Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Przystojni mężczyźni


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

#21 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 00:13

Ten ma ładne oczy :)

Misshihi, a  ci panowie  sa w Twoim guście ?  :)

 

4f6b8cd3d7676.jpg

 

 

gallery_1402390749_481447.jpg


Użytkownik Matyldzia edytował ten post 06 lipiec 2014 - 00:14

  • -1

#22 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 09:01

Czytam i oglądam fotki w tym wątku i mam mieszane uczucia. Jaki jest sens wklejania zdjęć zawodowych modeli, jakich w internecie moźna znaleźć tysiące? Dla poprawienia sobie humoru? Jeśli nawet to tylko na chwilkę...
Natomiast brawo dla Tomka, Przemka i Artura. Chłopaki, jesteście debeściaki, bo jesteście autentyczni, jedyni i niepowtarzalni, w przeciwieństwie do panów z fotosów...
  • 5

#23 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 11:03

Czytam i oglądam fotki w tym wątku i mam mieszane uczucia. Jaki jest sens wklejania zdjęć zawodowych modeli, jakich w internecie moźna znaleźć tysiące? Dla poprawienia sobie humoru? Jeśli nawet to tylko na chwilkę...
 

A  z czym masz problem Moniko..? Widziałam tu kilkanaście bezsensownych tematów i jakos Ci to nie przeszkadzało. Forum nie jest to po aby cały czas pisac o chorobach i cierpieniu, tu można również dobrze sie bawić, wiec nie psuj humoru tym którym ten temat wyraźnie  się podoba.

 

11544.jpg


Użytkownik Matyldzia edytował ten post 06 lipiec 2014 - 11:08

  • -2

#24 Gość_marei_*

Gość_marei_*
  • Gość

Napisano 06 lipiec 2014 - 16:31

A to na IPON-ie nie ma już przystojnych mężczyżn, że musicie ściągać zdjęcia z netu? :D


  • -1

#25 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 06 lipiec 2014 - 17:10

A to na IPON-ie nie ma już przystojnych mężczyżn, że musicie ściągać zdjęcia z netu? :D

 

Przepraszam Cię Kolego, ale dwóch przystojniaków (sorki trzech, hihi ...) już się zaprezentowało na początku tego wątku :D To tak na marginesie, jak byś zapomniał lub też nie zauważył tego faktu. Słuszna uwaga, co do tego, że nie trzeba wcale ścigać zdjęć z internetu, bo takich przystojniaków wśród Naszego Grona jest o wiele więcej... :heart:  Więc takie zdjęcia marnie wypadają na takim tle :P Tylko ślepa/ślepy, by tego nie zauważyła/zauważył :P ;) :) Poza tym równie dobrze czysta skromność lub brak odwagi przemawia przez pozostałą, wspomnianą wyżej część Panów  :rumieniec: Co oczywiście też ma to swoje plusy i dobrze o NICH świadczy. Jednak, kto dobrze widzi, ten i tak swoje wie, nawet i bez tego  :) Pozdrawiam Was Panowie :) 


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 06 lipiec 2014 - 17:32

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#26 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 21:19

A to na IPON-ie nie ma już przystojnych mężczyżn, że musicie ściągać zdjęcia z netu? :D

 

Najprzystojniejsi wstawili, dołaczysz do nich ?  :)

 

Dokąd sie nie zdecydujesz, pozwól że będe kontynuowała temat. :D

 

dekolt.jpg

 

 

Charlie-Weeden-Mikey-Whyte-Male-Model-Sc


Użytkownik Matyldzia edytował ten post 06 lipiec 2014 - 21:25

  • 0

#27 okularek

okularek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 07:49

Bo ochrona koleżanek przed kontaktem z Okularkiem to był jedyny sposób, żeby mu się oparły... ;)

Zgadza się! Mamusia mnie trzymała za kratkami dla mojego bezpieczeństwa! Chroniła mnie przed hordami dziewcząt! Teraz nic mnie nie chroni :) Ale hord nie widać...


  • 1

#28 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 07 lipiec 2014 - 09:14

Misshihi, a  ci panowie  sa w Twoim guście ?

 

Niby nic im nie można zarzucić, ale jak dla mnie są za ...śliczni. No i to zero czegokolwiek w ich jakże cudnych oczętach... A ten przedostatni to koszmarek :( 

 Oczywiście każdy ma swoje zdanie i gust, ja mam takie. Słowo daję, u nas na IPON-ie jest paru przystojniejszych!

Nawet wkleiłabym zdjęcie jednego czy dwóch, ale nie zrobię Wam tej frajdy, zeby Wam dawać  temat do przemyśleń, kto mi się podoba i do jakiego stopnia. :P :P :P

 

Pozdrawiam NASZYCH Panów! :D :D :D


  • 3

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#29 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 10:46

Właśnie... Ewo, z ust mi to wyjęłaś :-D. W oczach "przystojniaków" z fotosów jest jedna, wielka otchłań. Pustka po prostu.

Smutne...

Za to w oczach naszych panów... Zdecydowanie wolę prawdziwych facetów, z którymi można iść na piwo i pogadać o siatkówce i d... Maryny :-D


  • 5

#30 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 07 lipiec 2014 - 11:20

Za to w oczach naszych panów... Zdecydowanie wolę prawdziwych facetów, z którymi można iść na piwo i pogadać o siatkówce i d... Maryny :-D

 

Zgadzam się z Wami Kobitki, tacy Panowie są najlepsi... Swoją drogą tęsknie za takimi rozmowami, o których wspomniałam Monia... :heart:  Po prostu czysta kwintesencja pożytecznego z przyjemnym :P ;) :) Bez wątpienia Nasi Panowie mają swoje pewne i odwieczne fanki :) :) :) Czyli NAS :) :) :)


  • 4

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#31 okularek

okularek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 12:55

Może jako mężczyzna, w dodatku taki, który ośmielił się zgłosić swoją skromna osobę jako kandydaturę na jednego z przystojnych mężczyzn, nie powinienem się wypowiadać, ale jednak to uczynię :)

Anonimy z fotek, czyli modele, aktorzy i tym podobni - nie mnie oceniać ich ewentualny urok, albo jego brak. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że anonimy te nie mają szans w starciu z herosami z krwi i kości, których sporo jest na IPON. Tacy do walorów fizycznych dorzucają hart ducha, charakter i inne przymioty. 

Pozdrawiam zatem Panów, którzy się tutaj zaprezentowali: Sucherro i Tommiego. Paniom pięknie dziękuje za miła słowa i za wsparcie. 

Pozdrawiam!


  • 6

#32 the

the

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Skąd:Pomorze

Napisano 07 lipiec 2014 - 13:57

popieram Monię74. okularek, jesteś najładniejszy :D


  • 1
Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu.

#33 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 17:19

Proszę moda o zamknięcie tematu.


  • -4

#34 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 07 lipiec 2014 - 19:07

Nie widzę powodu do zamykania tematu :) Nikt nikomu nie ubliża, nikt się nie kłóci. Niech sobie będzie otwarty :)


  • 4

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#35 zielonooka30

zielonooka30

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 48 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 20:42

Nie mogę wprost patrzeć na tych lalkowatych gogusi powyżej- hmmm- dałabym tu pewne zdjęcie...ale osoba na nim nie byłaby zadowolona, więc daję zdjęcie "obiektu zastępczego"-jeden z moich ulubionych aktorów FACET pełną gębą, a nie jakiś primabaleron he he he

 

 http://i2.pinger.pl/...01b20a74c3c7c34


  • 2

Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się :)


#36 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 07 lipiec 2014 - 22:15

primabaleron he he he

 

No po prostu cudne!!!  


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#37 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 23:47

 
daję zdjęcie "obiektu zastępczego"-jeden z moich ulubionych aktorów FACET pełną gębą, a nie jakiś primabaleron he he he

Wygląda jakby od urodzenia przebywał na odwyku.

 

 

Skoro nie zamknieto tematu, to jednak sie podoba  :D  Wracam do przystojnych facetów.

 

c8a1211f61072a889d15bd27bd0ec82b.jpg


Ale-Marchi-model-shirtless-man-guapos-HO

 

6447faa404c1e7990069750376a6f0b6.jpg

 

facet.jpg


0019b91ed92c141501f130.jpg


Użytkownik Matyldzia edytował ten post 07 lipiec 2014 - 23:40

  • 0

#38 okularek

okularek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 07:24

Nie mogę wprost patrzeć na tych lalkowatych gogusi powyżej- hmmm- dałabym tu pewne zdjęcie...ale osoba na nim nie byłaby zadowolona, więc daję zdjęcie "obiektu zastępczego"-jeden z moich ulubionych aktorów FACET pełną gębą, a nie jakiś primabaleron he he he

 

 http://i2.pinger.pl/...01b20a74c3c7c34

Benicio Del Toro to świetny aktor! Ale niewykluczone, że na odwyku był i to nie raz :)


Oto moje Panie najprzystojniejszy przedstawiciel płci brzydkiej. Spoza IPONu rzecz jasna. Panowie z IPONu zjadają wszystkich na śniadanie :)

alf.jpg


  • 2

#39 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 08 lipiec 2014 - 11:41

Coraz lepsze nam idzie ;) :) Skoro tak, to oto mój typ - Jean Paul Belmondo:

BELMONDO-Jean-Paul.jpg

 

Tak było kiedyś i już mi to minęło. Dzisiaj uważam, że można znaleźć swojego, własnego Belmonda :P ;) :) Cieszyć się, że jest prawdziwy, a nie z jakiego zdjęcia, czy plakatu. Pewnie wiecie o co mi chodzi :P P.S. Maju doskonale Cię rozumiem i zgadzam się z tym, co napisałaś... Mamy coś wspólnego :) :) :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#40 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 12:09

stary_pan.jpg


  • 1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych