Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Cz to zaczyna być tylko nasz zamknięty krąg?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 04 marzec 2003 - 17:22

Witajcie , Tu Wasza Pierzula!!!

Może nie wszyscy mnie znają , zapewne znają mnie Ci , ktorzy sa czesto na czacie. Jestem osobą pelnosprawną , calkiem przypadkiem sie tu zmalazam kilka miesiecy temu i tak już zostalo. Na poczatku spotykałam sie tu tylko z moja ukochana istotą , ktora napewno wszyscy znacie , niektórzy też w realu. Wiecie , wtedy tylko ona i Kuba któremu dziekuje za to ze mnie tak słodko przyjał, Dziekuje!!! Pózniej zaczęłam sie właczać do rozmów na czacie , to bylo trudne , ale jestem jaka jestem i udalo się , zaakceptowano mnie ( tak mi sie wydaje) jednak do dziś nie zapomnę tych pytań które zawsze padały: Dlaczego tu jestes?,
Co tu robisz? Nie masz innych czatów? Przecież jesteś zdrowa!!!
Czy nie mozna miec przyjeciela ,który jest niepelnosprawny?
Nie mogłam tego zrozumiec , ale zawsze odpowiadalam szczerze
i każdy z Was wie jak! W obecnej chwili , czuje sie tu Super , tęsknię za Wami jak mie nie ma przez chwilę, nie wyobrażam sobie aby nie być na IPONKU!!!. Rozmawiam ze wszystkimi , staram sie przynajmniej chcę,aby każda nowa istotka czula się tak, jak ja się czułam kiedy Kuba powiedział "Witaj!!!" Wiecie cio? Niestety!! z relacji moich mówców ,
( moich , nowych rozmówcoów ) wynika, że my nie dopuszczamy nikogo obcego do siebie i to sie zdarza coraz czesciej .
Mam pytanie : -Czy to o to chodzi....? Czy to ,że ktoś chec się wyplakać, lub pośmiać, potrzebyje pomocy, wysłuchania ,ma problemy takie ,które własnie one są dla niego bardzo trudne to znaczy że ma dostawac od nas obojetnosc???? Nie moge tego pojać !!!
Choć nie raz dostalam obażliwymy slowami w twarz, to ja sie nie poddaje , ja chce walczyć o kazda istotke sliczniutka , ktora sie u nas pojawi ( zapewie ktos czytjąc moje slowa , powie : U jakich nas? Ty jesteś Pelnosprawna , co ty chcesz , z takimi opinimi sie już też spotkałam), czy to że jestem pelnosprawna znaczy ze żyje w innym swiecie? Poznalam tu mase kochaniutkich , wpanialych ludzi , i mam prośbe wielką , tak jak mnie ktoś tu kiedys przyjał, postarajmy sie przyjmować tak wszystkich, pozwolmy im poczuć że nie są sami , wtedy kiedy tego przyjaciela potrzebują!!!( kazdy z nas tego potrzebuje czasem), to własnie tu na naszym IPOMKU go znajdzie , zawsze wysłucha, zawsze pocieszy i nie zamieniajmy naszego ukochanego iponka w " Nasz zamkniety krag " do ktorego nie może sie wcisnąć żadna obca osoba. Już kilka moich bliskich , znalazło sie tu, mają problemy,czasem z soba , czase z dziecmi i co??? słuszę:
- Dorka tam nikt nie chce ze mna gadać??? Powiedzcie , dlaczego??? Czy nasze stare kochaniutkie słoneczka nam juz wystarczaja, juz mam tego kogo chciałam/łem? ,a Ty spadaj???
Czy to o tu chodzi ??? Prosze zastanówmy sie nad Tym ,
ja to zaobserwowałam już chwilę temu! Niestety jestem taką wredną istota , że nie boje sie rozmawiac o wszystkim , zawsze taka byłam , nie boje sie mówic co myśle. I chociaż tak robie , moje sloneczka iponkowe zawsze do mie przychodza , zawsze sie moga do mnie zwrócić , uwielbiam rozsmieszac ludzi , jestem optymistka, paskudnie wielka i to jak mi ktos powie:- Dorka pogadasz, bo ja mam dola! to jest naj naj co moze mnie spotkac , nawet po to zeby przez chwile komus pokazac ze nie jest sam .
Wiecie , potwornie sie bałam tu wejść i zaczać co kolwiek pisać(tego akurat sie bałam) , ale pomyslalam dlaczego???? Dlaczego mam sie bac??? przecież tu sa moi przyjaciele , ktorzy wiedza jaka jestem i nie raz dawali mi wsparcie i już od dzis nie bede sie obawiac waszej opini !!! Mam nadzieje ze będa szczere,:Ta i każde nastepne!
Wiec prosze , nie zostawiajmy Te male istotki na pastwe samego siebie, ja nie raz wyłam przed kompem, oj wyła i zawsze sie znalazl ktos kto powiedziel Ej paskudo nie rycz!!! To mi bylo potrzebne!!! Słoneczka, Ciumam Was mocniutko i pozdrawiam , teraz juz Wam nie popuszcze haha!!! Pozdrawiam , Moja slodką Agu, Kube,Jarzynke, Maciusia, Maskota,Raficzka, Marioosha, spaluuunego Mardiego, Monie, Gerbera , Lunatyka, Daffyego, Rybeczkę ,Niuniusia, Roba,Obiego i wszystkie Iponki ktore już są, a których nie wymieniłam!!!


Pierzasta
  • 0

#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 04 marzec 2003 - 19:09

WITAJ PIERZUSIU :-)
jestem pewien że przesadzasz , nie jest tak źle
pamiętać trzeba jednak że ON to zwykli ludzie i mamy również swoje humorki :twisted: nie jesteśmy święci :D ale nie jest tak źle jak piszesz Nie wszyscy na raz mamy popsuty humor i jesteśmy uszczypliwi
Z racji jakiegoś nieszczęście które nas dotkneło bezpośrednio często jest nam łatwiej zrozumieć inną osobe z jakimś zupełnie innym problemem :-)
Jestem tu świerzym gościem :D :D :D ale jestem pewien że można znaleźć tu zrozumienie i całą mase ciepłych słów :-)
pozdrawiam serdeczniuchno
  • 0

#3 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 04 marzec 2003 - 20:01

Oj, Dorka, Dorka,
Coś Ty tutaj naopowiadała dziewczyno ?
Gdzie? kto? kogo? wyrzuca z tąd ?
Nie ma takiej możliwości. Nikt też nie dzieli rozmówców na zdrowych czy chorych. To jest forum dla wszystkich i nikt nie ma prawa tego robić . Jeżeli coś takiego napotkasz jeszcze to powiedz o tym tutaj na forum wymieniając ta osobę. Z drugiej strony, jeśli Cię zapytają co tu robisz to dalej odpowiadaj zgodnie z prawdą, albo zabij go humorem.Już tyle razy mówiliśmy tutaj że forum jest dla wszystkich i każdy ma prawo się wypowiadać i stać się jednym z nas lub nie. To od niego samego zależy.
Bądź tu szczęśliwa i radosna. Tego Tobie i wszystkim tu wchodzącym życzę. Zawsze też mogą wszyscy liczyć jeśli nie na poradę to wsparcie duchowe , choćby w postaci rozmowy.
ps.: bardzo trafnie odpowiedział Tobie RobertD
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#4 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 04 marzec 2003 - 20:07

Pierzusiu Twoje uwagi są bardzo trafne... Jako rrybka czatująca równie często jak Ty zauwazyłam czasami te dziwne nasze reakcje. Ale tylko czasami i tak jak zaznaczył Robert mamy swoje lepsze i gorsze dni jak każdy zwykły człowieczek. Zazwyczaj przyjmujemy serdecznie wszystkie osoby nowo pojawiające się na czacie. Czatusiów nam przybywa i tu zauważyłam pewiem mały problemik, przedtem rozmawialiśmy na privach a czat ogólny niemal milczał, teraz rozmowy toczą się na ogólnym, niemniej jednak nowej osobie trudno włączyć się do dyskusji, bo sprawiamy wrażenie zamkniętego kręgu osób, którzy wspominają swoje spotkania, czy tez swoje przezycia po spotkaniach w realu, bądź też przeżycia z poprzednich dni czatowania ( nie umiem chyba tego dobrze wyjaśnić... ale czuję utratę tej szczególności i czuję to o czym mówiła Pierzusia.) W zasadzie tak jest na większości czatach, jednak nasz czat był szczególny i tu chyba wszyscy powinnismy się zastanowić jak tę jego szczególną atmosferę podtrzymać... Moze ktoś powie, że to zadanie opów, by zajmowac się nowymi osobami... Wydaje mi się jednak, ze to powinien byc nasz wspólny cel... podtrzymanie tego szczególnie przyjaznego i życzliwego charakteru czatu A zatem jesli pojawia się ktoś, kogo nie znamy, kto zaznacza iż jest tu po raz pierwszy starajmy się włączyć go do rozmowy i jeśli zauważymy, że ten ktoś nie rozmawia z nikim ani na priv, ani na ogólnym to po prostu zainteresujmy się nim, czujmy się gospodarzami tego czatu i przyjmujmy nowicjuszy jak gości w swoim własnym domu. A gościa traktujemy zyczliwie bez względu na to czy jest osobą niepełnosprawną czy też nie.
Może przedyskutujmy ten problem wspólnie... przeciez co głowa to pomysł :-D :-D :-D :-D :-D :-D
POZDRAWIAM
Dzięki Dorotko, ze poruszyłaś ten problem... (cmok)
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#5 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 04 marzec 2003 - 20:53

Zaraz, zaraz...Pierzasta...Pierzasta.... A Pierzasta ! NO tak znam Cię haha.Ale już tak serio mówiąc to postaram się coś napisać bo temat jest warty głębszego namysłu. Coś się zmieni, coraz mniej ludzi do nas przybywa i zostaje tu na dłużej. Ja mam kontakt przez gg z paroma osobami które sądzą, że na iponie jest zamknięte towarzystwo i nie łatwo się w nie wkupić. Ciężko mi wtedy cokolwiek powiedzieć na ten temat bo ja czuję się z tu bardzo dobrze ale coś w tym musi być. Pamiętajmy jednak gdy przychodzi ktoś nowy i chce podzielić się z nami swymi troskami i smutakami nie wmawiajmy mu na siłe, że życie jest tylko piękne. Przecież każdy z nas ma dołki a najlepszym sposobem na ich pozbycie się jest rozmowa z drugim człowiekiem. Teraz sprawa osób pełnosprytnych. Dorciu podziwiam Cię, że nie zwiałaś po usłyszeniu tego typu słów. Świadczy to tylko na twoją korzyść, że nie kasujesz kogoś na podstawie pierwszej relacji. Teraz już wiesz i co chodzi, wiesz ze nikt mówiąc takie słowa nie chciał zrobić ci przykrości. Szkoda tylko, że często nie zastanawiamy się co mówimy i że nasze słowa mogą komuś sprawić przykrość lub nawet zmienić wyobrażenie o osobach niepełnosprawnych. Proszę zwróćmy na to uwagę, nie myślmy, że jak sprawny to nas nie zrozumie. Ja osobiście pytam swego nowopoznanego rozmówcę o to czy jest ON bo to kolejny temacik do rozmowy. A przecież chodzi o to by było ich jak najwięcej.Pozdrawiam.
Ps Pierzulko dzieki za pozdrowionka, ja też posyłam tobie wielkie ciummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmka
  • 0

#6 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 04 marzec 2003 - 21:23

Sloneczka!!!!

Albo ja cos poknocilam , albo ktos mnie nie zrozumiał!!! Skangurku!!! to co mi sie przydarzyło bylo mile, ja kocham tych ludzi !!! Nie pisze ze jest tu zle , tu jest naj cudowniej i tak wlasnie jak ja sie czuje , pragne tego dla wszystkich, ale uwierz mi sloneczko, że nie tylko "Nowi" mówia o tym że zmienia sie na czacie, ale niestety nikt nie ma odwagi tego powiedzieć wprost . Nie wiem co sie stało,że poruszyłam ten temat , moze moja , choroba , mam teraz za duzo czasu na myslenie? Przepraszam jak kogoś uraziłam , nie o to mi chodzilo!!! Rybeczko , masz racje co do tego ,że nie jest to tylko zadanie opów, ja też sie poczuwam do tego (dla mnie to przywilej)aby rozmawiać z kazda nowa osoba ,ale nie tylko ja!!!
Kurde , dlaczego to wasnie ja jestem ta zla, ta ktora powiedziala glosno to co kazdy mowil po katach????

pozdrawiam pierzasta!

ps.
Skangurku , ja tu znalazlam zrozumienie i wielu przyjacioł i mam nadzieje, że po tym poscie ich nie stracę!!! I jeszcze jedno z tego co mi sie wydaje nie napisalam, że ktos kogos stąd wyrzuca!!!

pozdrawiam was wszystkich

Pierzasta!
  • 0

#7 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 04 marzec 2003 - 21:42

Tu nie chodziło o forum tylko o czat.... :-D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#8 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 05 marzec 2003 - 00:50

Dora słonko, poruszyłaś temat z którym miałem zamiar już dawno wziąść się "za rogi". Usiłuję zawsze rozmawiać z nowoprzybyłymi, czasami to się udaje, a czasami niestety nie (choćby i znany Tobie przykład Bednarków). Czy stajemy się hermetycznym klanem? Nie sądzę... pamiętaj o tym że każdy z nas był kiedyś tym "nowym". Mogę podać tu za przykład choćby i siebie, trafiłem na IPON tuż po zlocie, kiedy wszyscy mieli żywo w pamięci spotkanie w realu. I co? Zaaklimatyzowałem się bezboleśnie.
Uważam że problem tkwi gdzie indziej. Mam tu na myśli ciszę na ogólnym, i prowadzenie rozmów jedynie na privach... Można by powiedzieć, ze to zadanie dla operatorów, ale na miłość Boską, jak długo można prowadzić monolog??????

pozdrawiam Spaluuuuuuuny mardi
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#9 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 05 marzec 2003 - 01:59

Marderku drogi nie o to chodzi... tym razem nie chodzi o priv tylko o to na jakie tematy prowadzimy rozmowy na ogólnym. Może tego jeszcze nie wyczułeś hehehehe w swoim zauroczeniu IPONkowem... ale skoro we trójkę już to widzimy(Dora, Maskotek i ja) to coś w tym musi być... :-D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#10 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 05 marzec 2003 - 08:15

Dorciu miła, ja rozpatrywałem sprawę jakoby dotyczyła forum . Nie znam i nie wiem co się dzieje na czaterii. Mało kiedy tam zaglądam bo wolę tu rozprawiać i jak widzisz sama, każdy tu odpowie Tobie, kto tylko czyta i ma na to ochotę. To nie prawda , że jesteś tą złą . Wręcz przeciwnie. Jesteś jedną z najlepszych istot tu pojawiających się. A to dzięki swej odwadze masz u mnie wielki szacunek. Uważam , że wrzody należy ciąć i nie dopuszczać, by gangrena się dostała. Jaśniej powiem. Jeśli coś nas boli to należy walić prosto z mostu , albo z wieży ;) Zawsze wszystko można wyjaśnić i nakierować na właściwy tor myślenia i rozumowania. O zasadach panujących na tym forum już pisałem i jeśli komuś wydaje się że może zamykać nas tu w swoim wyimaginowanym kregu to się myli. To WY sami tworzycie klimat więc sami starajmy się robić to tak by wszyscy czuli się tu wspaniale. Zero zamykania, zero klanizmu.
Dorciu - zawsze bądź sobą i mów co myślisz. Pozdrawiam serdecznie i ciuuum jak Ty to nazywasz hehehe....
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#11 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2003 - 09:15

Myszko... nie zapomnij , że ja też tu byłam kiedyś po raz pierwszy, teraz wchodzę jak do własnego domu,
i tak właśnie…dołożę wszelkich starań , aby każdy tu wchodzący tak się też poczuł.
Marderku, nie zapomnij również o tym, że „My to My” znamy się troszkę na wzajem, wiemy jacy jesteśmy, i "stare " iponki tez nas znają !!!
Szczerze??? boje się tego, że za kilka miesięcy, „Nowi” tylko wejdą , popatrzą i powiedzą :, -Miło było , ale to nie dla mnie!!!
i zostaniemy znowu „MY!!!” PAMIĘTASZ ?, Ostatnio padły te słowa i gdyby nie Ty , Maskot , Rafii, Monia, Ja…
to by go już nie było, ale jest! ! I TO JES PIEKNE!!!
Marderku , ale „My” nie zawsze jesteśmy, nie zapominaj o tym!


Ciummm Pierzasta.. ;)
  • 0

#12 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2003 - 09:33

Witaj Skangurku!!!

Twoja wypowiedz mnie rozwaliły hehehe,(w dobrym tego słowa znaczeniu), nie mam zamiaru się zmieniać ,”Niestety!!!”
Bardzo Ci dziękuje za Nie!, wczoraj się przestraszyłam że stracę przez ten post przyjaciół, bo nie wszyscy lubią prawdę ( ona boli) ale widzę ,że się pomyliłam. Kocham Was wszyściutkich Paskudy i nic na to nie poradze.

Po za tym mam nadzieję, że będziesz Nas odwiedzał częściej!!!!!
A Forummmmm jest Okej!!!! ( Twoje posty są czasem (albo i zawsze) prowokujące)hahahahaha trochę ich tu już jest.

Dziękuje wszystkim za te wypowiedzi.
Pozdrawiam „Dzwonki IPONKI”

Ciummmmmmmm Pierzasta
  • 0

#13 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 05 marzec 2003 - 13:07

No to się narobiło :lol: A ja nie byłabym sobą, gdybym nie wtrąciła swoich trzech groszy. Po pierwsze, Dorciu, niegdy nie dzieliłam i nie dzielę ludzi na niepełnosprawnych i zdrowych. Do każdego człowieka podchodzę inwidualnie, starając się go poznać. Nie zawsze się to udaje na naszym czacie. Trudno sobie wyobrazić, by z każdym człowieczkiem w zażyłych stosunkach. Czasem po prostu rozmowa się nie klei. Nic na siłę. Jednak, gdy powitamy nowoprzybyłych ciepło i serdecznie ten ktoś zostanie i pozna kogoś z kim się zaprzyjaźni. Czy sprawiamy wrażenie zamkniętego kręgu? Być może. Ale z drugiej strony jesteśmy chyba na tyle otwarci, by nowa osoba poczuła tą szczególnie ciepłą atmosferę Iponkowa. Myślę, że trzeba troszkę dobrej woli zarówno z naszej strony czyli stałych bywalców, jak i ze strony "nowego". Trudno wejść do grupy, która już jest z sobą zżyta, ale NIE JEST TO NIEMOŻLIWE :!: :!: Poza tym Iponki kochane im nas będzie więcej tym będzie weselej, cieplej i przyjaźniej. Kocham Was wszystkich (cmok) (cmok) (cmok)
  • 0

#14 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2003 - 16:47

Śmiech mnie ogarnia gdy widzę, jak dzielicie włos na czworo. Nie przychodzą nowi? Nonsens! W ciągu ostatnich kilku miesięcy bywałem tu dość rzadko, gdy zajrzałem dziś na chat IPON, jedyną znaną mi osobą był Marioosh. Nie twierdźcie więc że nie ma nowych bywalców IPON.
W sprawie bytności na IPON osób sprawnych, wypowiedziałem już swoje zdanie, i wiem że nie zgadzacie się ze mną. Trudno. Dodam jedynie, że gdy napłynie tu zbyt wiele osób sprawnych, ten portal utraci swój niepowtarzalny charakter, i dopiero wówczas zacznie nas ubywać.
  • 0

#15 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 05 marzec 2003 - 17:33

Hła, hła, hła....
Draken, aleś mnie gościu ubawił. Widziałem w tv na targach dzieci robiły doświadczenie. Jedno miało płyn czerwony, drugie żółty. I wyobraź sobie że gdy wlały oba płyny do jednego naczynia , płyn okazał sie czystą wodą.
Jak myślisz, czy mamy tu jakieś identyfikatory z napisem, tylko takie tematy poruszamy a nie inne ? Czy będziemy wiedzieć że osoba z którą rozmawiamy to zdrowa czy ON - jeżeli poruszymy temat np kwaszonych ogórków ? Odwracając to co mówisz. Gdybyśmy wszyscy się zebrali i poszli na inne forum, czy czat, to tamci by się wynieśli , bo nie mieliby o czym rozmawiać? A czy my rozmawiamy tylko o naszych problemach ? A czy nie doradzamy ludziom zdrowym jak mają postępować czy gdzie się zgłosić w sprawie swoich maleństw ? NIE ! i na szczęście nigdy tak nie będzie, bo forum wraz z czatem rządzi się jednym prawem. Rozmawiamy na interesujący nas temat. Co ma niby utracić czat, czy forum. Jaki swój niepowtarzalny charakter. Byłem i pisałem na innym i ciągle było o czym mówić, a jeśli nie to milczałem czytając tylko. Wszędzie jest tak, że jedni przychodzą by odejść, lecz z nich zawsze garstka zostaje i to jest piękne jeżeli uda nam się zatrzymać kogoś. Problem chyba polega tylko na tym, by dostrzec tych nowych i zaprosić ich do rozmowy. Moni, ma rację że nie z każdym ma się o czym rozmawiać , ale nowa osoba sama sobie wybierze tego kogoś do rozmowy i nie pozwoli sie zbyć . Jeśli chce oczywiście zostać. Przykład Dorci. Nikt nie dzieli włosa na czworo tylko dyskutuje co i jak poprawić czy zachować się by IPON nasz istniał. No , Twoje zdanie również jest ważne choć się z nim nie zgadzam . przynajmniej w części.
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#16 Katarzyna

Katarzyna

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 05 marzec 2003 - 19:45

Oj czytam i czytam bo i o mnie tu pewnie chodzi.
I nie zdzierżę: wtrące "dwa" słowa.
Dotarłam tu 3 lutego wiec bardzo świerzutko. Poczytałam, zaglądnełam na czat (gdzie szybko sie zadomowiłam zagadnięta przez Mardera) no i oczywiscie kliknęłam sobie coś na forum.
Nie czekałam długo na odzew: Skangurek zaraz mi odpowiedział (choc nie była to żadna ważna kwestia:)). Od tamtej pory pisze sobie jek mam ochotę i z wielką radością często czytam słowa skierowane bezpośrednio do mnie: nikt mnie nie ignoruje, nikt nie obraża, wszyscy są ok.
W tym krótkim czasie bardzo Was polubiłam i nie wydaje mi sie aby to była czyjakolwiek inna zasługa nisz Wasza :-D
Wiem że zawsze potrzeba czasu aby się zaaklimatyzowac w nowym otoczeniu (nieważne w necie czy w świecie zewnętrznym), ale moje zdanie jest następujace:
W IPONIE TO JEST ŁATWE I PRZYJEMNE :D
Starajcie/my sie dalej tak przyjmować ludzi a Ipon bedzie kwitł sobie i nabierał mocy.

No i jak Skangur nie zgadzam sie z Drakenem (może dlatego ze jestem sprawna i nie chcę rezygnowac z tego forum?).
Bardzo to wszystko Skangurze trafnie ujałeś!!!

No- to chyba tyle :-D
Całuski za miłe przyjecie (nie miałam jeszcze okazji) :lol: :lol: :lol:

Jasmina
  • 0
Jasmina

#17 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 05 marzec 2003 - 20:54

(cmok) Katarzynko, miło, ze jesteś z nami :-D :-D :-D :-D :-D :-D Drakenie mój drogi przyjacielu Ciebie tu brakuje :( zaglądaj częściej proszę.

Myslę, że powinniśmy zakończyć temacik... hehehehe ależ lubię kiedy forum tak ożywa!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
POZDRAWIAM WSZYSTKICH i (cmok)
Nie mogę więcej dzisiaj pisac , bo padam ze zmęczenia na nosek hihihi.
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#18 alojzik

alojzik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 05 marzec 2003 - 22:47

hihi to i ja dopiszę coś od siebie ..
nieczęsto zaglądam na czata bo i mam mało czasu ale staram się tam przychodzić mimo wszystko i powiem Wam że uwielbiam tam bywać :)
Ten czat nie straci na wadze póki MY jesteśmy :!: :!: :!: :!:. Necik to wogóle fantastyczna sprawa (choć pochłaniacz czasu okrutny hihi)
Tylu nowych ludzi przybyło że już nie mogę się doczekać ewentualnego zlotu aby Was poznać w realu.
Powiem Wam jednak w sekrecie że doskwiera mi na czacie jedno ... :oops: ktoś wysyła do mnie priva i pierwsze co pyta to : skąd klikasz ?, jak masz na imię ? a jak już zadaje pytanie >>>ile masz lat? .... to już mi kółka opadają .... :oops:
hm... nie umiem Wam tego wytłumaczyć ale po takim wstępie nieszczególnie mam ochotę na dalszą pogawędkę...
ja wiem że od czegoś trzeba zacząć ale te standardowe pytania trochę mnie zniechęcają...
nie krzyczcie na mnie :) :) bo mówię szczerze o moich odczuciach... :oops:

Pozdrawiam (cmok) wszystkich IPONKÓW
  • 0
Olik

#19 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 06 marzec 2003 - 00:16

Ja nie byłabym sobą gdybym czegoś nie napisała. Wiecie co ja długo nie mogłam wejść na czat z powodu kłopotów z kompem, ale udało sie!!!!!! Czat iponków to pierwszy czat na jaki weszłam- jestem nieśmiałą osobą wiec po pierwsze wsydziłam się ludzi po drugie nie wiedziałam jak to działa. Zostałam przyjęta bardzo cieplutko i od razu sie tam zadomowiłam Marderek i Kubuś z pełną wyrozumiałościa uczuli mnie wstawiać obazki itp. Ja na iponkowym czacie czuję się supcio i osobiście niczego bym tam nie zmieniała. Natomiast podobnie jak Olika denerwują mnie "sakramentalne pytania" - a juz jak taki nowy iponek włazi mi na priw i pyta czy jestem ON a potem czy mam chlopaka bo on szuka dziewczyny i jesli mowie ze tak rozmowa sie urywa... rece mi opadają.... Zgadzam się rownież z Robrtem,że nie zawsze mamy dobre chumory- i nie musimy mieć ochoty rozmawiec ze wszystkimi. Ale wiecie co generalnie to wydaje mi się ze nowe iponki powinny byc troszke bardziej wyrozumiałe a nie od razu sie obrazać - wiecie co tak sobie myslę jeśli ktoś naprawdę chce rozmawiać i być z nami na czacie napewno jest tam dla niego miejsce i napewno go przyjmiemy z otwartymi ramionami - wystarczy tylko trochę jego dobrej woli...

to tyle, pozdrawiam
ZGADZAM SIĘ Z RRYBKĄ POWINNIŚMY ZAKOŃCZYC TEMAT
  • 0
jarzynka

#20 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 06 marzec 2003 - 21:11

Witam !!!

Widzę , że nie wszyscy zrozumieli mój post , ale cóż nie bede go juz wyjasniac, dziekuje wszystkim za wypowiedzi i uwazam sprawe za zamkniętą.
Chyba narobiło się przez niego troszkę zamieszania.
Jeszcze jedno, nie wyrzucalam nikomu , rozmow na privach, sama je prowadze!!!

Pozdrawiam pierzasta:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych