Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Niepełnosprawni & Agencje Towarzyskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#41 Patryk

Patryk

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 07:40

Widocznie wasze zasiłki i ręciny są za wysokie skoro część z was korzysta z instytucji płatnej miłości i stać Was na zapłacenie 150 czy więcej zetów za numerek. A nie taniej byłoby poszukać sobie jakiejś...cichodajki i wy bylibyście zadowoleni i ona a jeszcze kasa by została w kieszeni. D...pa nie traktor... też ciągnie ale żeby zaraz za taką przyjemność płacić? W razie czego to proponuję zastosować starą myśl...że najlepsza baba to własna graba.
  • 0

#42 marmour

marmour

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 08:52

Widocznie wasze zasiłki i ręciny są za wysokie skoro część z was korzysta z instytucji płatnej miłości i stać Was na zapłacenie 150 czy więcej zetów za numerek. A nie taniej byłoby poszukać sobie jakiejś...cichodajki i wy bylibyście zadowoleni i ona a jeszcze kasa by została w kieszeni. D...pa nie traktor... też ciągnie ale żeby zaraz za taką przyjemność płacić? W razie czego to proponuję zastosować starą myśl...że najlepsza baba to własna graba.

Aleś koleś pojechał! Nie wszyscy są na rentach i zasiłkach.

Wiesz znajdź sobie... albo nie. Rączkę ćwicz! To będzie najtańsze!

Innych nie oceniaj swoją miarą. Żałosne.
  • 0

#43 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 15:26

Widocznie wasze zasiłki i ręciny są za wysokie skoro część z was korzysta z instytucji płatnej miłości i stać Was na zapłacenie 150 czy więcej zetów za numerek. A nie taniej byłoby poszukać sobie jakiejś...cichodajki i wy bylibyście zadowoleni i ona a jeszcze kasa by została w kieszeni. D...pa nie traktor... też ciągnie ale żeby zaraz za taką przyjemność płacić? W razie czego to proponuję zastosować starą myśl...że najlepsza baba to własna graba.

Patryk czasem pomyśl ! aż brak słów by skomentować.
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#44 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2009 - 15:26

Nika miedzy malolatem, ktory chce dorobic a prostytutka jest ogromna roznica np w wieku takie dziecko jest niepelnoletnie i nie moze podejmowac takich decyzji bo rodzice sa odpowiedzialni za swoja latorosl. Jesli post i temat jest dla Ciebie bznadziejny to jest wiele innych tematow ktore czekaja na rozwiniecie. Wyglaszanie opinii na temat podany w watku rozni sie od wydawania opinii na temat czlowieka zyjacego w taki sposob jak mu sie podoba i osadzanie go a tym bardziej wkladanie do jednego wora z pedofilami i innymi swirami.
  • 0

#45 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 15:36

Ja mam zdanie na ten temat taki, iż jeśli ktoś chce to niech płaci za te usługi, ja natomiast wolę się wysilić i mieć za darmo to, za co inni każą płacić :D
  • 0

#46 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 15:47

Dziwne Lilith24,że nie wiesz,iż wiele prostytutek ma niestety naście lat.
A tematy na które mam ochotę się wypowiadać wybieram sobie sama,więc nie potrzebuję podpowiadacza.Dla mnie pedofilia i inne świry,jak to nazwałaś jest w jednym worku z prostytucją.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#47 marmour

marmour

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 15:49

Wydziel sobie temat "Pedofilia". Innych nie obrażaj. Nie masz prawa bez względu na wszystko.
  • 0

#48 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2009 - 15:55

Ale ja nie mowie o dzieciach sprzedajacych sie na dworcach za dzialke :/ mysle ze temat dzieci uprawiajacych sex za pieniadze lub inne profity to calkiem osobny temat. myslalam ze jest tu mowa o domach publicznych w ktorych pracuja dorosle osoby. No to masz dziwne podejscie do zycia i moim zdaniem obrazasz marmoura takim stwierdzeniem....ale Twoja sprawa. Tak jak wczesniej napisalam jest roznica miedzy wydawaniem opinii na temat watku a na temat czlowieka bo go nie znasz i nie wiesz jaka jest przyczyna takiego postepowania.
  • 0

#49 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 17:49

Kolejny podpowiadacz,co mam robić - dziękuję nie skorzystam.Jak oboje nie zauważyliście,wypowiadam się na temat prostytucji,a marmour jako osoba,i jego upodobania naprawdę mnie nie obchodzą.Dyskusję z nim zakończyłam jakiś czas temu /jest to w którymś z postów/,dalej wypowiadam własne sądy na temat procederu prostytucji ogólnie.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#50 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2009 - 19:42

Droga Niko umiejetnosc czytania tekstu ze zrozumieniem jest przydatna w dyskusjach na forum Nigdzie nie podpowiadam Ci co masz robic bo tez mnie nie interesuje co chcesz robic i pisac jest to Twoja sprawa i nic mi do tego a mam wazniejsze zadania zyciowe niz podpowiadania akurat Tobie :). Wracajac do tematu nie widze nic zlego w placeniu za sex jesli kogos na to stac i go to zadowala czemu nie. Najwazniejesze ze nie musimy my podatnicy tego sponsorowac a co kto w zyciu robi i jak je przezywa to jego indywidualna sprawa.
  • 0

#51 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 20:03

"Jesli post i temat jest dla Ciebie bznadziejny to jest wiele innych tematow ktore czekaja na rozwiniecie. " - tyle w kwestii Twojego podpowiadania i czytania ze zrozumieniem.Ty nie widzisz nic zdrożnego w prostytucji,ja wręcz przeciwnie.I żałosne są dla mnie wynurzenia jakiegoś amatora seksu za pieniądze.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#52 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2009 - 20:18

Gdybym podpowiadala to użyłabym slowa powinnas albo napisałabym to w innej formie to co napisalam jest tylko stwierdzeniem faktu bo uwazam ze jesli ma sie kogos obrazac tylko dlatego ze ma inne poglady i jego etyka rozni sie od naszej to jest to zwykle bicie piany. Nie jestesmu tu aby osadac ludzi i szufladkowac ich z tzw swirami tylko po to zeby podyskutowac i wymienic poglady ale tego nie musze chyba pisac bo kazdy zna definicje forum dyskusyjnego.
  • 0

#53 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 06:40

Widocznie mamy inne pojęcie - obrażania.Jeśli ktoś myśli ,że dyskusja ma polegać na wzajemnym przyklaskiwaniu,to jest w błędzie.
A wracając do tematu prostytucji,to pewnie jest Ci wiadome,że duży procent kobiet jest zmuszany do uprawiania tego procederu wbrew własnej woli.Tylko dlatego,że są panowie,którzy "muszą" zaspokoić swoją chuć,bo "przecież mają swoje potrzeby"
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#54 Patryk

Patryk

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 07:25

Patryk czasem pomyśl ! aż brak słów by skomentować.[/quot

W przeciwieństwie do ciebie ja używam szarych komórek i odrabiam lekcje, więc przeczytałem wszystkie twoje posty i stwierdzam tylko, ze aby zaistnieć na tym forum wtrącasz swoje trzy grosze do dyskusji o których nie masz nawet bladego pojęcia, dlatego masz u mnie bana. Nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu intelektualnego. Gdybyś przeczytał(a) to zrozumiał(a)byś mój tok myślenia, chodziło o to że pobierając renty i zasiłki wydajecie je na przyjemności a nie staracie się poprawić swojego bytu. Nie oceniam tutaj wszystkich forumowiczów tylko kilka kreatur, które wydają nasze pieniądze (podatników) na swoją chuć. A nie lepiej wydać te pieniążki na kształcenie? szukanie lepszej pracy? czy lepszy sprzęt rehabilitacyjny. A tak tylko alkohol i dziwki nie szkoda Wam życia?
  • 0

#55 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 11:40

Nie wydaje sie Wam,ze pora zamknąc ten do niczego prowadzący temat?Patryk ma troche racji,aby korzystać z usług 'czerwonych latarenek" trzeba miec KASE,pewnie dla niektórych zbyt dosadnie to określił,ale niestety....realnie.
  • 0

#56 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 16 wrzesień 2009 - 12:48

Mysle ze zmuszanie kobiet do prostytucji i inne takie zagadnienia, ktore wymienilas Nika nie sa w tym temacie. Porownywanie kogos do pedofila jest w pewnym stopniu obraza tej osoby i kazdy Ci to powie. Jesli ktos ma kase to ja nie rozumiem o co tyle szumu?? Niech wydaje na co chce proste co mnie obchodzi zycie Krzysia czy Marysi nie obchodzi mnie. Jedni lubia zakupy i wydaja na ciuchy mnostwo kasy a inni na prostytutki. To sa przyjemnosci i juz po to sie ma kase zeby ja wydawac na przyjemnosci.
  • 0

#57 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 18:36

W przeciwieństwie do ciebie ja używam szarych komórek i odrabiam lekcje, więc przeczytałem wszystkie twoje posty i stwierdzam tylko, ze aby zaistnieć na tym forum wtrącasz swoje trzy grosze do dyskusji o których nie masz nawet bladego pojęcia, dlatego masz u mnie bana. Nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu intelektualnego. Gdybyś przeczytał(a) to zrozumiał(a)byś mój tok myślenia, chodziło o to że pobierając renty i zasiłki wydajecie je na przyjemności a nie staracie się poprawić swojego bytu. Nie oceniam tutaj wszystkich forumowiczów tylko kilka kreatur, które wydają nasze pieniądze (podatników) na swoją chuć. A nie lepiej wydać te pieniążki na kształcenie? szukanie lepszej pracy? czy lepszy sprzęt rehabilitacyjny. A tak tylko alkohol i dziwki nie szkoda Wam życia?

Patyk chętnie bym się odniósł w całości do powyższego tekstu ale jego poziom uniemożliwia mi to. Język którego używasz jest trochę nie na miejscu.

Widzę że moja wypowiedzi nie są dość oczywiste dla wszystkich, ale brak precyzji z mojej strony nie upoważnia ciebie Patryk do naskakiwania na moją osobę.

Patryk czasem pomyśl ! aż brak słów by skomentować.

W moim zwerbalizowaniu chodziło mi stricte o formę w jaką ubrałeś myśl a mówiąc prościej to o twoje prostackie sformułowania.

W przeciwieństwie do ciebie ja używam szarych komórek

hmmmm pozwolisz że przytoczę dziwki,
poszukać sobie jakiejś...cichodajki, D...pa nie traktor, najlepsza baba to własna graba. Jestem pełen podziwu dla twojego intelektu.
I na koniec którzy forumowicze według ciebie to kreatury ????.
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#58 fajny

fajny

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 17 wrzesień 2009 - 11:25

witam
wypowiem się jeszcze raz.
Nie ma co ukrywać ,że o.n bywa trudniej znaleźć partnera.
W krajach skandynawskich są zatrudniane pielęgniarki, które swiadczą sex dla o.n. Kiedyś oglądałem wywiad w TVP na ten temat. Pani pielęgniarka podchodziła z powagą i powołaniem do zawodu.
W Polsce minie 30 lat zanim taki system zostanie wprowadzony.
  • 0
Zmieniłem nick z "someone_sad" na "fajny", gdyż nie jestem już smutny.

#59 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 17 wrzesień 2009 - 12:25

Mam nadzieję,że nie 30 a 300,bo nie mam ochoty finansować z moich podatków,jakiemuś leniwemu do granic możliwości,umiejącemu tylko biadolić -jaki to on biedny i nieszczęśliwy-niepełnosprawnemu samcowi uciech seksualnych.
Fajny jeśli się chce,włoży się trochę wysiłku,przestanie podchodzić do życia z pozycji roszczeniowej jedynie - przecież jestem ON,nieboraczek,przecież seks mi się należy,dawać mi tu prostytutkę,pielęgniarkę ,czy jak ją tam zwał,bez problemu można znaleźć partnera.Znam wiele ON,będących w związkach i z OS, i ON - ale im się chciało chcieć coś więcej, niż tylko biadolić nad sobą i żądać,żądać,żądać.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#60 fajny

fajny

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 17 wrzesień 2009 - 13:54

Przy niewielkiej niepełnosprawności-łatwiej jest znaleźć partnera/kę. Kilka dni temu na forum gazeta.pl, ktoś zapytał sie, czy moglibyście być z n.o. Były odpowiedzi: tak {ale z chodzącą, nie wymagjącej opieki}, albo odpowiedż: nie.
Powiem Ci, Nika, ja nie uważam się za leniwego, biednego, nieszczęśliwego samca. Miałem kiedyś parterkę. Ale patrząc na całe moje życie- cięzko było mi znaleźć dziewczynę. Koleżanke miałem MNÓSTWO. Ale TYLKO koleżanek. Homo sapiens jest tak zaprogramowany,że wybiera osobniki zdrowe, a najlepiej o ładnej aparycji. Nie jest to oczywiście regułą! Zdarzają się wyjątki.
Uciechy seksulane, a ten wątek właśnie ich dotyczy, nalężą sie każdej osobie. Mamy tylko jedno życie, drugiego nie dostatniemy.
Nika, powiedz mi. A co z o.n, które z powodu ciężkiej choroby mają niskie szanse na znalezienie partenerki. Czy mamy im odmawiać prawa do sexu? A niby dla czego?
Ja chcę ,aby z moich podatków finansować uciechy dla o.n.
Pozdrawiam CIę serdecznie
  • 0
Zmieniłem nick z "someone_sad" na "fajny", gdyż nie jestem już smutny.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych