Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sieciowe biedaki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 13:33

Joten, a po to, że fotki miał robione takie każdy, bowiem był to kwiat paproci, którego każdy musiał skosztować. Ci co nie piją alkoholu, udawali, że pili i już. To nie ma nic do rzeczy.

W takim razie zapytam Ciebie: czy ipon to jest miejsce do molestowania psychicznie ludzi, że jest się w złej sytuacji, nie ma się co jeść itd?
Znam przynajmniej kilkanaście osób na tym czacie, którym przydałyby się zbiórki pieniędzy, bo sami nie mają prawie nic, ale te osoby mają zbyt duży honor, by komukolwiek o tym mówić.
Poza tym, nie byłeś na żadnym zlocie i nie masz prawa mówić jak tam jest...

Gdyby sprawa była czysta, nie byłoby tego postu, Jarek.
?
  • 0
Hakuna Matata

#22 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 13:33

Przepraszam , że się wtrące chociaż nigdzie nie byłam.Joten nie robileś sobie nigdy zdięć z typu jak się pije wodkę z gwinta ????????
ty byłeś młody???
Trochę przesadziłeś moim zdaniem... różaniec obrabiasz na spotkaniach ze znajomymi???
Dorośli ludzie tak mają że piją jak się spotkają...... i co pójdą do piekła???
Przecież nikt na iponie nie wmusza wódy 17 latkom.... kto nie może ten sam wie[ chyba]
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#23 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 13:13

joten pzresadziles

po 2 to jest kolko rozancowe i nie spotykaja sie zeby sie pomodlic :)
po 3 jesli Ty spotykasz sie z przyjaciolmi co jakis czas co robisz ...? czytasz ksiazke znimi ?
po 4 sa dorosli


walnoles troszke jak kula w plot.
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#24 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 13:17

Malcolm: masz u mnie buzi ;)

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#25 joten

joten

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 13:18

Mal nie mowie, ze maja byc grzeczni, alkohol po to jest by go pic. Tylko po co fajnej dziewczynie fotka jak pije wode z gwinta??? Ok jesli urazilem pare osob to przepraszam.
  • 0

#26 joten

joten

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 13:01

Nie pisze tego by kogos obrazac, stwierdzam fakty. Zreszta jesli te fotki "hejnalem" byly udawane, to czemu i komu mialy sluzyc? Moze bylo przy okazji bylo zainscenizowac jak ktos daje sobie w zyle :-)
  • 0

#27 joten

joten

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 12:37

kto nie jest z nami ten przeciwko nam, bron Boze wyrazic odmienna opinie :P
  • 0

#28 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 12:47

Joten, to nie jest opinia... to jest jednoznaczny osąd!!! sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłeś? Widziałeś? Nie!!! Więc nie siej zamętu. :angry:


Jak widać na Iponie są tacy, którzy tylko czekają na sensacje. Mało tego dolewają oliwy do ognia. Gratuluję piromanom ich własnej głupoty, bo w tym ogniu i oni spłoną. Gratuluję raz jeszcze. :icon_evil:

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#29 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 12:22

Joten, Twoje zdanie jest niesprawiedliwe i nieprzemyślane... Nie masz żadnego prawa oceniać ludzi, których nie znasz.
Bywam na zlotach. Wiem jak tam jest. A Ty? Ruszyłeś chociaż troszkę mózg, by pomyśleć, iż zdjęcia ze zlotów w naszej galerii w dużej mierze są pozowane?? Na pewno nie!!!!!!! Twoja ocena jest jednoznaczna. A może po prostu żal Ci, że nie umiesz się dobrze bawić?

No i skoro wg. Ciebie Ipon zszedł na psy, to co tu jeszcze robisz? Wydaje mi się, że tylko szczekasz. :evil:

Poza tym Twój post prawie nie dotyczy poruszanej tu kwestii.


Pozdrawiam i życzę bardziej konstruktywnych myśli :evil1:
Joanna

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#30 joten

joten

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 12:04

Pieprz...cie az glupio, plujecie na ludzi ktorzy, mieli was za przyjaciol, ale taka natura IPONu. 2/3 iponkow w kolko mysli kogo przeleciec, co by wypic. Fotki w galerii mowia same za siebie, dziewczyny pijace wodke z gwinta !!!, zreszta alkohol wszedzie, na maxa. Stale ktos komus wywleka jakes syfy, Fox mial racje ipon zszedl na psy.
ps. czekam na bana :-)))
  • 0

#31 Malpka

Malpka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 10:26

witam serdecznie
temat jest delikatny.
fakt jest faktem ze kazda pomoc jest potrzebna i co do tego nie ma dyskusji. Osoba otrzymująca pomoc mogłaby ograniczyc branie. mamy tu ludzi o dobrych sercach ,ktorzy pomogli im nie wiedząc ze mają pomoc z innych żródeł.
pozdrawiam@
  • 0
chodź [you] poskaczemy razem w małpim gaju

#32 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 10:00

Anula, nikomu nie chodzi o to, że stracił dobrowolnie pomagając.
Mnie razi to, że ktoś zapożycza się w nieskończoność, bo wiadomo, że z tego się robi labirynt bez wyjścia. Doborowolne wpłaty były dobrowolnymi i tutaj nie ma co dyskutować.
Ja miałam swoje spostrzeżenia od samego początku, bo ludzie dużo mi mówią, ale siedziałam cicho.
Niestety, sprawa prędzej czy później wyszłaby, i podejrzewam, że na zlocie w Grotnikach.
A ja nie chcę jechać na zlot, na którym będzie kiepska atmosfera.
Nigdy nie zapożyczyłabym się u przyjaciółki tylko po to, by przyjąć w domu drugą na weekend. Wolałabym za te pieniądze kupić coś dzieciom.

Rozmawiałam z Diablem i on już wie, co ma robić.
Najgorsze jest to, że teraz czuje się bardzo pokrzywdzony przez iponkowych "przyjaciół". Prawdą jest, że gdyby wszystko było ok, nie byłoby tematu. I dziwne jest, że to kilka osób naraz miało podobne spostrzeżenia.

Jeśli tylko będzie podane konto fundacji na stronie o Grzesiu, to na pewno mu pomogę.
  • 0
Hakuna Matata

#33 Anula_28

Anula_28

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 09:03

Witajcie Kochani!!! Chciałam tylko powiedzieć,że proszę wszystkie osoby o nie czepianie się Lucynki, bo ona nie jest niczemu winna o sytuacji Diablo30 dowiedziała się ode mnie i to ja ją poprosiłam żeby im jakoś pomogła,więc osoby które czują się w jakiś sposób pokrzywdzone proszę mieć pretensje do mnie.Co do tematu Diabełków nie będę się wypowiadać ,bo ja i tak wiem swoje i nikt mnie nie przekonana,że jest inaczej-to tyle w tym temacie,pozdrawiam wszystkich- Lucynko przepraszam,naprawdę bardzo Cię przepraszam,że masz teraz przeze mnie tyle nieprzyjemności.
  • 0

#34 Korner

Korner

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 07:35

Chciałem cóś dorzucić od siebie w tej sprawie.
Jak łatwo jest obrzucić kogoś błotem. Należało najpierw dowiezieć się dokładnie co jest grane dopiero później reagować.Stało się odwrotnie, najpierw błotko później tłumaczenia. Ja np. pomogłem Diablo i nie żałuję, pomogę każdemu zawsze jeśli będę potrafił i mógł.Gdy Lucynka rzuciła hasło że można pomóc, bez wahania to zrobiłem i chciałem być anonimowy, lecz na poczcie nie chcieli przyjąć przekazu bez podania swoich danych tzn. imię,nazwisko,adres itd. NIe piszę o kwocie bo to dla mnie nie istotne, dałem tyle ile mogłem.I nie mogę mieć żadnych pretensji do Lucynki (trzymaj się cieplutko Piękna). Tymek nie napisał dokładnie co jest grane dlatego np. nie komentowałem jego postu wczoraj.Dziś mam już jakieś porównanie bo post swój zamieścił Diablo.Teraz wszyscy mamy jakiś niesmak.Wiem jedno pomogę gdy tego będzie trzeba i będę w stanie i zawsze jestem przekonany że moja skromna pomoc pójdzie na zbożny cel.Dwoeidzmy się wszystkiego dokładnie, później osądzajmy wtedy niekogo nie urazimy a i sami będziemy kontenci.

Pozdrowionka
  • 0
"Miłość nie zna pór dnia, nadzieja nie ma końca, a wiara nie zna granic. Tylko wiedza i niewiedza skrępowane są czasem granicami."

Gunter Grass

#35 tuwo

tuwo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 47 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 00:08

Mam prosbe do wszystkich od ktorych pozyczalem lub Ci ktorzy wplacali na zlot o skontaktowanie sie ze mna w celu oddania pieniedzy.

No Comment
  • 0

#36 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 09 lipiec 2006 - 22:53

Kochani nalezy sie Wam z mojej strony pare słów wyjasnienia. Kiedy dowiedziałam sie że diablo jest w cięzkiej sytuacji finansowej i z powodu braku pieniążkow nie moze wykupic leków które były mu koniecznie potrzebne na uśmiezenie bolu i inne dolegliwosci,zwrocilam sie wtedy do niektorych Iponkow o pomoc w wykupieniu lekow.Prosilam o wplacanie na jego konto ktore bylo podane na Iponie dowolnej kwoty,bylo to dobrowolne i nie w formie pozyczki tylko to mialo byc z naszej checi.Nie mialam nad tym zadnej kontroli,nie wiem kto jaka suma poratowal diablo i nie wiem tez na jaki cel on je przeznaczyl.Przykro mi bardzo ze zaistniala taka sytuacja,ze to akurat ja bylam ta incjatorka pomocy,ale robilam to z checi pomocy drugiemu czlowiekowi. Nigdy bym sie nie spodziewala ze moze dojsc do takiej sytuacji, nie znam diablo i nie robilam tego z zadnej znajomosci,bylo to poprostu becelowe podyktowane checia pomocy jednemu z nas.Przepraszam tych ktorzy maja teraz do mnie jakies pretensje ale nigdy nie przyszlo by mi do glowy ze moze zaistniec taka sytuacja,oby to wszystko sie jakos wyjasnilo pomyslnie.Pozdrawiam Lucyna
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#37 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2006 - 18:37

Ciekaw jestm czy spotkaliście sie z sieciowymi naciągaczami, czy ktoś chciał pożyczyć od was kaske,na leki albo na chore dziecko.... Jakich metod użyły te bardzo chore osoby... Co wam powiedzieli że daliście sie nakłonić do pomocy..... Czy aby warto było??? Ja pożyczyłem kaske diablo 30, wiem że nie zobacze tych pieniędzy, wiem że nie jeden mu pomogł kosztem swoich wyżeczeń? Czy macie jakiś refleksje na ten temat, może jakieś protokoły GG? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.....
  • 0

#38 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 09 lipiec 2006 - 19:03

Tak, Tymku, to właśnie jest najgorsze...Wszyscy daliśmy się nabrać.
Najgorzej mają Ci, którzy chcieli w jakiś sposób pomóc rodzinie i apelowali o pomoc. Bo cóż oni są winni, że pieniądze nie znalazły odpowiedniego przeznaczenia? Nic.
Kosztem swoich wyrzeczeń, bo przeważnie pomagali Ci, którzy sami nie mają.
Szkoda, że tak to się wszystko potoczyło, bo to znieczula ludzi na niedolę innych , naprawdę potrzebujących osób.
Ja nie twierdzę, że rodzina Diabla nie potrzebuje pieniędzy. Tylko dlaczego za te pieniądze imprezują? Ja swoją ciężką pracą zarabiam na to co mam, od nikogo nie pożyczam i stać mnie od czasu do czasu na piwo, wyjście do pubu. Ale każdą złotówkę oglądam trzy razy, zanim wydam na cel rozrywkowy.

Jakoś mi tak przykro jest.
  • 0
Hakuna Matata

#39 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 09 lipiec 2006 - 20:07

Jestem głęboko poruszony tym co tu napisano... Najbardziej poszkodowaną osobą w tej sytuacji, byłby ten, kto przyszedłby prosić o pomoc, a my wszyscy odprawilibyśmy go z kwitkiem pomni doświadczeń z przeszłości. W związku tym proszę wszystkie osoby które wiedzą cokolwiek na ten temat o kontakt mailowy - biuro@ipon.pl Do czasu wyjaśnienia sprawy, zawieszam Diablo w prawach opa.
Przyklejam ten temat, jako przestrogę dla nas wszystkich.
  • 0
Roma locuta, causa finita.

#40 Diablo_30

Diablo_30

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 09 lipiec 2006 - 21:20

Dziekuje Tymkowi za post ktory napisal.Przyznaje sie pozyczalem pieniążki od niego , gdy rozmawialismy przez telefon powiedzial ze z oddaniem sie nie spieszy.Teraz nie potrafi rozmawiac tylko wyladowuje sie na postach.A trzeba bylo napisac lub zadzwonic i powiedziec ze sa mi potrzebne pieniadze aja bym z pod ziemi je wytrzasnol i oddal.Mam prosbe do wszystkich od ktorych pozyczalem lub Ci ktorzy wplacali na zlot o skontaktowanie sie ze mna w celu oddania pieniedzy.Zostalem zblocony jak sie okazuje przez najlepszego kumpla.Ku waszej informacji zadna zlotowka nie poszla na alkochol ani na imrezki.Przyjezdzali do nas wspaniali ludzie ktorzy chcieli oderwac nas troche od wszystkiego a tu wychodza zale ze my imprezujemy.Przepraszam kogo interesuje co sie u mnie w domu dzieje?Co do Grzesia mojego synka to konto ktore jest na stronie bedzie zmienione na fundacje zeby nie bylo ze Tomek na alkochol wydaje.Przepraszam wszystkich ktorzy mysla podobnie jak Tymek.Prosze o kontakt osoby ktore czuja sie przezemnie pokrzywdzone.O zlocie napisze krotko kazdy kto wplacil byl powiadamiany przezemnie ze zlot sie przesunie i czy mam oddac kase.Nikt nie chcial poprostu dlatego ze poczekaja na drugi termin.Jedynie Ania Malpka przekazala mi 50 zl na leki.Tym koncze i zegnam Was wszystkich.Prosze poszkodowane osoby o kontakt.A Tymkowi bardzo dziekuje za szczera Trzymajcie sie iponki (szkoda tylko ze tak musze odchodzic).I prosze wszystkich zeby nie mieli pretensji do Lucynki bo Lucynka nie jest niczemu winna.
  • 0
Żyj szybko i giń....


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych