Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Strój ślubny dla dziewczyny na wózku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 _KWIATUSZEK_

_KWIATUSZEK_

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 08 sierpień 2006 - 11:26

Ok Efaa napewno ją zaprezentuje ;)
  • 0

#2 tagera

tagera

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 17:39

Moim zdaniem kobieta na wózku bardzo dobrze wygląda w sukience lub spódnicy, kwestia formy, fasonu. Czasami mam wrażenie, że kobiety niepełnosprawne robią wszystko aby zakryć swoją kobiecość ubierając spodnie. A do ślubu to tym bardziej pięknie w sukni... panna młoda, to panna młoda... nie ważne czy siedząca czy stojąca, wózek przecież można też poprawić kolorystycznie na czas ślubu, np, tapicerkę. ... Jakbym ja do slubu jechała to też bym pojechała w sukni.
  • 0
każda chwila zła która odchodzi daje radość

#3 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 11:26

Alchemio te dziewcyny wyglądają ślicznie tylko że one są modelkami a ja muszę tak dobrać coś żeby czuć się w tym dobrze bez skrępowania ;)

Ze zdejcia wynika ze ty bys bardziej pasowala na taka modelke :P
  • 0

#4 _KWIATUSZEK_

_KWIATUSZEK_

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 26 czerwiec 2006 - 10:05

Mam ogromną prośbę czy ktoś z was wie gdzie mogę znaleźć na necie albo w Krakowie informacje lub sklep ze strojami ślubnymi dla ON i myślę tu bardziej o jakimś kąpleciku ze spodniami bo nie wyobrazam sobie siebie w sukni ślubnej i na wózku.
  • 0

#5 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 26 czerwiec 2006 - 12:09

A dlaczego sobie nie wyobrażasz sukni ślubnej na wózku? Przecież teraz są różne modne fasony typu 'skromna a piękna'. Wcale nie musisz mieć sukni balowej jak Kopciuszek chociaż uważam, żei taka na wózku nie przeszkadza byle nie miała drutów.
  • 0

#6 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 26 czerwiec 2006 - 13:53

heh
rozumiem kwiatuszka ;)
ja prędzej skonam niż założę sukienkę albo spódnicę ... to wygląda jakoś tak ... załośnie
wózek i kiecka w ogole do siebie nie pasują :P

może spróbuj coś na zamówienie sobie zrobić ... jakąs krawcowa odwiedz albo coś ... albo powędruj po sklepach i dobierz coś nie-ślubnego a pasującego tobie kolorystycznie
jakieś fajne dodatki i będzie ekstra :D

pozdrawiam
  • 0

#7 _KWIATUSZEK_

_KWIATUSZEK_

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 26 czerwiec 2006 - 17:54

Chyba muszę jednak coś szyć. Dziwie się że nie ma takich sukni czy kostiumów dla ON
  • 0

#8 okularnica

okularnica

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 26 czerwiec 2006 - 18:37

kwiatuszku! Mam nadzieję że to Ty Asiu ;) Dlaczego nie sukienka? A co na to Twój przyszły mąż?
  • 0

#9 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 26 czerwiec 2006 - 20:30

Kwiatuszku zobacz jak ladnie mozna wygladac w sukience slubnej na wozku uszyj sukienke kostium to jak garniur a to rola Pana Mlodego :P: http://www.niepelnos...o/ledge/x/10328
  • 0

#10 _KWIATUSZEK_

_KWIATUSZEK_

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 11:50

Alchemia dziękuję bardzo to miłe słowa ;)
  • 0

#11 _KWIATUSZEK_

_KWIATUSZEK_

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 08:17

Alicjo czyżby to Ty?ciekawe skąd wiedziałaś że to ja;)
Tak sobie myślałam i sądze że suknia to się pięknie prezentuje kiedy można stać bo siedząc na wózku to chyba traci cały urok.A mój przyszły małżonek twierdzi że ja we wszystkim pięknie wyglądam więc mi nie pomoże (jak miłość potrafi oślepić ha ha).

Alchemio te dziewcyny wyglądają ślicznie tylko że one są modelkami a ja muszę tak dobrać coś żeby czuć się w tym dobrze bez skrępowania ;)
  • 0

#12 okularnica

okularnica

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 09:22

Asiu! Więc myśl, termin tuż, tuż ;)
  • 0

#13 Con-chan

Con-chan

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 15:25

Zgadzam sie z Alchemią :)
Kurcze Kwiatuszku taki ślbu jest raz w życiu. Czy wózek to wystarczający powód by odmawiać sobie sukni??. Moim zdaniem nie!! Przecież to ty masz sie wyróżniać to ty masz być najpiękniejsza. Spodnie możesz przecież nosić przez przez reszte życia a sukni nie.
Moja siostra brała niedawno ślub. Pomagałam jej przy wybieraniu. Zapewniam cie że wybór jest ogromny, a rozkloszowane suknie z krynoliną i gorsetem odchodzą do lamusa.
Widziałam sporo ślicznych obcisłych sukni rozszerzanych tylko na dole, bez trenu i gorsetu.
Jestem pewna że ty napewno zsnalazłabys sobie taką w której byłoby Ci wygodnie :)
  • 0

#14 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 15:44

Wiem, że nie każda kobieta może mieć suknie z gorsetem i z odkrytymi plecami dlatego takie suknie ślubne odpadają w wyborze, ale można w sklepie znaleźć coś na szerszych ramiączkach lub z rękawem i jakimś tiulem na piersiach lub koronką. Ja, kiedyś na sobie miałam taką suknię ślubną i w taki szczególny dzień nie zamieniłabym jej na żadne spodnie, chociaż figury modelki to raczej nie mam. ;) Dlatego mimo wszystko nadal polecam suknie!
  • 0

#15 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 16:22

Ja na moim slubie mialam sukienke i nie zaluje - zaluje tylko ze byl to slub cywilny nie koscielny - a rowniez caly czas poruszam sie na wozku i slub rowniez bralam na siedzaco ...
  • 0

#16 okularnica

okularnica

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 16:59

Jak widzisz Asiu-musisz się poddać ;) Koniecznie sukienka ;))))
  • 0

#17 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 17:06

Ponieważ obserwuje sobie ten temacik i widzę, że będę pierwszym facetem, który pozwoli sobie na zabranie głosu w tej uroczej dyskusji. A napiszę, iż miłość zaślepia, miałem okazje się kiedyś tam przekonać o tym :), ale jestem pewien Kwiatuszku, że Twój przyszły mąż chciałby Cię widzieć w sukni ślubnej. Nie rozumiem, w jaki sposób niby wózek ma psuć urok owej sukni. Wg mnie nic takiego się nie przytrafi. A jak sprawna kobieta podczas ceremonii ślubu siedzi na krześle to co? Automatycznie traci na uroku? Wg mnie nie ;))
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#18 _KWIATUSZEK_

_KWIATUSZEK_

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 17:09

W takim razie poddaje się i wybiorę suknie, znalazłam już sklep gdzie szyją na miarę i cały koszt to 600zł. razem z welonem już ;)
  • 0

#19 różyczka

różyczka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 18:17

Suknia jak najbardziej.choć ja osobiście wybiorę spodnie.Wygodniej.
  • 0
"Rzeczą człowieka jest walczyć.Rzeczą nieba-dać zwycięstwo."

#20 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 21:56

Suknia jak najbardziej.choć ja osobiście wybiorę spodnie.Wygodniej.

wygodnie ...to bedzie w noc poslubna :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych