Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zapraszam wszystkich............do mojego domku.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#21 Ineda

Ineda

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 10:01

pojawie sie u ciebie, z kotkiem który wszystkich kocha i do wszystkich sie tuli :D zabiore też rybki i troche cukierków dla twojego "gadającego" konia :) zabiore też Rafałka z Jastrzębia za pozwoleniem ;) oj posiedziałoby sie w takim miejscu o jakim piszesz
  • 0
najlepszym schronieniem dla człowieka jest drugi człowiek :)

Monia :)

#22 mors

mors

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 12:25

Pinesko - sama widzisz,że dobrze trafiłaś.Adres właściwy i miejsce też.Szukałaś,szukałaś......... aż
zapach chleba upieczonego przez Winete, przywiódł Cię do tego miejsca.Przychodż częściej ,a może z radości zaczniesz unosić się w powietrzu-będziesz szybować ,a ktoś posmyra Cię za uszkiem(to będę ja).
  • 0

#23 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 lipiec 2006 - 12:41

:)
  • 0

#24 Wineta

Wineta

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 16:10

a wieczorem, kiedy iskry z ogniska konkurować będą na niebie z gwiazdami, kiedy ktoś, kto umie, wydobędzie z gitary dźwięki spływające balsamem na nasze dusze, siądziemy wszyscy obok siebie, ramię w ramię, chwycimy się mocno za ręce i poczujemy, jak radość, szczęście z bycia razem, płyną w tym zaklętym kręgu i zawsze i wszędzie będą nas wspomagały w trudnej chwili... Wspomnienia tego momentu dodadzą nam sił do życia poza morsowym ogródkiem....
  • 0
"... czym bieda i wysokie ceny,
gdy na nas takie szczęscie spadło,
że wzajem kochać się umiemy..."

#25 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 21 lipiec 2006 - 08:34

:D
Oj, jak mi jest potrzebny teraz taki dom i spotkanie z Wami, kochani...

Dobrze, że drzwi są otwarte :D
Przywiozę ze sobą zapalenie płuc, które się odnowiło i nie poddaje się leczeniu - może wiatr od morza pomoże je przegnać...
Przywiozę swój smutek i żal, że ktoś, komu zaufałam - nadużył tego zaufania dla swojego marniutkiego "zwycięstwa"...

A kiedy usiądziemy razem przy stole, podzielimy się chlebem Winiety, popróbujemy truskawek, posłuchamy muzyki, która trafia do serca - znowu będę silna i gotowa do walki...
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#26 mors

mors

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 20 sierpień 2006 - 14:13

Zauważyłem na forum kilka nowych osób , więc postanowiłem wejść do mojego "starego" posta by ich zaprosić do ............tego domku .

ZAPRASZAM więc wszystkich nowych i "starych" ...........przyjdźcie , usiądźcie , odpocznijcie :):):) .
...........kiedyś - takie miejsce stworzone w mojej wyobraźni , uratowało mnie od ........nie powiem czego..........Było lekarstwem na całe zło . Jeżeli komuś poprawi się tu humor , to jest to już wielki SUKCES :D:D:D

Ciągle czekam na Adasia :|...........nie wiem czy On tu kiedyś trafi :(, na słoneczko też -
może ono (Ona) przyjdzie tu i znajdzie chwile wytchnienia :)

drzwi są otwarte cały czas............:):):)
  • 0

#27 Wineta

Wineta

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 20 sierpień 2006 - 19:08

Ja potrzebuję teraz takiego miejsca... :( W tej chwili jest mi bardzo źle i czuję się ogromnie nieszczęśliwa. Wiem, że to minie, ale teraz chciałabym się przytulić do jakiejś przyjaznej brzózki i słuchać... :( :(
  • 0
"... czym bieda i wysokie ceny,
gdy na nas takie szczęscie spadło,
że wzajem kochać się umiemy..."

#28 mors

mors

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 22 styczeń 2007 - 21:45

Dawno nikogo tu nie było ...może Melisam i Diablica przyjdą ..? i odpoczną trochę po tych "mękach piekielnych" które los im zafundował ? A może ktoś jeszcze ? :)

PS.Melisam sorry , ale jest tu sporo kropek .
  • 0

#29 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 23 styczeń 2007 - 06:32

Morsik bardzo bardzo chętnie , a będzie Juzio ? :D Przyniosę sałatkę krabową ze sobą , a także wezmę ze sobą mego kochanego psiaka mogę?
  • 0

#30 melisam

melisam

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 24 styczeń 2007 - 10:12

jak dobrze sie smiac, dzieki morsie to ty ostatnio sprawiasz, ze mam przeblyski radosci. furda kropki, jest ich cos z dziesiec... chyba masz jakies zdolnosci telepatyczne , bo popatrz wczoraj diabliczka agatka , a dzis i ja ... los funduje piekielne przejscia by moc potem dostrzegac i bardziej cenic inne aspekty zycia. tu np. odnalazlam kilka zyczliwych osob , dla ktorych , jak pozwolisz do twojego domku wstawie najpiekniejszy kwiat. a na dodatek bedzie on emanowal najlepsza energie... dodawal sil do ...
  • 0

#31 mea

mea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 25 styczeń 2007 - 18:27

mors, tak serdecznie zapraszasz.... i te drzwi tak kusząco uchylone i ten zapach pieczonego chleba...wiatr tańczący z drzewami w sadzie... dzwięki gitary... ogień w kominku... a zwłaszcza tyle serca i zrozumienia i osób wyjątkowych do poznania... że z wielka ochotą tu zagoszczę...
mogę???
mam pomaranczy koszyk - może ktoś też lubi pachnące pomarańcze to przyniosę...
  • 0

#32 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 22 kwiecień 2007 - 17:59

[quote name='ewita]:D Mała! Tu sami swoi! Czekam już na Ciebie i przytulę Twoją skołataną głowę... Posiedzimy' date=' zjemy śledzie, zagryziemy sałatką... Zobaczysz, będzie dobrze! Tyle dobrych fluidów w tym domku, że na wszystkie kłopoty znajdzie się rada! :D[/quote']
Jeszcze by się Beheroveczka przydała z sokiem i wodą gazowaną :)

Albo taka zapiekanka, jaką mnie uraczyłaś Ewitko:)

A potem gadanie do nocy.
  • 0
Hakuna Matata

#33 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 17 luty 2007 - 11:48

Mors ty tak pięknie napisałeś zaproszenie że chętnie przyjmię twoje zaproszenie
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#34 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 17 luty 2007 - 11:53

Czy ja też mogę??? Przyniosę sałatkę z ryżem-no i śledzie bo bez nich to ja się nie ruszę.No i uśmiech i jakiś przycisk z napisem "stop" jakbym kogoś miała zagadać na śmierć...:)
PS.Ewitko to Ty tam jesteś????
To ja lece- tylko otwórzcie drzwi bo wejdę z nimi jak się rozpędzę :)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#35 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 22 luty 2007 - 09:21

Jak dobrze... bilety kupione, plecak spakowany, jeszcze tylko..., żebym serca i ,co ważniejsze , głowy gdzieś nie zapodziała... Zaraz u Ciebie będę :) !!!
Takim zaproszeniom się nie odmawia, trzeba je łapać w locie i...do zobaczenia wkrótce. A serce -na pewno trafi na stół pod lipą!
Ewciu! Może się spotkamy przy starym stole, a może w Łodzi ? :D ? Dzwonię od wczoraj, ale skoro dopadło cię choróbsko związane z "szeroko pojętymi drogami oddechowymi" to lepiej nie gadaj przez telefon.
Buziaczki dla wszystkich !! :)
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#36 Joela

Joela

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 12 marzec 2007 - 20:22

Mors
tak chetnie wszystkich zapraszasz ,masz taaakie wielkie serce ,moze i mnie zaprosisz?
kazdy cos przyniesie aja , a ja wezme Biblie ,albo dwie i tez sie zjawie ,co ty na to?:D
  • 0
Pytanie do MODÓW i Admina --- KTO i DLACZEGO , zablokował mi
mozliwość pisania postów .
Jesli przeszkadzam , to nic prostrzego jak usunąć moje konto ...

#37 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 12 marzec 2007 - 23:25

I wzięłam i sałatkę i śledzie i wychodzę już właśnie...Tatuś otwórz drzwi bo ja od siebie wyjde z drzwiami a po co nam dodatkowe???
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#38 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 13 marzec 2007 - 05:51

:D Mała! Tu sami swoi! Czekam już na Ciebie i przytulę Twoją skołataną głowę... Posiedzimy, zjemy śledzie, zagryziemy sałatką... Zobaczysz, będzie dobrze! Tyle dobrych fluidów w tym domku, że na wszystkie kłopoty znajdzie się rada! :D
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#39 mea

mea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 06 kwiecień 2007 - 14:46

Tak sie zlozylo ze te Swieta spedzam daleko od domu i bliskich... na szczescie do domku Morsa zawsze po drodze i tak niedaleko... i wiosna tu zagoscila na dobre:)
moze ktos jeszcze tu zajrzy by malowac ze mna pisanki?
  • 0

#40 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 22 kwiecień 2007 - 19:22

Ewitka nawet nie wiesz jakbym chciała...
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych