiedzin tutaj.
Pozdrawiam Cię serdecznie, mając nadzieję, że jeszcze się spotkamy na którymś ze zlotów :-).

  • 0

#36 piotrsajnog

piotrsajnog

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 16:41

Proponuję, dla wygody wszystkich i stosując się do przyjętych zasad projektowania stron internetowych, podlinkować baner z logo portalu do jego strony głównej. W ten sposób, jeśli użytkownik się zgubi, będzie w łatwy, szybki i intuicyjny sposób mógł wrócić na stronę główną witryny.
  • 0
- Mój blog o fotografii, grafice, internecie i niepełnosprawności
- Forum związane z moim blogiem


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych