Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Muzyka... czego słuchacie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#61 AnAmika

AnAmika

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 28 luty 2008 - 09:47

słucham wszystkiego po trochu, ale moje serce oddałam Hip-Hopowi i R&B :))
  • 0
Nawet jeśli nie możesz kontrolować tego, co Ci się przytrafia, możesz kontrolować to, co z tym zrobisz

#62 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 28 luty 2008 - 20:27

różne gatunki metalu, a zwłaszcza thrash i heavy, power, speed, trochę detahu ale bez blacka. Czasami Bach i Mozart także wlecą......ogólnie raczej wszystko nietypowe, niepopowe i nietechnowe, a dsco-polo...........UWIELBIAM :P
  • 0
Bartosz

#63 Elżbieta Romaniak

Elżbieta Romaniak

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 03 marzec 2008 - 21:31

Ostatnio, na okrągło, aż do zupełnego osłuchania się, wiązanki piosenek indyjskich, które bardzo podobają mi się...liryczny nastrój, jakaś łagodność...
  • 0
"Kiedy nie ma już żadnego innego sensu - jest sens trwania.
Najtrudniejszy ze wszystkich." Anna Kamieńska

#64 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 29 marzec 2008 - 19:25

A ja słucham SDM i Czerwonego Tulipana,poezji śpiewanej pod lipą.Oj,lipy już nie ma na dziedzińcu olsztyńskiego zamku - żal ...
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#65 wookie

wookie

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 31 marzec 2008 - 07:43

Słucham wszystkich możliwych odmian rocka i metalu :)

Z melodyjnego punka to Offspring, Green Day, Sum41
Z hardrocka lubię nowy Europe (naprawdę wyrośli z tych tapirowanych włosów i bardzo dają radę!) i Foo Fighters
Z melodyjnego metalu bardzo lubię Slipknot i System of a Down (solowa płyta Tankiana też nie była zła, teraz czekam na płytkę Malakiana)
Z heavy metalu lubię Sepulturę (death), Overkill (trash), Motorhead (trash),
Z muzyki ekstremalnej polecam The Dillinger Escape Plan oraz The Number 12 Looks Like You.
Inne rzeczy których słucham to Tool, Radiohead, Porcupine Tree, lubię też gitarzystów Kee Marcello i Johna Noruma.
  • 0

#66 Madzia

Madzia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 345 postów

Napisano 19 maj 2008 - 08:08

Ostatnio urzekł mnie Czesław Śpiewa
  • 0

#67 Gość_adam poeta_*

Gość_adam poeta_*
  • Gość

Napisano 15 maj 2008 - 10:21

Ze wględu na wiek dojrzały ( haha, 40 lat, haha) słucham muzyki poważnej brahms, beethoven czy ten ..... van coś tam

adam poeta
  • 0

#68 niunia125

niunia125

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 15 maj 2008 - 11:03

filozofie:) ja mam 19 lat a tez lubie te klimaty
  • 0
tak mnir skrusz tak mnie złam tak mnie wypal Jezu byś został tylko ty

#69 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 15 maj 2008 - 19:22

Leona Lewis
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#70 magdan10

magdan10

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 452 postów

Napisano 15 maj 2008 - 20:13

Ulubionym moim wykonawcą jest Jacek Wójcicki
  • 0
Jeżeli nie możesz mieć tego, co najlepsze, zrób użytek z tego co masz

#71 Nataszka

Nataszka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 16 maj 2008 - 19:53

Nie mam jakiegoś wyrobionego smaku muzycznego ...w zależności od nastroju mam różne upodobania ...coś takiego jak zmienny apetyt .....dzisiaj mam ochotę na czekoladę z orzechami ,a jutro na lody z bakaliami :) Są dni kiedy słucham z ogromną przyjemnością arii operetkowych . Innym razem jestem pod urokiem ciepłego głosu Elli Fitzgerald w duecie z Luisem Amstrongiem - ich stara jak świat piosenka " Summertime ".... wzrusza mnie do łez . Kocham stare ,trzeszczące płyty winylowe .... te piosenki , które przeminęły mają w sobie jakąś ulotność ,ciepło , prostotę i sens ....a słowa nie są bełkotem i kiedy jest mi bardzo żle ... szukam w internecie takich perełek , nieżyjących piosenkarzy .Oni też kiedyś byli na topie ..., ale świat pędzi do przodu, nieustanie pędzi, zmienia się jak w kalejdoskopie ....i przemija. A ja jestem wierna Gershwinowi i jego Błękitnej Rapsodii... J.Straussowi ... "Wielka sława to żart"....... Książę błazna jest wart , złoto toczy się w krąg z rąk do rąk, z rąk do rąk..... " jestem pod wrażeniem rodziny Straussów i ich pięknych walców i walczyków . Płaczę / bom beksa okropna /słuchając F. Lehara: "Pieśń o Wilii ".... a kiedy słucham E. Kalmana " Czardasz, czardasz" ...to oczami duszy widzę ....ten wirujący taniec .Dla mnie opera i operetka ...to czar , urok i bajka ...piękna, cudowna, wzruszająca bajka ..... to m a g i a ......2 tygodnie temu byłam w Ogrodzie Dendrologicznym na koncercie Zespołu Akordeonowego ze Szkoły Muzycznej w Szczecinie i właśnie tam usłyszałam utwory Bacha wykonanie na tym instrumencie ... muzyka poważna ....nie znam się na niej i pewnie wydam się Wam śmieszna , ale to było piękne .....
  • 0
" Patrz w gwiazdy , ale uważaj na drogę ..."

#72 Gość_adam poeta_*

Gość_adam poeta_*
  • Gość

Napisano 18 maj 2008 - 09:02

filozofie:) ja mam 19 lat a tez lubie te klimaty
dzieki serdeczne młodziez tez słucha bacha;)
  • 0

#73 dorota 01

dorota 01

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 18 maj 2008 - 16:36

Słucham koncertów Trzech Tenorów,gram na pianinie kazdy rodzaj muzyki.Lubie muzykę lat 60.Pozdrawiam1
  • 0

#74 gabunia76

gabunia76

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 sierpień 2008 - 13:00

Hejka!
Jestem tu nowa.Mam na imie Agnieszka i jestem z Krakowa.Jestem osoba niepelnosprawna,od dziecka choruje na zapalenie skorno-miesniowe a do tego juz 10 lat choruje na cukrzyce posterydowa I stopnia.A ze do tego mam jeszcze kilka drobniejszych dolegliwosci to sie nie bede juz rozdrabniac bo to nie w tym posciku.
Ja slucham muzyki prawie kazdej ktora mi wpadnie w ucho.Od dwoch miesiecy mam swoje radyjko i gram na nim,fajna sprawa.Zapraszam wszystkich do odwiedzenia http://www.radiotecnet.tnb.pl gramy muzyczke dla kazdego.A jezeli ktos chcialby sie pobawic w DJowanie to zapraszam bo potrzebuje DJi.Na radyjku jestem DJ GABI.Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam!!!!
  • 0

#75 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 31 sierpień 2008 - 09:09

ja slucham od rock classic przez heavy metal, death, black BLACK SABBATH,OPETH,SATRICON, ABORTED ,JUDAS PRIEST,1349, IMMORTAL, DIO, BLIND GUARDIAN,PARADISE LOST, METALLICA,JEHTRO TULL, KING CRIMSON,DEATH,LED ZEPPELIN, PINK FLOYD, VADER, S,KREATOR,MANOWAR,Nokturnal,TSA Mortum,THERION,KATATONIA,ACDC,CRADLE OF FILTH, IN FLAMES,SAXON,MONSTRUM,INFERNAL WAR,HELL BORN,ALKAPARK,DAAB,HABAKUK ITD ITD ITD
  • 0

#76 bumbumbum

bumbumbum

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 07 wrzesień 2008 - 14:06

http://www.lastfm.pl/

Dodano ndz 7 wrz 15:09:29 2008 :
Bardzo fajna stronka:D

Dodano ndz 7 wrz 15:40:38 2008 :
Można tworzyć stacje z ulubioną muzyką.
  • 0

#77 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 08 wrzesień 2008 - 19:51

a w ogóle jakas PAni słucha podobnej muzy tak jak ja :P??
  • 0

#78 loczek

loczek

    Podpowiadacz

  • Oczekujący
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Napisano 08 wrzesień 2008 - 20:53

u mnie na okrągło ostatnio leci... Szymon Wydra :D
  • 0
Wczoraj jest historią Jutro jest zagadką. Dziś jest darem

#79 celticwoman

celticwoman

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2008 - 19:46

Witam :)

Moje klimaty to m.in.:
Enya
Marie Brennan
Loreena McKennitt
Celtic Woman
Dervish
Nightnoise
Hevia
Luar Na Lubre
Cecil Corbel
Adiemus
Clannad

Polecam - gdyby ktoś był zainteresowany chętnie podzielę się moją skromną kolekcją :)
Pozdrawiam
  • 0

#80 Danton

Danton

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 11 październik 2008 - 18:04

u mnie wlasnie w tej chwili leci U2 - one
  • 0
Sygnatura niezgodna z regulaminem (punkt 4B). Otrzymujesz drugie ostrzeżenie. Trzeciego już nie będzie.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych