Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jak się dzisiaj czujesz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#21 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 01 lipiec 2007 - 06:21

rewelka, bo mam wakacje :D
  • 0

#22 arens

arens

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 12 lipiec 2007 - 17:04

A ja się dzisiaj wreszcie wyspałem.... tzn musiałem rano wstać, ale wreszcie dobrze spałem przez całą noc i tylko raz się obudziłem. Dlatego czuję się bardzo dobrze :)
  • 0

#23 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 06 lipiec 2007 - 20:22

Kiepsko :( Przy takiej deszczowej, chłodnej i ponurej pogodzie strasznie się nudzę.
  • 0

#24 asiatko31

asiatko31

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów
  • Skąd:Polska ;)

Napisano 06 lipiec 2007 - 22:08

czuje sie źle guzki urosły mi na stopie i strasznie mnie boli a za małe są aby je wyciąć na dodatek jestem ostatnio jakaś senna , zmęczona
  • 0

#25 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 07 lipiec 2007 - 11:28

Powoli, nieśmiało zaczyna wychodzić słońce :) Mam nadzieję, że doda mi trochę sił - Minutko, ja też przez te pochmurne dni byłam okropnie senna i miałam mało siły. Tyle mnie pracy czeka w najbliższych dniach, a trudno się zmobilizować... Ciężko, ale muszę, bo czas goni...

Zaczarujmy słońce, niech doda nam sił i energii do pracy :) a do chmur krzyczmy "a kysz... precz z naszego nieba!" ;)

Pozdrawiam wszystkich i życzę pogody ducha - a słońce za oknem i tak wyjdzie :)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#26 pio77gor

pio77gor

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 07 lipiec 2007 - 11:31

przy takiej pogodzie usypiam w locie i lenistwo mnie dopada, aż nawet kawy mi się nie chce zrobić, nie mowiąc o sprzątaniu i innych fascynujących zajęciach :/
  • 0

#27 AGATAwroclaw

AGATAwroclaw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 07 lipiec 2007 - 22:38

Strasznie się czuje i tak już jest od 2 tygodni po śmierci mamy, a tak naprawdę od 4 lat bo wtedy zaczoł się dramat gdy zmarł tata sama straciłam sens życia, niby związek wielka miłość...

największą moją miłością byli i są rodzice.

pomocy oszaleje!!!
  • 0
zawsze możesze [you] na nas liczyć.

#28 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 11 lipiec 2007 - 18:06

Coraz lepiej :) Jeszcze dwa dni i w końcu idę na urlop (no i ciepło ma być :D ).
  • 0

#29 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 21 lipiec 2007 - 14:45

Czuję się trochę słabo. Przez godzinę nie potrafiłam zatamować krwawienia z nosa...Krew później zaczęła mi również lecieć drugą dziurką nosa aż w końcu zaczęłam pluć krwią, bo już się nią krztusiłam. Teraz boli mnie głowa i jest mi słabo.
  • 0

#30 AGATAwroclaw

AGATAwroclaw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 21 lipiec 2007 - 21:52

Jest mi strasznie żle i ciężko, mija miesiąc a ja sobie dopiero teraz uświadamiam że mamy naprawdę nie ma już.
Bałam się wyjść z domu, ale wychodzę i mam nadzieje że coś sie stanie i będę mogła dołączyć do nich do rodziców.

Mówią że płacz pomaga, nigdy nie płakałam ,ale nauczyłam się, i nic, nic nie pomaga, nie piłam a zaczełam to też nie pomaga, nawet na chwilę.
Czuje się fatalnie, i w realu nie mam juz komu się wygadać, może wy iponki mnie wysłuchacie, a może poprostu skrytykujecie.
  • 0
zawsze możesze [you] na nas liczyć.

#31 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 23 lipiec 2007 - 18:13

W szeszłym roku bez lato czułam się o wiele lepiej byłam siłna w upały tak mi się wydaje o teraz w tym roku nie mam siły nawet chodzić niechce mi się.A umiecie spać w nocy bo ja nie.W piątek były straszny upał że okład zrobiłam mokry ręcznik na czoło dałam i troszkę lepiej było tak spałam.
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#32 arens

arens

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 03:38

[quote name='Minutka]Czuję się trochę słabo. Przez godzinę nie potrafiłam zatamować krwawienia z nosa...Krew później zaczęła mi również lecieć drugą dziurką nosa aż w końcu zaczęłam pluć krwią' date=' bo już się nią krztusiłam. Teraz boli mnie głowa i jest mi słabo.[/quote']
Minutka - to są poważne rzeczy i chyba nie powinnaś tego tak zostawiać... A jak dzisiaj się czujesz?
  • 0

#33 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 11:20

Arens - dzięki :) Taki stan trwa już jakiś czas. Myślałam, że minie, ale jest coraz gorzej. Zdarza mi się to czasami dwa razy w ciągu dnia, czasami raz dziennie a czasami raz w tygodniu. Różnie. I tak jest już z jakiś miesiąc. Oprócz tego, że mam aktualnie złą atmosferę z rodzicami to i tak boję się iść do lekarza (tym bardziej, że wybieram się na turnus a nie chce się znaleźć najpierw w szpitalu). Dzisiaj czuję się dobrze i nie miałam do tej pory żadnego krwotoku (na całe szczęście).
  • 0

#34 niunia125

niunia125

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 13:14

agatko bardzo dobrze wiem co czujesz, bo stracilam 3 blizkie mi osoby w ciagu dwoch lat niecale 2 miesiace temu zmarla ni babcia zauwazylam ze z wiekiem co raz trudniej mi plakac dusze w soie te emocje tak naprawde dopiero w czasie wczasorekolekcji na kturych bylan w te wakcje emocje nagromadzone w ciagu tych dwuch lat zaczely ze mnie uchodzic
  • 0
tak mnir skrusz tak mnie złam tak mnie wypal Jezu byś został tylko ty

#35 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 19:00

Średnio,trochę nostalgicznie.....leże i myślę o......i tęsknię za.......
  • 0

#36 arens

arens

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 23:56

[quote name='Minutka]Arens - dzięki :) Taki stan trwa już jakiś czas. Myślałam' date=' że minie, ale jest coraz gorzej. Zdarza mi się to czasami dwa razy w ciągu dnia, czasami raz dziennie a czasami raz w tygodniu. Różnie. I tak jest już z jakiś miesiąc. Oprócz tego, że mam aktualnie złą atmosferę z rodzicami to i tak boję się iść do lekarza (tym bardziej, że wybieram się na turnus a nie chce się znaleźć najpierw w szpitalu). Dzisiaj czuję się dobrze i nie miałam do tej pory żadnego krwotoku (na całe szczęście).[/quote']
Minutka - tak troszkę Cię rozumiem bo też miewam krwotoki z nosa, czasami nawet silne. Ale u mnie to się wiąże z nadciśnieniem i czasami po prostu te naczynia w nosie stanowią taki wentyl bezpieczeństwa (jak powiedziała mi pani laryngolog - "lepiej że panu pęka naczynie w nosie niż miałoby pęknąć w mózgu" :) ). Akurat nadciśnienie to nie jest dla mnie jakiś tam problem (w końcu ma się większe problemy zdrowotne ;)). Mimo wszystko uważam jednak, że powinnaś się przebadać pod tym kątem. Bez sensu jest tak z tym chodzić. Może to też nadciśnienie? U mnie częstotliwość krwotoków bardzo się obniżyła odkąd zacząłem brać jakieś proszki (konkretnie Inhibace na obniżenie ciśnienia krwi). A bywało czasami okropnie, potrafiło trwać po kilka godzin a raz skończyło się w izbie przyjęć bo krew leciała mi przez calutki dzień więc już zaczynało mi się robić słabo. Tam potrafili zatamować chociaż nie było to przyjemne.

Tak więc rozważ może jednak wizytę u lekarza (chyba najpierw u laryngologa?)

I życzę Ci żeby już ta krew Ci nie leciała ;)
  • 0

#37 arens

arens

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 23:58

[quote name='Fibi]Średnio' date='trochę nostalgicznie.....leże i myślę o......i tęsknię za.......[/quote']
:)

no tak Fibi, zrobiło się tajemniczo i teraz się oczywiście zastanawiam o czym myślisz i za czym tęsknisz :)

A ja się czuję dzisiaj całkiem dobrze i to może dlatego, że za cztery dni wyjeżdżam
(wracam do domu!!!!!! :):):):):):) )
  • 0

#38 Al

Al

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 23:58

Cudownie :) jestem szczęśliwa, zadowolona, spełniona :) Moje pragnienia krok po kroku realizują się. Niebawem powiększy mi się rodzina...:) mam przy sobie wspaniałego mężczyznę, kocham i jestem kochana. Spełniam się zawodowo a od października podejmę drugi kierunek studiów :) I mam swój upragniony, wyczekiwany od dawna dom :)
Dobrego tygodnia wszystkim życzę :)
  • 0
Non si apprende niente di quanto ti viene raccontato, devi scoprirlo da solo.

#39 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 23 lipiec 2007 - 07:28

Al :) jak cudownie, że to napisałaś. To chyba pierwsza tak bardzo pozytywna i przesymaptyczna notka w tym wątku. Ale się miło zrobiło. :)
  • 0

#40 Al

Al

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 23 lipiec 2007 - 12:23

Minutko :) pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życzę Tobie oraz wszystkim innym, pięknych dni. Pragnienia spełniają się, może nie zawsze tak, jakbyśmy do końca chcieli.. Moje życie jest dowodem na to, że można być szczęśliwym, mimo wszystko... :)
  • 0
Non si apprende niente di quanto ti viene raccontato, devi scoprirlo da solo.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych