Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Z księgi gości


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 19 styczeń 2003 - 17:08

W księdze gości przeczytałem taki tekst:

Data wpisu: 2002-12-21 19:56
Wpis: przyzwoitość nakazuje zachwycać się stronką, ale czy tego typu opinie są odzwierciedleniem pogladów odwiedzających - w taką jednomyślność to ja nie wierzę. No i po co to forum, jak jeden z drugim się całkowicie zgadzają, po co się wogóle wypowiadają, żeby "poklepać" się po plecach a tym samym ogłosić mądrość jedyną. Moim zdaniem forum w takim wydaniu jest paskudnym wstecznictwem a ponadto odbiera ludziom ich ulubiony kącik otwarty na oryginalne poglądy, otwarty dla przyjaciół i odwiedzających. Ja odnoszę wrażenie że niedługo pogadają sobie na forum moderatorzy, trudno. ZGADZAM SIĘ Z DIANĄ CAŁKOWICIE
Dodał/a: umarlak???


Hmm... wydaje mi się on godny uwagi i zastanowienia w szerszym gronie, czyli na forum. Faktem jest, iż większość opinii na temat jest jednomyślna, ale czy znaczy to coś złego ? To tylko dowodzi, jak bardzo jest ona potrzebna w sumie wszystkim ludziom . Nie tylko osobom niepełnosprawnym. Nie chodzi tu o wzajemne poklepywanie się po plecach, lecz stworzenie czegoś, co sprawi ludziom przyjemność czucia się potrzebnym. Wyszukania dla siebie czegoś przydatnego, co pozwoli się uśmiechnąć, lub choćby ulży w sprawie. Strona może okazać się pomocną, w wyładowaniu z siebie gniewu, bólu czy rozpaczy, gdy stajemy się bezsilni na cierpienie swoje, bliskich czy choćby nie potrafimy wybrnąć z sytuacji prawnej. Pozwoli ta (jak ją nazywa autor wypowiedzi), też okazać swoją radość. Podzielić się nią ze wszystkimi . Wreszcie poszukać porady od ludzi, którzy przeżyli wiele i wiedzą jak pokonać trudności. I o to chodzi autorom tej strony. Każda opinia się liczy i szkoda, że autor tej nie poruszył jej na forum. Właśnie takie opinie to temat do dyskusji , a co za tym idzie - do poprawy strony. Staram się zrozumieć autora, lecz nie zgadzam się z nim, iż jest to wstecznictwo. Kto broni na forum ,czy w ogóle na stronie www.Ipon.pl wypowiadać się i przedstawiać oryginalne poglądy ? A czy na będą pisać tylko moderatorzy , to się okaże niebawem. Jest nas ludzi tu zaglądających, ale i piszących coraz więcej. Strona się rozwija i nie ma pośpiechu by waliły tu tłumy w jednym miesiącu, lecz ważne by zaglądali tu wszyscy ludzie i jeśli mają coś do powiedzenia, niech piszą. www.Ipon.pl , jest otwarty dla WSZYSTKICH.
Twoja wypowiedź drogi gościu , też przyczyni się do istnienia tej strony. Zapewniam.
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#2 sonia

sonia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 19 styczeń 2003 - 19:10

Skangurku - myślę, że "umarlak" nie czytał wszystkiego, albo zbyt emocjonalnie podszedł do tego co nie było zgodne z jego oczekiwaniem.

O całości forum decydują wszyscy Czytelnicy ( i nadzorujący admini).
Czytają ją różni ludzie- Ci którzy mogą podzielić się swoim doświadczeniem i Ci którzy tej pomocy oczekują dla siebie lub swoich dzieci. Tematyka jest różnorodna - od informacji, ostrzeżeń, po własne doświadczenia, a także żarty- niodzowne nam wszystkim.

Jedno jeszcze chcę dodać, że Księga Gości nie służy takim emocjonalnym wpisom. Udostępniono nam piękne możliwości na forum - i tutaj jest miejsce na przedstawienei się i swoich poglądów.

Księga Gości jest wizytówką Portalu - taki wpis można swobodnie potraktować jak zostawienie śmieci komuś na wycieraczce.

Net ma swoje prawa, ale nie należy zapominać o neetykiecie.
Nie sądzę, aby Daffy i Norton byli odmiennego zdania.

Zapraszamy więc wszystkich, którym ten portal nie jest obojętny.
  • 0
Dar Życia Pozdrawiam, Sonia

#3 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 19 styczeń 2003 - 21:41

Drogi Gosciu coś Ci pwiem. Dzięki temu,że jest Ipon ja mam skrzydełka- nareszcie mogę sie dzielic z innymi swoimi doawiadczeniami- moze komuś pomóc- co w tym widzisz żłego???
Na przyszłość zanim cokolwiek ocenisz radze Ci- dobrze się temu przyjrzyj jesli Ci sie tu nie podoba nikt cie nie zatrzymuje.... A zareczam ci ze ta stronkaa tak sie rozwinie, ze ci :shock:


pozdrawiam
  • 0
jarzynka

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 styczeń 2003 - 22:57

Chłop napisał co myślał i żadnych granic kultury nie przekroczył. A może stało się tak, że uderzył w stół a nożyce się odezwały. Ja jakoś nie dostrzegam w tej wypowiedzi uprzedzeń do konkretnych osób. Dzięki takim komentarzom okazuje się, że autor chyba chwycił byka za rogi. Napuszczanie adminów przez Sonie jest całkowicie niepoważne. Autor miał prawo powiedzieć co myśli. Dziwi mnie też wypowiedź Gosi, przecież autor jej prawa do wypowiedzi nie ogranicza. Jak tak dalej pójdzie to się okaże, że się nie pomylił wcale a zuchwałosci nie tolerujemy cymbale :-)
  • 0

#5 sonia

sonia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 19 styczeń 2003 - 23:05

LM - czyżbyś był autorem?. Ogranicz wypowiedzi co do mojej osoby -pewnie mógłbyś być moim synem. Za takie oskarżenie może zarobić pełnomocnik. Już raz wykazałeś swą kulturę w wiadomości do mnie, gdy grzecznie zwróciłam Ci uwagę do jednej z Twoich wypowiedzi.
Nie maiłam przyjemności Cię poznać,a le zapamiętaj gry tego typu źle się kończą. Ja tu nie jestem na etacie, ale na ile mogę od 7 lat pomagam rodzicom i będę to czynić nadal bez względu na Twoją kulturę w Necie.
To, że Twoje nieparlamentarne wypowiedzi są usuwane - nei jest moją zasługą, ale Twoją własną.
Brakuje Ci tematu? czy ktoś tutaj stosuje chwyty poniżej pasa?
Zaparszam do konkretów, aby inni mogli się pośmiać lub skorzystać z doświadczeń.
  • 0
Dar Życia Pozdrawiam, Sonia

#6 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 19 styczeń 2003 - 23:22

No coż L.M.- nie wiem co Ci powiedzieć.... Moze na początek tylko tyle,że gdybys lepej czytał to co piszę widział bys, że ja wcale nie poklepuje nikogo po plecach. Tym bardziej nie zarzucam Gosciowi, że zabrania mi wolnosci wypawiedzi nie przypominam sobie bym cos takiego pisała... W jednym mogę się z tobą zgodzic w zupełnosci Gosć nie naruszył kultury... Natomiast ty zrobiłes to doskonale- no cóż skoro sprawia ci to przyjemnosc- to dziwny z ciebie człowiek... życze ci bys troszke zmądrzał... Moze w przyszłosci ci sie to uda

poz :evil: drawiam :twisted:
  • 0
jarzynka

#7 alojzik

alojzik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 02:02

Twoja wypowiedź drogi gościu , też przyczyni się do istnienia tej strony. Zapewniam.

.... a już na pewno nie ma władzy nad tym by przestała ona istnieć...
nigdy nie było tak aby wszystkim dogodzić i my również musimy się z tym liczyć ... jednak Ci którzy się tu odnaleźli i czują się tu dobrze zawdzięczamy nieśmiertelność iponu ... i to jest właśnie najważniejsze bo wierzę że są tacy którzy odruchowo tak jak ja otwierają necik i od razu zaglądają na ipon ....

jak wielu nas tyle jest oczekiwań .. nikt jednak nikogo nie zatrzymuje - drzwi zawsze są otwarte zarówno w jedną jak i w drugą stonę ... nie ma co się emocjonować - zajrzał ktoś ... odszedł ktoś ... życie jest proste :-D
Soniu - każdy z nas ma swoje problemy, mniejsze czy większe .. uśmiechnij się do mnie :-D i daj sobie spokój, szkoda Twojego zapału i zaangażowania na niepotrzebne nerwy czy uwagę kogoś komu poprostu nie odpowiada nasz klimat ...
Pozdrawiam.
  • 0
Olik

#8 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 02:09

Alojzaku słonko! wierz mi, że ja tylko dla Iponu otwieram necik....

:) pozdrawiam
  • 0
jarzynka

#9 alojzik

alojzik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 02:13

:!: :!: :!: :!: :!: :!: nigdy nie wątpiłam w to że tylko ja mam takie odruchy :!: :!: :!:
(cmok) (cmok)

hihi aż mi sie wciska ... ipONowicze łączcie się
  • 0
Olik

#10 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 20 styczeń 2003 - 02:13

Alojziku, Jarzynko... Tak trzymać! (ok) :-D Nie musze chyba mówic, jaką stronkę mam ustawioną jako startową... ;)
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#11 sonia

sonia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 02:19

marder - ja też zmałpowałam od Ciebie stronę startową - przecież ona jest dla nas i o nas. Tak trzymajmy!!!!
  • 0
Dar Życia Pozdrawiam, Sonia

#12 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 06:20

A co sądzicie o tym wpisie?
Data wpisu: 2002-11-05 10:00
Wpis: Stronka jest ładna ale czy zespół który ją prowadzi robi to z serca,dobroci dla ludzi w jakiś tam sposób innych i stara się pracować nad tym by nie zawieść swoich bywalców czy też jest to grupka ludzi znudzonych codziennością próbująca od czasu do czasu coś tam dodać na stronkę aby zaistnieć w internecie a nas internautów poprostu słuchać tyle co nic?Może zabrzmi to jak rozgoryczenie ale niestety większa część która zakłada portale,strony internetowe robi to z nudów.Są to ludzie którzy pracują i w międzyczasie próbują coś tam spłodzić w swoich umysłach i w przypływie natchnienia i litości dla nas internautów dorzucić na stronkę aby nie być posądzonym,że nie robi się nic.Jeżeli ktoś zakłada taki portal to powinien być w pełni oddany tej pracy.
Dodał/a: Maja

Tu widzę trochę racji bo faktycznie mało widać autorów strony ostatnio, choć przyczyny mogą być różne. resztę dodam po powrocie z pracy.
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#13 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 08:36

Nie zdążyłam odpowiedzieć na pierwszy prezentowany wpis z księgi gości, a już Skangurku umieściłeś nowy. :-D Odpowiem na oba....
Soniu i Gosiu nie wiem dlaczego ujawniacie niechęć do "umarlaka" czy tam LM ... miał prawo wyrazić swoją opinię i wg mnie nie jest ona zbyt emocjonalna, w przeciwieństwie do Waszych dziewczyny wypowiedzi. "Umarlak" dokonał wpisu 21 grudnia - w tym czasie kochani forum jakby na kilka dni usnęło, bo zajęliśmy się przygotowaniami do świąt, moze dlatego młody człowieczek uznał ze za chwilkę będą pisać tu tylko moderatorzy. Już dzisiaj widać, że przedwcześnie wypowiedział takie myśli, gdyż forum rozrasta się, przybywają nowi ludzie ze świezymi pomysłami i tematami.
Inna kwestia, o której wspomina "umarlak"

No i po co to forum, jak jeden z drugim się całkowicie zgadzają, po co się wogóle wypowiadają, żeby "poklepać" się po plecach a tym samym ogłosić mądrość jedyną.

Poruszyliśmy szereg tematów (m.in. przyjaźń, szczęście, zazdrość, zdrada) bardzo poważnych, pięknych, a jednocześnie zawierających mądrości jedyne. Czy to wsteczniactwo umarlaku? Wg mnie nie... w wypowiedziach odkryliśmy swoje serca, myśli; wśród ludzi znających te mądrości jedyne poczułam się bezpiecznie i sądzę, że inni czuli się podobnie. Pokazaliśmy, ze jesteśmy osobami myślącymi tak jak większość ludzi, a nasza niepełnosprawność choć ogranicza nas moze ruchowo nie ogranicza naszego myślenia i uczuć. Nie jest jednak to równoznaczne z poklepywaniem się po pleckach.
Zachęcam "umarlaka" do podrzucenia na forum własnych czy też niekoniecznie własnych ale oryginalnych poglądów.
Moja opinia jest taka, ze powinniśmy od czasu do czasu zapodać luźny temat, albo poważny ale nie mający tej jedynej mądrości.
hihihihi no chyba Skangurek to właśnie dzisiaj zrobił. :-D :-D :-D :-D Ale na litość boską nie reagujmy agresywnie na ludzi wyrażających odmienne poglady.

Wpis Majeczki uznaję za typowe szukanie dziury w całym hihihihi czasami też to robię. :) Nie sprawia mi różnicy jakimi pobudkami kierowali się autorzy tego portalu. Wazne, że był to doskonały pomysł i mnie się tu podoba. Nie wymagam, by moderatorzy ciągle byli tu obecni i wiedli prym w wypowiedziach. Sorry ale kazdy ma prawo robić to co lubi i to co umie. Oddanie naszych moderatorów temu portalowi widzę i uważam, że podobnie jak każdy z nas mają prawo poza portalem miec jeszcze inne ważne życiowe cele. :lol:

POZDRAWIAM
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#14 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 10:17

Nie widziałam obraźliwych postów LM..... jeśli takowe były to słusznie, iż zostały usunięte. To żadna oryginalność obrażac kogokolwiek (strzal)

Ale prosze i tu jest odpowiedź do Majki... administratorzy nie śpią, czuwają nad porządkiem dzień i nocą. hihihihihi i dzięki im za to (cmok)
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#15 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 10:23

ZGADZAM SIE RRYBKO Z TOBĄ . Moją intencją było to by, autorzy(GOŚCIE) postów, swoje opinie wpisywali tutaj. CHCIAŁEM ICH NIEJAKO ŚCIĄGNĄĆ TU I SPROWOKOWAĆ DO DYSKUSJI WSZYSTKICH. Księga księgą, ale forum do dyskusji jest tutaj i tutaj warto o tym mówić. Nikogo sie nie zmusza oczywiście do wpisywania , lecz tylko zachęca. przynajmniej ja to czynie teraz.
Widzę, ze to się udało bo juz jest dyskusja , więc gości też do udziału zapraszam. Każdy ma prawo na tym forum wyrazić swoje poglądy , byle nie obrażały innych. Ja szanuję innych zdanie, choć mam czasami chęć polemizować z niektórymi wypowiedziami. jak każdy chyba - prawda?
pozdrawiam serdecznie wszystkich :-D
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#16 sonia

sonia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 10:37

Rrybko - tylko dla wyjaśnienia - post LM w tarkcie naszych wypowiedzi został unicestwiony- stąd dalsze wypowiedzi są być może troszkę zaskakujące.
Ale dobrze, dyskusja trwa.
  • 0
Dar Życia Pozdrawiam, Sonia

#17 AisA

AisA

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 10:38

Jeżeli ktoś zakłada taki portal to powinien być w pełni oddany tej pracy.


Nie zgadzam się z tym do końca. Admini poświęcaja masę czasu temu portalowi , nie jest on dla nich wizytówką pokazania siebie samych - powstał on dla nas i nam został udostępniony.Teraz to my go tworzymy i m.in. od nas , od naszych pomysłów zależy w dużej mierze jak będzie się rozwijał

popieram w 10000% rrybkę

Wpis Majeczki uznaję za typowe szukanie dziury w całym hihihihi czasami też to robię.


  • 0
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie. George G. Vest

#18 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 styczeń 2003 - 12:39

Jako że nie mam czasu teraz pisać na forum zadam tylko drobne pytanie rrybko o który mój wpis idzie bo w dziale księga gości niczego nie umieszczałam jeszcze :) -pytam nie z oburzenia ale z ciekawości co nabazgrałam i co jest takie jakieś hihi proszę o szybką odp gdzie tego szukać :)

Pozdrawiam wszystkich zaspanych i zapracowanych :)
Majka_Cz
  • 0

#19 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 13:01

Majeczko jak widać takich pszczółek jak Ty jest więcej....hihihihi podobnie zresztą sprawa ma się z rrybkami. :-D :-D :-D Tak pięknie świeci słoneczko za oknem, że lada dzień sama przekonasz się jak tych pszczółek jest dużo (cmok)

A wpis z księgo gości skopiował Skangurek... przeczytaj prosze wyżej.
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#20 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 20 styczeń 2003 - 14:59

RRybko- ja nigdy do nikogo nie wyrzazam niecheci a napewno nie zrobilam tego w stosunku do Gościa. Do L.M owszem ale poczułam sie urazona - a nie pzwalam sobie na chamstwo.Gosc mial prawo do swej wypowiedzi jak i ja do swojej- i nie mam do niego pretensji bo przecież rzeczywiscie mało sie działo u nas do tej pory... jego wypowiedz zmotywowała mnie do pracy- bo przecież od nas samych zalezy wyglad naszych stron
Co do L.M. niech kazdy zapanieta kimkolwiek by nie był nie pozwole na chmstwo.


pozdrawiam
  • 0
jarzynka


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych