Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

nerwowy ojciec


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Monika82

Monika82

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 marzec 2009 - 14:23

Witam Pana okazywanie złości na Syna nie jest wyjściem z tej trudnej sytuacji w której Pan się znalazł a nerwy tutaj nic nie dadzą w ten sposób niczego Pan nie osiąginie może Synek ma poprostu chorą krtań dlatego pluje wiem co mówie bo przechodzę to samo też jestem po MPD i mam ślinotok a mam już dziś 27 lat pozdrawiam serdecznie
  • 0

#22 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 08 marzec 2009 - 11:39

[quote name='noa]proszę zwrócić uwagę' date=' że pierwszy post był napisany w 2005 roku a obecnie mamy 2009 i złość dawno mi minęła. Tak po prostu. Ten etap mam już za sobą. Dzięki synkowi dokonało się pewne przewartościowanie w moim życiu. Ważniejsze jest służenie drugiemu człowiekowi- mimo wszystko. Pozdrawiam.[/quote']
Noa opowiedz tu trochę jak Twój Synek się ma (jeśli chcesz oczywiście) A co do minionej złości to tak jak pisałam wcześniej dobrze ze ją wyrzuciłeś z siebie wtedy chyba pomogło co?:)
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#23 noa

noa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 07 marzec 2009 - 22:20

proszę zwrócić uwagę, że pierwszy post był napisany w 2005 roku a obecnie mamy 2009 i złość dawno mi minęła. Tak po prostu. Ten etap mam już za sobą. Dzięki synkowi dokonało się pewne przewartościowanie w moim życiu. Ważniejsze jest służenie drugiemu człowiekowi- mimo wszystko. Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych