Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

ZLOT W WARSZAWIE - 5-7.XI.2004


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 23 październik 2004 - 14:27

(H) :twisted:

Tak ,już nie mogę się doczekać zdjęć z tego zlotu.Ale sobie poszczekam.
Życzę udanej zabawy i zdrowej wątroby ;) :D
Może kiedyś do Was dołączę,póki co piecuszę się w domu. :oops:
Jeszcze raz -ZAJEFAJNEJ IMPREZY !!!Bawcie się świetnie,żeby zimą było co wspominać.!

ps tylko nie przesadzajcie z rozluźnieniem obyczajów ,Kaczyński ma oko na wszystko... ;)
  • 0

#22 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 25 październik 2004 - 11:49

Kiniu-ja co prawda nie bedę nocować ale nie odmówię sobie tej przyjemności spotkania się z Wami :D :D :D
I myślę, że sporo bedzie takich osób z Warszawy. Nie każdy może pozwolić sobie na trzy dni laby-rodzina, obowiązki itd. Już nie mogę się doczekać kiedy Was wszystkich zobaczę. Do tej pory było mi dane poznać ludzi w Wawki i okolic. (cmok)
  • 0

#23 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 02 listopad 2004 - 15:58

Kochani dostaliśmy zadarmochę sale bankietową do dyspozycji w piątek i sobote do godz. 24.00 (może uda się dłużej :)) Tylko jest jeden warunek ponieważ obsługa bedzie pracować specjalnie dla nas zobligowaliśmy się wczasie wieczoru do zamawiania konsumpcji (alkohol + jedzonko) na miesjcu.

LICZE NA WASZĄ WYROZUMIAŁOŚĆ I CHYBA PIWECZKA Z KIJA SOBIE NIEODMÓWICIE (B) :):):):)

  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#24 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 08 listopad 2004 - 13:01

I już po zlociku... :(
Jak zwykle: radosne powitania i smętne pożegnania.
Chciałam Wam podziękować. Madzi i Kini za organizację. A WSZYSTKIM, za to, że byli. Za to, jacy byli. Za te kilka dni, kiedy bardziej niż gdziekolwiek kiedykolwiek mogłam być sobą. Przytulam Was wszystkich i ściskam. ;-***

Daga

P.S. Dla teatralnych maniaków. Teatr Ochota, który odwiedziliśmy w sobotę, wprawdzie przystosowany nie jest (schody, schody), ale za to ma rewelacyjną obsługę - zawsze jest ktoś, kto z uśmiechem pomoże, wniesie wózek, pomoże wejść po schodach. Można zadzwonić wcześniej i - bez tłumaczenia, dlaczego - poprosić o miejsca w pierwszym rzędzie (żeby nie trzeba było wchodzić po schodkach na sali).

Zdjęcia ze sztuki "John i Mary" znalazłam tutaj: http://www.teatrocho...ekt=JOHN & MARY
  • 0
Daga


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych