Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Chciałabym wiedzieć kto mieszka na wsi a kto w mieście?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Majka_Cz

Majka_Cz

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 11 lipiec 2006 - 13:07

City Poznań, obecnie siedze w domu po zakończonym leczeniu rozglądam się za szkółką i piszę artykuły jako wolontariusz oraz rozwijam swoje pasje....To tak w skrócie ;)
  • 0
Majka_Cz

#2 agulia

agulia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 11 lipiec 2006 - 13:04

Mieszkam w mieście, ogólnie siedzę w domu na rencie, zajmuję się dziećmi własnymi.
  • 0
Pozdrawiam Cię [you] serdecznie :)
Pamiętaj, żeby dziś też się do kogoś uśmiechnąć!!!!

#3 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 11 lipiec 2006 - 15:15

Mieszkam w nadmorskiej miejscowosci która zwie się Miedzyzdroje, latem tłoczno, a zima pusto w Miedzyzdrojach.Urodzilem się w Chełmie Lubelskim,lecz prawie całe zycie mieszkam w międzyzdrojach.
Pracowałem w rozlewni wody mineralnej i napojow,obecnie siedze na rencie.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#4 Niepokorna19

Niepokorna19

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 11 lipiec 2006 - 15:11

Ja mieszkam na wsi, ale mam tylko kilka kroków do miasta. W sumie to nie kroków, bo jeżdzę na wózku. Jest tam kino, masa sklepów, dużo znajomych, szkoły... nie można się więc nudzić.
A w miejscowości, gdzie mieszkam jest cicho, spokojnie, upalnie i bardzo przyjaźnie.
A co do drugiego pytanka: uczę się jeszcze, pracuję na kompie i wnerwiam moją siostrę ;) Uwielbiamy się kłócić i robimy to z czysta przyjemnością ;) Ogólnie jednak teraz mam wakacje, odpoczywam, zajmuję się szylkami, robię strony internetowe i... umieram z tych upałów ;)
Pozdrawiam :D
  • 0
Tak niewiele trzeba, by pomóc...
------------------------------------------------------------------------

#5 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 11 lipiec 2006 - 14:46

Mieszkam w Łomży od urodzenia. Tu też przyszłam na świat. Nie przepadam za tym miastem, od samego początku, a odkąd przestało być miastem wojewódzkim to szczególnie: żadnego przemysłu, zakładów, miejsc pracy itp. Brak perspektyw. Wszyscy młodzi, co mieli gdzie to stąd pouciekali w poszukiwaniu lepszego życia. Stała się więc Łomża miastem głównie emertów i rencistów oraz tych młodszych trochę co siedzą tu bo muszą, gdyż nie mają możliwości by szukać jakiś perspektyw gdzie indziej...

Jest jednak kilka rzeczy które mi się tu podobają: dużo zieleni, spokój i ogólnie to że jest to czyste miasto, wszędzie jest w miarę blisko. Piszę o tym spokoju bo np. perspektywa żywota w hałaśliwej np. Wawie mnie przeraża, choć oczywiście wszystko jest kwestią przyzwyczajenia.

Podoba mi się teren nad naszą Narwią i bardzo mi smakuje łomżyńskie piwo :D


Poza tym, że się tu urodziłam i pomieszkuję od 28 lat to wykonuję różne konkretne oraz mniej konkretne zajęvia ;) ; ostatnio np. to głównie pracuję.
  • 0

#6 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 07 lipiec 2006 - 13:34

Chciałabym wiedzieć kto mieszka na wsi a kto w mieście i co robicie na co dzień czy pracujecie czy siedzicie w domu araz jaką chorobę macie?
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#7 okularnica

okularnica

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 07 lipiec 2006 - 20:42

mieszkam w mieście, pracuje, uczę się ;)
  • 0

#8 Santa

Santa

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 11 lipiec 2006 - 17:20

Ja mieszkam w wielkim mieście - pełnym zgiełku i spalin - gdzie żyje się szybko i intensywnie. Ale ja to uwielbiam, więc jest ok. :)

Pracuję - coraz więcej i więcej... Ale to też lubię - zatem wszystko gra. ;)
  • 0
". . . kiedy czegoś gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."

[you] bardzo mi miło Cię poznać :)

#9 elagra

elagra

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 119 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 11 lipiec 2006 - 18:55

Mieszkam w Szczecinie. Niestety nie pracuję i przyznam, że się trochę rozleniwiłam:evil: Trochę swego wolnego czasu, staram się poświęcać na zabawy z siostrzenicą, która ładnie prosi: "pobawisz się ze mną?"
Pozdrawiam :)
  • 0

"Kiedy przeskoczysz, to i wtedy nie mów hop. Zobacz najpierw w co wskoczyłeś." ~ Julian Tuwim


#10 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 12 lipiec 2006 - 16:37

Ja mieszkam na wsi od urodzienia z mojego domu z oknach widać szkołę obok jest nowa sala gimnastyczna a w tym przedszkole, las. kościól i mam blisko do sklepu a trochę dolej jest duży klep i mały sklep to jadę na rowerze trzykołowym i do ciotki.Jak jadę do klepu to jadę pod górkę a jak wracam to jadę też pod górkę.Nie pracuję bo mam napisanie na papierze nie jestem zdolna do pracy i siedzę w domu pilnuję domu trochę się nudzę a szcsególnie zabraknie mi czasu niektórzy mówią że jestem domownik i gospodyną a teraz mam komputer i zapodobało mi się przy komputerze siedzieć a ja nigdy nie myśłałam że tak mi komputer będzie interesować.Od urodzienia mam chorobę porażenie móżgowie.
Dziękuję wam żę odpowiadacie na moje pytanie a kto jeszcze??
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#11 różyczka

różyczka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 12 lipiec 2006 - 17:14

Mieszkam w Trzebini.Mieścinie,w której wszyscy się znają i wszystkimi interesują....
Nie lubię tego miasta....w weekendy na ulicach nie ma żywej duszy.Wszyscy stąd uciekają.Zostają dzieci i emeryci.
Na szczęście mam blisko do Krakowa,który uwielbiam i uciekam tam kiedy tylko mogę.
Na codzień się uczę,jestem wolontariuszką.
Teraz mam wakacje więc odpoczywam sobie i nadrabiam zaległości książkowo-towarzyskie.:-)
  • 0
"Rzeczą człowieka jest walczyć.Rzeczą nieba-dać zwycięstwo."

#12 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 12 lipiec 2006 - 17:25

Mieszkam w niewielkim mieście.Jest dość cicho i spokojnie.Prawie wogóle nie ma przestępczości.Policja nie ma co robić.Niestety nie ma tu kina,pabu przystosowanego dla wózkowiczów.Za to jest mnóstwo sklepów spożywczych;do wyboru do koloru. :D

Dodano śro 12 lip 2006 18:26:55 CEST :
Oczywiście inne sklepy też są ,tyle tylko ,że one są w znacznej miejszości :(
  • 0

#13 okularnica

okularnica

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 12 lipiec 2006 - 18:01

a u mnie mnóstwo jest tzw. "ciucholandów" ;) i fryzjerów ;)
  • 0

#14 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 12 lipiec 2006 - 19:00

Chciałabym jeżdzić do miasta lubię po klepach chodzić poogłądać ale nie ma kasy żeby coś kupić albo na spacer mama się boi sama żeby pojechała sama nawet odzwiedzić rodziców bo w mieście mają pracę
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#15 agatka1984

agatka1984

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 31 lipiec 2006 - 13:23

hejka wszystkim :) Ja mieszkam na wsi :) w przepiekniej miejscowosc niedaleko Spały w woj. łodzkim jak na razie jeszcze sie uczę a co będe robić po skonczeniu szkoły to jeszcze nie wiem czas wszystko pokaze:)
  • 0
Jest taki dzien i każdy tak ma .... ze czasem jest żle i jakos nie tak :(

#16 michal11

michal11

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 czerwiec 2011 - 22:24

:s:coffee:
:s Od wagi Aniu warto mieć marzenia
  • 0

#17 kris.

kris.

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 14 czerwiec 2011 - 17:19

Witam,
ja całe życie mieszkałem na wsi, a od czterech lat zamieszkuję w mieście. Pracuję niedaleko w małej miejscowości przy ceramice- rękodzieło:)
  • 0

#18 marco

marco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 14 czerwiec 2011 - 20:43

Kochani, nie martwcie tym kto mieszka na wsi a kto w mieście. Wyszło zarządzenie, że od nowego roku miasta mają budować na wsi, bo tam jest czyste powietrze i nie ma spalin. Jest spokój i cisza.;)
  • 0
Dubito ergo cogito,cogito ergo sum...

#19 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 czerwiec 2011 - 08:12

Mieszkam na wsi,nawet do sklepu czy przystanku autobusowego mam ponad kilometr.W zimie gdy porządnie popada często jestem odcięty od świata:) Jednak lato jest fajne,jest spokój.Ostatnio czas spędzam w truskawkach,potem malinach.Na tym moja praca polega,od czerwca do października.Mimo wszystko dobrze się tutaj czuję i chyba nie mógł bym żyć w betonie
  • 0

#20 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 15 czerwiec 2011 - 11:39

Ja też mieszkam na wsi. Do sklepu i do przystanku mam 400 m, ale nie korzystam z ani z jednego, ani z drugiego :) W sklepie nic ciekawego nie ma, a na wózku nie da się z PKSu skorzystać :). Do większego miasta mam 18 km i tam pracuję, robię zakupy i organizuję sobie życie towarzyskie.

Większość życia spędziłem na wsi, jednak miałem okazję pomieszkiwać w miastach. Miejskie życie bardziej mi odpowiada :)
  • 0

KNP



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych