Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Między nami nie ma niepotrzebnych!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#41 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 10 wrzesień 2004 - 10:49

Kochane IPONKI i to jest właśnie to!Gdy komuś jest żle-ktoś się odezwie- słowem, zdaniem propozycją rozmowy...Można to nazwać swego rodzaju fenomenem IPONU? Oby tak dalej :D Serdecznie Pozdrawiam.Mała
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#42 Karoll

Karoll

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 10 wrzesień 2004 - 11:41

Widzę, że znaleźliście we mnie kozła ofiarnego do linczowania, tylko dlatego, że mam odmienne zdanie od waszego. Ja po prostu nie potrafię SŁODZIĆ, jak to robi 95 procent Iponków. Niestety, ale dzisiaj jestem ostatni raz na Iponie. Naprawdę poznałem tutaj kilku fajnych iponków z którymi będę chciał utrzymać kontakt.
GG-4657604.
:-D
  • 0

#43 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 10 wrzesień 2004 - 12:13

Ja po prostu nie potrafię SŁODZIĆ, jak to robi 95 procent Iponków.

95 % ??? hahahahaha pokaz mi te 5 % :D
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#44 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 10 wrzesień 2004 - 12:17

Karoll napisał:

Widzę, że znaleźliście we mnie kozła ofiarnego do linczowania, tylko dlatego, że mam odmienne zdanie od waszego.

Nie zauwazyłem tu żadnego linczu - po prostu ludzie którzy się tu wypowiedzieli mają zdanie odmienne od Twojego i powiedzieli Ci to wprost.

Ja po prostu nie potrafię SŁODZIĆ, jak to robi 95 procent Iponków. Niestety, ale dzisiaj jestem ostatni raz na Iponie.

Zatem, czułbyś się tu naprawdę fajnie, gdybyśmy wszyscy, jeden przez drugiego stękali: "jesteśmy niepotrzebni, jesteśmy kulą u nogi" :?: :?:
IMHO fakt że ktoś nie zgadza się z Twoim zdaniem, nie jest żadnym powodem do odejścia, ale to Twoja decyzja i Twój wybór.

Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#45 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 17 wrzesień 2007 - 17:14

Wcale nie czuję się kulą u nogi

Jak ja byłam na odwiedzinkach u koleżaki to tak mówiła że jest niepotrzebna jest kulą u nogi dla rodzinyale przecież ma droie ręce i mowię ani tak jak ja może tak mówi że mieszka na wsi i nie ma tam nic to ja mam lepiej od niej i od niej rodzina jak mi opowiadała niewiem czy do jest prawda czy nie.każdy powinien zaapcetować takim jakim jest.Wielu ludzi zdowi np. nieumieją się pogodzić,uśmiechać się a my potrafimy może niewielu ludzi tu na forum ale ja potrafię nawet z głupoty się śmiać.
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#46 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 18 wrzesień 2007 - 08:00

Bardzo nam się podoba ta dyskusja....Pozdrowienia dla Kochanych Iponków - Kurczak i Tygrysek z naszymi pisklątkami :) Tak trzymać !
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#47 Maya85

Maya85

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 30 maj 2008 - 18:49

To wytlumacz to innym ze kazdy jest rowny i potrzebny bo nie kazdy to rozumie :(
Moze kiedys ta swiadomosc ludzka sie zmieni :)
Kazdy jest rowny i fajny na swoj sposob :)
  • 0
Niepokorna duszyczka o dobrym serduszku

#48 Przyczajona

Przyczajona

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 14 październik 2008 - 23:23

Wg mnie każdy człowiek jest w jakiś tam sposób potrzebny i przede wszystkim każdy w miarę możliwości jest wyjątkowy i ma swoje talenty. Gdzieś tam w sercu na dnie ....
  • 0

#49 Przyczajona

Przyczajona

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 14 październik 2008 - 23:23

Wg mnie każdy człowiek jest w jakiś tam sposób potrzebny i przede wszystkim każdy w miarę możliwości jest wyjątkowy i ma swoje talenty. Gdzieś tam w sercu na dnie ....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych