Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Odpowiedzialny facet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#21 toron27

toron27

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 11 kwiecień 2005 - 12:49

O MATKO...
  • 0

#22 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 12 kwiecień 2005 - 09:29

O MATKO...


Chyba się za bardzo rozpędziłam w poprzednim poście, jeśli takie wrazenie odniosłam :-D ;) (cmok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#23 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 12 kwiecień 2005 - 13:25

Oj tak Kiciu, na pełnym gazie :D :D :D
  • 0

#24 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 12 kwiecień 2005 - 13:33

Jednak taka jest prawda, takie kobiety też są i oby było ich jak najmniej.
Tego wszystkim życzę (cmok) (H)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#25 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 12 kwiecień 2005 - 13:37

Złota rybko !!!!!!!!
Czy jest na tym świecie jeszcze jakiś odpowiedzialny facet???? Przy zdrowych zmysłach???????? Bo myślę, że nie :( . Jeśli możesz to znajdź dla mnie takiego, bo właśnie od wczoraj jestem w dołku :(

Wszyscy faceci są odpowiedzialni dopuki kobieta im na odcisk nie nadepnie :P :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#26 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 12 kwiecień 2005 - 17:05

Oj Grisza nie podzielam Twojego pogladu. Znam i obserwuje facetów, ktorzy nie maja w sobie krzty odpowiedzialnosci, to slowo jest im zupelnie obce i nie pojmuja jego znaczenia, niestety :(
  • 0

#27 toron27

toron27

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 12 kwiecień 2005 - 20:30

Baby, ach te baby ... śpiewał Andrzej Zaucha i wiadomo jak to się skończyło i przez kogo (nie twierdzę, że nie było w tym części jego winy) :? :P
Pozdrowionka i (cmok) dla Was drogie koleżanki :-D
  • 0

#28 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 13 kwiecień 2005 - 07:55

A właśnie... Dlaczego "odpowiedzialny facet" :?: Czyżby to miało oznaczać, ze kobieta z natury jest odpowiedzialna :?:
NIEMOŻLIWE :twisted:
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#29 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 13 kwiecień 2005 - 16:45

Hmmm
po pzreczytaniu listy to nie kfalonc siem :D
spelniam te wymagania
  • 0

#30 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 13 kwiecień 2005 - 16:47

[quote="blue"]Foxtrott, ja byłam grzeczna :?: Kurcze, jesteś jedną z nielicznych osób, które mają o mnie dobre zdanie :lol: . Ja zła kobieta jestem :twisted: .

Ja tam nie mysle ze zla kobieta jestes
:D
  • 0

#31 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 13 kwiecień 2005 - 17:47

[quote="Foxtrott"][quote]Foxtrott, ja byłam grzeczna :?: Kurcze, jesteś jedną z nielicznych osób, które mają o mnie dobre zdanie :lol: . Ja zła kobieta jestem :twisted: .

Ja tam nie mysle ze zla kobieta jestes
:D[/quote]
Każda kobieta jest zła w swej naturze :P :)) Pytanie tylko czy ma serce czy pustkę w miejscu serca bo jak pustkę to tylko krzywdzi facetów a jak nie to taka zła w naturze potrafi być romantyczna :P :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#32 toron27

toron27

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 13 kwiecień 2005 - 21:22

To ja tego drugiego "gatunku" jeszcze nie spotkałem.
  • 0

#33 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 14 kwiecień 2005 - 22:10

Każda kobieta jest zła w swej naturze :P :)) Pytanie tylko czy ma serce czy pustkę w miejscu serca bo jak pustkę to tylko krzywdzi facetów a jak nie to taka zła w naturze potrafi być romantyczna :P :))


Kurcze, jaką to "zła" kobieta zrobiła Ci krzywdę?

toron27 napisał:

To ja tego drugiego "gatunku" jeszcze nie spotkałem.


To smutne, bardzo Wam współczuję :(
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#34 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 14 kwiecień 2005 - 22:37

Ponadto nie zgadzam się z Griszą.
Nie ma ludzi z natury dobrych i z natury złych. Uważam, że takie uogólnienia są krzywdzące dla niektórych ludzi.
Tak samo, jak nie podobała mi się wypowiedź: "facet to świnia", tak samo nie podoba mi się: "Każda kobieta jest zła w swej naturze".
Nienawidzę uogólnień i nie odstąpię od swojego zdania :!: :!: :!:
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#35 toron27

toron27

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 16 kwiecień 2005 - 10:06

Nie twierdzę, że wszystkie kobiety są złe z natury, tylko nie wiem dlaczego na taką trafiłem? :(
  • 0

#36 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 16 kwiecień 2005 - 10:09

Toronku, Ty trafiłeś na taka kobietę, a ja na takiego mężczyznę. Ludzie są różni i my nie mozemy ich zmienić, jeśli sami tego nie zechcą :(
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#37 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 16 kwiecień 2005 - 12:09

Masz 100% rację Kiciu, nigdy nie osiągniemy niczego na silę. Jeśli zaś chodzi o złe trafienia damskie/męskie :D to też coś o tym wiem z autopsji :( bo jak dotąd zawsze trafiam jak kulą w płot :D i pewnie to żadne pocieszenie, ale doskonale rozumiem Ciebie i toronka. Miejmy nadzieje, że kiedys w końcu los sie odwróci w lepsza stronę i tego Wam obojgu z całego (H) życzę ;)
  • 0

#38 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 16 kwiecień 2005 - 12:53

Karinko (cmok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#39 usmiechnieta7

usmiechnieta7

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 kwiecień 2005 - 12:15

Wierzę głęboko, że znajdziesz takiego faceta. Uśmiechnięta7. Trzymaj się. :-D
  • 0

#40 Korner

Korner

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 05 maj 2005 - 10:41

Przypuszczam, że na pewno znałyście i znacie w porządku faciów. Tylko jest jeden problemik, kochani. Dobrego człowieka nie zawsze się zauważa właśnie dlatego, że jest dobry. Bardziej zwraca się uwagę na złych i w sumie każdemu z nas "imponują" oni. A przecież nie ma do końca złych czy dobrych ludzi. Nikt się nie rodzi zły, to jego przeżycia "robią" go złym. Powiedzcie mi dlaczego akurat (waszym zdaniem) do złego coś zaczynacie czuć?, dlaczego zły akurat Wam się podoba?
Bo dobry nie wychyla się, jest cichy, spokony, pokorny, przeważnie mniej przystojny i wam kobietom to właśnie nie odpowiada, tak myślę. Uważam i sam się przekonałem, że w życiu nie ma nic za darmo.Zawsze jest cóś za cóś.
Przemyślicie to kobiety?
Z góry dzięki
Pzdrowionka
Korner
  • 0
"Miłość nie zna pór dnia, nadzieja nie ma końca, a wiara nie zna granic. Tylko wiedza i niewiedza skrępowane są czasem granicami."

Gunter Grass


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych