Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

czas wstać z wózka,przeczytajcie koniecznie!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#41 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 30 lipiec 2004 - 16:23

Hej ! A co z moją sprawą ??? Ostatnio stracilem płynność finansową i kcem otworzyć gabinet psychicznej chirurgii plastycznej - Trollu wspieraj polska gospodarke i małe firmy !!!
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#42 Magiczny troll

Magiczny troll

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 01 sierpień 2004 - 00:37

Hmmmm, myślałem, że temat skończony, ale widzę, że dyskusja jeszcze trwa. No cóż, najpierw troszkę, o tym po co ja przybyłem na to forum... hmmm aby pomóc wam i co dostałem za odpowiedzi.... no żadnych konkretnych tylko łapanie za słówka, zdania i wogóle. Mimo iż pisałem, że wierzę, że osoba niepełnosprawna może być szczęśliwa, to odrazu wszyscy cytują mnie jak mówiłem, wydawało by się na odwrót. Mówię Wam więc poraz ostatni: Tak osoba niepełnosprawna może być szczęśliwa, nawet najbardziej na świecie, ALE chyba:
1) nie stanie się nagle smutna gdy będzie znów zdrowa
2) Bóg po to nam dał ciała by dbać o nie jak najlepiej i by żyły w jak najlepszej harmonii z otaczającą nas przyrodą, ciało to dar Boskji i trzeba dbać o niego najlepiej jak sie potrafi. Muszę wam powiedzieć, że tylko przez pełni zdrowe ciało energia przepływa idealnie bez zakuceń, a dzięki temu jesteśmy bliżej Boga.
3) tak można realizować swe marzenia naprzykład na wózku, ale co jeżeli kiedyś zapragnie się przepłnąć w pław kanał La manche??? Jak wtedy tego dokonacie, a jak wiadomo w życiu różnie bywa, ja często zmieniam swoje zainteresowania, marzenia, myślę, że i wy też
4) A co jak zacznie palić się dom i będzie 10 sekund na ucieczkę, albo jak wnuczek pochodzić po górach, nie lepiej byłoby mieć wtedy cuś w zapasie??

To są moje 4 przykładowe powody, jest ich znacznie więcej, ale po cóż tu je wymieniać?? Powiem wam coś, by dostać się tam do góry do nieba nie wystarczy być dobrym człowiekiem, to jest warunek konieczny, ale nie wystarczający, co trzeba jeszcze??? Ano samorozwoju duchowego. Każdy człowiek rozwija sie duchowo przez całe życie, jedni jadnak robią to częściej inni mniej, ci którzy poświęcili temu odpowiednio dużo czasu, będą mieli szanse odrazu wejść na najwyższe poziomy (Adi, Anupadaka) reszta będzie musiała czekać i się doskonalić jako istata duchowa lub jako kolejna karnacja. To właśnie jest czyściec. Wcale nie trafiają tam osoby które były pół złe pół dobre za życia, bo takich nie ma. Albo ktoś jest dobry ogólnie, jednak przytrafiają mu się wpadki, albo ktoś jest zły i raczej nie widać w nim ludzkich odruchów. Czyściec to właśnie owe doskonalenie sie, czyli czas jaki trzeba będzie poświęcić by doskonalić się by dostąpić zaszczytu wejścia do nieba. Pewnie pytacie skąd to wszystko wiem, większość z tych rzeczy widziałem na włąsne oczy podczas projekcji astralnych (OBE) część doczytałem w różnych mądrych książkach, które pisali ludzie na prawde mądrz w pełnym tego słowa znaczeniu. Żaden filozof, który nie wybiegał w metafizyke nie jest dla mnie autorytetem, gdyż znał tylko 1/1000000000000000000000 prawdziwego świata, więc tylko garstkę. Jednak no jak już mówiłem, róbcie co chcecie, do niczego was nie zmuszam, chociaż wydaje mi się, że dociekliwa osoba rozejrzałaby się teraz za jakimiś książkami, lub poszukała czegoś w internecie i poczytała, żeby orzucić wszelkie wątpliwości, lub też uwierzyć.

A co do powiększania piersi, to myślę, że najlepiej trza się spytać Pameli Anderson ona myślę, że zna sie najlepiej na tym temacie :)
  • 0

#43 ***magda***

***magda***

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 01 sierpień 2004 - 00:40

(flipa)
  • 0
...a ten amor, to człowiek
widziałam jak płakał.

#44 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 01 sierpień 2004 - 13:22

Trollu, zapewniam Cię, że niepełnosprawny może być równie dobrym pływakiem, jak sprawny (czasami nawet i lepszym) tak więc przebycie wpław kanału La Manche, dla wielu z nas nie jest niemożliwe. To samo dotyczy wspinaczki - sport ten uprawia wielu niepełnosprawnych.

P.S. Nadal czekam na skan wyniku testu na obecność wirusa HIV wykonanego u Magica Johnsona - kilka postów wyżej wspominałeś jakoby cudownie ozdrowiał, podałeś to jako fakt, racz więc to udowodnić.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#45 Lukrecja_

Lukrecja_

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 01 sierpień 2004 - 14:14

)

Bóg po to nam dał ciała by dbać o nie jak najlepiej i by żyły w jak najlepszej harmonii z otaczającą nas przyrodą, ciało to dar Boskji i trzeba dbać o niego najlepiej jak sie potrafi. Muszę wam powiedzieć, że tylko przez pełni zdrowe ciało energia przepływa idealnie bez zakuceń, a dzięki temu jesteśmy bliżej Boga.


To jakies bzdury!! Jesteś osobą wierzącą???
Dzięki zdrowemu ciału jesteśmy bliżej Boga????????
  • 0
Postępuj tak wobec innych, jakbyś chciał, by inni postępowali wobec ciebie.

#46 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 01 sierpień 2004 - 14:39

czytam to, co wypisujesz Trollu i nie wiem czy się śmiać czy płakać?
Czy jesteś naiwny czy naprawdę wierzysz w to, co piszesz.
Pisz sobie, Twoje prawo... Tylko błagam nie mów ludziom co uczyni ich szczęśliwymi :!: :!: Nie znasz żadnego z nas, więc nie możesz wiedzieć czego pragniemy i jacy jesteśmy!!!
Zajmij się sobą i swoim życiem zamiast pouczać innych...
  • 0

#47 werta

werta

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 02 sierpień 2004 - 08:28

wiesz trollu popieram Agę. Czy to ze mam chore ciało oznacza ze jestem jakaś potępiona?????? Odbiło Ci :?: czyli tylko osoby typu J.Lopez czy M.Gibson zasługuja na Boga a reszta to barachło???

wiesz olsniłes mnie :shock: nie wiedziałam ze trzeba byc idealnie pieknym i zdrowym zeby zasługiwac na niebo

teraz juz wiem ze pojde do piekła :-D zreszta i tak bym pewnie tam znalazłabym pare fajnych kumpli :D :twisted: :twisted: :twisted: pewnie sa podobni do mnie :D maja krzywe nosy, kopytka zamiast dłoni i ciagle robia na złosc :D :twisted:

ale tak z ciekawosci to chyba porozmawiam z moim znajomym ksiedzem :P ciekawe co on na to.??
  • 0
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła

#48 Magiczny troll

Magiczny troll

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 02 sierpień 2004 - 10:36

P.S. Nadal czekam na skan wyniku testu na obecność wirusa HIV wykonanego u Magica Johnsona - kilka postów wyżej wspominałeś jakoby cudownie ozdrowiał, podałeś to jako fakt, racz więc to udowodnić.


Internet stoi otworem, tu możesz znaleść wszystko, oczywiście znając angielski. Wyjeżdżam na wakacje za 3 dni, więc narazie sie tym nie zajme, jednak po powrocie spróbuję przewertować amerykańskie stronki by to znaleść, chodź oczywiście może być ciężko, no ale spróbuję.

wiesz trollu popieram Agę. Czy to ze mam chore ciało oznacza ze jestem jakaś potępiona?????? Odbiło Ci czyli tylko osoby typu J.Lopez czy M.Gibson zasługuja na Boga a reszta to barachło


Już wam tłumaczę o co chodzi. Mel Gibson, JLo, czy tam Britney nie są tu właśnie dobrym przykładem, gdyż wykonują przeróżne operacje plastyczne tym samym niszcząc swe ciało. Nie chodziło mi o to by być pięknym, gdyż to zawsze jest pojęcie względne, komuś mogę sie podobać komuś nie. Chodzi tu o to, że musimy włożyć wiele wysiłku by zachować w naszym ciele równowagę, zgodę z naturą. Nie oznacza to że wy idziecie do piekła, gdyż myślę, że niejednokrotnie lepiej dbacie o swe ciała od ludzi, którzy uważają sie za zdrowych, jednyak idą pić, zaczynają ćpać, czy jedzą co im popadnie. Jednak Bóg jest bardzo wymagający, on chce by każdy dążył do perfekcji, nie zatrzymywał sie w środku, zawsze można zrobić coś więcej.

ale tak z ciekawosci to chyba porozmawiam z moim znajomym ksiedzem ciekawe co on na to.??


Spytaj go również o podróże astralne, zobaczysz co odpowie (oczywiście jeżeli jest jkimś myślącym i wykształconym księdzem)
  • 0

#49 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 02 sierpień 2004 - 11:11

Werta masz kopytka ???? (ding) (wlos)
ps Najbliżej Boga jest Michael Jackson :P :P :P w takim razie hihihi
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#50 gosik

gosik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 02 sierpień 2004 - 11:22

Mgiczny Trolu, od dłuższego czasu śledzę ten temat i nie mogę wyjść z podziwu. Oczywiście z kilku powodów. Rozumiem, że chcesz dbać o własne zdrowie na wszelkie sposoby, to się chwali, ale nie wmawiaj wszystkim ON, że to czego ty akurat się chwyciłeś pomoże nam na wszystko. Oczywiście medycyna wschodu jest znana od tysięcy lat, przynosi efekty, ale nikt nie powiedział że można uzdrowić wszystko, na każdym poziomie. Nasza psychika napewno zyska jeśli zastosujemy wiele sposobów min. joga i pomoże przezwyciężać wiele problemów i trudów nawet pomoże z czasm je rozwiązać( wszystko zależy od zaangażowania, czasu i wielu innych czynników) ale nie uzdrowi czegoś czego nie ma-brak ręki, nogi itp.,ani nie uzdrowi trwałych uszkodzeń w organizmie. Te metody są dobre na wspomaganie zdrowia i własnego samopoczucia. Możemy mówić o cudzie gdy ktoś np wyjdzie z depresji dzięki żmudnej własnej pracy nad sobą przy pomocy róznych technik, metod...
Jednak nikomu się to nie uda tylko np. czytając poradniki, wręcz przeciwnie można sobie zaszkodzić, trzeba posiąść wielką wiedzę zdobywaną latami od odpowiednich osób.
miałam się wypowiedzieć krótko, a się rozgadałam, cóz.
Powodzenia Trolu, sobą zajmuj się jak chcesz, ale nie obiecuj ON gruszek na wieżbie, gdyż sam mało jeszcze wiesz i robisz ludziom sieczkę z mózgu.Niedaj boże ktoś uchwyciłby się tego, odpowiadałbyś za skutki?
Nie rób innym krzywdy,świadomnie czy nie.
Sledząc ten wątek od początku powiedziałam sobie,że nie zabiorę głosu, jednak nie wytrzymałam.Osobiście zablokowałabym ten temat.
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH IPONKÓW, TRZYMAJCIE SIĘ CIEPŁO I NIE DAJCIE SIĘ ZWARIOWAĆ.
  • 0
GOSIK

#51 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 02 sierpień 2004 - 12:22

Werta strzał w dziesiątkę :D Ja już myślałam że Nil jest tak doskonały w każdym calu nie mówiąc już o inteligencji że nic i nikt nie jest w stanie go zaskoczyć.Tobie jednak się udało cokolwiek miałaś na myśli :-D Bardzo Serdecznie Pozdrawiam :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D.A swoją drogą Trollu zgadzam się z moimi przedmówcami-bardzo dziwne rzeczy piszesz.Ale wolno Ci pisać mamy DEMOKRACJĘ (ok)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#52 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 03 sierpień 2004 - 01:57

Mała czasem trzeba byc uprzejmym :D i okazc zdziwienie ,zaskoczenie czy zainteresowanie :)
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#53 werta

werta

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 03 sierpień 2004 - 06:45

wiesz co Mała nie miałam zamiaru niczego udawadniać Nilowi ani go zaskakiwać. Moim celem było pokazania Trollowi (moze troche w wizualny sposob :D ) ze ma naprawde "chore" poglądy. - to po pierwsze :)
po drugie: Nil to w sumie całkiem miły gosciu (i nawet przystojny) :D :D :D -wcale sie nie podlizuje
a po trzecie - dzieki Nil ze potrafisz być miły i uprzejmy :lol: - jestem pod wrażeniem twojej wspaniałomyślności :D (hihi)
  • 0
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła

#54 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 03 sierpień 2004 - 07:19

:D Może się czepiam.Ostatnio był miły dla mnie ale to tylko raz.Więc chyba się zapomniał :D .Pozdrawiam i mam nadzieję że ten "miły gosc" się ujawni
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#55 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 03 sierpień 2004 - 11:35

Oj ja sie musze drażnic z Mała na tym forum Taki już nasz los :D :D :D :D :D
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych