Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

wasze ulubione miejsca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 28 sierpień 2005 - 17:16

szum wody, szelest lisci,
moj brat ma patent zeglarza jachtowego i kilka lat temu kiedy jeszcze mieszkal w wawce (aktualnie z zona i bratanica w Kolobrzegu) to jezdzilismy nad Jezioro Zegrzynskie, wyporzyczalismy lodke :) i plywalismy,
chcialbym tak jeszcze,
PS Lubie jescze jezdzic w wolnym czasie na rowerze a ze mam blisko Puszcze Kampinowska (dwa rzuty beretem) czyli ok. 10 minut spacerkiem lub 3 minuty rowerem, to czesto jezdzimy sciezkami rowerowymi po lesie...
Milego dnia
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#22 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 29 sierpień 2005 - 12:38

Dobry temat :-D Ja bardzo lubie spacerowac u mnie po lesie wtedy sie wyciszam i mam czas na przemyslenia pod odchaniem lesnym powietrzem a naj ladniej pachnie drzewem jak scinaja lubie marzyc patrze jak wszystko kwitnie ale ladnie tagze jest zima jak jest duzo sniegu :-P wtedy wszystko wyglada inaczej i jest wszedzie tak bialo :) normalnie super
  • 0

#23 Ineda

Ineda

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 08 wrzesień 2005 - 12:51

siemka ludki, ale sie zdenerwowałam , napisałam kawał tekściora i kurde skasowało sie :? chyba napisze jeszcze raz...
myśle że każde miejsce jest dobre, zależy co komu potrzeba w danej chwili (E) a moje miejsca to ... no jest tego troche, pomyślmy (E) lubie posiedziec na górce obok zamku w będzinie i popatrzec na śmigające nonstop autka, zawsze sie zastanawiam kim są ci ludzie i dokąd jak jadą ;) lubie tez posiedziec nad jeziorkiem na pogorii i pomyślec na różnymi pierdołami, czasem jak sie tak gapie w jedno miejsce to zaczynam wariowac i dostaje oczopląsów. :lol: no lubie też pojechac do stadniny w grodźcu i pojeździć troche na koniu z którym czasem gadam ( niewiem czy to normalne :shock: ) ale wiecie co? chyba najbardziej lubie jedno miejsce, swój dom, mam tam jedzonko, spanko, swoje "zabawki" , mruczacego zwariowanego kotka, to jedno miejsce jest chyba najlepsze jak wszystko zaczyna nudzić i denerwować. juz wogóle nie wspomne o tym że lubie też jeszcze jedno miejsce o którym nie wspomniałam a wypadałoby, to miejsce to własnie ten portal i to całe forum iponków, mimo że rzadko sie odzywam i pokazuje to prawie codziennie czytam co i jak tam, tak że to miejesce tez zaliczam to tych które lubie :D to chiba tyle ludki moje, pozdrawiam was
  • 0
najlepszym schronieniem dla człowieka jest drugi człowiek :)

Monia :)

#24 qbosh

qbosh

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 20 grudzień 2005 - 21:41

jest takie fajne miejsce, mniej wiecej w połowie drogi na koniec świata. Jadąc asfaltową, świeżo wyremontowaną drogą trzeba sie uważnie rozglądać. I tuż przed nowym mostem z błyszczacymi balustradami trzeba skręcic w kamienistą dróżke i pojechać w głąb doliny. I jeżeli nie dasz się przestraszyć coraz wiekszym dziurom i oprzesz się wrażeniu że tam dalej nic nie ma dojedziesz na Miejsce. Tam dwa potoki zlewają się w jeden tworząc błekitny kontrast dla zieleni drzew. Ciągły szum wiatru, wody - nie jest to cisza ale za taką chce sie uważać ;-). W lecie zapach ziół i rozgrzanej łaki, w zimie sniegi najbielsze i najgłębsze, jesienią deszcz który zmoczy nawet myśli, a wiosną kłująca w oczy zieleń.
Jak dla mnie magia w czystej postaci ;-)
  • 0

#25 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 20 grudzień 2005 - 23:36

Moim ulubionym miejsce jest Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Wiem, że to może dziwne miejsce ale jest piękny. Rok temu byłem na pasterce w tym kościele. Może ktoś widział bo było transmitowane przez TVP3. Chociaż mieszkam w Zagłębiu to lubię klimaty góralskie. Mama to we mnie zaszczepiła chociaz urodziła się i mieszkała w Katowicach. Gdyby to bylo możliwe to jeszcze raz pojechałabym do Zakopanego na święta i na tą cudowna pasterkę. :)
  • 0

#26 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 21 grudzień 2005 - 16:21

z Równi Krupowej w zakopanym jest piękny widok,siedziałem tam przezdobra godzinę i chłonołem ten widok.
idąc od równi krupowej mając dworzec PKp z styłu za soba dojdzie sie do Krzeptówek no i do tego Sanktuarium.
Widok z Polany Rusinowej tez piękny,z polany Rusinowej schodzac w dół w strone złotej doliny dojdziemy do kapliczki Matki Boskiej Jaworzyńskiej, Kapliczka ma swój Urok,bo pomino zer lezy w sercu gór odbywają sie tam takze Pasterki.
Duzy urtok ma Smerzyński staw połozony obok szlaku do Doliny Koscieliskie.
Moim ulubionym Miejscem sa Tatry.
Tak Jak niektórzy lubią morze,tak ja lubie Góry,Chyba dlatego ze morzemam na co dzień
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#27 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 27 grudzień 2005 - 14:55

Być w okresie zimy w ciepłych krajach. :-D
  • 0

#28 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 27 grudzień 2005 - 17:51

Jest w Bieszczadach takie jedno miejsce. Jeszcze prawie dzikie. Tam jest cicho, przepięknie, bezpiecznie. Tam bym chciała się znaleźć. :lol: I jeszcze w drugiej stronie kraju, w Koronowie, na pomorzu. Przepiękne, urokliwe miasteczko, gdzie uliczki są tak wąskie, że można sobie ręce podać z okna do okna. Kiedy spacerowaliśmy tam z meżem, mieliśmy wrażenie, że żywcem nas przeniesiono do jakiejś baśni. Naprawdę niepowtarzalny klimat.
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#29 toron27

toron27

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 19 marzec 2006 - 17:21

Koronowo, muszę zapamiętać i poszukać na mapie, moze się kiedyś wybiorę.
  • 0

#30 Al

Al

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 19 marzec 2006 - 22:21

Las o każdej porze roku, morze - uwielbiam sztorm, góry, Rzym, park "Dolinka" w Elblągu, okolice jeziora Raduńskiego, Mazury, bulwar w Neapolu, krakowski rynek,
dużo by jeszcze wymieniać...
i kilka miłych, zacisznych knajpek... (B)
  • 0
Non si apprende niente di quanto ti viene raccontato, devi scoprirlo da solo.

#31 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 23 marzec 2006 - 14:05

Niewiem jakie mam ulubie miejcia.Chcałam jeszcze raz zobaczuć morze,Byłam w drugiej klasie z całą klasą z osobą towaszyszącą moją nauczycielką nad morzem.Bardzo mi się spodopało.Morze jest piękniE.Ja mieszkam na wsi i lubię bez lato na dworze posiedzieć sobie na huśtawce i słuchać jak śpiewają ptaki no ogłądać przyrodę.Lubię wiosnię jak wszystko się zieleni,dziewa zapuszczają listki i kwiaty.
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#32 katrina

katrina

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 28 marzec 2006 - 03:37

:lol: Uwielbiam Starówkę i autobusy....cały ten zgiełk i szum i duże miasta a latem Sopot....dziewczyna z miasta.
pozdrawiam katrina :lol:
  • 0

#33 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 08 czerwiec 2006 - 16:53

moje ulubione miejsca w górach Zakopane a nad morzem Świnoujście :)
  • 0

#34 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 08 czerwiec 2006 - 17:53

Lubię jak szwedka, zgiełk , szum ,dużo ludzi wokół.Chciałabym jeszcze raz pojechać nad morze do Gdańska.Nigdy nie byłam na starówce w Gdańsku a bardzo bym chciała.
Zastanawiam się czy mam ulubione miejsce w moim mieście?Lubię ogródek gdzie sprzedają lody.Można sobie przysiąść pogadać ,jak się ma z kim.Lubię też spacerować w alejce drzew za jednym z bloków .
  • 0

#35 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 08 czerwiec 2006 - 19:39

Fibi ja też chciałabym pojechać nad morze.
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#36 okularnica

okularnica

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 05 lipiec 2006 - 20:40

kocham jezioro i las dookoła niego. i towarzysza u swego boku
  • 0

#37 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 12 lipiec 2006 - 14:26

Moje ulubione miejsce znajduje się około 500-set metrów od mojego domu i nosi nazwe: "Caffe Bar Meduza". Spedzam tam ostatnio około 6-7 godzin dziennie dlatego też troszkę zaniedbuje forum i czacik!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • 0

#38 okularnica

okularnica

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 12 lipiec 2006 - 18:03

kocham jezioro i las dookoła niego. i towarzysza u swego boku

ale latem uwielbiam posiedzieć nad moim jeziorkiem, kiedy panuje cisza, spokój, czyli wieczorkami ;)
  • 0

#39 mors

mors

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 15 lipiec 2006 - 18:27

Też mam takie ulubione miejsce.
To piękny mały domek położony za miastem.Ma ściany pomalowane na biało,komin z prawdziwej czerwonej cegły i wielkie przeszklone okna. Dookoła domu rosną przeróżne drzewa:grusze,wiśnie, jabłonie, śliwy i czereśnie.Ale najważniejszym drzewem w ogrodzie jest stara lipa.Jest ogromna i musi mieć ze 100 lat.Ilekroć tu jestem przytulam się do niej, bardzo ją kocham i ona to wie. Jest też mnóstwo różnych kwiatów.Zawsze co roku czekam na przyjście wiosny,gdy wszystko zakwita ,jest przecudownie. Tu mieszka mój Tata i moja Mama-są starzy i zchorowani więc to ja ich odwiedzam. Tu zawsze mogę liczyć na dobre słowo i na wsparcie. Pod tą starą lipą jest równie stary stół. Wszyscy którzy nas odwiedzają przynoszą swoje serca i kładą je na nim,serca się śmieją,tańczą i przytulają.Dziś wieczorem zostawię otwartą furtkę może ktoś przyjdzie ?
Zapraszam Ciebie Minutko (tu zawsze jest ciepło)
i Ciebie Andzia (zbudujemy huśtawkę, zwołamy wszystkie ptaki a morze będzie szumiało zaraz za płotem)
i Ciebie Ewito (może wrócą miłe wspomnienia)
i Ciebie Klara (strumyk już powstaje)
i Ciebie Pineska (będą sami bliscy,a wanne postawimy wśród drzew)
i Ciebie Balcerek (morze już jest to i piach jest)
i Ciebie Ineda (mamy tu wspaniałego gadającego konia)
i wszystkich tych których tu nie wymieniłem.
Ale przede wszystkim zapraszam ADASIA -nasze serca będą tańczyć na stole, a twoje najkochansze w samym środku,wszyscy Cię ukochają i przytulą.Będzie Ci dobrze i będziesz najważniejszą osobą tego wieczoru.
I to jest właśnie moje ulubione miejsce.
(Jest w moich marzeniach-w mojej głowie)
  • 0

#40 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 16 lipiec 2006 - 08:59

:lol:
...nie zamykaj drzwi, proszę!
Już idę!
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych