Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

WOLONTARIAT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 konwalia 45

konwalia 45

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 15 listopad 2009 - 21:53

byłabym szczesliwa gdyby kazdy choc 1 maskotkie dał
  • 0

#22 asia24

asia24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 15 listopad 2009 - 22:51

konwalia 45
Mogę ci podpowiedzieć że w takich szybkich akcjach bardzo chętnie bierze udział młodzież i jeżeli pójdziesz do najbliższej szkoły porozmawiasz z dyrekcją to na 100% masz akcję. W tej chwili prawie w każdej szkole jest klub wolontariatu , a nawet jeżeli nie ma to uczniowie uwielbiają takie akcje. Ja o każdej akcji informuje szkoły na tydzień przed planowanym rozpoczęciem, i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło abym nie otrzymała odzewu. Teraz 1 grudnia zaczynamy akcję batonik w zeszłym roku z 6 szkół uczniowie zwieźli ma około 250 kg słodyczy. Dodatkowo zaproponowali pomoc w pakowaniu i dostarczeniu tych paczek. Ja za to zrobiłam dla nich bal przebierańców . W tym roku chce to powtórzyć.

Dodano ndz 15 lis 23:02:56 2009 :
Baba
Dla ciebie mam również propozycję, jeśli prawdą jest że tak zostałaś potraktowana przez jakiegokolwiek wolontariusza to faktycznie mogło cię to zniechęcić jednak uwierz mi wo-sze to przeważnie wspaniali ludzie .
Jesteś z Wa-wy podam ci namiary na fundacje "świat na tak" ul. Szucha 27 tel. 22 629-35-75
tam napewno nikt nie potraktuje ciebie przedmiotowo, jeżeli tylko będą w stanie to otrzymasz tam to czego oczekujesz od wo-sza
W tej fundacji młodzi ludzie przechodzą mnóstwo szkoleń uczestniczą w wielu spotkaniach informacyjnych , po prostu są doskonale przygotowywani do służenia pomocą. A przy tym mają w sobie tyle pasji ,energii , pomysłów że opiekunowie nie nadążają za nimi

Dodano ndz 15 lis 23:08:50 2009 :
konwalia 45
Jeszcze słówko do ciebie popytaj w najbliższej szkole o klub 8 wspaniałych. napewno takie są Gwarantuje ci że młodziez z tych klubów pomoże ci nie tylko w zebraniu pluszaków , ale przy całej imprezie.
  • 0
"Spałam i śniło mi się, że życie jest radością.
Obudziłam się i stwierdziłem, że życie jest służbą.
Podjęłam działanie i zrozumiałem, że służba jest radością"
Rabindranath Tagore

#23 konwalia 45

konwalia 45

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 16 listopad 2009 - 14:12

Dzieki kochani jestescie z podpowiedziami milo wczoraj zebralam 8 pluszakow nowych i przyborow szkolnych ale to namiastka ale mam jeszcze czas
  • 0

#24 pbbablin

pbbablin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 18 listopad 2009 - 22:57

jak mówią grosz do grosza... Tak samo pluszak do pluszaka bedzie ...
  • 0

#25 konwalia 45

konwalia 45

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 19 listopad 2009 - 08:39

Dziekuje Za zainteresowanie sie miło ze mam wsparcie w was i jest z kim porozmawiac
  • 0

#26 asia24

asia24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 19 listopad 2009 - 13:34

konwalia 45
Jeszcze raz powtarzam idz do najbliższych szkół
  • 0
"Spałam i śniło mi się, że życie jest radością.
Obudziłam się i stwierdziłem, że życie jest służbą.
Podjęłam działanie i zrozumiałem, że służba jest radością"
Rabindranath Tagore

#27 konwalia 45

konwalia 45

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 19 listopad 2009 - 21:10

Asiu dzieki zqa podpowiedz
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych