Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Gdybyście mogli cofnąć czas to...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 14 kwiecień 2005 - 12:08

Toronku to Ty niew wiesz :?: (E) , no przecież pier....są po to, aby je posprzrzątać i , aby Polska pozostała na zawsze najbardziej absurdalnym krajem w Europie :P :D
  • 0

#22 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 14 kwiecień 2005 - 16:13

Gdybym mogła cofnac czas
- chciałabym byc bardziej otwarta na ludzi, których kiedys znałam
- mniej bac sie zycia a bardziej korzystac z jego uroków
- bardziej wierzyc we własne siły
- długo rozmawiac z osoba mi najblizsza która juz odeszła i nigdy nie wróci, nie bede mogła juz szczerze z nia porozmawiac :cry:
Wiele rzeczy by wygladało inaczej gdyby cofnac czas ale tego nie mozna zrobic, wiec trzeba sie cieszyc z tego co sie ma :D :D, chociaz czesto bywa to bardzo trudne
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#23 Pinky

Pinky

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 16 maj 2005 - 11:22

Kiedys dlugo zastanawialem sie co bym zmienil gdybym mial realna szanse na cofniecie czasu. I wiecie, doszedlem do wniosku ze nie chcial bym nic zmieniac. Jestem suma swoich doswiadczen zyciowych, nie chcial bym zabijac samego siebie jakim jestem teraz.
  • 0
Nie nauczono mnie paciorka, nigdy nie byłem u spowiedzi.
Więc od czupryny do rozporka, niejeden diabeł we mnie siedzi.

#24 NeoN_WJ

NeoN_WJ

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 19 maj 2005 - 11:24

to zalezy jak daleko ten czas cofnac, czy od urodzenia... czy od jakliegos tam czasu?. Na pewno od urodenia - i nie wiedziec co to niepelnosprawnosc a jak juz to z obserwacji....
a jesli chodzi o czas pozniejszy to wybor szkoly w 1984 roku..... przerwa w zyciorysie.....
  • 0
NeoN

#25 bozia

bozia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 23 maj 2005 - 17:17

A ja bym nie chciała cofnąć czasu,za to marzy mi sie zmiana mojego życia w przyszłości i to kto wie,czy nie bliskiej przyszłości. (E) :D
  • 0
kochaj i rób co chcesz!

#26 okularnica

okularnica

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 06 czerwiec 2005 - 10:15

nic w życiu nie jest przypadkowe, wszystko ma jakiś cel, sens...i prędzej przy później sami go odnajdziemy
  • 0

#27 Ala

Ala

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 06 czerwiec 2005 - 11:08

ja również nie chciałabym zmienic niczego, ani cofac czasu :-D
  • 0

#28 motylek_84_21

motylek_84_21

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 30 czerwiec 2005 - 11:32

No pewnie by sie niezmieilo wele moze bym lepiej wykorzystała tamten czas bo teraz żałuję pwnych rzeczy ale to prawda że człowiek nie doceni tego co ma jesli tego nie straci

p.s tylko nieodpisujcie mi ze uogulniam pisze ze niektórzy hee
  • 0

#29 Ineda

Ineda

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 05 lipiec 2005 - 11:57

witanko, ... gdyby można było cofnąć czas... napewno wcześniej poddałabym sie jakies operacji lub zabiegowi a nie jeździłabym ponad dwa lata na zmiane opatrunków, dzisiaj miałam swoją noge a nie taką która można odstawić na noc :) na szczęście jednak każdy ma do odegrania swoją role tu na ziemi, nie można zmienić ani cofnąć czasu i to jest dobrze. czasem sie tez nad tym zastanawiam co by sie ze mną faktycznie stało gdybym była zdrowa i miała wszystkie części ciała, myślałam nawet o tym ze pewnie zostałabym jakąś kobietką do towarzystwa bo niegrzeczne i zbereźne myśli towarzyszą mi od zawsze :D cóż, ta operacja sprawiła ze mam jedengo faceta a nie tysiąc ;) ludzie, niema co gdybac bo i tak nic z tego, każdy chciałby coś zmienić i nie odnosi sie to tylko to tego aby pozbyć sie choroby. nudno by było gdyby wszyscy byli piękni zdrowi i bogaci :lol: lepiej cieszmy sie zyciem, pomagajmy sobie nawzajem,kochajmy sie i miejmy marzenia bo sie spełnniają, pozdrófka i buziaki :D
  • 0
najlepszym schronieniem dla człowieka jest drugi człowiek :)

Monia :)

#30 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 05 lipiec 2005 - 12:01

myślałam nawet o tym ze pewnie zostałabym jakąś kobietką do towarzystwa bo niegrzeczne i zbereźne myśli towarzyszą mi od zawsze :D cóż, ta operacja sprawiła ze mam jedengo faceta a nie tysiąc


No ladnie, wiec operacja pomogla na moralnosc :D no i facet jest szczeliwy, ze nie mozna cofnac czasu :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#31 Michał

Michał

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 06 lipiec 2005 - 11:19

Cofnąć czas o 15 lat i jeszcze trochę. W Prima Aprillis nie pojechałbym na mecz. Ten dzień zmienił moje życie o 180stopni.
Choć czasem zastanawiam się, czy aby jeśli nie ten wyjazd na mecz, to może o innej porze, spotkałbym się z moim przeznaczeniem... :? 8)
  • 0

#32 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 07 lipiec 2005 - 14:35

chcialabym cofnac czas i jeszcze raz pobiegac po piasku na plazy, wspiac sie na drzewo, stanac na rekach, turlac sie po sniegu i ... biegac - chcialabym miec na to tak z tydzien :D
a potem powrot do codziennosci .... ja, moja pantherka, moj synek i moj kochany tomek
hmmm....chyba jestem szczesliwa .... czy gdybym byla sprawna zachowalabym to szczescie????
nie wiem ... wole nie ryzykowac
  • 0

#33 dzidzia1985

dzidzia1985

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 07 lipiec 2005 - 15:45

nie weszłaby na forum niezwykla kraina
  • 0
mam w sobie duże pokłady energi i ciepła

#34 Kasztanek

Kasztanek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 07 lipiec 2005 - 22:33

A ja bardzo, ale to bardzo żałuję, że ten czas nie może się, niestety, cofnąć, Dzidziu1985!!!!! Czas ma podstawową zaletę - odsłania wszystko...
  • 0
Pozdrawiam serdecznie.

#35 dzidzia1985

dzidzia1985

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 07 lipiec 2005 - 22:40

DAJ MI SPOKOJ TY I CALA KRAINA ZALUJ EZE WAS POZNALAM WY PEWNIE TEZ I JESTESMY KWITA DAJCIE MI SPOKOJ ZAJMIJCIE SIE SOBA
  • 0
mam w sobie duże pokłady energi i ciepła

#36 toron27

toron27

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 07 lipiec 2005 - 22:45

Cóz za miła atmosfera, no super.
  • 0

#37 dzidzia1985

dzidzia1985

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 07 lipiec 2005 - 22:56

torton j atylko wyjasnaialm pewn akwestje
  • 0
mam w sobie duże pokłady energi i ciepła

#38 Kasztanek

Kasztanek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 08 lipiec 2005 - 01:18

Człowiek jest jak księżyc, który ma jasne i ciemne strony... A czas odsłania i jedne, i drugie...
  • 0
Pozdrawiam serdecznie.

#39 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 08 lipiec 2005 - 10:15

nie warto cofac czasu....to co ma spotkac człowieka to i tak spotka......nie ma ucieczki od przeznaczenia, a wybrańcy sa wybrańcami... :cry:
  • 0

#40 dzidzia1985

dzidzia1985

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 08 lipiec 2005 - 13:39

efa nie mow mi ze wierzysz w przeznaczenie bo jak tak to np jak mi przeznaczone jest miec meza to ja chce cos zrobic zeby go nie miec :-D
  • 0
mam w sobie duże pokłady energi i ciepła


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych