Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Przystojni mężczyźni


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

#61 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1460 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 18:59

Haha, Ewo... Wiedziałam, że masz super gust :). Pan Piotr, nie dość że jest przystojny, to jeszcze utalentowany :D.

Oj, Matyldzia, Matyldzia..... coś bym napisała.... Tylko po co? Kto nie jest z Tobą, jest przeciwko... Czy znowu się mylę?

fiolki03_1354697746.jpg


  • 6

#62 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 19:08

Oj, Matyldzia, Matyldzia..... coś bym napisała.... Tylko po co? Kto nie jest z Tobą, jest przeciwko... Czy znowu się mylę?

 

Pisz na temat, a nie o mnie i wtedy wszystko będzie zgodne z regulaminem. Moga ci sie nie podobac fotki i masz do tego prawo, ale jechanie po mnie z tego powodu zakrawa na demencje  starczą. Dziekuję za uwagę.

 

Najprzystojniejszy aktor .  :)

 

post-170-13818383707473.jpg

 

malaszynski.jpg

 

pawel_malaszynski1b.jpg


  • -2

#63 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 19:09

Wibratorów używają babcie w Twoim wieku. :hehe:


 

Matyldziu, jestes chyba rzeczywiscie bardzo mloda osoba, skoro ludzie w sile wieku, to dla Ciebie babcie i dziadkowie. Gosc na awatarze sucherro to dla mnie mlody facet, a nawet jesli ktos jest rzeczywiscie stary i ma 100 lat, to i tak nie widze powodu do sarkazmu, wrecz przeciwnie.  Ironizowanie na temat demencji jest rowniez w zlym smaku.

Pozdrawiam 


Użytkownik Gloria edytował ten post 10 lipiec 2014 - 19:13

  • 0

#64 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 10 lipiec 2014 - 19:10

Muszę zadać ci jedno pytanie :D

 
Touché!

salut.gif
 
 
A żeby nie tworzyć offtopicu, też wkleję zdjęcie prawdziwego rosyjskiego kulturysty. Patrzcie na te muskuły! Niech się schowają te wszystkie modele poprawiane Photoshopem, oto prawdziwy macho, który nikogo nie udaje!
 

Spoiler


  • 5

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#65 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 19:19

z3.jpeg

 

mwmedia_20091015_221825.jpg


Matyldziu (...) nie widze powodu do sarkazmu, wrecz przeciwnie.  Ironizowanie na temat demencji jest rowniez w zlym smaku.

Pozdrawiam 

 

Glorio jaki poziom pytania, taka moja odpowiedź. I trochę mnie dziwi, ze nie dostrzegasz totalnego prymitywizmu w pytaniu niejakiego sucharo czy jak mu tam.

Równiez pozdrawiam.  :)


  • -3

#66 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 19:43

Glorio jaki poziom pytania, taka moja odpowiedź. I trochę mnie dziwi, ze nie dostrzegasz totalnego prymitywizmu w pytaniu niejakiego sucharo czy jak mu tam.


Moga ci sie nie podobac fotki i masz do tego prawo, ale jechanie po mnie z tego powodu zakrawa na demencje starczą.

Ach ta wirtualna zazdrość, co ona robi z ludzi


Jaka Ty jesteś biedna... Wszyscy przeciwko Tobie... Z OFONu Cię wywalili...
Jeżeli tam zachowywałaś się w taki sposób jak tutaj, to chyba wiem dlaczego...

A, jeszcze obrazek. Też przystojniak:
Alan-Dale-Lee_1478681c.jpg
  • 1

#67 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 19:45

cf476e7f02c8a7732c5b12cbb076f721.jpg

 

piccsy-busy-likely-pl-54470762.jpeg


  • -2

#68 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 10 lipiec 2014 - 19:47

Matyldzia, wiesz co? Weszłaś na to Forum z przytupem, rozruszałaś trochę rozleniwione towarzystwo, i chwała Ci za to, ale co innego przytup, a co innego tupanie na nas! Jakim właściwie prawem pomiatasz Monią, czy  "sucharo, czy jak mu tam?" Bo ktoś ma inne zdanie, niż TY, jaśnie panienko? Bo Sucherro śmiał sobie z Ciebie zażartować? Jak nie umiesz kulturalnie ( sprawdź w słowniku znaczenie tego słowa ) polemizować, to sie lepiej nie odzywaj, bo tylko sobie wstyd robisz. Te Twoje minusy chyba o czymś świadczą, a miałas już trochę plusów. 

Absolutnie nie pozdrawiam!!!


  • 4

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#69 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 19:56

Jaka Ty jesteś biedna... Wszyscy przeciwko Tobie... Z OFONu Cię wywalili... Jeżeli tam zachowywałaś się w taki sposób jak tutaj, to chyba wiem dlaczego... A, jeszcze obrazek. Też przystojniak:

 

Coś mocno zalatujesz mucha plujką  :D

Te samo zamiłowanie do intryg i gnojenia drugiego człowieka.


Bo Sucherro śmiał sobie z Ciebie zażartować? Jak nie umiesz kulturalnie ( sprawdź w słowniku znaczenie tego słowa ) polemizować, to sie lepiej nie odzywaj, bo tylko sobie wstyd robisz. Te Twoje minusy chyba o czymś świadczą, a miałas już trochę plusów. 

Absolutnie nie pozdrawiam!!!

Jesli prymitywne sugerowanie uzywania wibratora uważasz za normalne, to prowadz sobie tego typu dyskusje. na pw. Ja preferuje zdecydowanie wyższy poziom dialogu, a wartośc człowieka opieram na wiekszych wartościach niż głupie wirtualne minusy. Trzeba być zdesperowanym człowiekiem aby przy pomocy minusa wartosciowac człowieka..  :D


  • -2

#70 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 10 lipiec 2014 - 19:57

Chyba trochę przegięłaś. Ochłoń trochę, bo widzę że coraz bardziej się nakręcasz. Uspokój się, przemyśl swoje zachowanie i wróć do nas za kilka dni. Do tego czasu, zamykam też ten wątek.

 

Pozdrawiam


  • 5

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych