Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wasze pasje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gosia

Gosia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 24 listopad 2004 - 21:31

Przyrodnicza pasja najmniej kosztuje,
a jest wokół naszego miejsca zamieszkania
jest tyle okazów przyrodniczych do zaobserwowania,
że zdaża mi się nie zdążyć wszystkiego
danego tygodnia zobaczyć. :(
I to potem narasta ilościowo, że nie mieszcze się
w swoim wolnym czasie
  • 0

#42 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 27 listopad 2004 - 15:23

jestem rencistą, moją pasją od dłuższego juz czasu stał sie komputer, internet, nie wyobrażam sobie teraz życia bez niego, ale cóż nie tylko komputer istnieje, są chyba i inne zainteresowania, myślałem również o soptkaniach z różnymi kobietami, ale na nieszczeście nie wychodzi mi to, pozatym nie stać mnie na różne imprezy, kiedyś mogłem sobie pozwolić na jakieś zabawy, kiedy nieźle zarabiałem, teraz dużo mi się ukruciło, tylko jedno mi pozostało, ale cóż, tym czlowiek się nie naje, potrzebne są inne zainteresowania, kiedyś miałem ich więcej, filmy na wideo, muzyka, lubiłem heawy metal, disco, pełno było tego, lecz od momentu gdy kupiłem komputer wszystko przepadlo, ale na co sobie dziś mogę pozwolić gdy nie mam pracy, wszystko kosztuje, pogoda kapryśna, a kobiety żadnej nie mogę poznać, aby przynajmniej coś ruszyć w moim życiu, pozostało mi tylko siedzieć w domu przed komputerem i chyba na forum spędzać czas, tam jednak nie za bardzo, ale może ktoś mi poradzi, czym się zająć, w tygodniu dość często chodzę do domu pod fontanną, to jest takie stowarzyszenie dla osób niepełnosprawnych, lecz jak pomyślę o weekendzie, to już nie wiem co robić, tu jest najgorszy ból, może ktoś mi podpowie, co mam robić w tym czasie, pozdrawiam wszystkich niepełnosprawnych, którzy są w podobnym przypadku, hey
  • 0

#43 Anatholius

Anatholius

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 06 grudzień 2004 - 23:55

Był sobie Wolny Czas..
Kiedy przyszło pójść do pracy pan Wolny Czas się zamienił w Brak Czasu.
Chciałoby się zrobić mnóstwo rzeczy, które się robiło, kiedy był Wolny Czas, jednak pan Brak Czasu nie pozwala nawet pomyśleć o tym jak pan Wolny Czas sobie żyje. W związku z tym oraz tym, że pasję mieć trzeba, najrozsądniej jest przyjąć, że nową pasją jest Brak Czasu.



> A Ty? Co o tym myślisz?
  • 0
> A Ty? Co o tym myślisz?

#44 toron27

toron27

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 17 kwiecień 2005 - 23:24

Może i ja dorzucę swoje trzy grosze. Mam też kilka pasji, a najważniejsze z nich to fotografia, żeglarstwo, narty i turystyka.
  • 0

#45 Miichal Czapka

Miichal Czapka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 03 czerwiec 2005 - 18:22

jak bylem mały koles mnie wciagna w granie na gitarze. zostalo to moim życie. gdzie tylko mogłem chodziłem i grałem. nie byłó to niczym nadzyczajnym dla mnie.pozniej zaczalem tatuować i tak minelo 8 lat. lubilem dawać przyjemność tym ktyorzy jaj nie mieli. jestem w polowie zparalizowany i dopiero teraz widze ze byly to moje pasje. rok mysle o tym ze moglem zrobic lepsze wzorki czy grac lepiej. teraz moge pamietac o swoich pasiach. pamietajcie ludzie o tym ze w pasji trzeba byc zupelym bo moze Cie to opuścić. :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych