Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Odpowiedzialny facet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ala

Ala

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 19 marzec 2005 - 13:36

Złota rybko !!!!!!!!
Czy jest na tym świecie jeszcze jakiś odpowiedzialny facet???? Przy zdrowych zmysłach???????? Bo myślę, że nie :( . Jeśli możesz to znajdź dla mnie takiego, bo właśnie od wczoraj jestem w dołku :(
  • 0

#2 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 21 marzec 2005 - 01:26

Alu, ja też sie zastanawiam, czy są jeszcze porządni i wolni faceci. Bo moim zdaniem prawie wszyscy porządni są już zajęci i to często przez kobiety, które tego nie doceniają. Już wiele razy widziałam jak kobieta potrafi podle traktować swojego faceta, a on robi dla niej wszystko, wpatrując się w nią jak w obrazek... ale to wszystko do czasu, bo takiego traktowania nikt nie jest w stanie długo wytrzymać :(
Alu, ja wierzę, że jeszcze i Ty i ja, będziemy miały szansę na porządnego faceta, czego Ci z całego serca życzę (cmok)
P.S.
Rrybko poczaruj dla nas...
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#3 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2005 - 15:54

[quote="Kicia. Bo moim zdaniem prawie wszyscy porządni są już zajęci i to często przez kobiety, które tego nie doceniają. P.S.
Rrybko poczaruj dla nas...[/quote]

Kiciu muszę podzielić Twą opinię NIESTETY :( Piszę niestety bo podobnie jak TY i Ala, bezskutecznie szukam tego wolnego, porządnego i odpowiedzialnego i nic :cry: Ten >gatunek> chyba naprawdę już wymarł, a ci co żyją już mają swe połówki :( I tak człowiek dalej marzy o szczęściu w samotności.... :cry: Rybko, proszę pomyśl nad zmianą tego stanu rzeczy :lol: Zyczę Kici, Ali i sobie tez :D by nastąpiło to jak najszybciej.
  • 0

#4 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 21 marzec 2005 - 17:15

Ja jestem wolny
ale czy porzadny ??? :D nie wiem
pozdro
  • 0

#5 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 21 marzec 2005 - 17:58

Foxtrott napisał:

Ja jestem wolny

No dziewczyny, jedną ofertę już mamy ;)
Dalej Foxtrot napisał:

ale czy porzadny ??? :D nie wiem

Ja też tego nie wiem :-D nie znam Cię (he2)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#6 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2005 - 18:44

Ja też Cię nie znam, ale ten stan rzeczy mozna zmienic :-D
  • 0

#7 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 21 marzec 2005 - 19:09

Ja też wolny,a czy porządny? nie wiem
na ten temat niech inni sie wypowiedza;)
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#8 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2005 - 19:29

Popatrz Kiciu, > meski> worek sie rozpruł :D

Kto nastepny chetny w kolejce????????? :-D
  • 0

#9 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 21 marzec 2005 - 19:54

No, Rrybka jeszcze się nie odezwała, a wolni faceci już napływają ;)
Tylko skąd może być wiadomo, który porządny (czyt. odpowiedzialny... itd.) (E) :D
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#10 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 21 marzec 2005 - 20:46

czy porzadny ?
na ten temat niech inni sie wypowiedza;)

swiete slowa :D
przeciez nie bedziemy sobie robili autoreklamy :D
  • 0

#11 blue

blue

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 21 marzec 2005 - 20:47

Ło matko, żadnych "porządnych" - nudni są jak flaki z olejem ;) . I obiecać mogę jedynie "podłe traktowanie" (bo już taka zła kobieta ze mnie :P ).
:twisted:
  • 0
Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto.

#12 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 21 marzec 2005 - 22:02

Kurcze, BLUE :shock: ale im zrobiłaś "reklamę" ;)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#13 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 21 marzec 2005 - 22:49

Ja też Cię nie znam, ale ten stan rzeczy mozna zmienic :-D

Jak najbardziej, nawet trzeba :D

@ blue
oj Bluśka zawiodlem sie na Tobie , a taka grzeczna bylas w Lublinie :D
(ja tez) :D :D
  • 0

#14 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 21 marzec 2005 - 23:42

a co to znaczy porzadny facet?
  • 0

#15 Aga30

Aga30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 22 marzec 2005 - 09:48

To taki który jest w porządku wobec innych (nie tylko kobiet :oops: )
Dla każdego bycie w porządku to co innego, ale żeby nie było że sie wykręcam to coś nie coś napisze :D
Po pierwsze: nie cham :oops:
Po drugie: potrafi przyznać sie do błędu i powiedzieć przepraszam
po trzecie: słowny
po czwarte: można na niego liczyć
po piąte: Wcale nie musi sie (ze mną (E) :oops: ) zgadzć we wszystkim i być na każde skinienie :P ;) :P To by była już przesada ;) :D :D :D

Prosze nie mówić ze mam za duże wymagania ;)
  • 0
Jeśli chcesz zobaczyć tęcze musisz cierpliwie znieść deszcz :)

Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze,
najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje :-D :) :-D

#16 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 22 marzec 2005 - 15:32

Nic dodać nic ująć Aga, podzielam Twoje zdanie całkowicie :!: :P a do tego co napisałaś dodałabym jeszcze:
- opiekuńczy
- wrażliwy

może jeszcze coś by się znalazło, ale to są tzw. PODSTAWY :D

Ps. Aga, ja tam wcale nie uważam, że jesteś wymagająca :-D
  • 0

#17 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 22 marzec 2005 - 17:06

Kurcze, dziewczyny :shock:
Jak dołączycie do tej, już wymienionej, listy jeszcze kilka preferowanych zalet, to zacznę naprawdę wierzyć, że szukacie ideału :lol:
Jednak jesteśmy na dziale Forum u Złotej Rrybki, więc pewnie jest to dobre miejsce na marzenia, ale lepiej by było, gdybyśmy nie mówiły w imieniu nas wszystkich ;) - Myślę, że każda z nas ma nieco inne marzenia

"Marzenia się spełniają", więc zacznijmy marzyć :-D

P.S.
Wcale nie uwazam, że jesteście zbyt wymagające, ale czy znajdziecie kogoś takiego, posiadającego tyle zalet :?: (E) Pozostaje marzyć :D
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#18 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 22 marzec 2005 - 17:25

Wiem Kiciu, iż jest baaaaaaardzo ciezko znalesc kogos kto posiada te cechy i juz nawet stracilam nadzieje, iz kiedykolwiek to nastapi :cry: ale jak to mowia marzenia nic nie kosztuja, a bez nich swiat bylby szary i pusty :( wiem jednak bede marzyc :D
  • 0

#19 blue

blue

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 22 marzec 2005 - 19:05

Foxtrott, ja byłam grzeczna :?: Kurcze, jesteś jedną z nielicznych osób, które mają o mnie dobre zdanie :lol: . Ja zła kobieta jestem :twisted: .

I uważajcie dziewczyny, o co prosicie. Ci "opiekuńczy i wrażliwi" okazują się nudni, nieodpowiedzialni i szukają mamusi, która będzie za nich myśleć (a moje uczucia macierzyńskie wobec mężczyzn sa dosyć skromne...)
  • 0
Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto.

#20 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 22 marzec 2005 - 19:53

Mylisz się blue, to nielogiczne, żeby opiekuńczy i wrażliwy facet szukał "mamusi". Być może (a raczej to bardzo prawdopodobne) szukać będzie kobiety delikatnej i wrażliwej, a nie takiej, która będzie wszystko robić za niego. Zwykle Ci opiekuńczy i wrażliwi faceci, dopóki nie nabiorą doświadczenia, wybierają kobiety silne i przebojowe, bo imponuje im ich energia, która prędzej czy później musi dać ujście, a opiekuńczy i wrażliwy facet staje się często rogaczem, gospodynią domową, służącą, opiekunką do dzieci i czasem workiem treningowym (w jednej osobie)... Niestety, takie sytuacje zdarzają się częściej, niż komukolwiek mogłoby się wydawać, ale o tym się nie mówi, bo panuje w Polsce kult "Matki Polki"... :evil: i tak się utarło, że to przecież "wstyd", jak kobieta może być kimś, z kim facet sobie nie radzi (E) więc taki facet często (i czasem dość długo) siedzi cicho, żeby to się nie wydało, albo łudzi się, że ta "kochana istota" wreszcie opamięta się i stanie się "dobrą kobietą"... :twisted:

Kurcze, sama jestem kobietą, ale czasem zastanawiam się, jak kobiety, te hołubione przez facetów "kruche istoty", stały się takimi NIEKOBIETAMI :?:
Mogę zrozumieć, że wiele z nich zostało zranione przez facetów i to ich zmieniło, ale coraz więcej młodych dziewczyn taki obraz BABOCHŁOPA wynosi z domu, obserwując, jak matka traktuje ojca :?
Może już dość tych moich wynurzeń, bo jeszcze ktoś pomyśli, że jestem antyfeministką (ble)
Pozdrawiam wszystkich i życzę (sobie też) trafnych wyborów odpowiedniego partnera/partnerki (cmok) (love)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych