Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

jak to było w Ciechocinku


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Nocny_Marek

Nocny_Marek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 06 styczeń 2005 - 11:34

Dziękujemy z Edytką wszystkim za wspólną, szaloną zabawę sylwestrową, było super. Nogi od tańca i głowy od picia bolą nas do dziś ;).

Szczególne podziękowania dla:
- Asiunii i Waldka za trud włożony w organizację oraz prysznic szampanem
- Kinii za upojne chwile w łozu i wyborne martini
- Enji za szaleństwa na parkiecie i rozmowy o jaskinii, Platonie i głębokim oceanie seksu ;)
- Foxsowi za niezwykłą dedykację i picie soku jabłkowego ;)
- Moni za słoneczny uśmiech
- Marderowi za wspólną podróz inter city z Aleksandrowa do Ciechocinka
- Pawłowi za zbójnickiego na parkiecie i bardzo miłe słowa
- Liwii za ponowne spotkanie, choc bardzo krótkie i za gościnność
- Gosi i Totta za grę w bilarda
Uśmiechy dla Marzenki, Ayli, Dadi, Matyldy, Werty, Jaskółki, Baby, Iwy, Artiego, Radka, Filipa, Kamila, Jacka (te usmiechy dla chłopaków to od Edytki ;) ) i wszystkich innych uczestników zlotu.

Korzystając z okazji chcieliśmy też złożyć najserdeczniejsze gratulacje Gosi i Totta, POWODZENIA

Chciałem też prywatnie przeprosić wszystkich, których poczucie dobrego smaku zostało zachwiane moim striptizem :oops: , to się więcej nie powtórzy (przynajmniej do kolejnego zlotu ;) ).

Specjalne osobiste podziękowania śle dla mojej ukochanej Edytki, dzięki za to jesteś, za cudowne dni i mam nadzieję że zawsze już będziesz u mojego boku. (H)
  • 0

#22 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 07 styczeń 2005 - 19:29

SYLWESTER - PODSUMOWANIE ;) :D

Dołączona grafika
  • 0

#23 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 07 styczeń 2005 - 20:43

Daffy, fotka jest po prostu zarąbista :D :D :D (ble) (cmok)
  • 0

#24 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 08 styczeń 2005 - 00:39

Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw poprostu ta fotka mnie powaliła :D :D :D :D hiiiiiiiiiiiii swietnnie to zrobiłes Daficzku :-P :-P buuuuuuuuuuuuuuziaczki (cmok) (cmok) kati
  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#25 Macin

Macin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 08 styczeń 2005 - 18:43

Rewelacja!!
  • 0
Radio GOLD - Tylko złote przeboje!!

#26 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 10 styczeń 2005 - 09:25

Super!!!!Tylko mam pytanie tam z tyłu jest kobitka.Czy to jestem ja?(takiego zdjęcia sobie nie przypominam - tam w tle).Kombinacja zdjęć niesamowita!!!!!!!
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#27 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 10 styczeń 2005 - 19:45

Ja ze swej strony bardzo chciałbym podziekować wszsytkim ,ktorzy tak tłumnie zjawili sie w Ciechocinku ,dziekuje rozniez za wspaniala zabawe i sporo humoru , oby tak dalej i nawet wiecej :D
z góralskim pozdrowieniem
za zdrowie
:D
  • 0

#28 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 11 styczeń 2005 - 02:52

Moi Kochani!!!!!
Aż łezka w serduszku się zakręciła, że nie było mnie z Wami :(
W noc sylwestrową byłam myślami w Ciechocinku, zapewne jak wiele osób, które nie uczestniczyły w tym pięknym balu ze swoimi przyjaciółmi.
Jednak czytając Wasze opowiadania o wspólnie spędzonych chwilach, wróciły wspomnienia z poprzedniego sylwestra i poczułam jakbym przez chwilę tam była :-D
Dziękuję Tesi, Iwci, Uli, Olimpii, Maxowi, JacentyKowi, Mixi i Robo oraz innym, że nie pozwolili na to, żebym siedziała z Markiem w domu.
Tesiu...a następnym razem nie imprezujemy w trakcie przygotowań do sylwestra :P
Iponki jesteście Kochane!!!!! Dziękuję, że jesteście, dziękuję, że ja mogę być z Wami.
Na najbliższym spotkaniu jakim będę, wyściskam wszystkich bo strasznie za Wami tęsknię!!!! :(
Duża buźka (cmok)
Wasza Doloreska
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...

#29 iwa372

iwa372

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Środek Polski

Napisano 14 styczeń 2005 - 17:16

Kochani ja chciałabym przede wszystkim podziękować Asi ,Daffiemu oraz p.Darkowi za zorganizowanie wspaniałej imprezy.Byłam pierwszy raz wsród IPON-ków,ale muszę powiedzieć że od pierwszych chwil otoczyli mnie serdecznoscią.Miałam bardzo miłe współlokatorki :lol: Dziękuję Ci Słonko za nasze pogaduszki,a Tobie Claire za spacer po Ciechocinku..Mam nadzieję że udało mi się zamienić z każdym choć parę słów,a jeżeli nie to sorry, nadrobię to na następnym zlocie.Na pewno wszystkich nicków nie zapamiętałam,więc aby nikogo nie pominąć pozdrawiam wszystkichIPON-ków(no,może Jacusia trochę więcej) :-D Naprawdę będzie co wspominać. :!: Smiać mi się chce gdy wracam myslami do naszej gry w dupe biskupa.Oj działo się ,działo. ;) To tak w skrócie o Sylwku,bo muszę się przyznać że ja myslę już o następnym spotkaniu z wami.Trzymajcie tak dalej Jestescie WIELKA RODZINĄ,do której i mnie przyjęliscie.DZIĘKI BUZIAKI.
  • 0
Iwa 372
Tylko dla miłości nie ma przeszkód.(M.Gogol)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych