Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Co ze staruchami?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 19 listopad 2005 - 13:32

No to - wiemy, jak jest. :( Nie szkodzi, nikt nie obiecywał, że będzie łatwo ;) Ja mam czas, podobno jestem na rencie :lol: , poczekam... Zawsze możemy namieszać wirtualnie, co też się staram z dużym samozaparciem czynić :oops: Ale przecież w tym pozytywnym sensie! Powiem Ci Daga, że z niecierpliwością czekam na możliwość pogadania z Tobą "na żywo". I tak będę próbować, bo co mi tam? Popytam... Kto pyta, nie błądzi... Może dotrę? Pozdrawiam!
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#22 igo

igo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 27 maj 2006 - 19:00

Witam Panie ! Jestem młody stażem na tej stronie " IPON " ale wiekiem starszy np. od
P. Ewity. Jestem mile zaskoczony wymianą poglądów na temat możliwych znajomości,
spotkań i dyskusji między osobami różnego wieku. Choć na ten temat mam mieszane
uczucia , to mam znajomych gdzie między kochającymi sie osobami jest różnica około
20 lat. Serdecznie pozdrawiam szczególnie /byc może/ sąsiadkę z W-wy
  • 0
IGO

#23 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 27 maj 2006 - 21:24

Igo! Miło Cię powitać! No i tak na początek: tu nie tytułujemy się nawzajem! Wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu lub nicku! :) Od powyżej zamieszczonej rozmowy minęło trochę czasu, wrosłam niejako w Ipon i potwierdzam: mam przyjaciół w bardzo różnym wieku! Byłam na zlocie, miałam przyjemność gościć u siebie sporo osób z forum (dzisiaj zresztą też). Mój wiek rzeczywiście nie ma dla nikogo znaczenia, naprawdę! Mam nadzieję, że i Ty znajdziesz tutaj przyjazne dusze. Pozdrawiam!
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#24 igo

igo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 28 maj 2006 - 21:34

Dobry wieczór. Jeżeli taki zwyczaj - to witam Cię Ewito / a może masz na imie Ewa / !
Jestem mile zaskoczony szybką odpowiedzią . Interesujące są te Wasze
spotkania, zloty itp. Nie bardzo jednak oriętuję się na czym polegają
Wasze związki. Chyba przypadkiem stałem się uczestnikiem czy też
członkiem IPONU - szukałem poprostu pewnych informacji no i znalazłem
się na bardzo przyjemnej randce z Tobą choć tylko wirtualnej. Chętnie
znów spotkam się z Tobą . Narazie pozdrawiam
  • 0
IGO

#25 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 29 maj 2006 - 08:24

Igo! Tak naprawdę - większość z nas trafiła na Ipon przez przypadek i... już została :) Witamy w gronie iponków! A nasze spotkania, czy jak piszesz "związki"? Jest na forum dział "zloty iponków". Jeśli jest organizowany jakiś zlot albo mniejsze spotkanie - tam pojawiają się informacje na ten temat. Zlot dotyczy na ogół większej liczby osób z różnych miejsc w Polsce "zlatujących się" do wybranego ośrodka na kilka dni wspólnej zabawy, rozmów, poznania się wzajemnego... Za dwa tygodnie na przykład spotykamy się w Chróścinie - jeśli przeczytasz informację na ten temat, zorientujesz się, że co jak co, ale nuda nam nie grozi! Spotkania zaś - bardziej kameralne z zasady (ale też bywa różnie) dotyczą najczęściej iponków zamieszkałych w jednym mieście lub akurat w nim gościnnie przebywających. Ot, nie dalej jak wczoraj było takie spotkanko w Łodzi. A jego uczestnicy mieszkają w Poznaniu, Mławie, Zgierzu, no i w Łodzi, oczywiście:)
Igo! Zacząłeś pisać w dziale "randki". Nie wiem czy specjalnie, czy też to wynik nieznajomości forum. Proponuję poczytać i włączyć się do rozmów prowadzonych w innych działach - łatwiej wtedy poznać ludzi i ich poglądy. Pozdrawiam!
P.S. A związki mięczy nami są różne - jak to w gromadzie ludzkiej, bywają przyjaźnie, sympatie, miłości i "iponkowe" małżeństwa, ale bywają też animozje i kłótnie... Ot, życie...
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#26 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 29 maj 2006 - 12:25

A ja się cieszę, że rozpiętośc wieku jest tak róźna. Chociażby dlatego, że z jedną osobą można potańczyć, z drugą upichcić jedzonko, skonstruować pyszny drink :lol: do innej osoby można się przytulić, czy po prostu wylać żale...Im mniej podziałów, tym lepiej.

A Ciebie Ewuś na pewno ktoś znajdzie. Ja to wiem:)
  • 0
Hakuna Matata


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych