Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

ZLOT W WARSZAWIE - 5-7.XI.2004


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 23 wrzesień 2004 - 17:48

[/b]Z ogólną radością zawiadamiamy, że w dniach 5-7 listopada 2004 r. odbędzie się w mieście zwanym Warszawą WIELKA IMPREZA IPONU. Zlocik odbedzie się w Warszawskim Ośrodku Sportu i Rekreacji - Stegny ul. Inspektowa 1, 02-711 Warszawa, http://www.camping260.pl Cena nolegu 35 zł osobo doba. Jest możliwosć przyjazdu w czwartek (za nocleg z czwartku na piątek rozliczenie i zgłaszanie się indywidualne pod numerem telefonu

INFORMACJA O OŚRODKU:
Ośrodek położony jest na terenie toru łyżwiarskiego STEGNY. Jest w pełni dostosowany dla ON. Jest możliwość wykupienia wyżywienia: śniadanie-8zł, obiad - 18zł, kolacja (ciepła) - 12zł w całości lub poszczególne posiłki. Wspaniałomyślny Pan Kierownik nieodpłatnie pozostawia nam do dyspozycji bilard, ping-pong, lotki, gry planszowe, hale sportową (koszykówka), sale telewizyjną, parking i grill. Reszta zajęć sportowych odpłatnie, szczegóły na stronie www.

Wszystkich chętnych prosimy o wpłacenie zaliczki 35zł do dnia 15 października 2004r. oraz zgłoszenie się drogą meilową baba.magda@wp.pl lub telefonicznie Kinia



UWAGA!!!
ILOŚĆ MIEJSC W OŚRODKU OGRANICZONA!!!!!!!!!!!!!

BUZIAKI KINIA I BABA CZEKAMY NA WAS Z UTĘSKNIENIEM :-D

  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#2 DJONE

DJONE

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 24 wrzesień 2004 - 13:44

hmm na stegnach to ladnie jest qrcze, a kinia ty tak lubisz geppertowa? to czemu mi od razu nie powiedzialas?
ja sie pisze na to tylko nie wiem jeszcze na ile przyjade bo moze po prostu znow tylko w piatek i do soboty popoludniu bede ale bede na pewno:))
do zobaczenia:)))
  • 0
Gdy zabraknie światła, ty podasz mi swoją dłoń, odejdziemy razem, odejdziemy stąd...

#3 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 24 wrzesień 2004 - 14:41

Ale fajnie, że tym razem Was poznam. Szkoda tylko, że będę mogła mieć czas w piątek, a w sobotę i niedzielę tylko póżnym popołudniem :?
Jednak przyjadę. Już się cieszę i czekam z niecierpliwościa na te, mam nadzieję, pogodne, listopadowe dni. Do zobaczenia wszystkim Pa pa :)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#4 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 24 wrzesień 2004 - 16:38

:) :-D :lol: :-P
  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#5 DJONE

DJONE

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 24 wrzesień 2004 - 17:03

hmm ja mam jeszcze jedno pytanie:
A jaki DJ bedzie grał na tej WIELKIEJ IMPREZIE IPONU?
  • 0
Gdy zabraknie światła, ty podasz mi swoją dłoń, odejdziemy razem, odejdziemy stąd...

#6 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 24 wrzesień 2004 - 20:57

Hura hura hura!!!!

Brawo dziewczyny!!! Ale się cieszę. :-D Oczywiście będę. Zakonotujcie mnie.
Pozdrawiam Iponków [ buuu pakiet mi się skończył i znów mam do Was daleko.. ]


Ayla
  • 0

#7 Macin

Macin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 28 wrzesień 2004 - 19:25

Ja też się zjawie oczywiście!! :D
Pozdrawiam wszystkie iponki
  • 0
Radio GOLD - Tylko złote przeboje!!

#8 DjBK

DjBK

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 28 wrzesień 2004 - 21:44

Kurde tak blisko... taka okazja... mam nadzieje ze ja tez sie pojawie... bo w koncu musze byc ochrzczony zlotem ;)
A kto bedzie gral? moge i ja jesli sprzet Bedzie :-D
  • 0

#9 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 04 październik 2004 - 07:46

Już się nie mogę doczekać, kiedy Was wszystkich zobaczę...!!
Przyznajcie się, kto będzie? Kogo wyściskam? ;-D
  • 0
Daga

#10 Malpka

Malpka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 13 październik 2004 - 07:41

Witam
Będzie mi miło was poznać
Pozdrawiam, których znam
Anka
  • 0
chodź [you] poskaczemy razem w małpim gaju

#11 Dolny oligocen

Dolny oligocen

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 13 październik 2004 - 23:21

Ja tez sie dolacze.Tylko troche mnie martwi sposob wpalcenia
ze niemozna wplacic na miejscu.Ciekawe jakie tym razem atrakcje na wawa do zaoferowania???
  • 0

#12 yola41

yola41

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 15 październik 2004 - 09:35

WITAM SLONECZKA!!!!!!!!!!!! :D :D :D (cmok)

mysle ze i ten zlot jak i inne bedzie udany-=-------------juz sam fakt ze to stolica (ble) (ble) (ble) (ok) napewno nie obejdfzwe sie bez (BB) (spin) (B) ----ale to juz sami wiecie -------oli mysle ze atrakcji bedze dosc a czuje ze baba z kinia zadbsaja o swoje iponki wiec bedze ok :D :D :D (ble) (ble) (ble) (cmok) (ok) yola41
  • 0

#13 Slonko32

Slonko32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 16 październik 2004 - 08:30

Cześć Robaczki (cmok) (hihi) ;)
Również mam zamiar przybyć do Wawki mimo wcześniejszych zapewnień,iż nie dam rady być szybciej jak w Grotnikach w przyszłym roku.Jednak wyszło inaczej... :(
Cieszę się na samą myśl,że znów zobaczę przynajmniej niektórych ze znanych mi Iponków,jak i poznam nowe twarze.Dziś wiem jedno...Od przybycia może mnie odwieść tylko nagły i niespodziewany atak zimy oraz 2 metrowe zaspy śnieżne.(W najgorszym wypadku może przyjadę saniami) (spin) ;) :P (ble) (hihi) :lol: Do zobaczenia w Wawie!!! (cmok) ;) :D
  • 0
CzAsEm SłoŃcE,cZaSeM dEsZcZ

#14 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 18 październik 2004 - 09:45

Witam Was Kochani :D
Straszliwie się cieszę że będę miała szansę przybyś do Wawki (co prawda nie na jaskółczych skrzydełkach, ale pociąg też się nada :P zwłaszcza że nie pojadę nim sama :D )
Tak więc od czwartkowego poranku czekam na Was z utęsknieniem (B) a w piątek wyściskam Was wszystkich z bardzo szczególnej dla mnie okazji (ok)
(cmok)
  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#15 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 19 październik 2004 - 10:40

Lista uczestników zlotu w Warszawie:
1. Lucyna
2. Agnieszka
3. Macin
4. Ayla
5. Mala
6. Tomaszek
7. Verselle
8. Daga
9. Kati
10. Andrzej
11. Kinia
12. Piotruś
13. Limerton
14. Daro
15. Jaskółka
16. Zuza
17. Nietoperz
18. Angel
19. Agnieszka33
20. Yola 41
21. Sloneczko
22. Oligocen
23. Gregorian
24. Liwia
25. Baba
26. Dolores


Do końca tygodnia prosze niezdecydowanych o zgłoszenia i wpłaty bo będę załatwiać jeszcze dodatkowe miejsca na zlocik. Pozdrowienia Baba
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#16 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 19 październik 2004 - 11:16

Podróżujący samochodami sobie poradzą mają mapy, przypomne tylko adres ośrodka: Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Stegny (czyli pytać o tor łyżwiarski Stegny) Warszawa ul. Inspektowa 1. To jest boczna uliczka od ul.Idzikowskiego pomiędzy ulicami Puławską i Sobieskiego. ( Nie przejmujcie się, że pod ośrodek jest zakaz wjazdu- zapomnieli go zdjąć ). A teraz najtrudniejsza część. Dojazd autobusem z Dworca Centralnego. Autobus nr 130 i trzeba wysiąść na przystanku z napisem tor stegny.( Przystanek mieści się przy salonie sprzedaży opla i chevroleta). Po wysiądnięciu zobaczycie w tyle wielką budowe na tyłach tej budowy jest tor łyżwiarski stegny i nasz ośrodek. Powodzenia w dotarciu, a jakby co to macie mój telefon. Ceny biletów dla rencistów: jednorazowy - 1,25 zł: dobowy 3,70 zł 3 dniowy 6,20 zł Proponuje zakup biletu 3 dniowego bo będziemy w sobotę zwiedzać. Buziaczki Baba.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#17 yola41

yola41

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 19 październik 2004 - 13:58

witam kofani!!!!!!!!!!!! :D :D :D (cmok)

ale niezla lista az sie goraco robi (ble) (BB) (spin) a tylko 4 osob nie znam osobiscie--alke pozmnam -----obiecuje :D :D :D (cmok) (ble) :P (hihi) yola41 pa
  • 0

#18 sjw

sjw

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 21 październik 2004 - 10:13

Wszyscy ładnie pięknie przezywają ten zlot opowiadają z usmiechem na ustach , ze bedzie napewno extra ze nie mogą już sie doczekać , ze bedzie miło i sympatycznie !! :(( Zapewne tak będzie i poraz kolejny żaluję , że nie mogę się pojawić bo w tym czasie będe poza granicami naszego kraju :( A tak bardzo chciałam poznać niektorych ludzi z bardzo ciekawą osobowoscią !! Moze jeszcze będzie mi to dane na innym najblizszym zlocie !! A tak na marginesie ..... chat na ktorym się znalazłam jest naprawdę wyjątkowy a wyjątkowi są na nim takze ...INA , Versel , MoniaF, Sara , Agnieszka , Marder , Rysiek , Tereska , Zuza , Dolores , oj mogłabym tak wymieniać i wymieniać ...TAk powaznie i bez słodzenia ;) jesteście cudowni !!!!!!! :-D Pozdrawiam ! ! !
  • 0
Cieszę się pięknem , choćby jego trwałość miała potrwać tylko jeden dzień...

#19 sjw

sjw

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 21 październik 2004 - 16:04

Sporo chętnych na ten zlocik :) Już teraz wam życzę wspaniałej :-D zabawy z dużą ilością (BB) !! Wspomnijcie też o mnie ! :D :!: :!: Pozdrawiam :!:
  • 0
Cieszę się pięknem , choćby jego trwałość miała potrwać tylko jeden dzień...

#20 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 22 październik 2004 - 14:34

CAŁy czas liczymy na spóźnialskich ZAPISUJCIE SIę!!! :) Jesli ktoś czeka na ostanią chwilę to takiej osobie trudno bedzie zagwarantować miejsce w hotelu. Całuje bardzo bardzo :-D
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych