Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

wozek aktywny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#1 micia

micia

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 26 listopad 2004 - 18:37

Wie ktos z Was gdzie w woj.Śląskim mogłabym kupic wózek do aktywnej rehabilitacji w cenie do 4tys,nie musi byc firmowy.
Z gory dziekuje za odpowiedz.
  • 0

#2 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 26 listopad 2004 - 19:16

Nie wiem gdzie na sląsku, ale napewno w każdym sklepie zaopatrzeniowym dla ON mozesz złozyć zamowienie na wozek (tak myśle)
Jesli chodzi o wozek do 4 tys, to osobiscie polecam sprawdzany przeze mnie od 9 lat hornet. Dla mnie nie ma lepszego wozka. Polska, ale solidna produkcja. Jeżdże nim wszedzie i wiele ciezkich chwil już przeszły te wozki ( mam 2 wozek w ciągu 9 lat) Jesli nie jeździsz po schodach i nie szalejesz to spokojnie na długie lata go bedziesz mieć. Nie polecam Pantery, bo nie jest warta kilku tys zł wiecej.
  • 0
kocham walenie

#3 marcia

marcia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 27 listopad 2004 - 11:28

A ja od 8 lat jeżdżę na Pantherze. Ja na wózek nie narzekam chociaż mógłby być tańszy. W przeciwieństwie do horneta Panthera wytrzyma umiarkowane szaleństwa i częste zjezdy po schodach.
Złóż wniosek o dofinansowanie do wózka aktywnego. Dostaniesz (w tym roku tyle było) 4500 zł w sumie. Do Panthery dopłacisz wtedy ok 2 - 3 tyś zl. w zalezności od wersji wózka.
  • 0
Pozdrawiam
Marta

#4 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 06 grudzień 2004 - 03:17

Ten temat jest już zapewne nie aktualny ale jeśli ktoś byłby zainteresowany dobry, tanim aktywnym wózkiem to moge coś podpowiedziec. Pozdro
  • 0

#5 buli

buli

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 27 luty 2005 - 20:00

Rocco czy masz stronę internetową tego wózka na którym jeździsz?? Ja co prawda jeżdżę także na polskim wyrobie Kaleb z poduszką pneumat kosztuje 3900 i jestem bardzo zadowolona ale cjciałabym zobaczyć jak wygląda ten hornet chyba dobrze go nazwałam??
  • 0

#6 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 27 luty 2005 - 20:26

To może i ja się wypowiem wkoncu mam stażu już prawie 20 lat na wózku

polecam tanie sprawdzone wózki soldier sam na takim jeździłem pare lat wózek nie do zdarcia daro tez na tym jeździ teraz
  • 0

#7 buli

buli

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 28 luty 2005 - 16:06

czy możesz coś więcej napisać na temat tego wózka. Może masz jakąś stronę internetową gdzie możnaby go zobaczyć, no i najważniejsze jaka jest jego cena?
  • 0

#8 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 28 luty 2005 - 18:48

...cjciałabym zobaczyć jak wygląda ten hornet chyba dobrze go nazwałam??


Buli wejdź sobie na tą stronkę a zobaczysz wózek Hornet. Kosztuje 2.990 zł. nawet mniej niz masz zamiar wydać. Też o nim myślę. A poza tym możesz przejrzeć tam i inne wózki.

http://www.akson.pl/...std/hornet.html
  • 0

#9 buli

buli

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 28 luty 2005 - 21:49

a Ty masz tutaj ten na którym ja jeżdżę też polski wyrób tylko że dodają poduszkę pneumatyczną bardzo dobrrze wykonana. ich strona to
http://www.kaleb.com.pl kosztuje 3900
  • 0

#10 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 01 marzec 2005 - 04:36

Tu masz adres http://www.idn.org.p...cinek/love.html wozek naprawde spoko nie wiem ile kosztuje nowy zadzwon i spytaj tel. (0-54) 4161214

Wiem tez gdzie mozna je kupic uzywane ale to sie jeszcze dowiem jak bedziesz zainteresowany
  • 0

#11 buli

buli

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 01 marzec 2005 - 10:29

Wiesz gdybyś mógł mi się dowiedzieć jaki jest koszt takiego wózka ale używanego. Dodam że dla tetra bo wtedy inaczej jest środek cięzkości zrobiony. Zależałoby mi bo kolega od 3 lat jeździ na zwykłym pokojowym bo dali mu z NFZ taki a teraz musiałby czekać jeszcze 2 lata. Tak sobie pomyslałam że może mógłby sobie kupić jakiś używany. Jesli jesteś w stanie dowiedzieć się to byłabym Tobie bardzo wdzięczna. Ja też jeżdżę ale na polskim Kalebie i nie narzekam no ale oni nie mają używanych a nowy to wydatek 4 tyś złotych. Pozdrawiam[/b]
  • 0

#12 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 01 marzec 2005 - 10:54

Dodam że dla tetra bo wtedy inaczej jest środek cięzkości zrobiony.


no nie calkiem masz racje poniewaz kat siedziska i srodek cieszkosci sie regoluje w tym wozku

dla tetra stosuje sie inne ciagi (to czym sie kreci kola :lol: ) sa np zelowe

musisz mi podac szerokosc siedziska jaką jestes zainteresowana
  • 0

#13 buli

buli

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 01 marzec 2005 - 15:23

chodziłoby mi o siedzisko rozmiar 38cm. Ja mam ciągi silikonowe a jestem tetra i daję sobie radę ale mój wózek ( kaleb) nie ma nawet w ofercie ciągów żelowych. Co do środka cięzkości to masz rację tylko dla para kąt ułożenia nóg jest inny niż dal tetra no ale to nie ważne. Jesli mógłbyś dowiedzieć się mi o cenę takiego z silikonowymi rozm. 38 to byłabym wdzięczna.
  • 0

#14 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2005 - 19:50

zadzwon pod ten numer 0602135062 powiedz ze dostalas tel na forum iponu i powiesz jaki wozek chcesz i do jakiej kwoty :)
  • 0

#15 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 02 marzec 2005 - 20:03

Admin napisz trochę wiecej na ten temat. Jakie wózki tam oferują i czy są nowe czy używane?
  • 0

#16 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2005 - 20:06

i takie i takie w roznych cenach poprostu zadzwon a sie dowiesz dokladnie czy bedzie to czym byla bys zainteresowana gosc naprawde jest bardzo konkretny :)
  • 0

#17 blue

blue

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 02 marzec 2005 - 21:59

Czy ktoś z Was zwrócił uwagę na WAGĘ tych wózków :?: Bo dla tetrusa to istotne. Panthery są lżejsze, łatwiej je złożyć, a w wypadku osób, ktore jeżdżą same samochodem to jeszcze ważniejsze. Poza tym jest zwrotniejszy i wymaga mniejszej siły przy manewrowaniu. I jeszcze oparcie - znam tetrusa, który nawet na kuschallu dorobił się odleżyn na plecach i specjalnie pożyczał pantherę.
  • 0
Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto.

#18 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 04 marzec 2005 - 03:17

Ja moge natomiat natomiast od siebie napisac ze na Panterze ludzie z zanikiem miesni sobie radza. Wozek jest bardzo lekki i niewielkim wysilkiem czlowiek na nim miknie przed siebie, az nieraz sie trudno zatrzymac.
Fakt, cena jego to "bandytyzm" ale coz zrobic, mozna jakos skolowac te 7300 zl. Trudne to, ale sie da.
  • 0

#19 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 24 czerwiec 2005 - 13:44

Jestem właśnie na etapie kupowania wózka. Ciężko wybrać tak tylko patrząc na nie przez internet. Czy ktoś może porusza się na wózku typu Mayra X1 ? A poza tym co o nim myślicie? Wytrzyma on aż 5 lat jeśli go kupię?

http://www.rehamobil.pl/
  • 0

#20 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 24 czerwiec 2005 - 16:21

wytrazymać wytrzyma, tylko w jakim stanie będzie?...hmmm trudno powiedzieć. niwstety, ale panthera jt najlepsza...potem kueschall
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych