Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

komputer z pefronu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#21 Hzg

Hzg

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 październik 2007 - 20:16

Witam czy ktos mi może powiedziećczy moge sie starac o drukarke i skaner przy orzeczeniu umiarkowanym ????
  • 0

#22 Małgosia_Sz

Małgosia_Sz

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 10 październik 2007 - 15:19

A jeżeli trzy lata temu dostałam dofinansowanie z MOPR-u do komputera stacjonarnego, teraz mogę się starać o dofinansowanie do zakupu laptopa z PFRON-u?
  • 0

#23 juska1978

juska1978

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 10 październik 2007 - 17:55

powiedzcie mi jeszcze jedno czy wy tez musieliscie dołanczac orginał orzeczenia o niepełnosprawnosci do wniosku na komputer ? i jakim osobą oni mniwięcej dawają , ja jestem chora na epilepsje od urodzenia , a depresje mam od niespełna 6 lat czy mam szanse jakies sie ubiegac? doradzcie mi cos.
  • 0

#24 Edd

Edd

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 10 październik 2007 - 20:22

[quote name='juska1978]powiedzcie mi jeszcze jedno czy wy tez musieliscie dołanczac orginał orzeczenia o niepełnosprawnosci do wniosku na komputer ? i jakim osobą oni mniwięcej dawają ' date=' ja jestem chora na epilepsje od urodzenia , a depresje mam od niespełna 6 lat czy mam szanse jakies sie ubiegac? doradzcie mi cos.[/quote']
Witam.
Nie wiem czy juz załatwiłaś sprawę z kompem, ale..
orzeczenie musiałem, dołączyć.Ja mam nowotwór i przyznali.Napisz im "referat" na osobnej kartce do czego Ci komputer.Powinno pomóc.Powodzenia
  • 0

#25 juska1978

juska1978

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 11 październik 2007 - 17:40

jeszcze nigdy sie nieubiegałam o komputer , teraz pierwszy raz sie staram , dowiedziałam sie o tym przez przypadek ze tak mozna , i nigdy z pefronu niekorzystałam .rozpatrzenie podania mam teraz pod koniec pazdziernika i sie martwie co mi powiedzą
  • 0

#26 maniek_m

maniek_m

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 11 październik 2007 - 18:47

Aczy komputer,laptop zakupiony na raty czy moge sie starac o dofinasowanie z Pefronu.
  • 0

#27 Aneczka25

Aneczka25

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 październik 2007 - 15:11

Witam mam corke z orzeczeniem o niepelnosprawnosci ma7lat orzeczenie przyznano jej na okres 2lat czy ja mog sie ubiegac o pomoc dla niej w zakupie komputera nigdy niekorzystalam z zadnych srodkow PEFRONU i nawet niewiem czy cos sie jej nalezy doradzcie mi prosze:)
  • 0

#28 marwaw

marwaw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 84 postów

Napisano 16 październik 2007 - 19:11

Witajcie!
Na temat dofinansowania z PFRON-u do zakupu komputera poczytajcie sobie tutaj: http://ipon.pl/prawo...hp?id=11&idp=57 i dowiedzcie się w swoim PCPR.
Manku_m wg mnie, na ten już zakupiony na raty komputer raczej nie masz szans otrzymać dofinansowania, ale dowiedz się w swoim właściwym terytorialnie PCPR.
  • 0
"...Miłość nigdy nie ustaje..."

#29 czArek45

czArek45

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 październik 2007 - 18:10

hej, Czy miał już ktoś z was kontrole z PFRON'u po zakupie komputera? I co oni sprawdzają tylko sprzęt czy jest taki jaki podaliśmy czy też legalnośc systemu i zawartoś dysku twardego np. nie orrginalne gry?
  • 0

#30 Edd

Edd

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 24 październik 2007 - 11:28

[quote name='czArek45]hej' date=' Czy miał już ktoś z was kontrole z PFRON'u po zakupie komputera? I co oni sprawdzają tylko sprzęt czy jest taki jaki podaliśmy czy też legalnośc systemu i zawartoś dysku twardego np. nie orrginalne gry?[/quote']
Witam.Kontroli nie miałem, ale jak już by była to powinni tylko sprawdzić czy masz to co miało być, czyli "skrzynka" monitor itp. Wiekszość ludzi od "nich" i tak się nie zna.Co do legalności oprogramowania mogą ew. się burzyć ale nie mają prawa aby coś Ci zrobić.Pozdrawiam
  • 0

#31 czArek45

czArek45

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 październik 2007 - 22:03

a mógłby sie wypowiedzieć ktoś kto już miał ,kontrole jak to wygląda? Tak ,żebym miał pewność :))
  • 0

#32 Jamisia

Jamisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 24 październik 2007 - 22:09

przychodza niezapowiedzianie sprawdzaja czy komputer jest w domu oraz jego dokumentacje
  • 0
Nie daj mi Boże, broń Boże skosztować tak zwanej życiowej mądrości dopóki życie trwa, dopóki życie trwa/ A.Osiecka

#33 czArek45

czArek45

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 październik 2007 - 12:35

czyli co mam na dysku ich nie interesuje?
  • 0

#34 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 25 październik 2007 - 13:04

czArek45 skoro tak się gorączkowo dopytujesz czy interesuje ich dysk, to wynika z tego, że posiadasz jakiś nielegalny soft bądź szeroko rozumiane multimedia :D ;)
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#35 czArek45

czArek45

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 październik 2007 - 14:07

nie pomagasz mi wten sposób ...
  • 0

#36 marwaw

marwaw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 84 postów

Napisano 27 październik 2007 - 20:00

przychodza niezapowiedzianie sprawdzaja czy komputer jest w domu oraz jego dokumentacje

Jamisia, czy możesz podać o jaką dokumentację chodzi?
Według mnie sami urzędnicy PFRON-u nie mają uprawnień do sprawdzania legalności oprogramowania, ale - jeśli stwierdzą coś podejrzanego - pewno mogą donieść gdzie trzeba lub też od razu przeprowadzać kontrole wespół z odpowiednimi służbami.
  • 0
"...Miłość nigdy nie ustaje..."

#37 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 27 październik 2007 - 20:48

oni tylko sprawdzaja i spisuja numer seryjny komputera i nazwe reszta ich nie interesuje :D
  • 0

#38 kika28

kika28

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 01 listopad 2007 - 18:45

Mała na pewno co 3 lata, co pięć można starać się o wózek. :) :) :)
  • 0
A mnie cieszy to co mam :) :) :)

#39 teresa0404

teresa0404

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 01 listopad 2007 - 17:39

napiszcie mi proszę co ile lat pfron daje na zakup komputera? pozdrawiam
  • 0

#40 dzidzia1985

dzidzia1985

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 01 listopad 2007 - 17:47

co 3 lata
  • 0
mam w sobie duże pokłady energi i ciepła


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych