Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Mikrotech bedzie zwalniac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#1 elea

elea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 16 październik 2009 - 12:31

Powiedz jak tu nie panikować i nic sie nie odzywać ja pracowałam w Mikroteksie dwa lata prawie moja pierwsza umowa była na trzy miesiące druga na osiem miesiecy a trzecia na rok i co w miesiącu w połowie stycznia 2009 otrzymałam że mam zrobić ponownie badania okresowe bo umowa ma sie konczyła miałam do 31 stycznia 2009 Badania zrobiłam i co 30 stycznia dostałam na skypie podziękowania za współprace Nawet nie wyobrażacie sobie jaki to dla mnie był szok Chodz tez jestem na rencie mam najniższa rente ,teraz po stracie pracy jest mi coraz gorzej Dzwoniłam do Mikroteksu o ponowne zatrudnienie mnie nic nie odzywając sie nie podając imienia i nazwiska Pani mnie chętnie poinformowała ze przyjecia są ale gdy ino powiedziałam że juz pracowałam mowa się zmieniła gdy spytałam czy moge wypisać ponownie ankiete powiedziała że nie ze maja Moje dane lecz ja i tak wypełniłam i wiecie co zobaczyłam ze po wypełnieniu ankiety nie moge wysłac podając swojego emaila nie wiem czemu ale tak było Tak właśnie się traktuje ludzi niepełnosprawnych Może macie jakieś wyjscie i pomóżcie bo z tego co się dowiedziałam przy otrzymaniu 3 umowy nie powinnam być zwolniona Więc jak coś wiecie napiście mi czy to prawda !!!!!!!
  • 0

#2 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 13 luty 2009 - 17:28

W przypadku Pana posła Plury oraz Piechoty aż ciśnie się na usta przysłowie:

Zapomniał wół, kiedy cielęciem był
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#3 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 20 październik 2008 - 11:25

Czytaliscie juz ze mikrotech staje przed widmem ograniczenia liczby zatrudnienia osob ze znacznym stopniem niepełnosprawnosci?
  • 0

#4 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 13 luty 2009 - 16:18

Ten pan się już raz popisał wiedzą o dostosowaniu PKP dla ON, więc tu sie nie dziwię kolejnym jego tekstom.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#5 Bobusia

Bobusia

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 21 październik 2008 - 10:57

a ja liczyłam ,że się załapę do pracy..
  • 0

#6 magdan10

magdan10

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 452 postów

Napisano 21 październik 2008 - 12:24

Kochani to nie pierwsza rewolucja naszego rządu w sprawie dofinansowań do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych.
Owszem ZPCH dostaną po tyłku, ale miejmy nadzieję że przetrwają, a tym samym niepełnosprawni nie stracą pracy.
  • 0
Jeżeli nie możesz mieć tego, co najlepsze, zrób użytek z tego co masz

#7 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 21 październik 2008 - 16:54

Obecnie projekt ustawy został przyjęty 14 października 2008r., przez Radę Ministrów i skierowany do Sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny – Podkomisji stałej ds. osób niepełnosprawnych.
Dlatego też pisma czy telefony w tej sprawie możecie Państwo kierować przede wszystkim do :

1. Posłów z Podkomisji stałej ds. osób niepełnosprawnych.

2. Pani Jolanty Fedak - Ministra Pracy i Polityki Społecznej ul. Nowogrodzka 1/3/5 00-513 Warszawa,

3. Pana Jarosława Dudę - Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych ul. Nowogrodzka 1/3/5 00-513 Warszawa.

4. Prezydenta RP - należy pisać na dostępnym formularzu na stronie internetowej link -
http://www.prezydent...node?id=2011972

5. Rzecznika Praw Obywatelskich Aleja Solidarności 77 00-090 Warszawa tel: (022) 827 64 53 należy pisać na formularzu dostępnym na stronie internetowej Link -
http://www.rpo.gov.p...?jezyk=0&poz=1.
W przypadku instytucji wskazanych w pkt. 4 i 5 słowa niezadowolenia nt. przygotowanego projektu ustawy, należy kierować poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej.
  • 0

#8 slanty

slanty

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 07 luty 2009 - 12:44

Ja zostałem zwolniony po okresie próbnym, pracowałem od Pażdziernika 2008 do 31 Grudnia :( Jestem na lodzie bez renty bez pracy. Załamka...
  • 0
Ooru Naito Rongu...

#9 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 07 luty 2009 - 13:07

[quote name='slanty]Ja zostałem zwolniony po okresie próbnym' date=' pracowałem od Pażdziernika 2008 do 31 Grudnia :( Jestem na lodzie bez renty bez pracy. Załamka...[/quote']
no to tak samo jak ja tzn. ja mam rente :)
  • 0

#10 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 07 luty 2009 - 15:27

czytalem o tym w mejlu jak wiekszosc ludzi
  • 0

#11 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 07 luty 2009 - 17:47

ja jescze tam pracuje na szczeście :):):)
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#12 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 07 luty 2009 - 17:55

ja jescze tam pracuje na szczeście :):):)

szczęściara :cool::)
  • 0

#13 slanty

slanty

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 07 luty 2009 - 18:21

ja jescze tam pracuje na szczeście :):):)

szczęściara :cool::)

No mój kumpel pracuje 2 lata i narazie też utrzymał stanowisko... Ale kurcze nieciekawie. Byłem na stronie Mikrotechu i już nie ma oferty Operatora Wprowadzania Danych. Więc pozamiatali nam...
  • 0
Ooru Naito Rongu...

#14 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 07 luty 2009 - 18:28

http://spdrazem.org/...pelnosprawnych/
  • 0

#15 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 07 luty 2009 - 20:51

Ja tam też pracuje i jakoś żadnego takiego maila nie dostałam, więc nawet nie wiem o czym mówisz.
  • 0

#16 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 07 luty 2009 - 22:30

[quote name='Minutka]Ja tam też pracuje i jakoś żadnego takiego maila nie dostałam' date=' więc nawet nie wiem o czym mówisz.[/quote']
widocznie byłaś w grupie ocalałych !! pozatym kazdy pracownik mogl o tym przeczytac na stronie logowania bodajże 2 mies przed końcem roku
  • 0

#17 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 08 luty 2009 - 08:58

Nie panikujmy chociaz wiem ze to trudne ...... bo ja sama się boje utraty pracy ale trzeba byc dobrej mysli:)
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#18 seksocholik

seksocholik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 08 luty 2009 - 09:30

Minutka napisał:
Ja tam też pracuje i jakoś żadnego takiego maila nie dostałam
Jacek1982 napisał:

pozatym kazdy pracownik mógł o tym przeczytać na stronie logowania bodajże 2 mies przed końcem roku


Ja też tam pracuje 38 miesięcy i żadnego maila nie dostałem ani nie miałem takowej informacji na stronie logowania.
Chociaż zdaje sobie sprawę, iż NA PEWNO takie posunięcia są gdyż w związku z kryzysem i nowymi przepisami o dofinansowaniaach - - podobno zakład traci płynność finansową. Wiem to od gościa który też pracował w Mikrotech 36 miesięcy i ostatniego grudnia 2008 r został zwolniony
  • 0
siemka

#19 slanty

slanty

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 08 luty 2009 - 11:33

Minutka napisał:
Ja tam też pracuje i jakoś żadnego takiego maila nie dostałam
Jacek1982 napisał:

pozatym kazdy pracownik mógł o tym przeczytać na stronie logowania bodajże 2 mies przed końcem roku


Ja też tam pracuje 38 miesięcy i żadnego maila nie dostałem ani nie miałem takowej informacji na stronie logowania.
Chociaż zdaje sobie sprawę, iż NA PEWNO takie posunięcia są gdyż w związku z kryzysem i nowymi przepisami o dofinansowaniaach - - podobno zakład traci płynność finansową. Wiem to od gościa który też pracował w Mikrotech 36 miesięcy i ostatniego grudnia 2008 r został zwolniony

Troche padaczka się w tym kraju wyprawia. Ja gdybym sam się nie zapytał to bym nawet nie wiedział że zostaje zwolniony. 30 grudnia zapytałem czy moja umowa zostanie przedłużona, i powiedziano że niestety nie. Teraz trzeba wsiadać na wózek i puszki zbierać. Kocham ten kraj :(
  • 0
Ooru Naito Rongu...

#20 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 08 luty 2009 - 12:57

Ja gdybym sam się nie zapytał to bym nawet nie wiedział że zostaje zwolniony.

Wiedziałbyś w ostatnim dniu hasła i loginy przestałyby działać :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych