Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Single


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#21 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 28 luty 2009 - 15:46

racja racja :):)...."ten spokój własny kąt nieważne czy mały pokój czy wielki dom, za oknem chłód a w sercu dużo cieplej, wieczory pod kocem z ukochaną osobą wczorajsze smutne chwile dzisiaj odchodzą..." :):)
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#22 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 16 marzec 2009 - 01:04

Nie jest tak źle być singlem, to zależy od podejścia i osobowości.
  • 0

#23 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 16 marzec 2009 - 13:05

Pewnie też tak jest jak Punk piszesz,ale nie powiesz chyba,ze czasem (gdzieś tak w okolicach świat) nie jest Ci smutno i...
Ale tak,to wybór(albo i nie)każdego człowieka.
  • 0

#24 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 16 marzec 2009 - 13:43

Bycie singlem ma wady jak i zalety.Wada; czasami nie ma z kim pogadac,przytulic się itp. Zaleta; nikt na nerwach nie gra :D

"Kocham moje buty - bo tylko one chcą ze mna chodzic" :P
  • 0

#25 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 16 marzec 2009 - 14:53

Tak jak w każdej dziedzinie życia:są + i -,tylko trzeba z liczydełkiem w dłoni policzyć czego jest więcej i czego tak naprawde oczekujemy od życia.
  • 0

#26 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 16 marzec 2009 - 15:56

Pewnie też tak jest jak Punk piszesz,ale nie powiesz chyba,ze czasem (gdzieś tak w okolicach świat) nie jest Ci smutno i...
Ale tak,to wybór(albo i nie)każdego człowieka.

Jeśli chodzi o święta to nie ma problemu bo zawsze są rodzinne spotkania więc nie ma czasu nad użalaniem się nad sobą, a poza tym mam pasje i zainteresowania które dają mi siłę.
  • 0

#27 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 16 marzec 2009 - 17:05

Wiecie co? jak się czyta te Wasze posty to nic tylko taki singiel jak ja powinien sobie w łeb strzelić :mad:[quote name='punk]Nie jest tak źle być singlem' date=' to zależy od podejścia i osobowości.[/quote']
Brawo punk za te słowa masz racje bo sama z własnego doświadczenia wiem ze nuda często wywołuje samotność. Jasne ze to nie jest przyjemne uczucie być samemu dzień w dzień,rok w rok ale czy trzeba robić z tego od razu wątek na forum?:rolleyes: moim skromnym zdaniem nie.
[color=brown]To tyle nie rozpisuje się bo nie mam dziś weny :)

  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#28 najlepiej

najlepiej

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 czerwiec 2009 - 17:38

Nie jest tak źle być singlem' date=' to zależy od podejścia i osobowości.[/quote']
Brawo punk za te słowa masz racje bo sama z własnego doświadczenia wiem ze nuda często wywołuje samotność. Jasne ze to nie jest przyjemne uczucie być samemu dzień w dzień,rok w rok ale czy trzeba robić z tego od razu wątek na forum?:rolleyes: moim skromnym zdaniem nie.
To tyle nie rozpisuje się bo nie mam dziś weny :)

moment, przecież tu się odbywa właśnie wolna dyskusja, czemu ktokolwiek miałby się ograniczać. Temat Singli jest istotny. To sprawa emocji, stylu życia itd. Trzeba o tym rozmawiać.
  • 0

#29 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 00:14

[quote name='Jutrzenka]:)Codziennie ktoś 'całuje żabe"' date='składa zamówienie u złotej rybki licząc na to,że jakimś cudem znajdzie swoją Księżniczke(Księcia),pewnie część tych,którzy mówią o sobie,że chcą być sami-też gdzieś przez ramie zagląda w szlkaną kule.Bo wygodniej jest powiedzieć sobie- patrząc w lustro-jestem singlem,niż jestem SAMOTNY.[/quote']
ale czy single mówią że chcą być SAMI? to nie są single tylko desperacji samobójcy
dwuch singli może mieszkać ze sobą żyć uprawiać sex ale nie muszą być w żadnym związku życiowo nic więcej ich nie łączy poza adresem wspólna lodówą i sexem jak jedno przyprowadza przygodnego partnera inne znika ewentualnie nawet nie muszą ze sobą mieszkać poco komplikować bycie singlem jest prawie jak bycie hedonistą
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#30 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 22:51

Ja się nie zgodzę ze single to desperaci, sam jestem singlem, nie chce się narazie wiązać po prostu jest mi wygodniej i to ma oznaczać iż jestem desperatem gdyż był to mój świadomy wybór.
  • 0

#31 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 27 czerwiec 2009 - 11:45

PUNK źle mnie zrozumiałeś albo ja niepotrzebnie skrótu myślowego użyłem mnie chodziło oto że jeśli ktoś mówi że chce być sam to to nie jest singiel a desperat i samobójca zresztą nieważne :)
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#32 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 27 czerwiec 2009 - 12:21

Jestem singlem i wcale mi to nie przeszkadza, przeciez nawet choc przez chwile poczujemy sie samotni, zawsze mozna wejsc na neta i z kims porozmawiac.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#33 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 27 czerwiec 2009 - 16:35

[quote name='alcest2008]Jestem singlem i wcale mi to nie przeszkadza' date=' przeciez nawet choc przez chwile poczujemy sie samotni, zawsze mozna wejsc na neta i z kims porozmawiac.[/quote']
samotny singiel? chyba pojęcia pomyliłeś to nie single są samotni i na pewno jeśli się tak czują to nie idą na neta tylko do kogoś znajomego a znajomych mają bez liku

alcest - zrewiduj swoje poglądy na tema singli bo mylisz jakieś pojęcia
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#34 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 27 czerwiec 2009 - 18:16

nONAMES! CHYBA ZAPOMNIALES, ZE POCZUCIE SAMOTNOSCI, TO SZEROKIE POJECIE. CHOC JEST SIE SINGLEM Z WYBORU I MA SIE MNUSTWO ZNAJOMYCH I PRZYJACIOL, Z KTORYMI MOZNA POGADAC, TO NIERAZ DOPADA MNIE POCZUCIE OSAMOTNIENIA I CHWILOWY SENTYMENTALIZM. ALE TO MIJA. POLECAM KSIAZKE wISNIEWSKIEGO "sAMOTNOSC W SIECI", KTORA AKTUALNIE CZYTAM.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#35 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 27 czerwiec 2009 - 21:53

Książka nie zastąpi bliskości drugiego człowieka, wyciszy tylko tęsknotę na moment.
Single z wyboru są szczęśliwi a single nie z wyboru nie są
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#36 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 11:57

single z wyboru są pełni energii kreatywności otwarci szczęśliwi
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#37 Gwiazdka19

Gwiazdka19

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 15:39

Ciekawa jestem skąd R wiedział,że to przeczytam,pzdr.
  • 0

#38 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 16 lipiec 2009 - 12:17

Bycie singlem jest wygodne i im dłużej się jest samym, tym trudniej wyobrazić sobie, że trzeba komuś oddać połowę szafy, półki w łazience, czy dzielić programy telewizyjne.
Im człowiek starszy, tym więcej wymaga, to nie jest egoizm, to świadomość czego się chce.
Singiel, to nie znaczy samotny. Może przeżyć życie pełne szczęścia, spełnienia, niezależności, ma wielu znajomych, przyjaciół i dużo zainteresowań i zazwyczaj jest tak, że nie ma stałego partnera, ale zapewne przynajmniej dwóch niestałych :)
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#39 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 16 lipiec 2009 - 12:51

Bycie singlem jest wygodne...
...Może przeżyć życie pełne szczęścia, spełnienia, niezależności, ma wielu znajomych, przyjaciół i dużo zainteresowań i zazwyczaj jest tak, że nie ma stałego partnera, ale zapewne przynajmniej dwóch niestałych :)

piękne !! piękne!! po prostu piękne !! pełen szacunek dla ciebie

Wolność wymaga odpowiedzialności , dlatego budzi lęk w tak wielu ludziach
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#40 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 16 lipiec 2009 - 22:52

[quote name='nonames]Wolność wymaga odpowiedzialności ' date=' dlatego budzi lęk w tak wielu ludziach[/quote']
Wydaje mi się, że jednak życie z drugą osobą wymaga więcej odpowiedzialności. A może u tzw. singli jest strach....przed dzieleniem się czymkolwiek? Poza tym kto mówi o braku wolności w związku? Jeżeli tak jest zmieńcie partnerkę/partnera
  • 0
Bartosz


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych