Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Turnus gdzie najlepiej jechać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 13 marzec 2009 - 14:28

Hej
Ja w tamtym roku byłam w Jarosławcu w Panoramie Morskiej. Myslę ze pod względem bazy rechabilitacyjnej jest bardzo dobry. Sprzęt mają nowoczesny, różne masaże wodne wiele innych zabiegów. Kadra tak średnio bym ją oceniała. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre pokoje duże, łazenki z poręczami duze przystosowane (uwaga, trzeba zgłosic na samym początku ze sie jest wózkowiczem, lub ma sie problemy z wchodzeniem). Przy braku takiego zgłoszenia pokój jest przydzielany na pięterku, lub po schodkach. Jest bardzo dużo atrakcji dla dzieci, duży plac zabaw na zewnątrz, przdszkole, rózne zajęcia są prowadzone animatorów. Jedzenia jest bardzo dużo, codziennie są jakieś imprezy plenerowe z jedzeniem i muzyką. Jest jeszcze kompleks basenów z podrzeganą wodą, super sprawa, tylko jak pada deszcz to i tak sie nie korzysta z basenu bo jest na zewnątrz :(. Mi osobiście się tam bardzo podobało, chociaż wiem ze wózkowicze mieli cięzko, bo teren Panoramy, jest bardzo rozległy i wszędzie trzeba pokonywac duże dystansy, no i jest dosc drogo. Pozdrawiam.
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#22 blue7

blue7

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 13 marzec 2009 - 21:11

Witam,polecam Ośrodek Zagłębie W Ustroniu Morskim
  • 0

#23 asik00

asik00

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 12 czerwiec 2009 - 09:08

Ja Sie Wybieram Do Jarosławca Do Ośrodka Arka,czytałam Wiele Opini ,ze Super Tam Jest.kto Tez Tam Jedzie Od 24 Lipca 2009???to piszcie na gg 5850205
  • 0

#24 asik00

asik00

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 23 styczeń 2010 - 13:19

powielam moje pytanie tylko ,ze data sie zmienia zamiast 2009 ,to 2010,bo w 2009 byłam było superowo i jade też w tym roku.piszcie
  • 0

#25 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 23 styczeń 2010 - 16:00

A turnusy w MIELNICY nad Gopłem jeszcze są co polecilibyście w zamian za takie jakie organizowało TWK w okolicach Konina??
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#26 katte73

katte73

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 03 sierpień 2010 - 21:53

Witam - na wypoczynek dla wózkowiczów polecam - Dąbki - Argentyt, Sarbinowo-Kamyczek,Mielno - Anastazję - miejscowości przystosowane a co najważnejsze zjazdy na plaże przystosowane dla wózków - proszę o podanie innych miejscowości nadmorskich, które mają przygotowane zjazdy dla wózków - dziękuję i pozdrawiam
  • 0

#27 asik00

asik00

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 10:25

Witam,ja moge polecić ośrodek nadmorski ,,arka,,w Jarosławcu,byłam juz tam 2 lata z rzędu i w tym roku tez jade jeśli dziecko dostanie dofinansowanie.Sam ośrodek gwarantuje wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.Organizują pieszcze i rowerowe wycieczki,nauke chodzenia z kijkami,turnieje siatkówki,bilarda,piłkarzyków.Co wieczór jest w restauracji sanatoryjnej zabawa z muzyka na żywo,są 2 ogniska z pieczeniem kiełbasek-darmowym jedeniem i nawet piwem.Jest też bankiet z prosiakiem,równiez to wszystko w cenie turnusu.Teatrzyk dla dzieci przyjeżdża.Jest pani która sie bawi z dziećmi,organizuje im konkursy.podaję strone http://www.arka.jaro...ex.php?l=glowna .W zeszłym roku była jeszcze wycieczka autokarowa0oczywiście z a darmo,z tego co czytałam na stronie ,to w tym roku juz jej nie ma.Są 4 zabiegi dziennie,nie jak wszędzie tylko 2,i to dla wszystkich uczestników turnusu,nie tylko dla niepełnosprawnego.Ja jade na turnus od 24 lipca 2011,moze ktos sie też wybiera,ma jakieś pytania,to piszcie na moje gg 5850205 lub na asik00_80@tlen.pl FAJNIE BYŁO BY JUŻ KOGOS WCZEŚNIEJ POZNAĆ.Ja jade z mężem i synem niepełnosprawnym-na drogi oddechowe i nurologicznie i wad postawy.PISZCIE
  • 0

#28 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 16:17

Polecam ekskluzywny osrodek sanatoryjny WIELKA PIENIAWA w Polanicy Zdr., w Inowrocławiu MODRZEW, a w Ustroniu k. Żywca RÓWNICA
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych