Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czego potrzebujemy aby być szczęśliwymi ludzmi???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 16 styczeń 2005 - 21:24

To zapytam inaczej. Na czyjej akceptacji najbardzie wam zależy :?: Jeśli zaś do szczęścia najbardziej brakuje wam miłości to czyjej :?:
Za tymi hasłami które wcześniej wypisaliście muszą się kryć jakie konkretne pragnienia.
A tobie marderku czego brakuje do szczęścia???
  • 0

Totto :)
 


#22 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 16 styczeń 2005 - 21:48

Totto napisał:

A tobie marderku czego brakuje do szczęścia???

Urządzenia do teleportacji :-D tak abym w ułamku sekundy mógł przebyć odległość ok. 400 km. :-D :-D :-D


Pozdrawiam serdecznie
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#23 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 17 styczeń 2005 - 09:33

Ech niestety nikt takiego urządzenia jeszcze nie wynalazł...mi było ono potrzebne rok temu i pewnie dzięki niemu do tej pory byłbym szczęśliwym człowiekiem, a tak...ktoś siedzi w mojej głowie od roku i nie chce z niej wyjść, ani tez się urzeczywistnić...mi do szczęścia brakuje chyba porządnego kopa w pupę abym w końcu szedł do przodu a nie tylko siedział i co chwila odwracał się w tył... :cry:
  • 0

#24 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 17 styczeń 2005 - 10:22

Mówisz, masz :!: :!: :!: :D
Ja cię rozumiem doskonale maskot. Ale za jakieś 5-10 lat inaczej na to spojżysz bo "co ma wisieć nie utonie".
  • 0

Totto :)
 


#25 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 17 styczeń 2005 - 22:24

Urządzenia do teleportacji :-D tak abym w ułamku sekundy mógł przebyć odległość ok. 400 km. :-D :-D :-D


też by mi się przydało bardzo, ale obawiam się, ze na ten wynalazek, musiałabym długo jeszcze czekać, a że jestem realistką to poprosiłabym o wieksze mieszkanko - dodatkowy pokoik a najlepiej mały domek i mozliwość znalezienia pracy tam, gdzie bym chciała.
  • 0

#26 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 18 styczeń 2005 - 11:45

Ja jestem realistką o duszy romatyczki :D . Zatem o żadnym urządzeniu o teleportacji nie marzę. Aby być blisko kochanej osoby, szukam innych dróg bardziej przyziemnych.
Czego mi brakuje do szczęścia? Niczego, czego bym nie mogła zdobyć sama, przy odrobinie wytrwałości... Wierzę w marzenia i w to, że się spełniają.
  • 0

#27 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 18 styczeń 2005 - 15:28

Tak trzymaj Różyczko, tak trzymaj :!: :!: :!: (ok)
  • 0

Totto :)
 


#28 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 21 styczeń 2005 - 13:27

szczescie to pojęcie względne......... dla mnie szczesciem jest drugi człowiek, chwila szaleństwa....... dla innych moze to byc kasa lub cos jeszcze innego......... a ja do szczescia potrzebuje miłosci i swej połowy :D
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#29 Andrea

Andrea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 22 styczeń 2005 - 09:49

Szczęście? Czymże jest szczęście jak nie poczuciem bezpieczeństwa? A więc brakiem wszelkich strachów? Brak lęku to wolność. A prawdziwie wolnym jest ten, kto stracił wszystko co kochał. Bo niczego już się nie boi. Nawet końca świata... Bo niczego już nie pragnie. Paradoksalnie prawdziwie szczęśliwym może byc tylko ten, kto niczego od życia nie oczekuje.
  • 0
W każdym geniuszu jest odrobina szaleństwa

#30 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 23 styczeń 2005 - 22:03

spełnienia
  • 0

#31 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 24 styczeń 2005 - 17:59

Tego ci życzę Pinesko :!: :!: :!:
  • 0

Totto :)
 


#32 Becia

Becia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 02 maj 2005 - 01:47

**Zdrowie
**Miłość
**Przyjaźń
**Rodzina
  • 0

#33 MoniaF

MoniaF

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 27 postów

Napisano 17 maj 2005 - 17:15

szczescie nie istnieje sa tylko dobre chwile albo zle i rozne ich odmiany .... wtedy kiedy jest dobrze odczuwamy cos co nazywamy szczesciem a jak jest zle to odczowamy niby ze jestesmy nieszczesliwi ... ktos napisal ze pieniadze szczescia nie dają.... ja chcialbym to wyprobowac na wlasnej skórze .... nie przekonuja mnie jakies takie gadki .... jasne ze mozna realizowac sie , swoje marzenia nie majac kasy albo majac jej niewiele ... ale ja mysle ze o wiele wiecej bym ich realizowala jakbym tej kasy miala o wile wiecej ... nie myslcie ze jestem matelialista (albo sobie myslcie :-P ) ... wiem jedno ze chcialbym miec kase porozdawalbym jej troche robila co tylko dusza zapragnie nie pracowalabym i takie tam jeszcze i wtedy byly by te moje dobre chwile ... a problemy i zle chwile sa zawsze i bede niezaleznie od tego ile ma sie kasy ja tego bym wogole nie laczyla .... a na koniec najwazniejsze jest zdrowko i przyjaciele
pozdrawiam[/list]
Added after 25 minutes:

tak siedze sobie i mysle jeszcze nad tym tematycikiem ale juz tak bardziej osobiscie ... to najwazniejsza jest rodzina .... ciepla kochajaca .... osoba kochajaca przy naszym boku na ktora zawsze mozna liczyc ....dzieciaki wesole , skaczace , zadowolone , zdrowe .... to pelnia ktora jak sie ma to nic innego sie nie liczy ....i wszytskim zycze aby tego doswiadczyli tak jak ja tego doswiadczam ....
pozdrawiam
  • 0
Bierz od świata to, co ci daje, ale nie domagaj się tego, czego ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze.

#34 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 25 maj 2005 - 15:28

niestety, ale pieniądze szczęście dają i to spore....bo se zostań na 3 dni bez kasy zobaczymy wtedy jakie to zajebiste szcz ęscie
  • 0

#35 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 25 maj 2006 - 20:09

mi do szczęścia jest potrzebne zdrowie i pieniądze
  • 0

#36 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 26 maj 2006 - 19:17

Pieniądze bardzo pomagają w szczęściu.Jak się ich nie ma ,to człowiek ma bardzo wiele prolemów.W tedy jeden problem przyciąga drugi.Chyba Pedro napisał ,że zdrowia nie można kupić,to prawda.Dzięki pieniądzom jednak można zdrowiu pomóc.
Dzięki pieniądzom można spełnić swoje marzenia i dzęki temu być trochę szczęśliwszym.
  • 0

#37 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 31 maj 2006 - 14:16

Czego potrzebuję by być szczęśliwą?

:) bezpieczęństwa
:) akceptacji
:) samorealizacji
:) miłości
:) zdrowia
:D spełnienia marzeń
  • 0

#38 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 01 czerwiec 2006 - 20:01

Boluś! Czytam , czytam Twoje posty i nawet zgadzam się z tym o czym tam smarujesz. Co do tego szczęścia - na pewno potrzebni są inni, bo w samotności chyba mało kto sie potrafi odnaleźć. Było też cos o akceptacji - przez nas samych i przez innych. Dla mnie ważna jest akceptacja osób , na których w jakiś sposób mi zależy, osób które szanuję i liczę się z ich zdaniem. Nie wydaje mi się, żeby musiało mnie akceptować 40 % społeczeństwa. Wystarczy 2-3 %, ale tych , którzy cos dla mnie znaczą.
No i temat koronny - kaaaasa!!! Ja nie jestem pazerna , ale bardzo bym chciała:
-samochód terenowy (marka dowolna)
-domek na wsi, z ogródkiem i tzw."Marysią" (inwalidzi nie mogą sprzątać zbyt dużych powierzchni)
-meble z dessy
-plazmowy telewizor (no, to niekoniecznie)
-żebym w księgarni nie musiała liczyć ile mi zostało do pierwszego i dokonywać nader -
ważnego wyboru książka czy buty?
-na stoisku z perfumami chciałabym oglądać flakony i kontemplować zapachy ( obecnie, głównie oglądam ceny i wybieram, które najtańsze hi. hi)
-lista jest o wiele dłuższa, ale nie chcę was zanudzać!
I nie mówcie, że nikt z was nie ma takich zachcianek:evil:
O! , i mogłabym zasponsorować zlot IPONKÓW w hotelu "Bryza" w Juracie, całkiem tam jest ładnie, wiem bo byłam (obok, oczywiście, ale na dziedziniec sobie weszłam, a co!)
:lol:
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#39 mairus2

mairus2

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 02 czerwiec 2006 - 13:00

ZDROWIE
MIŁOŚĆ
KASA
DOBRA ZABAWA
TO TE CZTERY PODSTAWOWE POJECIA SZCZEŚCIA
  • 0
i co?

#40 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 02 czerwiec 2006 - 13:15

dla mnie szczęście to to co już mam plus ... no włąśnie ... czuję że czegoś brakuje ale nie wiem czego :roll:
a może to jest tak że apetyt rośnie w miarę jedzenia (przynajmniej w moim przypadku)

chcialabym nie odczuwać bólu, żeby mi się przeoka zagoiła przy okazji kolejnej operacji, żeby mój syn był ... szczęsliwy

zawsze będzie niepokój, nigdy nie będzie pełni szczęścia
wciąż czuję lęk czy niepokój, niedosyt ...
może tak juz jestem skonstruowana
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych