Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

CHCIAŁABYM POKOCHAĆ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#21 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 14 wrzesień 2004 - 19:24

Równouprawinienie to wymysł kobiet udajaych feministki Równouprawnienie trwa do momentu gdy gdziesz idziesz z kobieta np. do knajpy I tu jest granica Zawsze płaci facet :D :D :D
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#22 Malpka

Malpka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 14 wrzesień 2004 - 20:20

Partnerstwo
tak są podzielone
każdy żyje poswojemu
Pozdrawiam Anka
  • 0
chodź [you] poskaczemy razem w małpim gaju

#23 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 14 wrzesień 2004 - 20:32

każdy żyje poswojemu

ale hardcorowe klimaty :D :D :D Czyli rozumiem ze moglbym przyprowadzic kochanke i 3 kumpli o 2 w nocy na piwo ? No w koncu przeciez zyłbym po swojemu :D :D :D
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#24 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2004 - 21:24

Jeżeli chodzi o pranie brudnych skarpetek facetowi...Nie chciałabym MUSIEĆ ich prać.Jeżeli już, to wolałabym CHCIEĆ je prać.A tak na marginesie to pragnę podkreślić że mój post był napisany w konwencji życzenia do złotej rybki.To nie są moje oczekiwania.Powiedzmy że to jest taka moja fantazja. :P [/u][/b]
  • 0

#25 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 14 wrzesień 2004 - 21:56

Na marginesie to kup sobie pralke
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#26 Malpka

Malpka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 14 wrzesień 2004 - 22:01

Witam
Marzenia spełniają się tylko trzeba bardzo chcieć i pracować nad nimi
Pozdrawiam Anna
  • 0
chodź [you] poskaczemy razem w małpim gaju

#27 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2004 - 22:44

Na marginesie to kup sobie pralke


ooo,proszę-specjalista do sraw handlu,może jakiś żałosny akwizytor albo sfrustrowany przedstawiciel handlowy...
Nie , mnie drogi panie bubla nie wciśniesz.Reklamuj swój towar gdzie indziej.Może kto kupi.
  • 0

#28 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 14 wrzesień 2004 - 23:22

Chciałem tylko pomóc :( Kup sobie pralke gdziekolwiek ... byleś miała zauwazylem po prostu twoja niechec do prania skarpetek - to chyba jakies traumatyczne przezycia z dziecinstwa zwiazane ze złymi doswiadczeniami z brudnymi skarpetkami :D odbijaja sie na twojej psychice Moze rodzice cie nimi straszyli jak nie chciałas zjeść zupki czy co ? Albo dziadek zamykał w koszu z brudna bielizna ? Dbam o twoja delikatna i wrazliwa (takie odniosłem wrazenie z pierwszego twojego eeeee romantycznego postu w którym odkryłas swe fantazje nt wymarzonego faceta) psychike Ot ludzka wdziecznosc ... :( :( :(
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#29 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2004 - 23:34

A tu trzeba z nutką humoru podejść ;) ... hm a nóż widelec się trafi taki ... Jednej takiej się trafił tylko hm co do mądrzejszy mam wątpliwości (E), a pytanie o zdanie jest raczej wskazane jak myślę :?
hm ale latać nieumiem :P

A tak powodzenia życzę ! :-D ideału nie znajdziesz napewno, ale tego jedynego najwspanialszego na świece - pewnie tak ... heh i pewnie będzie od tego ideału daleki ;)
  • 0

#30 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 15 wrzesień 2004 - 06:37

ideału nie znajdziesz napewno, ale tego jedynego najwspanialszego na świece - pewnie tak ... heh i pewnie będzie od tego ideału daleki ;)


Tak to juz bywa, jedno sie chce co innego dostaje. Na szczescie w czasie poznawania sie oczekiwania sie zmieniaja i na koncu dalej sie marzy o "ksieciu z bajki", a pierze skarpetki temu czemus w pokoju przed tv :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#31 Calibraa

Calibraa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 15 wrzesień 2004 - 09:03

Jak to czytam ,to aż strach bierze by cokolwiek napisać, cokolwiek sobie życzyć tak bez wymyślnych epitetów ,zawiłych myśli i fantazjowania - tak prosto pleść co ślina na język przyniesie...bo przecież ktoś może życzyć sobie duzo od wzniosłych rzeczy: milości , dobroci poprzez pogodę a na chociażby łyżkach stołowych skończywszy.... (e10)

a tak z drugiej strony komentarze do tych życzeń iście zasługują na przeniesienie do działu humoru (ok) . Może niechcący ale Natalio sprawiłaś ,że większość co tu zagląda szczerze się rozbawia :-))Ja również:-))
Jednakże rozumię ( przynajmniej tak mi się wydaje ) twoje życzenie i trzymam kciuki by choć w części się spełnilo ;-)
  • 0
Żeby było ciepło, nie zimno...
Żeby nikt nie zgasił światła...
Żeby dotknąć niedotkniętych chwil...
I żeby widzieć przyszłosć i przeszłość...

#32 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2004 - 09:27

Chciałem tylko pomóc

okay,jak będę miała problem z kupnem sprzętu AGD,to zapytam o radę,póki co gospodarstwo domowe mam dobrze zmechanizowane i nie potrzebuję fachowca ale ,powiedzmy że doceniam Twoje dobre(sic!) intencje.

zauwazylem po prostu twoja niechec do prania skarpetek - to chyba jakies traumatyczne przezycia z dziecinstwa zwiazane ze złymi doswiadczeniami z brudnymi skarpetkami dziadek zamykał w koszu z brudna bielizna ?

Co się facet obsesyjnie czepiasz tej garderoby?!A....sorry wiem że to delikatna sprawa.Lubisz ciuszki.To się nazywa transwestytyzm.Chcesz o tym porozmawiać?

Dbam o twoja delikatna i wrazliwa psychike

Zadbaj lepiej o swoją.
  • 0

#33 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 15 wrzesień 2004 - 10:39

Hihi tak tak natalia masz racje - jestem transwestyta bo lubie przebierac sie w meskie skarpetki :twisted: :twisted: :twisted: To teraz juz wiem skad ta twoja sugestia o niecheci prania skarpetek - kazdy facet chodzacy w skarpetkach to transwestyta - a ty nie kcesz takiego zboczka :D
chodziło ci najprawdopodobnie o zjawisko zwane fetyszyzmem - jak chcesz mi dowalic to rób to prosze bardziej z sensem

Jeszcze jedna uwaga - okazałem sie madrzejszy od ciebie Zrobie tylko jeszcze licencje pilota i kurs pierwszej pomocy i juz moge byc twoim facetem :twisted:
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#34 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2004 - 11:34

Jeszcze jedna uwaga - okazałem sie madrzejszy od ciebie Zrobie tylko jeszcze licencje pilota i kurs pierwszej pomocy i juz moge byc twoim facetem

Dobrze Kochanie poczekam.
  • 0

#35 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 15 wrzesień 2004 - 11:44

(cmok) dziekuje słoneczko (love)
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#36 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2004 - 11:45

chodziło ci najprawdopodobnie o zjawisko zwane fetyszyzmem - jak chcesz mi dowalic to rób to prosze bardziej z sensem

Wiele się nie pomyliłam.
Fetyszyzm też można wyleczyć.Wyjdziesz z tego.Najważniejsze że sobie zdajesz sprawę z tego że to nie jest w porządku i umiesz to nazwać.
  • 0

#37 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 15 wrzesień 2004 - 11:47

mam propozycje oplujcie sie na zgode co ? :-D

niezla jazda sie robi


Malcoml
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#38 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 15 wrzesień 2004 - 11:55

Pluć na taka piekna kobiete jak natalia ? A feeeeee !!! Dam jej buziaczka (cmok)


Wiele się nie pomyliłam.

Wiele sie pomyliłas mój kochany ...hmmm fetyszku ? (love)
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#39 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2004 - 11:56

yhm... bo to zmierza poprostu do obrażania siebie nawzajem i bica po "twarzy" :-D ... natalia ...Nilfheim tak już ma poprostu i przyznam jest to potrzebne ogółowi :P ;) nie denerwój się ludzie luzu (E) , chociaż Nilfheim tobie go nie brakuje ;) bo to twój chyba sposób bycia ;)

A rybka przyjdzie, zobaczy i tu posprząta ;)
  • 0

#40 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 15 wrzesień 2004 - 12:05

(cmok) no masz natalka na zgode :D To sie pierwszy raz u mnie zdarza na tym forum :D wiec to doceń :D :D :D :D :D
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych