Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nowy Portal


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 08 luty 2009 - 15:30

1. Używam icewesel (ff pod debiana) rozdzielczość 1024x768. U mnie jest nie poprawnie spozycjonowane górne menu. "Porady eksperta" widnieją zawinięte pod "Nowości" aż do połowy "Ogłoszenia" i date= w wypadku forum, nachodzi na górne menu forum. Adminowi mogę przesłać screena.

 

Prosiłbym o podesłanie screena na biuro@ipon.pl

2. Wstawiłem wczoraj ogłoszenie o którym jest... cisza. Nie ma go wśród ogłoszeń "date=" brak jest też informacji w moim profilu czy ogłoszenie czeka na akceptację, zostało odrzucone czy ... ?

 

Czy pamiętasz o której dokładnie godzinie dodawałeś ogłoszenie? Możliwe że zrobiłeś to w czasie gdy dokonywaliśmy poprawek w dziale ogłoszeń, wtedy mogło ono po prostu zniknąć. W chwili obecnej ogłoszenia działają prawidłowo.

Długi, stuknij do mnie na gg 1138848 spróbujemy coś zaradzić.
Pozdrawiam
marder


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 10 luty 2009 - 20:30

Podejrzewam że to wina Mini Opery. Sprawdziłem, u mnie to działa zarówno pod Firefoxem, jak i pod Konquerorem i Operą (normalną, nie mini).
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 06 luty 2009 - 23:07

Informacja dla użytkowników:
Obecnie jedno hasło działa na całym portalu. Działają hasła i loginy, które były używane dotychczas tylko na forum.
Jeżeli przy rejestracji ukaże się informacja że e-mail użytkownika jest już w bazie danych, to prosimy skorzystać z opcji przypomnienia hasła: http://www.ipon.pl/przypomnij.php

  • 0

Jacek "Verselle"


#4 persona36

persona36

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 07 luty 2009 - 09:42

dlaczego jest taka malutka czcionka?

Dodano sob 7 lut 09:44:08 2009 :
czy tylko u mnie forum wyświela się tak niewyraźnie?
  • 0

#5 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 07 luty 2009 - 10:08

Na samej górze strony po prawej stronie, jest opcja: USTAWIENIA
klikając tam, rozwinie się pasek w którym jest możliwość powiększenia czcionki, i zmiany tła całej strony.

  • 0

Jacek "Verselle"


#6 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 07 luty 2009 - 13:12

ładna ta nowa szata
  • 0

#7 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 07 luty 2009 - 13:17

Mam pytanko , w związku z nową galerią - dlaczego są tylko dwie kategorie dodawania zdjęć?
Kategorie "Kobiety" i "Nasze zwierzaki" nie pasują do zdjęcia, które chciałabym dodać, a kategoria musi być wybrana...

Jeszcze znalazłam błąd w odnośniku do strony - gdy w Galerii kliknęłam w link "Zostań członkiem stowarzyszenia" (w menu po lewej stronie), wyskoczyła stronka z błędem: Nie Znaleziono
Serwer nie odnalazł zasobu według podanego url ani niczego co by wskazywało na istnienie takiego zasobu w przeszłości.


Jeśli chodzi o nowy wygląd portalu, to podoba mi bardzo :)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#8 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 07 luty 2009 - 14:34

Właśnie wyłapujemy wszelkie błędy, więc prosimy o trochę cierpliwości, i jeśli gdzieś występują jakiś błędy, to prosimy je zgłaszać.

  • 0

Jacek "Verselle"


#9 persona36

persona36

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 07 luty 2009 - 14:46

dziękuję za podpowiedź,wreszcie mogę przeczytać i w pełni docenieć zalety nowej szaty graficznej,świetnie
  • 0

#10 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 07 luty 2009 - 15:08

Kiciu, pracujemy już nad poprawieniem znalezionych przez Ciebie błędów. Proszę też wszystkich użytkowników o zgłaszanie zauważonych błędów na portalu.

Teraz kilka słów na temat logowania:
W przypadku gdy podczas próby zalogowania się na forum, otrzymujecie komunikat że zostaliście zalogowani poprawnie, a po przekierowaniu na stronę główną nie jesteście zalogowani, nalezy wyczyścić pliki cookies (ciasteczka), pamięć podręczną przeglądarki (cache). Powinno pomóc.

Gdy zalogujecie się na portalu i przejdziecie na forum, musicie zalogować się ponownie (uzywając tego samego loginu i hasła). Jest to spowodowane tym, że forum, musieliśmy pozostawić pod oddzielną bazą danych (jednak rejestracja dokonana na portalu, powoduje też zarejestrowanie się na forum).


I jeszcze o procedurze odzyskiwania hasła, składa się ona z trzech kroków:
1. wchodzimy na stronę http://www.ipon.pl/przypomnij.php i wpisujemy tam adres email, który podaliśmy podczas rejestracji.
2. Skrypt przysyła maila z hasłem, oraz z linkiem aktywującym hasło. Należy najpierw kliknąć na link aktywujący hasło. Spowoduje to aktywację nowego hasła, co zostanie potwierdzone komunikatem "hasło zostało zmienione pomyślnie" na stronie na którą zostaniecie przekierowani.
3. Dopiero wówczas, można się zalogować, korzystając z nowego hasła, a po zalogowaniu zmienić hasło na własne.

Przypominam też, że login i hasło na portalu jest dokładnie taki sam, jaki posiadaliście wcześniej na forum.

Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#11 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 07 luty 2009 - 15:47

W swoim profilu nie widzę opcji zmiany adresu E-mail. Czy tej opcji nie będzie czy jest to błąd?.
  • 0

#12 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 07 luty 2009 - 15:57

z przyczyn bezpieczeństwa nie będzie tej opcji podobnie jak zmiany nicka , jedynie tylko admin będzie mógł dokonać takich zmian na waszą prośbę
  • 0

#13 AnAmika

AnAmika

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 07 luty 2009 - 17:41

no bardzo przyjemny ten nowy wygląd...

powiało świeżością :)
  • 0
Nawet jeśli nie możesz kontrolować tego, co Ci się przytrafia, możesz kontrolować to, co z tym zrobisz

#14 marufiko

marufiko

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 07 luty 2009 - 19:19

czuć wiosnę:)
  • 0
"Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie czym jest szczęście...zamknij kiedyś czyjąś dłoń w swojej dłoni... i milcz."

#15 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 07 luty 2009 - 19:49

Nowoczesny portal:))
  • 0

#16 darus

darus

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 98 postów
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 luty 2009 - 20:24

pięknie :)

a jakaś jest ogólna ranga? jak można wiedzieć
  • 0
Ludzie są i nie będą nigdy lepsi

#17 Jordan 23

Jordan 23

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 07 luty 2009 - 22:34

super jest ta nowa szata aż miło sie czyta
  • 0

#18 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 07 luty 2009 - 22:48

G R A T U L A C J E !!!
  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#19 Długi

Długi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 08 luty 2009 - 01:28

Chyba się zgubiłem albo robię coś źle.

Chciałem odpowiedzieć na ogłoszenie, odpisać w randkach i galerii - pojawił się napis, że tylko dla zarejestrowanych.
Sądzilem, że muszę się jeszcze raz zalogować - pojawiło się "niepoprawny login lub hasło".
Poprosiłem więc o nowe hasło i co dalej? Wpisałem w logowanie i znów ta sama sytuacja. RATUNKU!!!!
Chciałbym też to "okropne" Wasze hasło zmienić na swoje, ale teraz to już nie wiem co mam robić.

Jak widać czytać i odpisywać na forum mogę. Proszę o wskazówki.

Szata nowego forum jest taka cudownie uspokajająca. :)
  • 0
Nic nie boli, tak jak życie......

#20 Stach

Stach

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 08 luty 2009 - 12:15

Witam.

1. Używam icewesel (ff pod debiana) rozdzielczość 1024x768. U mnie jest nie poprawnie spozycjonowane górne menu. 'Porady eksperta' widnieją zawinięte pod 'Nowości' aż do połowy 'Ogłoszenia' i, w wypadku forum, nachodzi na górne menu forum. Adminowi mogę przesłać screena.

2. Wstawiłem wczoraj ogłoszenie o którym jest... cisza. Nie ma go wśród ogłoszeń, brak jest też informacji w moim profilu czy ogłoszenie czeka na akceptację, zostało odrzucone czy ... ?

Pozdrawiam
W razie potrzeby piszcie email, rzadko tu bywam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych