Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

student II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 13 czerwiec 2008 - 10:56

pol90 w poście pisałeś, że masz mieć kontrole z Pfronu 6 maja, w sprawie programu Student, a konkretnie książek które posiadasz. Możesz napisać jak przebiegła kontrola, i co szanowana komisja powiedziała? :)
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#42 Ksenia2008

Ksenia2008

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 czerwiec 2008 - 09:20

Witam !!
Jestem z województwa kujawsko-pomorskiego i mam problem w związku z programem Student. PFRON przyznał mi dofinansowanie na czesne i dojazdu na uczelnie a mam ponad 100 kilometrów w obie strony. Przy podpisanie umowy dowiedziałam się, że aby rozliczyć dojazdy muszą być faktury VAT za paliwo a do tej pory wystarczyła kilometrówka. I mam problem bo umowę podpisałam na początku czerwca a zjazdy skończyłam w maju bo to 3 rok a faktur nie mam !! Czytając o tym programie na stronie PFRON ( realizacja programu czy jakoś tak) nie znalazłam nic na ten temat ale znalazłam teraz jak już o tym wiem w jakiś informacjach dodatkowych czego nie czytałam przy wypełnianiu wniosku :( I NIE WIEM CO MAM ZROBIĆ pomóżcie
  • 0

#43 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 25 czerwiec 2008 - 10:48

Ksenia2008 też jestem z kujawsko-pomorskiego. I w zeszłym semestrze faktycznie była liczona kilometrówka. Ja zeszły semestr rozliczyłam dojazdy własnym samochodem na uczelnię wg. kilometrówki plus dodatkowo załączyłam faktury za paliwo. W tym semestrze też już wysłałam do oddziału faktury i także były w nich faktury ze stacji benzynowej. Jednak sam koszt wyliczenia kwoty dojazdów niestety już bez kilometrówki :/

Obawiam się, że po prostu jak nie masz faktur to będziesz tymi kosztami "w plecy", bo jak Pfron ma to rozliczyć? Na czymś muszą się oprzeć, i właśnie tym czymś są faktury za paliwo.

Btw, a dostałaś już rozliczenie za poprzedni zimowy semestr?
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#44 Ksenia2008

Ksenia2008

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 czerwiec 2008 - 10:53

nie, niedostałam rozliczenia za poprzedni semestr.

mam może gg jeśli tak to odezwij się na moje gg 11535424 bo chciałabym pogadać :)
  • 0

#45 isis

isis

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 10 lipiec 2009 - 14:52

a czy jezeli kupilam droga torbe i okazalo sie ze ona ma takze poszewke na laptopa to mi to dofinansuja? troche sie o to zestresowalam bo mi ten "dodatek" kompletnie nie potrzebny a na fakturze jest cos ze to na 17 w'' (moj brat mowi ze to chodzi o jakies cale) bo podobno nie refunduja niczego co ma jakikolwiek zwiazek z komputerami. ;/

napisalam tego posta na trzech forach o tym programie bo w zasadzie nie wiem gdzie ktos zajrzy i gdzie trafie na kogos obeznanego w temacie. mam nadzieje ze sie o to nie pogniewacie!! :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych