Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zapraszam wszystkich............do mojego domku.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1 mors

mors

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 24 grudzień 2006 - 17:34

Wszystkim tym którzy są samotni , bezdomni , nieszczęśliwi .....tym co śpią na dworcach , w kanałach , na śmietnikach .....tym co mają mniej niż ja i tym co nie mają nic .....tym co w rozpaczy i na dnie ......tym co chorzy i ...... tym co są i którzy myślą że już ich nie ma...........i wszystkim tym którzy dzisiaj - nie mogą (z różnych przyczyn) zasiąść przy wigilijnym stole , składam serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne - niechaj wiedzie wam się lepiej niż dotychczas , częściej niż zwykle niech was spotyka "ludzkie" słowo , dni bywają ciepłe i "owocne" , a malutki płomień nadziei w waszych sercach niech się powiększa . Niechaj Bóg natchnie was spokojem i miłością , a wasza udręka i cierpienie nie pójdą na marne....

........dzielę się dzisiaj z wami w myślach , dobrym słowem jak opłatkiem........

Bóg z wami , gdziekolwiek jesteście .
  • 0

#2 mors

mors

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 00:19

To piękny mały domek położony za miastem.Ma ściany pomalowane na biało,komin z prawdziwej czerwonej cegły i wielkie przeszklone okna. Dookoła domu rosną przeróżne drzewa:grusze,wiśnie, jabłonie, śliwy i czereśnie.Ale najważniejszym drzewem w ogrodzie jest stara lipa.Jest ogromna i musi mieć ze 100 lat.Ilekroć tu jestem przytulam się do niej, bardzo ją kocham i ona to wie. Jest też mnóstwo różnych kwiatów.Zawsze co roku czekam na przyjście wiosny,gdy wszystko zakwita ,jest przecudownie. Tu mieszka mój Tata i moja Mama-są starzy i zchorowani więc to ja ich odwiedzam. Tu zawsze mogę liczyć na dobre słowo i na wsparcie. Pod tą starą lipą jest równie stary stół. Wszyscy którzy nas odwiedzają przynoszą swoje serca i kładą je na nim,serca się śmieją,tańczą i przytulają.Dziś wieczorem zostawię otwartą furtkę może ktoś przyjdzie ?
Zapraszam Ciebie Minutko (tu zawsze jest ciepło)
i Ciebie Andzia (zbudujemy huśtawkę, zwołamy wszystkie ptaki a morze będzie szumiało zaraz za płotem)
i Ciebie Ewito (może wrócą miłe wspomnienia)
i Ciebie Klara (strumyk już powstaje)
i Ciebie Pineska (będą sami bliscy,a wanne postawimy wśród drzew)
i Ciebie Balcerek (morze już jest to i piach jest)
i Ciebie Ineda (mamy tu wspaniałego gadającego konia)
i wszystkich tych których tu nie wymieniłem.
Ale przede wszystkim zapraszam ADASIA -nasze serca będą tańczyć na stole, a twoje najkochansze w samym środku,wszyscy Cię ukochają i przytulą.Będzie Ci dobrze i będziesz najważniejszą osobą tego wieczoru.
I to jest właśnie moje ulubione miejsce.
(Jest w moich marzeniach-w mojej głowie)

Zapraszam każdego kto tu zajrzy -dużych i małych, młodych i starych, tych co są i tych co myślą że nie istnieją (jakże się mylą).
Możecie rozbudować dom i przynieść ze sobą co tylko chcecie-przede wszystkim SERCE.
-lubisz inne drzewa-przynieś i zasadź
-masz swój ulubiony kolor-przemaluj cały krajobraz (trawę też,nie musi być zielona)
-lubisz stawiać babki na piasku-O.K.za płotem jest plaża (weź wiaderko)
-lubisz swojego kanarka - proszę bardzo , weż go ze sobą (może kotek Inedy też ma serce)
Ale z drzewami proszę ostrożnie-one to raczej są okrągle.

Niech każdy kto się do mnie wybiera,zostawi jakiś ślad w tym poście........
(nawet nie jeden raz).

ZAPRASZAM - stół jest ogromny!

Adaś czekam na Ciebie!-a raczej-CZEKAMY NA CIEBIE!!!
na Ciebie Słoneczko też , tak dzielnie zaczełaś walczyć(uwierz w siebie)!!!

Ten "mój dom" pojawił się już w innym miejscu jako wypowiedź na temat -moje ulubione miejsce, ale niewiele osób tam zagląda. Stwierdziłem że miło by było gdyby każdy mógł do "niego" zajrzeć. Postanowiłem przenieść go tu , więc jest.
  • 0

#3 emi

emi

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 07:43

Piękne zaproszenie.
  • 0

#4 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 07:57

Ja już kupuję bilet i wsiadam w pociąg. To calkiem niedaleko.
  • 0
Hakuna Matata

#5 annick

annick

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 09:50

może miejsce dla mojego zwariowanego psa też się znajdzie?
także chętnie zasiadłabym przy tym gościnnym stole :)
  • 0

...każde skrzydlate stworzenie potrzebuje przestrzeni...

#6 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 10:05

:D A ja się cieszę, że te drzwi są cały czas otwarte, wiesz? :D

Biedne to moje serce, chore i słabe - ale miłości pełne... Chętnie położę je obok innych na tym stole, pod lipą...
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#7 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 10:55

Ja wezmę ze sobą hamak ,rozwieszę go po między drzewami w śród kwiatów w Twoim ogrodzie i odprężę się;wycisze ,bo bardzo tego potrzebuję. :)
  • 0

#8 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 11:56

Mnie tez cieszą te otwarte drzwi,tez z mila checią położe swoje serce na tym stole.Pozdrawiam Cię cieplutko i dziękuje za tak piękne i pelne ciepła zaproszenie.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#9 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 17 lipiec 2006 - 14:47

Hm, Nie wiem czy można ale jeśli pozwolisz to ja tak cichutko i niespostrzezżenie, żeby nikomu nie przeszkadzać i nie płoszyć ptaków, przycupnę gdzieś na uboczu w Twoim Ogrodzie Marzeń i zatopię się w myślach, zatrzymam się nad sobą i swoim życiem, a potem wyjmę z kieszeni kartkę i nieudolnie te myśli zapiszę... Papier wytrzyma wszystko i czasem jest o wiele łatwiej napisać niż powiedzieć daną rzecz...

A potem zniknę tak nagle jak się pojawiłam, ale najpierw oczywiście dopilnuję, aby drzwi pozostały niedomknięte...
  • 0

#10 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 17 lipiec 2006 - 20:51

Hmmmm ja też jestem za, piękny pomysł ja sie wbijam do ciebie z moim kumplem, Maskotusem.... A co do Kornelki to już od południa ma bilet.... Tak więc niedługo stanie u drzwi.... załoga i klosterkeler..... przyjacielska rada.. kup jakieś proszki nasenne może być głośno, a wiem że rodzice troche nie domagają.... no ale mały melanżyk każdemu sie należy....

Napisz jak ci sie to podoba tak imprezka..... i zwałka pod starą lipą......
Mamy jeszcze trzy butle wina, i kilkanaście piw....
To nie jest nasz ostatni post....
Powrócim...
  • 0

#11 babcia danusia

babcia danusia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 21:04

Czytając zaproszenie, oczyma wyobraźni już Tam jestem , czuję się tak jak bym znała to miejsce od zawsze i czuję się w Nim szczęliwa :)
  • 0

#12 mors

mors

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 21:22

"Przybądź Tymek i twa kompanija"
Ogród jest wielgachny, miejsca dosyć zawsze,jak Ci będzie smutno to Cię ktoś pogłaszcze.
Beczki sturlaj swoje,jak twa wola taka,będzie winko.....-a niech ,jeszcze i tabaka.
Ogród wieeeeeeeeeeelki taki,starczy miejsca cichym,starczy dla libaki :):):)

Dodano pon 17 lip 2006 23:32:57 CEST :
Ponieważ kilka osób już przyszło , tak sobie pomyślałem - może rozpalimy ognisko?
Za domem stoi już pieniek i siekiera do rąbania drewna.
Tylko potrzebny ktoś kto ma "parę w łapkach"......albo już wiem....
Każdy kto miał zły dzień - coś mu nie wyszło - jest wkurzony jak nie wiem co....może się wyładować i odreagować ,a drewka się przydadzą.

Panowie......PANOWIE!!! - gdzie z tą piłą spalinową?

Fibi właśnie odpoczywa i słucha śpiewu ptaków.
  • 0

#13 Wineta

Wineta

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 18 lipiec 2006 - 19:40

Przyjdę wieczorem, razem ze zmierzchem... Przyniosę upieczony przeze mnie chleb, zawinięty w czystą ściereczkę, byśmy mogli się nim przełamać... A do ogrodu dołożę leszczynowy krzak, na którym niedługo pojawią się orzechy. Z orzechów upieczemy wspólnie wielki placek z miodem, który zwabi do nas jeszcze więcej ludzi... Placek w kształcie serca...
  • 0
"... czym bieda i wysokie ceny,
gdy na nas takie szczęscie spadło,
że wzajem kochać się umiemy..."

#14 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2006 - 06:55

...ja tez sie pojawie i wypije wino z moja dziewczyna no i z Wami tez, a moze by tak hamaki zamontowac? ;-)
  • 0

#15 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 19 lipiec 2006 - 08:42

I my też dołączamy.... całą gromadką.... Idzie Tygrysek za nim kurczaczek, Daruś.... i jak to marzeń kraina.... to jest to bardzo szczęśliwa.. rodzina...
Pozdrawiamy wszystkich cieplutko :*
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#16 Małgosia_Sz

Małgosia_Sz

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 19 lipiec 2006 - 15:27

A ja będę na przyczepkę...jeśli pozwolisz;)
  • 0

#17 Madzia

Madzia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 345 postów

Napisano 19 lipiec 2006 - 20:24

Ja też jeśli można...

Ze sobą przyniosę... szczęścia odrobinę. Wystarczy dla wszystkich :)
  • 0

#18 mors

mors

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 19 lipiec 2006 - 20:40

Przynies Madziu też taką MEGA SUPER TRUSKAWKE -wszyscy sobie pojemy :D
  • 0

#19 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 lipiec 2006 - 09:27

Mars dzięki za zaproszenie, bo cały czas szukam pewnego adresu - szczególy tutaj: . czyżbyś go znał ?
  • 0

#20 Madzia

Madzia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 345 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 09:54

Przynies Madziu też taką MEGA SUPER TRUSKAWKE -wszyscy sobie pojemy big_smile

Żaden problem :D :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych