Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Randki w serwisie,a zdjęcia profilowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#21 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 21:45

Claudio napisałam o Twoim zdjęciu, że tyłka nie urywa, nie o Tobie, więc już się tak nie gorączkuj. 

Nietrafiona diagnoza z tą frustracją pani doHtor :)

Awatar polega na tym, że mogę sobie wsadzić w niego co mi się podoba, nie musi to być moje zdjęcie. Jeśli awatar jest dla Ciebie miarą kompleksów to chyba nie ja tu mam problem jednak. Mam swoje zdjęcia na ipon, ale nie mam parcia, żeby krzyczały do ludzi z każdego miejsca.


  • 0

#22 the

the

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Skąd:Pomorze

Napisano 26 listopad 2014 - 10:07

zobaczcie, jak to wyszło elegancko: ocena na podstawie zdjęcia.. chyba dla Claudii83 zdjęcie jest bardzo ważne, jeśli nie pozwoliła LIlith go ocenić, a zdjęcie Lilith skrytykowała razem z nią samą, bo jej się awatar Lilith nie podoba..

wniosek: umieszczajmy zdjęcia modelek/ów, aby oko cieszyło, serce zabiło, pióro poruszyło! :D


  • 1
Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu.

#23 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 11:11

Hej Claudia

Mam dla ciebie pytanie dlaczego zapisałaś się w randkach dla niepełnosprawnych którzy są dla ciebie tak nie atrakcyjni.

Jest wiele innych portali randkowych dla tak zwanych osób sprawnych tam na pewno znajdziesz swój ideał piękna.

Z całego serca ci tego życzę.

Pozdrawiam

Karol


  • 1
karol

#24 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 26 listopad 2014 - 11:11

zobaczcie, jak to wyszło elegancko: ocena na podstawie zdjęcia.. chyba dla Claudii83 zdjęcie jest bardzo ważne, jeśli nie pozwoliła LIlith go ocenić, a zdjęcie Lilith skrytykowała razem z nią samą, bo jej się awatar Lilith nie podoba..

 

Jak widać z gustami nie ma, co dyskutować. Nie każde zdjęcie musi się podobać, tak samo, jak nie każdy awatar musi być zdjęciem danej osoby. Nigdzie nie ma tak zapisane, ani nie zostało odgórnie narzucone. Ja cenie sobie indywidualność i taki awatar, jak ma Lilith zdecydowanie o tym świadczy. Mało tego, to każdego indywidualna sprawa, jaki ma awatar w profilu i nic nikomu do tego. Dlatego nie ma, co porównywać jednego i drugiego zdjęcia, bo to dwie różne bajki o zupełnie odmiennym podłożu.


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#25 Claudia83

Claudia83

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 15:57

Hej Claudia

Mam dla ciebie pytanie dlaczego zapisałaś się w randkach dla niepełnosprawnych którzy są dla ciebie tak nie atrakcyjni.

Jest wiele innych portali randkowych dla tak zwanych osób sprawnych tam na pewno znajdziesz swój ideał piękna.

Z całego serca ci tego życzę.

Pozdrawiam

Karol

Nigdzie nie napisałam,że niepełnosprawni są nieatrakcyjni tylko napisałam,że mają nieudane zdjęcia.Nie wiem co ma piernik do wiatraka z tym znajdowaniem osób pięknych wśród osób sprawnych? Sprawny może być tak samo piękny i tak samo brzydki jak każda osoba niepełnosprawna.

------

 

Nie rozumiem -skoro Lilith skomentowała moje zdjęcie,dlaczego ja nie mogę skomentować jej awataru? Tu jest jakiś monopol na wyrażanie opinii?


  • -1

#26 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 21:35

Ja skomentowałam zdjęcie, Ty skomentowałaś mnie. Napisałaś jaką jestem osobą nie znając mnie w ogóle. Po avatarze stwierdziłaś jakie mam cechy osobowościowe, a do tego uświadomiłaś mnie, że mam kompleksy. I masz jeszcze czelność pisać frazesy o monopolu na wyrażanie opinii? Nie rozśmieszaj mnie :D


  • -1

#27 Claudia83

Claudia83

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 23:19

Coś widze,że Pani wkurzona,znaczy,że trafiłam w sedno? :D Nie no komedia na tym Iponie.


  • -1

#28 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 23:23

Znów nie trafiłaś :) oj musisz popracować nad czytaniem ze zrozumieniem :)


  • -1

#29 Claudia83

Claudia83

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 23:28

Weź się już nie kompromituj kobieto.Zrobiłaś z tematu o zdjęciach jakaś szopkę,chyba Ci się nudzi.Jak nie umiesz rozmawiać o temacie który ktoś "zadał" to lepiej się udzielaj w innych topikach.


  • -1

#30 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 23:41

Claudio, i kto tu się zdenerwował? Spokojnie, bo złość piękności szkodzi, a Ty nie masz zbytnio czym szastać :). Wybacz, ale nie będziesz mi mówiła gdzie i kiedy mam się udzielać :). Szopkę z tego tematu zrobiłaś Ty bawiąc się w domorosłego psychologa i próbując mi zrobić jakąś śmieszną psychoanalizę na podstawie avatara  :hehe:

Po raz ostatni Ci piszę, że nie każdy ma wypasiony aparat czy telefon, aby strzelać sobie foty jak na sesjach zdjęciowych. Nawet jak zdjęcie jest średniej jakości, od dołu, od góry, z prawego czy lewego boku to i tak jeśli ktoś jest ładny to widać. 

Uważam, że ten temat jest całkowicie zbędny, ponieważ ten to może wstawiać dobrej jakości zdjęcia to to robi. Ci którzy nie mogą to nie mogą i Twój dobroduszny apel nic w tym temacie nie zmieni. Poza tym nie bierzesz jeszcze jednej rzeczy pod uwagę. To, że Tobie się jakieś zdjęcie nie podoba, nie oznacza, że nie podoba się innym, a przede wszystkim jego autorowi. 


Użytkownik Lilith edytował ten post 27 listopad 2014 - 00:01

  • 0

#31 Claudia83

Claudia83

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 00:01

Ty jesteś chyba z tych,którzy własne kompleksy leczą kosztem innych,prawda?Nie trzeba być "domorosłym psychologiem" żeby to zauważyć.Twoje zawsze musi być na górze.Generalnie żal mi takich ludzi bo brak argumentów przykrywają ironią i kpiną..Poczytaj sobie "koleżanko" posty innych,którzy się tu wpisywali,może się nauczysz mądrzej wyrażać swoje zdanie.Bo na razie to Ci średnio wychodzi.


  • 1

#32 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 27 listopad 2014 - 15:25

Moje miłe Panie :)
Jak chcecie sobie dogryzać, to róbcie to za pomocą PW.
Wracając do głównego wątku...
Kiedyś miałem okazję oglądać fotki nadesłane na jakiś tam konkurs piękności. Niektóre dziewczyny na fotkach były naprawdę ładne, inne takie sobie, jeszcze inne - no cóż... Była możliwość obejrzenia fotek przed metamorfozą jak i po... I zaryzykowałbym twierdzenie, że po zmianie image'u - czyli inny ubiór, fryzura, makijaż wychodziła nie ta sama osoba. W przypadku jednej osoby metamorfoza nieco mnie rozczarowała -  moim zdaniem, wcześniej wyglądała naturalniej... Czy wyglądała atrakcyjniej? Temat do dyskusji, choć ponoć o gustach się nie dyskutuje. Ponadto dochodzi pomysł na samą kompozycję zdjęcia; nie sztuką jest nacisnąć spust migawki. Czasem trzeba uwzględnić ograniczenia związane z niepełnosprawnością, bo nie zawsze da się ją zatuszować i zastosować w każdej sytuacji. A z kolei ważny jest też fakt, że jedni ukrywają na zdjęciu swoją niepełnosprawność (bądź jest ona po prostu niewidoczna) i dopiero ona wychodzi w trakcie rozmowy, inni od razu na zdjęciu pokazują swoje ograniczenia, by nie było jakiś tam niedomówień i jak to się mówi "widziały gały co brały" ;). Poza tym, sam pomysł na umieszczenie ogłoszenia jest spontaniczny i wrzuca się pierwsze z brzegu materiały. Sprzęt owszem też jest ważny, ale i telefonem można zrobić fajne foto.
Wrócę jeszcze do swojej wypowiedzi,


Warunek jest tylko taki, że po obu stronach będzie chęć rozwijania i kontynuowania znajomości. No chyba, że oczekuje się księcia na białym rumaku a la drwal z alaskańskich lasów (ponoć teraz jest to na topie) i białogłowy z nogami do szyi i extra oddechem. Ideałów nie ma...

która to kwestia jest ważna, a może nawet ważniejsza, bo mimowolnie nawet z kimś pisząc czy rozmawiając, budujemy sobie obraz swojego rozmówcy. I fotka jest uzupełnieniem tego naszego wewnętrznego obrazu, która może być jego wzmocnieniem bądź zburzeniem - czyli jak nie jest księciem/królewną z bajki, to dziękuję za rozmowę. I pytanie czy potrafimy kogoś zaakceptować takim jakim jest czy jednak nie. A już abstrahuję od tego, że nie potrafimy ze sobą rozmawiać - poziom zaczepek, samych rozmów czasem woła o pomstę do nieba...
  • 2

#33 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 27 listopad 2014 - 15:44

jeśli np. chodzi o zdjęcia, np. ktoś ma przykurczona rękę i na każdym zdjęciu będzie tą rekę chował, to on tym bardziej zwróci   uwagę tym że chowając tą reke, ma coś z tą ręką


Użytkownik tomaszek edytował ten post 27 listopad 2014 - 15:47

  • 1
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#34 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 27 listopad 2014 - 15:58

W przypadku jednej osoby metamorfoza nieco mnie rozczarowała -  moim zdaniem, wcześniej wyglądała naturalniej... 

 

Wniosek z tego taki, że czasem nadgorliwość nie popłaca. Po tym co, napisałeś wyżej Kuba nasunęła mi się jeszcze jedna myśl na temat wszystkich tych konkursów, ale tym razem dla małych dziewczynek i chłopców. Od młodych lat nakłada im się tony pudru, makijażu, włosy poddawane są wielogodzinnym chemicznym torturom, a potem już tylko kolejne kilkugodzinne próby i ogromny stres. Wszystko to dlatego, że jest "kult piękna". Mam w nosie takie piękno kosztem dzieciństwa, normalności i spokoju. Nie warto gonić za czymś, co i tak przeminie ....I nie warto się o to, aż tak bić :D


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 27 listopad 2014 - 16:01

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#35 Claudia83

Claudia83

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 17:09

Wracając do głównego wątku...
Kiedyś miałem okazję oglądać fotki nadesłane na jakiś tam konkurs piękności. Niektóre dziewczyny na fotkach były naprawdę ładne, inne takie sobie, jeszcze inne - no cóż...

Podpisuję się rękami i nogami pod tym co napisałeś.Wreszcie merytoryczna wypowiedź.Tu nie chodzi o to,żeby ukrywać niepełnosprawność,tuszować mankamenty tylko uwypuklić to co mamy najfajniejszego.Jeżeli dziewczyna zrobi sobie makijaż to nie znaczy,że jak go zmyje to będzie potworem.Dobre zdjęcia aż tak nie kłamią.W poradnikach dla początkujących fotografów są porady typu "nie rób zdjęcia pod światło","nie rób zdjęcia od dołu bo to skraca tułów" i tak dalej.Niepełnosprawność nie ma tu nic do rzeczy.Ważne czy ktoś ma pomysł na zdjęcie,bo jak napisał kolega nie wystarczy nacisnąć tylko spust migawki.Większość z nas jednak ocenia człowieka najpierw na podstawie zdjęcia.Były nawet takie badania,które mówiły,że jeśli zobaczymy człowieka to jesteśmy w stanie po 3 sekundach stwierdzić czy będziemy tą osobą lubić czy nie.To się często dzieje poza naszą świadomością.
Irytuje mnie to,czasem śmieszy,że zarzuca mi się,że patrzę na wygląd.Przy wyborze partnera istotny jest dla mnie wygląd,bo taka osoba musi mnie także pociągać fizycznie.To chyba nic złego prawda?A takie frazesy o pięknym mózgu,albo charakterze to trzeba samemu zweryfikować.Ja nie umiałabym być z kimś kto choćby nie wiadomo jak błyskotliwy i inteligentny nie będzie mnie jakoś pociągał fizycznie.Czasem ktoś nie musi być piękny/przystojny,ale ma w sobie to COŚ co przyciąga.I wracając do kwestii zdjęć na dobrym zdjęciu to coś można dostrzec.Nie róbmy z niepełnosprawnych debili,którzy nie umieją,nie chcą dobrze wyglądać.Czasem po prostu trzeba kogoś ukierunkować.Mnie też ktoś uczył jak zrobić zdjęcie żeby mi np z głowy lampa nie wystawała bo takie mam tło.W sumie długo by można pisać,ale po co.Każdy zrobi co zechce.

Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 27 listopad 2014 - 17:23
zmniejszono wielkość cytatu.

  • -1

#36 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 18:20

Hej Claudia

Twoje  wypowiedzi świadczą o jednym dla ciebie najważniejszy jest wygląd fizyczny partnera.

Zycze ci abyś znalazła w końcu swój idal piękna.

 
  • 0
karol

#37 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 27 listopad 2014 - 18:42

Po tym co, napisałeś wyżej Kuba nasunęła mi się jeszcze jedna myśl na temat wszystkich tych konkursów, ale tym razem dla małych dziewczynek i chłopców. Od młodych lat nakłada im się tony pudru, makijażu, włosy poddawane są wielogodzinnym chemicznym torturom, a potem już tylko kolejne kilkugodzinne próby i ogromny stres. Wszystko to dlatego, że jest "kult piękna". Mam w nosie takie piękno kosztem dzieciństwa, normalności i spokoju. Nie warto gonić za czymś, co i tak przeminie ....I nie warto się o to, aż tak bić :D

 

Teraz będzie trochę off-topic, ale nie mogłem się powstrzymać tak a propos Twojej wypowiedzi. A co powiesz na coś takiego: http://www.mjakmama2...m,461_6295.html ?


  • 0

#38 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 27 listopad 2014 - 20:10

 

No właśnie chłopiec stał się najbardziej rozchwytywanym 4-latkiem, a to przecież dopiero 4-latek?! Trochę mi go szkoda, ale wygląda na szczęśliwego, więc chyba nie jest tak źle. Moje uczucia mogą mnie mylić. Przejdźmy do sedna, czyli dopóki jest to tylko zabawa, jakaś tam przygoda to ok. Czemu nie, warto rozbudzać wyobraźnię dzieci na wiele sposobów. Zresztą, jak to w życiu bywa często same dzieci niekiedy "bawią się" w miss, w szczególności dziewczynki - przebierając się, malując (odpowiednie farbki do twarzy), czy wycinając ubrane "ludki" z kolorowych czasopism mody dodając bardzo poważnym tonem "mamusiu, jak dorosnę to taka będę". Jeśli przekracza to już granicę (artykuł poniżej) i zaczyna być sposobem na zarobek, gdzie zamiast osoby dorosłej w "pewnej mierze żywicielem" staje się dziecko to już jest chore i niedopuszczalne. Ponadto konkurs konkursowi nierówny, wybieg wybiegowi także. Na szczęście w tym wypadku ten 4 - letni chłopiec nie wygląda na takiego, który zapomniałby, jak to jest interesować się klockami lego, przygodami Piotrusia Pana, czy też marzyć o byciu strażakiem ;) Nawet chodzi do przedszkola, ubrany komfortowo, to również o czymś świadczy. Myślę sobie, że ma po prostu "normalnych" rodziców, którzy nie zapomnieli o jego dzieciństwie i oby tak zostało. W końcu świat mody to świat dorosłych, czasem brutalny, wykorzystujący rożne okazję (niemal, jak złodziej) i nastawiony na zysk. Stanie się "maskotką świata mody" czasami jest niezauważalne, bo wszystko dzieje się tak szybko, rozwija się oraz nabiera rozpędu, a na drugiej szali jest mały człowiek, z pragnieniami miłości i bezpieczeństwa oraz własnego dzieciństwa, które raz dane więcej się nie powtórzy. To jakie ONO będzie, ma ogromny wpływ na późniejsze życie dorosłe. Póki jest dzieckiem niech nim zostanie, do świata dorosłych zdąży jeszcze wkroczyć. Dziecko niech ma swój świat, swoje bajki i małe kroczki, jako cele....

Dla równowagi także artykuł, aby łatwiej było Wam Wszystkim zrozumieć moje słowa: http://jejswiat.pl/3227,male-miss

 

Dziecko niech będzie szczęśliwe, kochane i zawsze naturalne sobą, bez względu na wiek tak, jak tutaj (od razu się uśmiałam na sam widok):

pp.jpg

 

P.S. Ażeby nie do końca był off-topic to zdjęcia z samego rana też mogą być ciekawe. Nie chcąc być gołosłowną, to wystarczy zajrzeć do Galerii :) Fotograf się postarał o dowody, które do dziś budzą uśmiech na twarzy. Ja sama stawiam na naturalność nawet z rana, kiedy moja głowa cała rozczochrana :P :) Pozdrawiam, M.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 27 listopad 2014 - 22:00

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#39 grzro

grzro

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 06 styczeń 2015 - 21:12

Może i z tymi fotkami jest trochę racji. Jakby nie patrzeć, to pierwsze wejście na jakiś profil i fotka rzuca się w oczy na sam początek. Ale to też nie znaczy, że każdy powinien wstawiać fotkę zrobioną lustrzanką albo obrobioną w photoshopie. Nie każdy ma taki sprzęt i takie umiejętności. Poza tym każdy tu daje kilka zdjęć ze swoich zbiorów. Nie widzę przeszkód, żeby z kimś porozmawiać i jak rozmowa będzie się kleić, to powymieniać się dalej fotkami na maila. Claudia a co do frustracji, to mi się wydaje, że to nie zależy od niepełnosprawności, a od charakteru. Ja jestem niepełnosprawny od urodzenia, a frustracji u siebie nie zauważyłem :)  Staram się mieć pozytywne nastawienie do życia i ludzi i unikam konfliktów :D  Profil każdego, to wybór indywidualny. Kto jakie fotki dał i co wpisał, to ma. A jak ktoś ma ciągoty fotograficzne to może się pobawić i coś też pozmieniać. Czemu nie. I co do "tyłka nie urywa". Według mnie Claudia jest fajna  :P


  • 0

#40 outsider

outsider

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 20:17

Szczerze powiedziawszy odechciewa się człowiekowi jak widzi takie byle jakie zdjęcie,a człowiek na nim może być bardzo wartościowy.Nie chodzi tu o ocenianie kogoś ze względu na wygląd,ale o pewną estetykę.
a co jeśli ktoś wygląda lepiej na zdjęciu niż w realu? przypuszczalne spotkanie i estetykę diabli wzięli  :facepalm:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych