Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sieciowe biedaki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 10 lipiec 2006 - 16:39

Proszę moderatora tego działu, o usunięcie z tego wątku wszystkich postów nie dotyczących bezpośrednio omawianego tematu (w tym i mojego).

Pozdrawiam
marder

P.S. Joten, po Twoich wypowiedziach można by sądzić że jesteś stałym bywalcem zlotów, jednak jakoś nie miałem nigdy przyjemności spotkania Cię na żadnej z imprez. Pojedź może na jakiś zlot kółek różańcowych, gdzie spędziesz czas może nie tak wesoło, ale za to na pewno cnotliwie :evil:
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2006 - 16:48

No wiesz Tomek masz jeszcze czelność warunki mi stawiać i na dodatkowe koszta narażać? Poprostu nie mam czasu na rozjazdy, jak chcesz to ty przyjedź.
  • 0

#3 Golda

Golda

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • Skąd:Pleszew

Napisano 10 lipiec 2006 - 16:51

O tym poście dowiedziałam się od Diabełka. Tomek nie musiał mnie prosić o pomoc finansową, ba... nawet nie chciał przyjąć pieniędzy. Nikt, poza Diabełkiem i mną, nie wie ile godzin przegadaliśmy na gg. Wiem, że ich styl życia może komuś nie odpowiadać, ale skoro komuś on nie pasuje to nie musi przyjeżdżać do Piekiełka. Ja tam byłam i, o ile zostanę jeszcze zaproszona, to pojadę po raz kolejny.
Całym sercem jestem za pomaganiem Tomkowi i Emi. To nie ich wina, że mają chore dziecko. A ci co uważają inaczej, cóż... to już inna sprawa.
Wiem, że w tym temacie jestem subiektywna... Diabełek wie dlaczego. Ale nie zależnie od tego jakie mam zdanie to i tak nikogo nie upoważnia do tego by obrzucać kogoś błotem nie znając dokładnie jego sytuacji.
Tomuś nie daj się... jestem z Wami.
  • 0

Tak sobie wpadłam do Krainy Fantazji i robię za sekretarkę Lenny'ego i spółki :)
Mam nawet własną chmurkę za rogiem obłoku...


#4 MIXI

MIXI

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 17:12

Czytam, czytam i dalej nie wiem o co chodzi. Naciogał czy nie naciągał.
Nie znam na tyle obu Panów, by sie wypowiadać. Ale uwazam ,ze pewne rzeczy załatwia sie nie publicznie. Chyba z zainteresowanych tylko Mal miał na tyle rozsądku.
Albo sa dowody winy , osadzić i wydac werdykt albo wyjaśnia sie to w zaciszu:)

A moze to te okropne upały tak podgrzały atmosfere??
  • 0

#5 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 17:23

Uważam że na ten temat, nie powinny wypowiadać się osoby, które nie miały bezpośredniego związku z omawianą sprawą. Ponadto, z przykrością zauważyłem, jak z rzeczowej dyskusji, temat zmienił się we wzajemne przekrzykiwanie. W związku z powyższym, zamykam ten temat.
Wszelkie uwagi (od osób mających związek z tą sprawą) proszę kierować na adres: biuro@ipon.pl
  • 0
Roma locuta, causa finita.

#6 Diablo_30

Diablo_30

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 16:30

[b[b][/b]Widze Tymek ze gowno o mnie wiesz.Robienie sensacji sprawia ci przyjemnosc.Nawet nie potrafisz jak prawdziwy facet porozmawiac tylko robisz zamieszanie.O co ci tak naprawde chodzi facet?Tak to jest ze swoich bledow sie nie widzi tylko czyjes.I nikt nigdy nie zmuszal nikogo do klikania ze mna.Tak jak napisalem kasa zwrot a Ty po swoje pieniazki przyjedziesz osobiscie i spojrzysz mi w twarz.Masz jeszcze wedke ktora tez mi pozyczyles.Takze nie zapomnij napisac jeszcze o tym.A Kornelie prosze o nie wypowiadanie sie na temat ktory jej nie dotyczy.Wiecej sie juz nie wypowie,m bo szkoda mi na Ciebie slow Tymek
  • 0
Żyj szybko i giń....

#7 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2006 - 16:16

No cóż myślę, że sama strona finanansowa nie jest tak ważnym aspektem, choć niebagatelnym, znacznie bardziej dotkliwe jest to w jaki sposób postąpiono z osobami chcącymi pomóc. Ciągłe opowiadanie o złej sytuacj, o braku kasy, o tym że nie ma sie nikogo, permanentne jęcznie.... to wszystko jest dręczeniem i siadaniem na psychike. Dodatkowo podkreślam że takie postępowanie dotkneło wiele osób, wiele osób to napewno zraniło i poczucie bezsilności doprowadziło wręcz do poczucia winy. Poza tym Tomek utrzymywał że nie ma od kogo pożyczyć, a pożyczył jednocześnie od kilku osób pieniądze, więc poprostu okłamał osoby działające w dobrej wierze, to samo tyczy sie co do braku przyjaciół przecież wiele osób wysłuchiwało godzinami o losie ciężkm..... A nawiasem mówiąc o łatwo zostać najlepszym przyjacielem...... Tak Tomek szybko buduje więzi, tu brat iponkowy, tam siostra, tu przyjaciółka.
  • 0

#8 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 15:21

jestem 1 z wielu osob ktore daly lub pozyczyly Tomkowi i jego rodzinie pieniadze .
2 dzien zastanawiam sia jak napisac wam ,jak Tomek latwo zagral na moich emocjach i ufności do ludzi . Postanowilem w koncu nie robic narazie tego na forum publicznym. napisze do admina zeby sie zapoznal


przyszlo mi z trudem napisanie tych kilku zdan


mal
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#9 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 10 lipiec 2006 - 15:38

Sytuacja jest faktycznie delikatnie mowiąc niesmaczna. Niektórzy to chyba lubia wywlekac wszelkie brudy na forum.Przeciez to jerst sprawa miedzy diablo a tymkiem..powinni to wyjasnić miedzy sobą..a nie zaraz na forum pisac.
Jest takie przysłowie,chcesz stracić przyjaciela,pozycz od niego pieniadze.
Ode mnie tez ktoś pozyczył pieniądze..ale nie bede tego wywlekac na forum..bo i po co..to jest sprawa pomiedzy mną i tamtą osobą.
i nie wiem czemu na temat tego co się dzieje na zlotach wypowiada sie osoba która ani na jednym zlocie nie była,a swoja wiedze czerpię ze zdjec.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#10 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 14:29

Ufff... ostatnio mam kłopoty z logowaniem, ale udało się...

Temat Diablo śledzę od wczoraj, bo go lubię. Nie znam sprawy, nie bedę się wypowiadać na temat ewentualnego nadużycia zaufania...
To ważna i poważna sprawa, jak myślę i z przerażeniem czytam posty, które... nie tylko nie są na temat, ale wręcz zaciemniają cały obraz! :angry:

To nie jest miejsce na roztrząsanie moralnej wymowy "picia z gwinta" jednej, jedynej butelki żubrówki przez... kilkadziesiąt osób! :images2:

To nie jest miejsce na podważanie celowości organizowania zlotów!

Myślę, że takie niepoważne, niesmaczne i... niegrzeczne wypowiedzi stawiają pod znakiem zapytania dorosłość niektórych z nas!

Kochani! Albo macie coś konkretnego do powiedzenia w sprawie, stanowiącej temat wątku i - zgodnie z prośbą Admina - robicie to na forum, albo... zamilknijcie, proszę Was! Nie mąćcie!
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#11 Juliettka

Juliettka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 14:58

A ja powiem tylko tyle... Diabełku jestem z Tobą i twoją rodzinką! i wiesz jakie mam zdanie na w/w temat. Uściski ogromne dla całego diabełkowa =]=]=] nie poddawajcie się!!!!!
  • 0

#12 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 10 lipiec 2006 - 13:54

A wiecie... lubie przysłowia :)

Pies szczeka- karawana idzie dalej
:lol:

Haha Racja i dojdziemy daleko :)
  • 0

#13 Izka1

Izka1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 14:14

Tak sobie myślę, że trzeba rozdzielić te dwa tematy. Zaczęło się od pieniążków, pretensji itd. To ważna sprawa, ale oddzielmy ją od zawirowania związanego ze Zlotami i tego co tam się dzieje.
Kończąc ten wątek...Joten, jedź z nami do Grotnik. Zapraszamy. Przekonasz się na własnej skórze jak tam jest. Co Ty na to?
  • 0

#14 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 13:44

Asiu, wiesz co...chyba nie ma sensu przekonywać kogoś, kto zloty zna tylko ze zdjęć, że jest inaczej.
Pozostańmy upadłymi kobietami, wszakże czym jest zdanie 50 osób do jednej.


Zepsuta moralnie Kornelia :lol:
  • 0
Hakuna Matata

#15 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 10 lipiec 2006 - 13:45

Difra Ankh Popieram
  • 0

#16 Izka1

Izka1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 13:48

Kochani, po co komu udowadniać jak było? Niech sam pojedzie na jakikolwiek zlot i się przekona jakimi pijakami jestesmy. Tak bardzo mu to lezy na duszy? Nie ma innych problemów?
Współczuje
  • 0

#17 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 13:48

A wiecie... lubie przysłowia :)

Pies szczeka- karawana idzie dalej
:lol:

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#18 carrotka

carrotka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 13:53

Czy nie uwazacie, że to co się tu dzieje to lekka paranoja?
Macie temat który traktujecie jako pozywka dla siebie - sensacje!
Czy nie powinno sie obiektywnie ocenić temat dyskusji a nie wyzywac sie wzajemnie..
czytam wszytko po kolei i ręce mi opadają... dorośli...
  • 0
www.ProRock.eu

#19 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 10 lipiec 2006 - 13:39

No I co takiego , że czasami się wypije , przecież to Nie grzech, A fotka , Co to komu przeszkadza . CZy jak mnie ktoś zobaczy z Piwem, na foto to też powie ze szedłem Na psy????? Paranoja :):):)
  • 0

#20 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 13:40

Joten, poczucie humoru dane jest nielicznym- jak widać.
Znane jest pojęcie "pies ogrodnika"- sam nie zje i drugiemu nie da. Czy to aby nie o Tobie Jarek? :angry:

Poza tym jeśli masz jakieś uwagi dotyczące zdjęć, zlotów etc., to utwórz nowy własny wątek, bo temat, który ciągniesz tutaj, nie dotyczy w żadnej mierze zainicjowanego wątku. Wypowiedz się we własnym wątku.

A gdy już obrazisz kilka osób, gdy wyrzucisz z siebie całą złość i żółć Ci się nieco uleje, może zaczniesz też się uśmiechać. Tylko zastanów się, czy wtedy ktoś będzie chciał odwzajemnić Twój uśmiech.


  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych