Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Niepełnosprawni umysłowo- czy mają prawo do miłości i seksu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#81 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 marzec 2006 - 21:08

jestem niepełnosprawny z powodów psychicznych, ale nie dlatego, że jestem wariatem, wręcz przeciwnie, chciałbym w życiu kogoś poznac.
Nie udaje mi sie to. Ale nie załąmuję się. Po prostu idę dalej przed siebie. Szukam od dłuższego już czasu kobiety jak dla sibie. Niestety na marne.

Wiele przeglądam w internecie dla pełnosprawnych, bo tak to mi przypada do gustu, że lubię na takie stronki wchodzić.

Ale gdy czytam, jakieś ogłoszenia o poznaniu mężczyzn, to naprawdę niedowierzam. Tylo kasa i sex. ZAstanawiam się w jakim wieku takie dziewczyny są, bo chyba to nie kobiety, choć ja wiem, czasami tak spojrze, na ich profil, czy same mówią ile mają lat, to aż mnie niedowierza.

Wszystko szuka sponsora na odległość, jeśli jesteś takim domatorem, czy skromny, to nie masz czego szukać, bo nie znajdziesz, a chyba należy coś się na miłości, tak samoi jak pełnosprawnemu.

Chciałbym mieć też ładną kobiete w życiu, zakochac się po uszy i tylo marzyć o niej, ale z tym to ciężko

Jetsem osoba dość nieśmiałą, może tylo tu przez internet wam się wydaje, że mam dość śmiałości, jednak sięmylicie, to jest tylo tu.

Jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej, nawet nie umiem sobie kolegów poznać, chyba że poza Warszawskim Domem pod Fontanną, który jest dla mnie narazie ułaskawieniem przed samotnością.

Ale i tam ostatnio mało ludzi przychodzi, być może są zajęci pracą.
Ja to samo tyle czasu szukałem sobie pracy, jednak 3 grupa nie pozwoliła mi na znalezienie odpowiedniej posady.

A nie każdą pracę moge wykonywać. Jestem z nerwica lękowo-depresyjną, być może dla wielu z was wyda się może, że wielu jest dziś znerwicowanych. Tak, być może, ale nie w takim stopniu jakim ja jestem.

Poza tym nie jestem fotogienicznym, stres ze mnie zrobił łysego, to już miałem kiedyś, byłem w szpitalu na to, ale teraz nie moge myśleć o tym, tylo wziąść się za robotę. Znalałem ją , ale po jakim czasie.

Dopiero lekarze mi pomogli ją zaleść, ale w ten spsób, że dali mnie 2 grupę, bo inaczej robota może by mi się trafiła, ale nie z takimi kryteriami, jakie ja potrzebuję.

Także pomimo, mojej choroby w postaci łysoienia plakowatego, także chciałbym poznać kogoś z Wawy i zakochać się, a chyba stać mnie na to, bez względu, czy jestem bogaty, czy biedny.

Czy zdrowy, czy chory, mam takie samo prawo do pokochania kogoś bliskiego jak i wy.

Ale co tu mówić, najl;epiej to chyba trochę poszukać po ogłoszeniach, jakie są dziś kobiety, jakie odstawiają numery z ogłoszeniami.

I tu nie ma co marzyć o takim prostym człowieku jak ja


Pozdrawiam was wszystkich, zdrowych, czy chorych :( ;)
  • 0

#82 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 14 marzec 2006 - 21:44

Andrzej, te panie co szukaja sponsora to w 80% prostytutki. Niektore z nich to zimne i wyrachowane pustaki, ale sa takie, ktore maja wiecej w glowie niz niejeden "romantyk" klepiacy swoje smutne wierszyki o milosci i przegladajacy ogloszenia. Stary, skoncz z ogloszeniami, bo tracisz czas.
Co napiszesz takiej milej romantycznej pani, ktora szuka meza? " Czesc, mysle, ze jestem takim mezczyzna jakiego szukasz. Chcialbym byc z Toba". Ta pani Ci odpisze " dobrze, wiec bedziemy razem|". I co, tak rodzi sie milosc? Tak na sile, przymus i nic wiecej. A gdzie spontanicznosc? Raz w zyciu odpisalem na ogloszenie, dawno dawno temu i byla to tak sztuczna znajomosc, ze rece opadaja. Wiem, ze czasem ktos odnajdzie w ten sposob kogos, ale uwazam to za slaby sposob.

Wejdz na czat, nie na Ipon tylko na interie albo onet. Wpisz nick "wyjdz za mnie" a nie nadazysz odpisywac...Ten nick wpisalem tylko raz i na jaja!! Zeby bylo smieszniej to poznalem wlasnie tak swoja kobiete, ktora kliknela do mnie, a byla pod nickiem "szukam sponsora". Okazalo sie, ze tak naprawde szukala czegos innego. I w taki sposob trafilem na sliczna i zgrabna kobiete o golebim sercu. Pozory czasem myla!
  • 0
kocham walenie

#83 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 marzec 2006 - 22:21

tak, ja to samo poznawałem dużo kobiet, ale no, cóż, to wszystko albo na jedno spotkanie, albo na krótką rozmowe, tak się na ogół kończyło

Owszem poznałem koleżankę, którą poznałem już jakiś czas temu, njawet nieźle nam się rozmawia, ale to chyba jajiiś przypadek, chyba zbieg okoliczności, bo większośc tak jak mówię i to chyba jest prawda

To wszystko nie kleji się w ręku, to żadna miłość, tylo jakieś sny może o sexie, ale więcej na ten temat cóż można powiedzieć.

Owszem częśto piszę do kobiet, próbuję coś z tym zrobić, pisać do niejednej, ale to tylo złudzenia na to, aby kogoś poznać ze swojego miejsca zamieszkania.

W podobnej sytuacji nie tylo ja sam jestem, bo takich ludzi jak ja to jest wielu, także nie tylo ja się nabieram w butelkę, ale setki ludzi, którzy potrzebują miłości, ale i bywa tak, że idą też na sex


Kobiety to samo narzekają na znajomości z mężczyznami ze swojego miejsca zamieszkania, z wieloma też rozmawiałęm, to samo jest z nimi.

Dlaczego to się tak dzieje? W ten sposób zaczynamy się odizolowywać się od siebie, a to już jest klęska, bo powinniśmy się łączyć i żyć w zgodzie.


Ale co ja będę pisał, to tylo strata czasu
  • 0

#84 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 14 marzec 2006 - 22:40

Tys prowda. Jedrek, nie biduj jus tyle...
  • 0
kocham walenie

#85 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 08 czerwiec 2006 - 18:10

niepełnosprawni umysłowo mają prawo do miłości i seksu bo te osoby też są takim samym społeczeństwem ja inni :P
  • 0

#86 babcia danusia

babcia danusia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 07 lipiec 2006 - 13:11

Nie ma recepty na wszystkie bolączki tego świata.Ale najbliższe osoby z rodziny bądź przyjaciele powinny pomóc w podjęciu takiej decyzji.Biorąc wszystko za i przeciw - szczerze.Tylko czy to wystarczy aby człowiek był szczęśliwy?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych