Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Z księgi gości


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 styczeń 2003 - 15:27

Owa Majka z postu wyłowionego przez Skangura to nie ja- i bynajmniej nie jest ona z mojego ula :) A ja się zawsze podpisuję Majka_Cz dla jasności :)

Pozdrawiam zapracowana
Majka_Cz
  • 0

#22 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 15:40

Gosiu droga zaznaczyłam, że nie widziałam postu LM i podejrzewam, że już nie zobaczę. Wiele osób jego wypowiedzi nie widziało, została natomiast wypowiedź gościa"umarlaka", Twoja i Soni... nie powiedział on nic złego, stąd moja prośba o pohamowanie agresji.
Gosiu uśmiech proszę emocje w tej chwili są zbędne :-D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#23 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 20 styczeń 2003 - 16:02

Również nie widziałem postu LM (na szczęście), i muszę powiedzeć że znam go jedynie z jego wcześniejszych wypowiedzi na forum. Pominę tu moją ocenę pana/pani LM. Dość że trzymam stronę Jarzynki w tym sporze.
I jeszcze jedno: Maju, każdy kto Cię zna, nie wątpi że to ktoś inny jest autorem owego wpisu do księgi gości.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#24 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 16:05

Oj Rrybciu ja zawsze jestem uśmiechnięta... I uwazam , że nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem. Było minęło- juz nie pamietam, a L.M. się należało wierz mi... Co do reszty nie mam zastrzeżeń
pozdrawiam
  • 0
jarzynka

#25 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 17:00

Gosiu, ja napisałem w poprzednim poście: Każdy ma prawo na tym forum wyrazić swoje poglądy , byle nie obrażały innych.
Więc słusznie możesz być obrażona jeśli wypowiedź gościa(obojętnie jak się nazywa) uwłaczała Tobie i ludziom tu piszącym. Ja też nie czytałem tej wypowiedzi więc nie mogę zająć stanowiska . Uważam też, że Admini mają prawo i nawet obowiązek wycinać takie posty. Nie możemy dopuścić do zaśmiecania tego forum . Co innego mieć swoje zdanie i umieć je przekazać kulturalnie i rzeczowo, a co innego jest pisząc uwłaczać innym.
Wszyscy jesteśmy zgodni w tym by to forum istniało i można się było w nim wypowiadać z kulturą. - prawda?
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#26 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 17:08

Skangurku oczywiscie masz rację - mamy prawo do wszystkiego tylko z kuturą rzecz jasna... W woli sprostowania dla wszystkich nie uraziła mnie wypowiedz Gościa natomiast Komentarz L.M.

pozdrawiam
  • 0
jarzynka


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych