Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Spotkanie we wsi Warszawa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 07 maj 2005 - 20:39

Echhhhhh i znów mi się kawy zachciało. Zapraszam chętnych do Sfinksa ul. Szpitalna 1 róg ul. Chmielnej 15 maja na godzinę 15. Potwierdzajcie proszę przybycie, bo musze zarezerwować stoliki. Kanajpka jest całkowicie przystosowana dla ON.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#2 marioosh

marioosh

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 08 maj 2005 - 22:33

Potwierdzam :)
  • 0
Może mądrze, może głupio, ale i tak napiszę :)

#3 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 08 maj 2005 - 23:53

Hej iponki ja tez jak mi nic nie wypadnie, to wpadne do wioseczki wawki na kawke spotkac sie, posmiac sie pogladac hiiiiiiii kelnerów, i nie tylko ;) hiiiiiiii pozdrawiam (cmok)(cmok)
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#4 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 09 maj 2005 - 07:38

Potwierdzam of course. :D :D :D :D
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#5 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 09 maj 2005 - 10:54

Też się zapisuje na spotkanko aczkolwiek mam nadzieję, że nie tylko przy kawie :D :-D
  • 0

#6 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 09 maj 2005 - 13:08

Ja chcę przyjść... :!:
Tylko, tym razem ostrożnie wolę postępować z obietnicami, że będę, przyjadę itd.
Mam nadzieję, że tym razem nic mi w tym nie przeszkodzi, że moje zdrowie nie zrobi mi nieciekawej niespodzianki :?
W każdym razie, jeśli zabraknie dla mnie miejsca, to może skorzystam z jakichś sympatycznych kolanek ;) :D
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#7 shakal23_corazon

shakal23_corazon

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 09 maj 2005 - 15:01

NO TO BABA KURDE DOPISUJ SHAKALA A CO SE BEDE ŻAŁOWAŁ,A JAK,ALEZ OWSZEM CZEMU NIE -SHAKIEMU TEZ NALEZY SIE :D
  • 0
TOUCHING YOU MAKES ME DYING
5533837 dla wszystkich:)

#8 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 09 maj 2005 - 16:35

witajcie drodzy iponkowie!
Będe w Sfinksie pozdraweiam wszystkich Marianna śmieszka :lol: :-D
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#9 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 09 maj 2005 - 19:39

echhh, a mnie nie będzie... :(
Żałuję straszliwie, bo ostatnio było nader ciekawie :D
Może następnym razem...
Pozdrawiam

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#10 shakal23_corazon

shakal23_corazon

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 09 maj 2005 - 19:40

ZAPISUJE NASZĄ GIT TATIANKE,ONA SAMA NIE MOGŁA PONIEWAŻ JESZCZE NIE MA KOMPA,WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE POZDRAWIA
  • 0
TOUCHING YOU MAKES ME DYING
5533837 dla wszystkich:)

#11 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 10 maj 2005 - 19:35

tez tez oczywista!!! bede a jakze :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#12 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 10 maj 2005 - 20:05

Jaka szkoda ze warszawa nie leży bliżej Miedzyzdroji;) , chętnie by sie wybrał na takie spotkanie ;)
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#13 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 12 maj 2005 - 10:08

Cześć Wam ja już wróciłam wczoraj i oczywiście też się dopisuję koniecznie.... (cmok) A i termin mi odpowiada bo po 10-tym :D :D Tęsknię za wami bardzo bardzo bardzo szkoda że Diferki nie będzie :((( . Ale spotkamy się innym razem. Pozdrawiam
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#14 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 14 maj 2005 - 07:44

Łomatko na kawie ma być 16 osób, biedny ten Spinx i ci kelnerzy, nachodzą się przy iponkach, nasłuchają świństewek. (madry) (ble) Do zobaczyska w niedzielę. (B)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#15 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 15 maj 2005 - 05:43

Echhhhhh i znów mi się kawy zachciało. Zapraszam chętnych do Sfinksa ul. Szpitalna 1 róg ul. Chmielnej 15 maja na godzinę 15. Potwierdzajcie proszę przybycie, bo musze zarezerwować stoliki. Kanajpka jest całkowicie przystosowana dla ON.

Kurde ja nie przyjdę chyba :(( Właśnie wróciłem z Juwenaliów a do jakiej godzinki będziecie siedzieć ?? :)) Może potem dojadę bo muszę odespać :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#16 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 15 maj 2005 - 06:43

Grześ siedzimy aż nas wyrzucą lub się ululamy wcześniej. Wpadnij wyleczysz kaca, poznasz nowe osoby i przypomnisz Sobie stare. Sprawdzałam meczu dziś nie ma. (ble)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#17 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 15 maj 2005 - 18:53

Grześ siedzimy aż nas wyrzucą lub się ululamy wcześniej. Wpadnij wyleczysz kaca, poznasz nowe osoby i przypomnisz Sobie stare. Sprawdzałam meczu dziś nie ma. (ble)

Jakiś zawsze się znajdzie :P :)) Postaram się wpaść ale miałem burzliwą noc :((

Added after 10 hours 40 minutes:

Echhhhhh i znów mi się kawy zachciało. Zapraszam chętnych do Sfinksa ul. Szpitalna 1 róg ul. Chmielnej 15 maja na godzinę 15. Potwierdzajcie proszę przybycie, bo musze zarezerwować stoliki. Kanajpka jest całkowicie przystosowana dla ON.

Chciał bym powiedzieć, że jesteście okropni ....
Jeszcze mi nikt ze zdrowych tak nie powiedział jak Wy 2 godziny po rozpoczęciu imprezy mówićie bym nie przychodził .... bo sobie wybraliscie pietro .... Ja rozumiem, że mogliście wybrać ale sama Baba napisałaś, że ten Lokal jest przystosowany .... Wogóle bym polemizował z tym, że ten lokal jest przystosowany ..... Jest 800 knajpek sto razy bardziej przystosowanych w Warszawie a Wy najpierw zapraszacie a potem mówicie by Ci co nie mogą wejść na piętro spierdzielali ..... I to ma być Internetowy Portal Osób Niepełniosprawnych .... jesnym słowem wstyd .... A mówią, że Cię zrozumie człowiek tak samo przeż życie doświadczony .... Jak widać szybciej Cię chory nie zrozumie niż zdrowy jednym słowem dupa a nie IPON tworzycie .... Są równi i równiejsi .... Pewnie zaraz będzie wymówka tego typu, że miejsca dały się zarezerwować tylko na piętrze .... Albo sto innych powodów .... A ja powiem jedno widzicie tylko czóbek własnego nosa ....
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#18 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 15 maj 2005 - 21:14

Nareszcie powiedziałeś jakie masz o nas zdanie. Szkoda tylko, że odnosisz to do całego iponu, a nie tylko do mnie. To ja rezerwowałam miejsca i to mnie przyjmujący zgłoszenie nie zrozumiał, że ma być na parterze. Przepraszam Cię w imieniu właścicieli Spinxa, ale to chyba lepiej, że zostałeś zawiadomiony wcześniej, niż gdybyś miał przyjechać i rozczarować się na miejscu, ale widze, że Ty tego nie doceniasz. Jeśli uważasz, że złe miejsce wybraliśmy to prosze zaproponuj inne, zorganizuj spotkanie, dostosuj termin do większości a my chętnie przyjdziemy na gotowe. Krytykować jest bardzo łatwo tylko samemu coś zrobić to już trudniej prawda? Nie obiecywałam, że będę doskonała. Starałam się trudno nie wyszło.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#19 awers1

awers1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 15 maj 2005 - 22:55

Byłem na kawie we w tej "wsi" zwanej Wawie. :-D Było zajefajnie jak kelner po schodach znosił i wnosił Marianne. :-D :-D :-D A Ciebie Grisza IPON nie pierdzieli jak trza by było,to i Ciebie kelnerzy na górę by wciągnęli. :P :-D A Ty Baba stanęłaś na wysokości zadania i iponki czekają na następne spotkania. :-D :-D Kati jak "paparazzi" z aparatem lata wszystkim fotki cyka,taka z niej kobita :-D :-D :-D
  • 0

#20 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 15 maj 2005 - 23:33

Ja także byłam na spotkaniu w tej "wsi" ;)
Avers pisze całą prawdę... Nie wszyscy łatwo pokonali schody, lecz usłużni, sympatyczni kelnerzy byli gotowi na wszelką pomoc i z chęcią każdego wnieśliby na piętro :-D
Jeździłam kiedyś na wózku i uważam, że Sphinx jest przystosowany dla osób na wózkach. Niestety zdarzyło się nieporozumienie i dostaliśmy miejsca nie na parterze... tak bywa.
Poznałam kilkoro nowych, sympatycznych Iponków, cieszę się że mogłam Was poznać :-D (cmok) Spotkałam ponownie kilkoro "starych" znajomych ;) :-D Spędziłam miło czas w sympatycznym towarzystwie (cmok) przy smacznym jedzonku, (B) i (BB) (Cola ;) )
Pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania (cmok)

Baba, było świetnie (ok) Dziękuję i czekam niecierpliwie na kolejne spotkania (cmok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych