Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ulga na telefon komórkowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 17:29

[quote name='LUBAWA]zyjemy w zlodziejskim panstwie wszedzie gdzie sie nie obezysz kradna i to zawsze kosztem najbiedniejszych czyli osob starszych i chorych' date=' a niepelnosprawemu dziecku - lub osobie doroslej - znizki na teatr zalujesz???? !!!! pomysl troche co piszesz !!![/quote']
Dlatego my niepelnosprawni tez jestesmy zlodziejami i popieram tych co chca nam zabrac jak najwiecej ulg!! Poniewaz sie nam absolutnie nie naleza. Osobiscie nie korzystam z zadnych ulg, na wakacje jezdze za swoje a nie za panstwowe pieniadze, nie palce polywy amobamentu za telefon choc mam prawo itede. Skonczcie w koncu zebrac, bo niestety tak to wyglada.
  • 0
kocham walenie

#22 LUBAWA

LUBAWA

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 17:38

brak mi slow :rolleyes: ... skoro nalezy ci sie ulga na telefon to nie jestes niepelnosprawny ruchowo tym samym jestes sprawniejszy i oczywiscie Tobie bym zadych znizek nie dala!!!!
  • 0

#23 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 18:33

Licze na to, ze kiedys pojawi sie taka partia, ktora zabierze nam wszystkie ulgi. Wtedy pierwszy raz pojde do glosowania i dam im poparcie. Nalezy mi sie ulga nie na telefon( bron boze zeby nigdy nikomu ona nie przyslugiwala, zwlaszcza ON!! ) tylko za abonament - czytaj uwaznie.

Acha, i jak zobacze jakiegos ON , ktory wpycha sie bez kolejki czy to do sklepu czy do lekarza lub banku to ma gwarantowany opierdziel i to rowny.
  • 0
kocham walenie

#24 LUBAWA

LUBAWA

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 18:42

ale ty dziwy jestes ... a ja bym ciebie opierd... a nie opiepsz ... kazdy korzysta z praw ktore mu przsluguja wiec wez sie zamknij i napisz do przyjaciolki jak masz jakis problem, a swoje glupie sugestie zachowaj dla siebie a nie opowiadaj publicznie szczegolnie nie na tym forum!

Dodano wto 22 sie 2006 19:49:50 CEST :

Acha, i jak zobacze jakiegos ON , ktory wpycha sie bez kolejki czy to do sklepu czy do lekarza lub banku to ma gwarantowany opierdziel i to rowny.

widze ze malo wiesz i malo cie zycie doswiadczylo
  • 0

#25 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 22:37

malo cie zycie doswiadczylo

Wiecej niz ciebie z pewnoscia...
  • 0
kocham walenie

#26 LUBAWA

LUBAWA

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 22:44

napewno nie
  • 0

#27 Jan Kowalski

Jan Kowalski

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 22:44

Rocco masz racje im więcej przywilejów i osób, którzy maja nam jakoby pomagać z urzędu tym mi się coraz gorzej żyje. Dobrym przykładem jest tu program asystent tak wychwalany przez niektóre osoby na tym forum. Człowieka, który ma kasę i zaoszczędzi parę groszy, a osoba z przeciętną rentą asystenta będzie mogła polizać przez szybę.
  • 0

#28 blondyneczka niebieskooka

blondyneczka niebieskooka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 221 postów

Napisano 23 sierpień 2006 - 09:27

[quote name='Jan Kowalski]Rocco masz racje im więcej przywilejów i osób' date=' którzy maja nam jakoby pomagać z urzędu tym mi się coraz gorzej żyje.[/quote']
Jakby popieram :rolleyes:
  • 0
...a gdy przyjdą dni deszczowe naucz się przechodzić pomiędzy kroplami...

#29 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 23 sierpień 2006 - 13:22

napewno nie

tak tak, tylko ty moglas dostac ostro po dupie od zycia, co? Sa takie wydarzenia o jakich niektorzy nawet nie snili, ale po co pisac o szczegolach.

Jan Kowalski - Rozumiem ze pisales tez jednoczenie ironia. Kto chce to zrozumie czemu taki jestem ciety na te wszystkie znizki i ulgi.
  • 0
kocham walenie

#30 LUBAWA

LUBAWA

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 23 sierpień 2006 - 14:06

nie bede Ci opisywac calego mojego zycie przeciez, z reszta porownywanie kto bardziej doswiadczyl zycia jest bez sensu, BO KAZDY DOSWIADCZYL I DOSWIADCZA GO CALY CZAS ... ehh

[quote]Jan Kowalski - Rozumiem ze pisales tez jednoczenie ironia. Kto chce to zrozumie czemu taki jestem ciety na te wszystkie znizki i ulgi.[/quote]
pewnie dlatego ze Tobie zadne znizki nie przysluguja a innym tak :lol::P;)

Dodano śro 23 sie 2006 15:07:41 CEST :
[quote name='Jan Kowalski]Rocco masz racje im więcej przywilejów i osób' date=' którzy maja nam jakoby pomagać z urzędu tym mi się coraz gorzej żyje. Dobrym przykładem jest tu program asystent tak wychwalany przez niektóre osoby na tym forum. Człowieka, który ma kasę i zaoszczędzi parę groszy, a osoba z przeciętną rentą asystenta będzie mogła polizać przez szybę.[/quote']
Jan Kowalski nie o to byl spor poczytaj wczesniejsze posty dokladnie
  • 0

#31 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 23 sierpień 2006 - 16:12

pewnie dlatego ze Tobie zadne znizki nie przysluguja a innym tak :lol::P;)

Posluchaj pseudointeliktualistko. Cofnij sie pare postow wstecz, gdzie pisalem, ze moge korzystac z wielu ulg, ale tego nie robie, bo nie chce znizac sie do twojego poziomu i calej rzeczy tobie podobnych. Tak wiec uspokoje cie i zapewniam, ze moge miec wiele ulg. A jak chcesz to sioe pochwal ile to przeszlas i tak mnie nie przebijesz.
  • 0
kocham walenie

#32 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2006 - 17:08

Licze na to, ze kiedys pojawi sie taka partia, ktora zabierze nam wszystkie ulgi. Wtedy pierwszy raz pojde do glosowania i dam im poparcie. Nalezy mi sie ulga nie na telefon( bron boze zeby nigdy nikomu ona nie przyslugiwala, zwlaszcza ON!! ) tylko za abonament - czytaj uwaznie.

Acha, i jak zobacze jakiegos ON , ktory wpycha sie bez kolejki czy to do sklepu czy do lekarza lub banku to ma gwarantowany opierdziel i to rowny.

No ja rozumiem że stać cie na niekożystanie z ulg i masz jakieś tam pieniądze ale czepianie sie do kolejek to troche przesada. Jesteś w stanie ocenić stan zdrowia każdego, skąd wiesz czy ktoś nie jest po operacji, jaką ma kondycję czy może stać. To że ty nie potrzebujesz to nie znaczy że każdemu stan zdrowia pozwal na wystawanie godzinne.

Dodano śro 23 sie 2006 18:10:20 CEST :
Dodano śro 23 sie 2006 18:09:36 CEST :

Posluchaj pseudointeliktualistko

Rocco w dyskusji używaj argumętów a nie epitetów zwlaszcza w stosunku do pań.
  • 0

#33 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 23 sierpień 2006 - 17:19

"lubawo" - wydaje mi sie że nie przeszlas niczego czego rocco by nie przezyl, czy ja czy ktokolwiek inny ktory ulegl wypadkowi i uszkodzil sobie rdzen
pseudointelektualistka ... dobre :D podoba mi sie to słowo - nie rozumiem dlaczego tymek uwazasz że rocco uzywa "epitetow" wzgledem kolezanki lubawy? nazywanie rzeczy po imieniu w delikatny sposob pozbawiony wulgaruzmów ... heh
  • 0

#34 Jan Kowalski

Jan Kowalski

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 23 sierpień 2006 - 17:45

Lubawo na początku trzeba by było ustalić, czym jest przewiej dla ON i w tedy możemy zacząc dyskusje. Dla mnie osobiście program asystent to przejaw kretynizmu ( jest to coś takiego jak Holenderskie dziwki przebrane za pielęgniarki wysyłane do wybranych). A tak mimo swojej ułomności żyje a raczej staram się żyć normalnie.
ps. miej przywilejów więcej normalnościi i przestrzegania prawa budowlanego
  • 0

#35 LUBAWA

LUBAWA

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 23 sierpień 2006 - 18:24

lubawo" - wydaje mi sie że nie przeszlas niczego czego rocco by nie przezyl, czy ja czy ktokolwiek inny ktory ulegl wypadkowi i uszkodzil sobie rdzen

aberade nie tylko o wypadek chodzi i o uszkodzenie rdzenia nie, nie! wielu rzeczy Ci nie mowilam bo nie bylo okazj, wypadek ... to niekiedy ... jak sobie przypomne tamte sytuacje .. to dla mnie pryszcz

Rocco nie wiem czy mozna pisac na tym forum o takich " doswiadczeniach" ...

Dodano śro 23 sie 2006 19:26:07 CEST :

Lubawo na początku trzeba by było ustalić, czym jest przewiej dla ON i w tedy możemy zacząc dyskusje. Dla mnie osobiście program asystent to przejaw kretynizmu ( jest to coś takiego jak Holenderskie dziwki przebrane za pielęgniarki wysyłane do wybranych). A tak mimo swojej ułomności żyje a raczej staram się żyć normalnie.
ps. miej przywilejów więcej normalnościi i przestrzegania prawa budowlanego

nie znam tematu asystenta wiec nie wypowiadam sie

Dodano śro 23 sie 2006 19:32:28 CEST :

nie rozumiem dlaczego tymek uwazasz że rocco uzywa "epitetow" wzgledem kolezanki lubawy? nazywanie rzeczy po imieniu w delikatny sposob pozbawiony wulgaruzmów ... heh

przepraszam ale ja nie jestem rzecza wiec uwazaj co mowisz, widze ze niektorzy sobie na za duzo na tym forum pozwalaja! - dziwie ze modelator jeszcze nie zareagowal!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych