Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

targi książki

targi książki spotkanie autor pisarz

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Golda

Golda

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • Skąd:Pleszew

Napisano 30 październik 2023 - 13:59

Hejka

jestem świeżo po targach książki w Krakowie i choć jestem padnięta to nie żałuję wyprawy. Byłam tam jako autorka i recenzentka, ale parę spotkań prywatnych też było.

Zdarte gardło, obolałe mięśnie i ręka od podpisywania książek to nic. Nie wiem jak inni autorzy (bądź pisarze, bo niektórzy wolą takie określenie) odbierają pobyt na targach, ale dla mnie te drobne niedogodności są rekompensowane właśnie przez spotkania z Czytelnikami.

Miłe słowa, uściski, prośby o zdjęcia, pytania o to, kiedy będą kolejne książki sprawiają, że zapominam o zmęczeniu i... zastanawiam się kiedy pojadę na kolejne targi i z kim się wtedy spotkam.

 

Lubicie tego typu imprezy?

 

PS: najbliższe będą w Katowicach (tuż po Wszystkich Świętych), a później na przełomie listopada i grudnia we Wrocławiu. Do Katowic się nie wybieram, ale nie wykluczam wizyty we Wrocku. Tym razem już jako recenzentka, ale i tak zabiorę swoje książki.

 


  • 0

Tak sobie wpadłam do Krainy Fantazji i robię za sekretarkę Lenny'ego i spółki :)
Mam nawet własną chmurkę za rogiem obłoku...


#2 ktamara

ktamara

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 49 postów

Napisano 26 listopad 2023 - 13:42

Po przeczytaniu Twojego postu zainteresowałam się wydarzeniem i idę w sobotę . Po autograf od Katarzyny Nosowskiej ;)


  • 2



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: targi, książki, spotkanie, autor, pisarz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych