Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Muzyka... czego słuchacie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#41 asiatko31

asiatko31

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów
  • Skąd:Polska ;)

Napisano 27 maj 2007 - 19:23

wszystkiego po trochu tylko nie disco polo i jazzu tylko ostatnio słucham muzyki jak scooter, Europe , Kukiz i Borysewicz, kombi, Jan Wayne , DJ Sammy , Cascada oraz Ballady Rock
  • 0

#42 annick

annick

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 28 maj 2007 - 15:53

A mnie coś ostatnio naszło na jazz :) pomieszany w pewnych proporcjach z elektroniką :D
  • 0

...każde skrzydlate stworzenie potrzebuje przestrzeni...

#43 tofik15

tofik15

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 czerwiec 2007 - 00:42

ja sułcham wszystkiego co wpada w ucho

Dodano nie 03 cze 2007 01:45:10 CEST :
kto to jest kicia
  • 0

#44 xpeye

xpeye

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 43 postów

Napisano 05 czerwiec 2007 - 12:31

Ja słucham Ich Troje, Rubika, Flinty i Dodę
  • 0
- Kradniesz samochody? Nie; - Kradniesz telewizory? Nie
- Kradniesz DVD z półek sklepowych? Nie
-Pobierasz nielegalne filmy i muzykę z Internetu? ...
Ściąganie pirackich filmów, muzyki, gier, programów i książek to kradzież

#45 Jamisia

Jamisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 05 czerwiec 2007 - 16:51

ostatnio oczarowana Ania Dabrowska bisqiut
  • 0
Nie daj mi Boże, broń Boże skosztować tak zwanej życiowej mądrości dopóki życie trwa, dopóki życie trwa/ A.Osiecka

#46 niunia125

niunia125

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 06 czerwiec 2007 - 08:44

ja slucham tak zwanej poezji spiewanej gepert turnau sojka itp
  • 0
tak mnir skrusz tak mnie złam tak mnie wypal Jezu byś został tylko ty

#47 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 12:49

A ja polecam zespół Dikanda. Pod jego wpływem zaczęłam uczyć się grać na akordeonie ( grałam na flecie, ale jeden instrument to dla mnie za mało) i dziś właśnie udało mi się bardzo tanio kupić akordeon.

Małe kawałki znajdują się na stronie www.dikanda.prv.pl
Można również trochę popatrzeć i posłuchać na www.myspace.com/dikanda
  • 0
Hakuna Matata

#48 magnolia

magnolia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 122 postów
  • Skąd:Posen

Napisano 13 lipiec 2007 - 16:34

A ja polecam zespół Dikanda.

tak, dają świetne koncerty...
;) :D
  • 0
...

#49 arens

arens

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 17:17

A ja polecam zespół Dikanda. Pod jego wpływem zaczęłam uczyć się grać na akordeonie ( grałam na flecie, ale jeden instrument to dla mnie za mało) i dziś właśnie udało mi się bardzo tanio kupić akordeon.

Małe kawałki znajdują się na stronie www.dikanda.prv.pl
Można również trochę popatrzeć i posłuchać na www.myspace.com/dikanda

Kornelia - o dziwo Counting Crows też grają na akordeonie. Jest go sporo zwłaszcza na ich pierwszej płycie, "August and Everything After".
  • 0

#50 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 09 sierpień 2007 - 22:05

ja wszystkiego po trochu słucham :) :)
  • 0

#51 Edd

Edd

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 27 wrzesień 2007 - 13:44

Co do pytania Mysterious, wsłuchiwanie się w teksty kapel metalowych-oczywiście.I własnie nie rozumiem ludzi, którzy uważają tą muzyke tylko wrzaski i nic więcej.A teksty są "głębokie" o życiu,codzienności,śmierci, miłosći itd. co kto lubi tylko trzeba trafić na odpowiednią kapelą.
Ja również słucham,metal,rock,gotyk,folk i rózne odmiany wymienionych,czasami posłucham soundtracka z dobrego horroru itd.
Pozdrawiam
  • 0

#52 PsychoBrain

PsychoBrain

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 wrzesień 2007 - 11:57

Słucham prawie wszystkiego, jednak głównie skłaniam się ku zakresowi rock - metal.
Zwykle słucham utworków, które "stymulują" moją wyobraźnię. ;)
  • 0
"..i want feel your blood, flowing through my veins.."

#53 krzysztof_31

krzysztof_31

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 28 wrzesień 2007 - 20:54

Wbrew temu co sądzi się o metalu dla innych jest oknem po stresującym dniu pracy.Sam osobiscie skłaniam się ku hard rockowi,i kapelom metalowym.Uwielbiam Dżem,Enye,Aerosmith,AC/DC,Scorpions,The Cranberies.A tak dodając muzyka jest pięknem wyrażającym nasz stan uczuć!Dlatego każdy lubi co innego!
  • 0
Wehikuł czasu to byłby cud ...

#54 Bolino

Bolino

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 28 wrzesień 2007 - 21:39

A ja właśnie słucham świeżutką i jeszcze cieplutką płytę RAZ.DWA.TRZY- Młynarski .
  • 0

#55 emmi84

emmi84

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 20:14

hmm blues to jest to co uwielbiam, dźwięki tej muzyki sprawiają, że na twarzy pojawia się uśmiech, w sercu radość! polecam polski zespół bluesowy z utalentowanymi młodymi i żywiołowymi muzykami- rewelacja! www.jjband.pbox.pl
  • 0
w życiu piękne są tylko chwile...

#56 Pimpinellanisum

Pimpinellanisum

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 09 grudzień 2007 - 15:25

Ja jako nastolatka sluchalam tylko metalu i ciezkiego rocka. Z czasem odkrylam, ze inna muzyka tez moze byc wartosciowa potrafi mnie wyciszyc a fajne teksty mozna znalesc tez w np. nu-metalu, hard core (czy jak to tam nazywac i dzielic) jak juz potrzebuje dac sobie "powera".

Aktualnie to jestem miksem nad miksami tego co slucham, ot chociazby dwie ostatnie plyty ktore kupilam to Kurt Nilsen i 4Lyn - dwie rozne bajki.

Potrafie sluchac sobie Depeche Mode, Apoptygmy Berzek ale tez 3 Doors Down czy Billy Talent.

ot. to moje ulubione klipy: http://pl.youtube.co...Pimpinellanisum (niestety nie da sie tam jakos ich uporzadkowac wiec sa rzutami jak sobie o jakims zespole przypomne ;))

a tutaj last.fm http://www.lastfm.pl.../PimpinellaKas/ z niego natomiast wychodzi mi, ze slucham ciezszego rocka przetkanego z zadka czyms spokojniejszym... dziwnie widac moj foobar losuje ;))
  • 0

#57 Robertino

Robertino

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 10 grudzień 2007 - 01:11

Pewnie mało tu jest osób z podobnym gustem muzycznym jak ja, ale podzielę się opinią :) z racji moich zainteresowań dj-skich uwielbiam wszelkie odmiany trance i house generalnie zbieram i kolekcjonuję muzy sporo (płytoteka rośnie juz od 4 lat), poza tym muza lat 80tych i 90tych wszelaka, a ostatnimi czasy lounge, chill out i czasem nieco nuty etnicznej. Jeśli ktoś czuje podobnie kontakt mile widziany. Pozdro ;)
  • 0
Now Ladies come, ladies go, Some ladies never come back ...

#58 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 11 grudzień 2007 - 14:15

Ja bez muzyki nie potrafiła bym żyć w związku z czym musiałam się tu wpisać :) Generalnie słucham podobnej muzyki jak Amelia28 ale muzyke dzielę na etapy w moim życiu i uzależniam od nastroju Jesli chce sobie np popłakac to Lipnicka i Stare Dobre Małżeństwo mi w tym pomagają Ogólnie polska muzyka i radio Wawa ale lubie też Depeche Mode np Jak byłam młodsza to słuchałam więcej płyt teraz mniej może dlatego że mi cd w wierzy nawaliło :) no i dlatego że mam za słaby net na ściąganie płyt Kiedyś ktoś mi powiedział że ja czuje muzyke nie mi to oceniać czy tak jest :P ale potrafię mieć ciary słuchając muzyki a może raczej większą spastykę :} A z telewizji muzycznych uwielbiam vh1-koncert unpluged Kayah był zarombisty Heya taki sobie
ps. Patyk kiedy słuchasz BISki?? z tego co wiem to radio nie istnieje od roku Jak masz jakies namiary to wrzuc tu na forum
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#59 qba_wrobel

qba_wrobel

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 11 grudzień 2007 - 19:56

Słucham reggae. Od razu mi się miło robi od jak posłucham ;) W szczególności słucham polskich kawałków: Vavamuffin, Indios Bravos. Dreadsquad, East West Rockers czy Konopians oraz z zagranicznych Bob Marley oczywiście. Lubie też polski hip-hop, ale ten trochę starszy: Kaliber 44, Paktofonika. Zdarzy się też posłuchać innego gatunku muzyki: lubię Kazika i Kult;]
  • 0

#60 karen

karen

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 26 luty 2008 - 16:39

Ja kocham jazz :), kiedyś nawet grywałam w kapeli Big Band na fortepianie.. teraz bardzo mi tego brakuje
Oprócz tego nie potrafie żyć bez Budda Bar, U2, System of a Down i Led Zeppelin

Z takich spokojniejszych klimatów to ..muzyka filmowa Hansa Zimmera

Ostatnio też zauroczyłam sie Maleńczukiem, Waglewskim i..Raz Dwa Trzy

Pozdrawiam wszystkich :D
  • 0
Twoje blizny są Twoją siłą


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych