Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Strój ślubny dla dziewczyny na wózku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 małgosia

małgosia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 22:13

Kwiatuszku te dziewczyny na wózkach w sukniach to nie modelki to dziewczyny które na codzień poruszają się za pomocą wózka.
uważam że nie powinnaś w takiej chwili odbierać sobie tej przyjemności bycia w sukni i dobrze że nie ma takich sklepów ze strojami ślubnymi dla ON bo zapewne te stroje wyglądały by koszmarnie i były bardzo drogie tylko dlatego że są dla wybranej klienteli.
  • 0
kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okna

#22 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 22:18

pewnie, dopasuj normalna sukienke taka jaka bys chciala miec chodzac tylko pewnie nieco dluzsza bo sukienka sie skraca gdy sie usiadzie wiec musi byc kilka cm dluzsza zeby ladnie wygladala :)
  • 0

#23 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 28 czerwiec 2006 - 17:20

Przepraszam Aberade,ale masz dziwny tok myślenia,że dziewczyny które poruszają się na wózku nie powinny ubierać sukien lub spudnic.Wiem,że na ogół łatwiej i wygodniej jest w spodniach,szczególnie dla osoby która przemieszcza się z wózka na inne siedzenie.Ale ślub to jedyna i niepowtarzalna okazja i warto trochę ''pocierpieć''niewygodę dla tej chwili.
[Jak się ma kieckę ,łatwiej można poradzić sobie w ubikacji :P, ]
  • 0

#24 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 28 czerwiec 2006 - 17:26

nie przepraszaj fibi ;)
każdy ma swoje zdanie ...
ja nie zabraniam nikomu zakladac sukien czy spodnic będac na wozku :)
piszę o swoim zdaniu, moim podejsciu do takich rzeczy - tyle
nie pisze też (ani nie myślę) że kobieta na wózku nie powinna zakladac sukni (jak zaznaczasz że ja ponoć uważam) - wybór nalezy do wyborcy
mi się nie podobają kobiety na wózku w sukience - taki już mam dziwny tok myślenia i postrzegania ... to tak jak w sukni na rowerze ;) też mi się nie podoba ... albo w sukni i ciężkich butach - również uważam że to nieestetyczne ... idąc tym samym (dziwnym) tokiem rozumowania ;) nie podoba mi się kombinacja wózka i sukni :P
  • 0

#25 okularnica

okularnica

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 28 czerwiec 2006 - 18:19

Asiu ;) Nie masz wyjść ;)))
  • 0

#26 _KWIATUSZEK_

_KWIATUSZEK_

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 29 czerwiec 2006 - 06:38

Alicjo w poniedziałek jadę na wybór sukni i pierwsze pobranie miary ;). A jutro jadę na oglądanie sali bo już wybrałam ale nie ma to jak spojżenie własnym okiem;) no i mała zmiana w dacie na 16 bo sala tylko tego dnia jest wolna,ciężko teraz załatwić sale wszyscy się żenią;) ;).
  • 0

#27 okularnica

okularnica

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 29 czerwiec 2006 - 13:33

16 września! Ohoho! Muszę poprawić w naszym fundacyjnym kalendarzu ;)

Jednocześnie informuję o programie "Wyślij CV - Ktoś czeka".
kampania społeczna na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Projekt finansuje Europejski Fundusz Społeczny oraz agencja Ciszewski Public Relations (realizator kampanii). Nadzoruje Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON).

Główni adresaci: pracodawcy, osoby niepełnosprawne, decydenci i społeczność lokalna.

Cel strategiczny projektu:
- wzrost zatrudnienia osób niepełnosprawnych o znacznym i umiarkowanym stopniu niepełnosprawności na otwartym rynku pracy,
- zmiana postaw społecznych wobec osób niepełnosprawnych oraz kreowanie pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych,
- aktywizacja osób niepełnosprawnych.

Projekt przewiduje zorganizowanie w 16 miastach wojewódzkich konferencji seminaryjnych o charakterze otwartym dla około 200 osób w każdym z miast.
Głównym, kulminacyjnym punktem wszystkich spotkań będzie pokaz mody przygotowany przez zespół młodych i uznanych w świecie artystycznym projektantów, stylistów, fryzjerów, wizażystów i choreografów. W rolę modeli wcielą się tancerze współpracujący z osobami niepełnosprawnym.
Pokaz mody poprzedzą wykłady i seminaria oraz spotkania wprowadzające w świat niepełnosprawnych, mające uświadomić ich uczestnikom realne możliwości integracji.

Temat głównego panelu - seminarium:

”Niepełnosprawni - czego się obawiamy, a co tak naprawdę możemy zyskać” (prowadzą dwie osoby)
Mity i fakty dotyczące pracy osób niepełnosprawnych. (na rynku pracy nie ma podziału na osoby pełnosprawne i niepełnosprawne. Są tylko dobrzy i źli pracownicy. Są obawy, ale też i ogromny niewykorzystany potencjał)

1. prowadzący – osoba sprawna, m.in. Jan Zając prezes Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
2. prowadzący – osoba niepełnosprawna, która odniosła zawodowy sukces (Adam Pietrasiewicz- biznesmen, dziennikarz, pisarz, nauczyciel)
Konferencje zawsze będą się odbywały w piątki, w godz. od 13.00 do 21.00 w okresie od 12 maja do 27 października 2006 wg ustalonego harmonogramu:

12 maja – Kielce
2 czerwca – Kraków
9 czerwca – Rzeszów
7 lipca – Gorzów Wielkopolski
14 lipca – Toruń
28 lipca – Katowice
4 sierpnia – Szczecin
25 sierpnia – Poznań
8 września – Wrocław
15 września – Olsztyn
22 września – Białystok
29 września – Łódź
6 października – Opole
13 października – Gdynia
20 października – Warszawa
27 października – Lublin

Aby wziąć udział w spotkaniu, nalży zarejestrować się na stronie internetowej www.niepelnosprawni.ciszewskipr.pl.
Bliższych informacji udziela
Jacek Frentzel
Ciszewski Public Relations
ul. Bobrowiecka 1A,
00-728 Warszawa
tel: (48 22) 488 41 63
(48 22) 488 41 50
fax: (48 22) 488 41 75
mobile: +48 600 489 600
skype: Jacek Frentzel
e-mail : jfrentzel@publicrelations.pl
  • 0

#28 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 14 lipiec 2006 - 17:05

Ach..
te suknie ślubne...:/
Piękna sprawa.
Teraz tylko latam w sukienkach z powodu takiego upału...:icon_evil:
ale do ślubu, myślę, że w kolorze ciemnego beżu jak najbardziej :)
sesesesesese
prosta, ładna z kabaretkami w roli głównej...:lol:
tylko...mnie to nikt nie zechce...:evil1:
........................
...................................i
.........................................nie ma
.....................................................się
............................................................czemu
.......................................................................dziwić
mówią mi czarownica z Luwru :):evil1::evil1::evil1::evil1::evil1::D
sesese
a tak poważnie..
jak już 8 lat jestem z jednym facetem, to chyba z leistwa ślubu nie bierzemy :)
jak wybierzesz suknię, zprezentuj ją pliiisssss "kwiatuszku"

p.s: z tej strony http://www.niepelnos...o/ledge/x/10328
znam Beatkę, razem mieszkałyśmy kiedyś i jestem dumna z niej, że prezentuje stroje.
Jt śliczna :):):):)
  • 0

#29 spiry

spiry

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 13 sierpień 2006 - 13:12

Aberade -
- hi hi.... ja rowniez nosze tylko spodnie i ciesze sie, ze nie jestem w tym osamotniona :) Wszystkie moje kolezanki ON nieustannie namawiaja mnie na kiecki i zaczynalam juz pomalu myslec, ze jestem jakims dziwakiem cudakiem :)
  • 0

#30 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 13 sierpień 2006 - 17:56

hmm no tak ale ja polecam kiecki bo one sa po prostu bardzo wygodne !!!!!!!!!
  • 0

#31 Laberna

Laberna

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 lipiec 2015 - 06:13

Dziewczyny na wózku mogą naprawdę zaszaleć z butami, bez obaw o wywrócenie się. Dlatego im wyższe buty, tym lepiej. Teraz modne są kolory, więc ja bym wybrała np. takie czerwone, jak w wielu sklepach (link nie ma i nie będzie, reklama!!! Zapraszam do lektury regulaminu forum). Wyglądają naprawdę bajkowo, więc można sobie na ślub pozwolić. Podoba mi się ta moda na kolorowe buty do ślubu.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych