Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ulga na telefon komórkowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gierek23

Gierek23

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 sierpień 2006 - 13:03

Chciałbym wiedzieć czy mając osobę niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym mogę kupić telefon na kartę (w Orange). Czy będę do tego miał jakieś zniżki jak telefon będzie na tą osobę niepełnosprawną?
  • 0

#2 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 21 sierpień 2006 - 13:11

nie ma zadnych znizek nigdzie musisz miec uszkodzony sluch lub wzrok zeby miec znizkee w abonamencie
  • 0

#3 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 21 sierpień 2006 - 13:11

Ulga jest tylko przy abonamencie.
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#4 Gierek23

Gierek23

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 sierpień 2006 - 13:36

Kurcze no szkoda.
A zniżki na kino mój niepełnosprawny brat ma? (jak idzie z opiekunem, słyszałem że teatr tak).
  • 0

#5 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 sierpień 2006 - 14:30

Gierku w KINAPOLIS jest zniżka, niepełnosprawny płaci 15zł za bilet a opiekun wchodzi bez opłaty :) niestety jest to narazie jedno kino o którym wiem że jest zniżkowe, nie wiem czy to jest kino należące do sieci. To w kturym ja byłem z niezwykle miła opiekunką znajduje sie w Poznaniu :)
  • 0

#6 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 21 sierpień 2006 - 14:37

kinepolis to sieć - ale chyba jesli dobrze pamietam belgijska :P
eh ... gdzie te czasy jak mieszkalam w poznaniu i do kina śmigalam co tydzien ...
  • 0

#7 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 21 sierpień 2006 - 16:12

Ulga jest tylko przy abonamencie.

Ja miałam ulgę 50% na abonament w Idei wtedy jeszcze. Po dwóch latach umowa wygasła i teraz płacę normalnie.
Zaznaczę tylko że mam I gr., (ze względu na uszkodzony narząd ruchu).
Pozdrawiam
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#8 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 21 sierpień 2006 - 18:48

Ja miałam ulgę 50% na abonament w Idei wtedy jeszcze. Po dwóch latach umowa wygasła i teraz płacę normalnie.
Zaznaczę tylko że mam I gr., (ze względu na uszkodzony narząd ruchu).
Pozdrawiam

U mnie było identycznie.


Teraz także płacę normalnie, gdyż zniżki w Idei vel Orange dla ON na abonament zostały zniesione, niezależnie od rodzaju niepełnosprawności.


Wogóle z tego co się dowiadywałam (w różnych sieciach) to zniżki na abonament dla ON dotyczą tylko niepełnosprawnych ze względu na wzrok, słuch lub mowę, zaś nie ma już zniżek dla niepełnosprawnych ruchowo. Przynajmniej było tak pół roku temu.

Niezależnie od rodzaju niesprawności ulgi dotyczą tylko tel. na abonament. Nie obejmują tych na kartę.
  • 0

#9 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 21 sierpień 2006 - 19:04

Zgadzam się z Aniołkiem i Kariną ja też miałem ulge w Orange na gjyrki ale w tamtym roku mnie wykolegowali.
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#10 LUBAWA

LUBAWA

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 21 sierpień 2006 - 20:41

Kiedys idea - teraz orange- miala znizki - to byla jedyna siec majaca znizki dla ON - teraz niestety nie ma juz tego, nie dla osob z chorobami narzadu ruchu, jednak te osoby ktore podpisaly umowe wtedy i przedluzyli ja maja ja nadal.
  • 0

#11 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 21 sierpień 2006 - 21:46

Miałam zniżkę 50% w dawnej IDEI (obecnie Orange) i już dwukrotnie przedłużałam umowę, zachowując dotychczasowe ustalenia.
Miałam 60 darmowych minut i tzw. "nieskończony kapitał minut" - płacę misięcznie niecałe 50 zł za abonament i nie tracę wcale niewykorzystanych minut, które przechodzą nie tylko na następny miesiąc, ale nie przepadają wcale.
Właśnie w tym miesiącu przedłużyłam sobie umowę, zachowując wszystko - zyskałam dodatkowo 30 darmowych minut (mam aż 90 :D ).

Oczywiście dzwonili do mnie przed końcem umowy i różnych rzeczy się nasłuchałam - kłamstw również. Jedna z pań twierdziła, że nie mogę zachować "nieskończonego kapitału minut"... hehehe :D Trzeba poprostu pytać, weryfikować informacje i nie wierzyć we wszystko, co się usłyszy od osób oferujących nam "doskonałe warunki umowy".

Niestety, podpisując nową umowę, już nie mamy zniżek...
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#12 LUBAWA

LUBAWA

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 21 sierpień 2006 - 21:52

ja mam Ere 40 min za darmo abonamet 25 zl i w zupelnosci mi to wystacza :)
  • 0

#13 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 09:37

Ja mam w Orange też 45 min + 30 min na stacjonarne to wszystko za 25 zł brutto
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#14 LUBAWA

LUBAWA

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 09:46

to niezle, tez chcialam orange ale wtedy mieli tylko oferte 25 zl w tym rozmowy i smsy do 25 zl za darmo wiec ale wybralam Ere gdyz ich oferta byla bardziej korzystana.
  • 0

#15 Kotowiczka

Kotowiczka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 10:09

Trzeba by sie przejsc do salonow jakis sporych i popytac co i jak i z czym sie to je w ogole.
  • 0

#16 LUBAWA

LUBAWA

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 10:14

na stronach sieci sa wszystkie informacje ... a tak na marginesie przed podjeciam decyzji o abonamencie mialam telefon na karte w plusie, ale dalam go mamie, maja super promocje, czesto maja rozmowy za darmo do wybranego numeru :)
  • 0

#17 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 14:25

Kurcze no szkoda.
A zniżki na kino mój niepełnosprawny brat ma? (jak idzie z opiekunem, słyszałem że teatr tak).

A na lody, buty, cukierki, ubrania, a moze paliwo tez chcesz znizki?? Na cos jeszcze moze?

Rece mi opadaja jak czytam takie posty. Chcecie byc traktowani jak normalni ludzie to zachowujcie sie jak normalni i nie wymagajcie zbyt wiele, bo to juz jest przegiecie. :angry: Troche honoru by sie niektorym przydalo...
  • 0
kocham walenie

#18 LUBAWA

LUBAWA

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 16:19

No i bardzo dobrze ze sie ludzie niepelnosprawni domagaja chociaz jakis znizek majac - lub w ogle nie majac- panszczyzniane renty, nikt sie o np. jezdzenie na wozku nie prosil. ...z reszta jak tu nie prosic o znizke do teatru czy kina jak normalnie do takiego miejsca wejsc nie mozna czy swobodnie skorzystac z toalety.... wiec za co w ogole placic ?! ... :/

a pozatym gdyby taka osoba byla zdrowa nie potrzebowala by znizek ani renty bo wszedzie mialaby mozliwosc dorobic badz zarobic, zyjemy w zlodziejskim panstwie wszedzie gdzie sie nie obezysz kradna i to zawsze kosztem najbiedniejszych czyli osob starszych i chorych, a niepelnosprawemu dziecku - lub osobie doroslej - znizki na teatr zalujesz???? !!!! pomysl troche co piszesz !!!
  • 0

#19 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 sierpień 2006 - 16:45

Ojejku a ja dziś robiłem usluge dla klientki i targowała sie o głupie 30zł a wiem że ma kase bo chalupa grubo ponad stan. I co je śie zniżka należy?
  • 0

#20 LUBAWA

LUBAWA

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 17:03

jak jej stan zdrowia tego wymaga i jezeli ma grupe inwalidzka to ... sie jej nalezy...

chalupa grubo ponad stan

... ok w takim razie niepelnosprawnym pobierajacym grube renty np z PZU po ok 3000 miesiecznie, majacym chaupy ponad stan i samochody na jakie cale zycie nie zarobisz tez znizka, Twoim zdaniem (na kino, teatr lub inne), nie powinna sie nalezec ???
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych