Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kamasutra na wózku??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
211 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 10 wrzesień 2004 - 13:06

Myślę, że jednak nie można sprowadzać sexu do czynności czysto technicznych i na przykład podczas jednego aktu wypróbowywać z książką ileś tam pozycji. O wiele więcej przyjemności można mieć ze spontaniczności. Chyba, że samo wprowadzenie do aktu seksualnego będzie polegało na przygotowaniu oprawy i wprowadzeniu atmosfery. Takie wspólne przygotowania też mogą być podniecające.
Wszystko zależy od tego, co kto lubi i na co ma ochotę ;)
Lepiej mówić otwarcie o tym, co nam sprawia przyjemność, niż oczekiwać, aż partner/ka sam/a się domyśli.
;) (ok) (love)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#22 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 10 wrzesień 2004 - 17:41

Hmmm gadżety czasem sa fajne :D Osobiscie nie lubie byc smarowany olejkami o jakimkolwiek zapachu :D za smarowaniem partnerki tez nie przepadam bo sie cały tym tak czy inaczej wyswinie :twisted:
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#23 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 10 wrzesień 2004 - 17:48

Warto zakupić odpowiednie żele i olejki do ciała. Następnie puścić wodze fantazji i.....Wiecie co mam na myśli. Można przerobić kamasutrę albo jeśli ktoś woli miłość francuską pod rysznicem albo w wannie przy zapalonych swiecach i kadzidełku. Opiszcie swoje propozycie moze ktoś potrzebuje porad. Ja bym nasmarował swoją partnerkę olejkiem waniliowym kupionym w sex shopie a puźniej ....Kochalibyśmy się całą noc stosując coraz to inne techniki. Najpierw trzeba pozbyć się uczucia wstydu wobec partnera/partnerki
Erotyczna bielizna też sie przyda. Dobre żele produkuje Durex. Skomentujcie iponiacy


Chyba poprostu chcesz aby wszyscy zaczeli pisać o swoich fantazjach eroycznych i tyle :-D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#24 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 10 wrzesień 2004 - 18:35

hehehehe dobre pedro (ok)

Co do róznorakich fantazji erotycznych to http://www.eroforum....wforum.php?f=29
http://www.eroforum....wforum.php?f=28
Miłego czytania :D
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#25 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 10 wrzesień 2004 - 22:25

hm jakie wskazówki mam dodać ? Opowiedzieć co mnie kręci ?
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#26 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 11 wrzesień 2004 - 10:44

Robi się ciekawie ;) :) ;) :)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#27 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 12 wrzesień 2004 - 13:49

Są to tylko wskazówki, może ktoś z nich skorzysta. A co do moich fantazji erotycznych to są one bardziej wyrafinowane. Może ktoś doda swoje wskazówki. W końcu po to jest ten temat.


Mało orginalne wskazówki, zbyt filmowe :-D wyrafiniowane?? aż boję się pytać :-D

A tak na poważnie, to Kicia ma rację, seks to nie "sport" przynajmniej dla niektórych. Wszelkie jego urozmaicanie to indywidualna sprawa. Jak dla mnie najwięcej przyjemności bierze się ze spontanicznych aktów. Ale wskazówek to ja dawać nie będę, bo jeszcze ktoś coś sobie zrobi i później odszkodowania zarząda :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#28 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 12 wrzesień 2004 - 16:36

Warto wspólnie odwiedzić sex shop i wybrać coś wspólnie a kontakty intymne dadzą dużo radości. Dlaczego sex Ich ma być gorszy???. Nie prawda może być wspaniały i bardziej urozmaicony. Warto odwiedzić seksuologa i zakupić odpowiednie książki[/quote]

to brzmi tak, jakby satysfakcja z seksu zależała od odwiedzin w sex shopie. Mam rozumieć, że zakupy w sex shopie zagwarantują ci wspaniały sex ? No może tobie tak, ale nie jestem pewna, czy twojej partnerce również. Satysfakcjonujący seks niekoniecznie musi oznaczać używanie żeli, olejków i innych przedmiotów. Co niektórych tego typu rzeczy mogą bardziej śmieszyć niż działać pobudzająco, a więc receptą na dobry seks z pewnością nie jest seks shop, a tym bardziej seksuolog czy książki. No ale skoro lubisz te żele i olejki, to proponuję zastąpić je czymś bardziej naturalnym, jak smietana czy miód, bo myślę, że to przynajmniej można spokojnie zlizać bez ryzyka, ze nałykasz się jakiegoś świństwa :-D
  • 0

#29 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 12 wrzesień 2004 - 16:44

O widzisz Tomaszk - gdy pineska wspomniała o tym miodzie wpadłem na pomysł - mozna sie zabawic w erotyczna gierke oparta na przygodach Kubusia Puchatka :D :D :D
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#30 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 12 wrzesień 2004 - 17:06

mozna sie zabawic w erotyczna gierke oparta na przygodach Kubusia Puchatka :D :D :D


Hmm......... a mianowcie?? :D tego nie znam :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#31 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 13 wrzesień 2004 - 09:55

Pedro napisał:

A tak na poważnie, to Kicia ma rację, seks to nie "sport" przynajmniej dla niektórych. Wszelkie jego urozmaicanie to indywidualna sprawa. Jak dla mnie najwięcej przyjemności bierze się ze spontanicznych aktów.

:oops: (cmok) Tak trzymać Pedro! Ksiązkowe techniki są dobre jak zabraknie nam fantazji i spontaniczności, czego nikomu nie życzę ;) (ok)
Ale kto chce, niech korzysta z książek (poradników :D ) może komuś pomogą ;) (love)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#32 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 13 wrzesień 2004 - 12:00

Pedro to wszystko zależy własnie od inwencji :) - np mozesz sie wcielic w role Kubusia Puchatka a twoja kobieta np. w Kangurzyce (zreszta nie ma chyba wiekszego wyboru bo o ile pamietam w tej bajce nie ma wiecej samic ... bo co do Sowy to nie jestem pewien kim ona była) - ona kradnie ci miód a ty ja gonisz :D - podczas ucieczki zachlapuje sie miodem - i musisz go z niej zlizywac :D Opcjonalnie dla par homoseksualnych moze byc Kubus Puchatek i Tygrysek ( jedna techniczna uwaga dla Tygryska - nie próbuj brykac na ogonku bo to moze sie zle skonczyc)
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#33 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 13 wrzesień 2004 - 12:07

np mozesz sie wcielic w role Kubusia Puchatka a twoja kobieta np. w Kangurzyce (zreszta nie ma chyba wiekszego wyboru bo o ile pamietam w tej bajce nie ma wiecej samic ... bo co do Sowy to nie jestem pewien kim ona była) - ona kradnie ci miód a ty ja gonisz :D - podczas ucieczki zachlapuje sie miodem - i musisz go z niej zlizywac :D Opcjonalnie dla par homoseksualnych moze byc Kubus Puchatek i Tygrysek ( jedna techniczna uwaga dla Tygryska - nie próbuj brykac na ogonku bo to moze sie zle skonczyc)


Odpada, ale moze ktos skorzysta :D Wole bajke o spiacej krolewnie, juz jest w lozku, wiec gonic nie trzeba :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#34 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 13 wrzesień 2004 - 12:32

Robi się świetna zabawa, a może chcecie pogadać o pozycjach :D :D
Na przykład, pozycja na lisa: on całą noc się skrada, a nad ranem ucieka :D
może też być pozycja na żabę... :D
Sorry, więcej nie podam, bo tu nie kącik humoru :D
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#35 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 13 wrzesień 2004 - 12:36

Najlepsza jest na misie - pupa do pupy i spi sie :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#36 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 13 wrzesień 2004 - 13:29

niektórzy to i z klasyczną mają problem, dlatego radzę popracować chociażby nad pozycją społeczną :D
  • 0

#37 Gość_Dominisia_*

Gość_Dominisia_*
  • Gość

Napisano 10 sierpień 2006 - 17:09

aberade ile czasu trwaja te wyjazdy?
jakie sa koszty?
pozdrawiam!!! :)
  • 0

#38 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 10 sierpień 2006 - 19:46

http://www.far.org.pl/obozy.php
jesli twoje pytanie dotyczy wyjazdow FAR to kliknij na link powyżej
tam sa terminy i czas trwania obozów
polecam jeśli jeszcze nie byłaś
pozdrawiam

Dodano czw 10 sie 2006 20:47:54 CEST :
Dodano czw 10 sie 2006 20:47:25 CEST :
nie wiem jak teraz koszty ... ale jak ja bylam to bylo jakies 200zł za wszystko
dojazd we własnym zakresie
  • 0

#39 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 02 listopad 2004 - 13:47

temat ciekawy - nie moge sie powstrzymac zeby czegos nie wystukac ;)


jak bylo w moim przypadku? na poczatku balam sie jak to bedzie ... przesluchalam wszystkich ktorzy mogli miec cos do powiedzenia w tej sprawie ... praktyka pokazala ze na nic sie to nie przydalo.... trzeba samemu dojsc do...sedna ;)
mi jest latwiej niz wielu po urk - mam czucie. miejscami zaburzone, miejscami prawie go nie ma - ale tam gdzie najbardziej potrzebne to jest :D inne od tego ktore bylo kiedys ale jest (na marginesie - to niesamowite czuc wszystko inaczej, trzeba nauczyc swoj mozg wlasciwego odbierania impulsow...)
ale pojawil sie paradoks - bo niby czucie powinno mi pomoc w osiagnieciu satysfakcjonujacego seksu - lecz nie bylo tak :shock: teraz z perspektywy czasu mysle ze problemem bylo nastawienie/oczekiwanie doznan podobnych do tych sprzed urazu ... ale czucie inne wiec doznania tez inne
ta wiedza przyszla z czasem :D :D :D proby i jeszcze raz proby :D :D :D

jest jeszcze jedna piekna dla nas sprawa - KOMPENSCJA - ona dotyczy nie tylko spraw ukladu nerwowego i miesniowego - ale taz czucia !!!
ja np mam super wyostrzone zmysly powyzej miejscai uszkodzenia - wiem ze wszyscy moi znajomi po urk tak maja wiec chyba to regula :-D

no i jest jeszcze mozg! przeciez nawet sprawna osoba bez odpowiedniej stymujacji zmyslow , a przy samej stymujacji narzadow nie osiagnie pelnej satysfakcji.

moj plan dzialania: zaufany osobnik w sypialni, lampka wina na odwage, hiszpanska mucha do pyszczka, przytlumione swiatlo zeby nie trzeba sie bylo chowac pod kolderka i JAZDA :D :D :D :D :D :D plan dzialania przetestowany - satysfakcja gwarantowana :D
  • 0

#40 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 02 listopad 2004 - 17:26

(na marginesie - to niesamowite czuc wszystko inaczej, trzeba nauczyc swoj mozg wlasciwego odbierania impulsow...)

moj plan dzialania: zaufany osobnik w sypialni, lampka wina na odwage, hiszpanska mucha do pyszczka, przytlumione swiatlo zeby nie trzeba sie bylo chowac pod kolderka i JAZDA :D :D :D :D :D :D plan dzialania przetestowany - satysfakcja gwarantowana :D



To jest wlasnie sedno, nauczyc sie odczowac doznania seksulanie na nowo, nauczyc sie przezywac seks jako ON, zapomniec o odczuciach sprzed urazu. Sam dlugo mialem z tym klopot, zbyt dlugo chcialem jak dawniej, zbyt dlugo po seksie spodziewalem sie odczuc "fizycznych" wplywajacych na "umyslowe".

Co do sypialni zgoda, procz osobnika :D no i nie musi byc sypialnia :D Hiszpanska mucha odpada, boje sie prochow :D Przytlumione swiatlo odpada, lubie widziec partnerke :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych